Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167633) Toomiikaaa


Toomiikaaa
csendes tag

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy nem régen vettem egy ASUS routert előtte egy TP-Link-es routerem volt, de lecseréltem mert nem kezelte a 1000Mbit-es internetet, amit a Digitől kapok, itt szeretném megjegyezni, hogy van egy DIGI Routerem is, ami WIFI-s, de ez a bejárati ajtó felett van egy dobozban, így a jele eléggé gyenge ezért van a ASUS Routerem. A hiba az, hogy ha haverommal elkezdünk játszani egy 15-20 perc elteltével kidob a játékból (co-op) (Division vagy GTA 5, Shiftlings) illetve a Party-ból is kidob amit a PS4-en hoztunk létre, hogy tudjunk egymással kommunikálni, Jelenleg a PS kábelesen van bedugva, de WIFI-n is csinálja ezt a problémát, a C opció az, hogy a falban van egy csati ami a DIGI-s routerhez kapcsolódik, hogy akkor mit csinál, akkor is kidob-e vagy akkor megy. Szerintetek mi lehet a hiba? Hogy tudnám orvosolni? Esetleg ötletek?

Illetve van egy olyan kérdésem is, hogy haverommal szeretnénk platinázni a SHIFTLINGS játékot azonban kidob vagy engem vagy ő TIMED OUT hibaüzenette, valaki esetleg nem olyan régen próbálta és ment neki?

Köszönöm a válaszokat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.