Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152401) ImACeltic válasza danielgalaxy (#152390) üzenetére


ImACeltic
őstag

[link]

Oldal közepétől írják, hogy egy update után már támogatja PS4-en is a 7.1-et.

RudY

Válaszként ott máshogy is vélekednek.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#152402) Tatyla válasza Adam_Shepard (#152398) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem ez csak ilyen trófeákért járó kupon kódok

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#152403) danielgalaxy válasza ImACeltic (#152401) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Na, ez örvendetes. Közben olvastam olyat is, hogy a Soundblaster G1-et PC-n csatlakoztatva, a hozzá adott programmal be kell állítani, az ezt a beállítást "megjegyzi", és onnan a PS4 is viszi a 7.1-et. Hivatalosan viszont nem láttam erről semmit egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#152404) #20844032 válasza ImACeltic (#152401) üzenetére


#20844032
törölt tag

A hyperX-é. Azon van VSS kapcsoló. (nekem amikor ilyenem volt, nem működött, bár ez simán lehetett a patch előtt is. De én ezt is erős fenntartással kezelem, hogy ezt ps4 patch módosítaná).

[ Szerkesztve ]

(#152405) danielgalaxy válasza #20844032 (#152404) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

És ezek függvényében melyik a jobb vétel, HyperX vagy G1? Hangminősegben valahol egy szinten lehetnek.

(#152406) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

Days of play

Itt ezek :
DUALSHOCK 4 normál kontrollerek
18,990 Ft

12,990 Ft

vezeték néküli kontrollerek? Mit jelent hogy "normál" kontroller? :U

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#152407) Gery9112 válasza marinea2 (#152406) üzenetére


Gery9112
őstag

Tippre arra gondoltak, hogy a színük normál. Értsd: fekete, fehér, kék, piros. Ha lejjebb görgetsz ott vannak a "spéci" egyedi kinézettel vagy speciális színnel rendelkező darabok. (Sötétkék, acélszürke, bugyirózsaszín, szuperzöld).

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#152408) .LnB válasza marinea2 (#152406) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem azt, hogy nem limitált kiadás. Mert vannak azok is. Most nézem őket arany, ezüst, acélfekete közül kellene venni egyet. Baromi jól néznek ki. Csak az a baj, hogy semmi szükségem még egy kontrollerre. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152409) RudY válasza ImACeltic (#152401) üzenetére


RudY
addikt

Oxi, de én még a Sound BlasterX G1-re válaszoltam. ;)

danielgalaxy
Nekem a Hyper X nagyon bevált (van Cloud és Cloud II is). Egyetlen hátránya lehet, lófejűeknek (értsd: hosszúkás fejforma) nem feltétlenül ajánlott, mert nekik esetleg rövid lehet a távolság fül és fejcsúcs között.
A másikról nem tudok véleményt mondani.

(#152410) sting2 válasza danielgalaxy (#152405) üzenetére


sting2
addikt

A G1 szerintem jobb választás, ha már csak az "ezen a területen szerzett tapasztalatot" nézzük, - a Creative ebben élen jár.
A PS4-et PCM-re állítva, ezzel a perifériával elég jól meg lehet " hajtani"..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#152411) #20844032 válasza danielgalaxy (#152405) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szerintem egyik sem. Ha jobb füles van, akkor egy jó dac ezekkel az egycsipes izékkel feltörli a padlót. Ha meg nem kell és/vagy VSS kell meg ilyenek, akkor Days Of Playben most 19k lesz az új gold wireless. Én inkább azt vennék. 10K egy ilyen illesztő. Ez meg vezetéknélküli, VSS van (tutira), stb.

(#152412) danielgalaxy válasza RudY (#152409) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Egy Cloud Alphám van, a kérdés a két hangkártyára vonatkozott :) HyperX 7.1 vagy Soundblaster G1.
Az,hogy ezt optikain vagy USB-n csatlakoztatom a PS-hez, az teljesen mindegy a hangminőseg szempontjából?

Moby: Füles van, külső hangkártya kéne.

[ Szerkesztve ]

(#152413) jpeetr válasza jpeetr (#152384) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Elfogyott mind a 3

(#152414) #20844032 válasza danielgalaxy (#152412) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha van optikaid (ergo nem slim), akkor ahhoz én már lehet, hogy tosznék egy ilyesmit. Ez ugyan drágább, de azoktól a viccektől mondjuk kettő-hárommal jobb kategória is.
Vagy egy FiiO E10K-t. Az megy slimmel is.

Ha viszont kell a miki is, akkor a két említett közül bármelyiket(G1/HyperX). Nagy különbség szerintem nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#152415) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt szeretném kérdezni, hogy van bárkinek tapasztalata az Xtremeskins matricákkal kapcsolatban?
Vagy esetleg aliexpress-es matricákkal kapcsolatban?

Sajnos annyira elveszik a kis Slim-em a fekete bútoron, fel kellene dobni. Valami ilyesmire gondotlam: [kép]

Vagy tudtok ajánlani valami mást ahonnan esetleg érdemes rendelni?

Videók alapján az ali-s és a XS-es is kb ugyan az.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152416) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Akik regisztráltak már A játék napjai versenyre, kaptak bármi visszajelzést erről? Kitöltöm a szükséges mezőket, rányomok a regisztráció gombra, de nem történik semmi.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#152417) saelin válasza agyhalal (#152416) üzenetére


saelin
veterán

Milyen játék napjai regisztráció? Valamiről lemaradtam?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152418) penge111 válasza .LnB (#152415) üzenetére


penge111
addikt

Add el a fekete slimedet, vegyél egy fehéret ;) ehehheh

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#152419) penge111 válasza saelin (#152417) üzenetére


penge111
addikt

Volt már linkelve párszor, a legvégén van ami érdekel![link]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#152420) danielgalaxy válasza #20844032 (#152414) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Köszi a tippeket! Egyelőre a G1 lesz majd a befutó, füleshez elég, hangszóróhoz (ami nincs) már viszont egy komolyabbat vennék.

[ Szerkesztve ]

(#152421) prokxy válasza penge111 (#152419) üzenetére


prokxy
veterán

Jó dolog ez, de esélyem nincs minden nap játszani, nemhogy trofit oldjak fel! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#152422) Adam_Shepard válasza penge111 (#152419) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

csak én nem tudok regisztrálni erre?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#152423) marinea2 válasza Gery9112 (#152407) üzenetére


marinea2
addikt

Koszi! Igy mar vilagosabb!

Nekem kelleni fog meg egy ha mar a Fortnite gyorsfutas kinyirja a bal analogom :U , legyen egy uj, meg Fifahoz se kelljen mindig kolcsonkerni ha valamelyik baratom atjon kicsit :)) 13ert jo biznisz

(#152408) .LnB: Koszi! a terepszin gondolom nem "Normal" az bejon :D de a sima feketevel nem lehet mellenyulni, a gep is olyan, meg a masik kontroller is.

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#152424) wierra válasza Adam_Shepard (#152422) üzenetére


wierra
senior tag

Nem, dehogy.
Nyomom a "Regisztráció" gombot és nem történik semmi. :((( :((

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#152425) saelin válasza penge111 (#152419) üzenetére


saelin
veterán

Működik ez az oldal? Két böngészővel is néztem és miután kitöltöm az adataimmal majd rányomok a regisztráció gombra, akkor nem történik semmi. Nem tölt újra az oldal és semmi visszajelzést nem ad arról hogy regisztráltam.

Este megnézem PC-n.

Szerk:
Látom nem vagyok egyedül.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152426) .LnB válasza penge111 (#152418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arany kellene. :D Küldök privit, hogy milyet rendeltem végül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152427) l.skywalker válasza Xaels (#152017) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na ezért volt listában:

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr for Xbox One and PS4 has been delayed until later this summer

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152428) sutyesz96 válasza marinea2 (#152406) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ezen az oldalon regisztrálnék a Reward-ért, viszont “tartózkodási ország”-ként van megfogalmazva a hely. Ha Németországban játszom magyar accountról, akkor melyiket adjam meg? HU vagy DE?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#152429) Xaels válasza l.skywalker (#152427) üzenetére


Xaels
félisten

Igen már láttam sajnos. Reméljük ez már tényleg a végleges dátum

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#152430) Wlac válasza sutyesz96 (#152428) üzenetére


Wlac
Ármester

Én a németet adnám. Itthonról játszok UK accounttal, de én is a magyart adtam meg. Ha digitális nyereményed lesz, akkor gondolom mindegy, ellenben ha megnyered a PS-t, vagy a VR-t, akkor a kiszállítás miatt nem árt, ha tudják, hogy honnan játszol.

Egyébként nekem simán ment a regisztráció (Win10, Firefox).

“The wha-"

(#152431) ldave


ldave
félisten

Azt lehet tudni, hogy az akciós DS4 kontrollereket hol lehet majd kapni? Sony Center vagy konzol boltok?

A Slime draws near! Command?

(#152432) FollowTheORI válasza ldave (#152431) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gondolom benne lesz az összes "hivatalos Sony partner" bolt majd ebben az akciósorozatban, akik a honlapjukon vannak felsorolva.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#152433) marinea2 válasza sutyesz96 (#152428) üzenetére


marinea2
addikt

Nem tudom, en cska ramentem hogy csatlakozas, es ben van az accom :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#152434) l.skywalker válasza Xaels (#152429) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez már a második delay. Kezd ciki lenni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#152435) Adam_Shepard válasza Wlac (#152430) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én is kitöltöm de semmire nem reagál, eddig 3 browserben néztem meg és más országot is megadtam már neki..

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#152436) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Megvolt az első végigjátszás tegnap este a Detroit-ban. Hááát...kb. amit el lehet cseszni, el is csesztem. Szerintem a lehető legrosszabb véget kaptam mind a történet, mind a szereplők részéről. A játék viszont zseniális volt. Egyetlen egy dolog, ami nem igazán tetszett, az a QTE. Nem magával a rendszerrel van bajom, hanem ahogy megoldották. Ez a kontroller rángatás/forgatás katasztrófa. Rendszeresen nem vette be a gép, sokszor (főleg az elsőknél) azt se tudja az ember, hogy mit kéne pontosan csinálni. 2 nagyon fontos momentumot is buktam e miatt. Mivel tudtam, hogy úgyis újra fogom játszani, így annyira nem érdekelt, így sikerült, de ezen szerintem lenne mit javítani. Elsőre a nehezebb nehézségi szinten futottam neki, azóta elkezdtem könnyebben, abban is benne van már 2 órám.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#152437) Wlac válasza Adam_Shepard (#152435) üzenetére


Wlac
Ármester

Esetleg ha átállítod az oldal nyelvét angolra? Én úgy csináltam, és nem volt gond.

“The wha-"

(#152438) Bertók


Bertók
tag

Hola mindenki!

Egyszerű kérdést tennék fel, ismerősöm fullfull első generációs PS4-ét (CUH 1004A) megtudnám venni játékok nélkül 2 karral 40.000 Ft-ért.

Szeretem az fpst a játékokban, gépen is csak 60 felett játszok valamit, nembaj ha így csak régebbi játékok jöhetnek szóba, viszont nem ér meg nekem 120-at egy PRO.

Régen is volt PS2-m és ott se zavart a 30 fps, így a kérdésem a következő, megéri ezt nekem megvennem, vagy várjak még hátha?

Köszönöm a válaszokat! :R

(#152439) belan


belan
addikt

Hello nioh ki szeretném próbálni nehezebb mint ds3 vagy bloodborne ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#152440) penge111 válasza Bertók (#152438) üzenetére


penge111
addikt

Ha semmi gond nincs a masinával akkor 2 karral ajándék ilyen áron. Azért első generációs gépeknél akadt probléma anno. Meg majd valakivel egy komolyabb pasztázást csináltass, mert brutál hangosak voltak!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#152441) erahurka válasza TazLeacher (#152436) üzenetére


erahurka
félisten

Később sem tudtad magyarra állítani?

(#152442) Wlac válasza belan (#152439) üzenetére


Wlac
Ármester

A From játékoknál én a folyamatos útkeresésre untam rá, ami a Nioh-ban nincs (itt klasszikus pályarendszer van). Kicsit más, mint a DS vagy a BB, de ugyanúgy megcsinálható, ha odafigyel az ember.

“The wha-"

(#152443) wierra válasza Adam_Shepard (#152435) üzenetére


wierra
senior tag

Csekk-csekk

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#152444) Bertók válasza penge111 (#152440) üzenetére


Bertók
tag

Köszönöm, pont ilyenekre gondoltam, esetleg ha nem jött volna le értelmesen!! :R :)

(#152445) seniman válasza Bertók (#152438) üzenetére


seniman
addikt

Semmiből nem vennék első generációsat. :N 60-ért már garanciális slimeket lehet venni.Pasztázni meg felesleges,nem segít rajta.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#152446) belan válasza Wlac (#152442) üzenetére


belan
addikt

Köszi infót lehet meg veszem ds3 meg god of war platina után csak fog menni nioh is remélem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#152447) RangerFox válasza wierra (#152443) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem ezen a linken egyből sikerült, Magyarországot adtam meg lakhelynek amúgy.

(#152448) Bertók válasza seniman (#152445) üzenetére


Bertók
tag

Igen ezt gondolom én is, de eddig nem is gondolkoztam PS4-en mert volt opció hogy vegyek egyet, de túl jó ajánlatnak tartom, hogy elszaladjak mellette szó nélkül.
:R

(#152449) penge111 válasza seniman (#152445) üzenetére


penge111
addikt

Hát anno azért a Ps3 esetén annyira “gyenge” lett az első generáció, hogy képes volt ps1 és ps2 lemezes játékokat lejátszani mindenféle mókolás nélkül. Azóta se jött ki olyan masina belőle ami képes erre, más tészta, hogy egy cfw törés pár éve ezt megoldja. De anno ez hatalmas szám volt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#152450) Xaels válasza l.skywalker (#152434) üzenetére


Xaels
félisten

Csak kalapálják rendbe. Inkább csússzon kicsit minthogy elrontsák

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.