Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152601) nemorino válasza Xaels (#152596) üzenetére


nemorino
tag

Nekem mindig azok a gyűjtőik tetszettek legjobban, amelyekben a játékban szereplő tárgyak vannak, a szobrok valahogy értelmetlen porfogónak tűnnek számomra, az albumokat max. egyszer lapoznám át. A CDPR csinálja jól, a farkasfejes medált külön is meg lehet rendelni a webshopjukban.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#152602) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Némelyik játéknál túllóg a TV szélein a tartalom, hiába veszem a PS beállításoknál kisebbre a megjelenítési területet, a játékba visszalépve az ugyanakkora marad. Van erre valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#152603) bandi0000 válasza danielgalaxy (#152602) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Tv-n állítsd be

Xbox One: bandymnc

(#152604) Rigormortiis válasza penge111 (#152533) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha jó srpg-ket kerestek, akkor próbáljátok ki a Banner Sagákat. Ex-Bioware-os arcok készítették. A sztori, a zene, a hangukat megspékelve klasszikus srpg játékmenettel...

És az xcomokkal ellentétben nem sz.pja le magát az ember játék közben, meg két lépés után nem kell mentést visszatölteni :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#152605) erahurka


erahurka
félisten

PS4 kontrollert tudom vezeték nélkül használni PC-n? :F

(#152606) seniman válasza erahurka (#152605) üzenetére


seniman
addikt

Dongle-val igen.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#152607) Rigormortiis válasza Xaels (#152583) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ó, akármilyen fajjal vagy akármilyen faj ellen, az SC2-ben mindig gyorsan kell dolgozni.

Gyakorlatilag csak a Starcraft 2 miatt tartok még pc-t, és kizártnak tartom, hogy értelmesen át lehetne hozni konzolra, kontrolleres irányítással. Meg amúgy is "ráfeszülős" játék, ehhe, főleg multiban, oda kell görnyedni, nem olyan, mint amikor kanapéról elnídforszpídezek.

Előző generációban x360-ra volt a Shadow of Middle Earth 2, na azt nagyon jól portolták. Meg a Halo Wars, de azt eleve konzolra szánták.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#152608) erahurka válasza seniman (#152606) üzenetére


erahurka
félisten

És ha van Bluetooth a gépben ahhoz nem tudom párosítani?

Plusz ugye PC-s játékokkal használnám. Kell ehhez valami extra program mint a PS3 érában?

[ Szerkesztve ]

(#152609) seniman válasza erahurka (#152608) üzenetére


seniman
addikt

Ha görcsölésmentes párosításban gondolkodnék,akkor az X One kontrollerével játszanék,Win10 alapból felismeri.Elvileg BT-s gépre is csatlakozik a DS4 csak gondolom bizonyos funkciói nem fognak működni.

De itt egy tutorial.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#152610) erahurka válasza seniman (#152609) üzenetére


erahurka
félisten

Bizonyos funkciók alatt mit értesz? Touchpad, sixaxis vezérlés nem kellene ott csak az analóg karok meg a gombok meg a ravaszok. Azok Xbox kontrolleren is vannak, azért gondolom hogy talán lehetne használni.

Közben beszerkesztettél egy tutorialt, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#152611) seniman válasza erahurka (#152610) üzenetére


seniman
addikt

Abban benne van a wireless párosítás menete is.Csak gyorsan átszaladtam rajta,de hasznosnak tűnik.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#152612) eisento


eisento
addikt

ez nem tudom mi de pshez kotheto :D

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#152613) erahurka válasza eisento (#152612) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom valami videojáték zenés koncert műsora.

(#152614) seniman válasza eisento (#152612) üzenetére


seniman
addikt

Ha tippelhetnék,ezek játékok zenéi,talán koncert lesz belőlük.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#152615) wierra válasza eisento (#152612) üzenetére


wierra
senior tag

Ez is PS-hez köthető... :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#152616) Xaels válasza Rigormortiis (#152607) üzenetére


Xaels
félisten

SC2-vel nem játszottam sokat csak az SP-vel pár órát. A terv az volt, hogy a teljes csomagot megveszem majd, de mire oda jutottam volna addigra letettem a PC-t.

Kb. 5 percembe telne lekapni a kis 23-as TV-t a szekrény tetejéről rádobni az íróasztalra a PS4-gyel együtt és görnyedhetnék fölé ha úgy akarnék játszani. SP-hez elég lenne a kanapé.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#152617) rumkola válasza eisento (#152612) üzenetére


rumkola
veterán

Talán ez? :D
[link]

ja nem :D

[ Szerkesztve ]

(#152618) eisento válasza wierra (#152615) üzenetére


eisento
addikt

kell vmi ilyesmi topik :D :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#152619) Deck válasza #20844032 (#152297) üzenetére


Deck
titán

AXAGON ADA-HP USB-s hangártya: Tökéletesen működik! :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#152620) heihachi válasza wierra (#152615) üzenetére


heihachi
addikt

ennek a Madden topicban a helye :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#152621) birorichard válasza NyMRooD (#152575) üzenetére


birorichard
őstag

Ja, hát másban vagyunk jók, max easy-ben letolom majd egyszer. :D
Midgard ami necces csak collectibles fronton, ~70% körül van, hát nem tudom, egyszer majd lehet h nekiugrok.
Hogy csináltad a muspelheimeset? Én annak a valhallázására nem tudtam ráérezni, sokszor sikerül rám ugrania.

(#152622) Deck válasza birorichard (#152621) üzenetére


Deck
titán

Jó reflexek. Nem nehéz. :P

PS5

(#152623) #20844032 válasza Deck (#152619) üzenetére


#20844032
törölt tag

Zsír! :C

(#152624) NyMRooD válasza birorichard (#152621) üzenetére


NyMRooD
őstag

Bocsi, mobilról nem megy a spoiler, gép elől megírom

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#152625) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Én nem tudom, hogy a Microsoft hogyan próbálja majd leütni a Sony-t a konzol trónról, de amíg ilyen exkluzívok jönnek PS-re, mint amik a 4-re jöttek ezidáig, akkor az esély erre a bányász béke segge alatt van. Most fejeztem be a Detroit: Become Human-t, hát ez is berontott a kedvenc játékaim listájára.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#152626) Rage47 válasza ImACeltic (#152625) üzenetére


Rage47
veterán

Szerintem nem akar ilyen téren már versenyezni a MS, inkább a szolgáltatások terén... Lényeg, hogy maradjon valami versenyhelyezet.
Az más kérdés, hogy sztem a többség a játékok miatt vesz konzolt.

[ Szerkesztve ]

(#152627) koncsik válasza eisento (#152612) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tegnap volt... Playstation in Concert, Royal Albert Hall, Royal Philharmonic Orchestra

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#152628) ProEvoFan válasza Rage47 (#152626) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na de mi lesz akkor, ha a Sony pluszban rámegy a szolgáltatásokra is?
Elvileg az lesz a PS5el.Legutóbb ezt nyilatkozta a boss.

(#152629) saelin válasza ProEvoFan (#152628) üzenetére


saelin
veterán

Nem konzol vitát akarok nyitni, de vannak sokan olyanok akiknek a konzol egyenlő az xbox-al. Az volt neki, és az lesz neki a jövőben is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152630) AxBattler válasza Deck (#152619) üzenetére


AxBattler
félisten

Jó cuccnak tűnik, köszi a tippet! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#152631) WaterWave válasza wierra (#152615) üzenetére


WaterWave
veterán

Azért itt elidőz a szelid őz :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#152632) wierra válasza WaterWave (#152631) üzenetére


wierra
senior tag

Nehéz lenne választani, hogy melyiket tolja az ember fia (először) :DDD.

saelin: Xbox a nyomiknak, PS a profiknak. :DDD
Sosem volt boxom, és a exclusive tartalmak hiányában sose lesz. A Halo jó cucc volt, a Gear of War egy merő dögunalom nekem. A többi címük meg úgyis megjelenik előbb - utóbb PC-re is. Mondjuk sok köszönet egyikben sincs. :))

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#152633) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PC-n exfat-ra formázom a pendrive-ot.
Arra rámásolom szintén PC-ről a régi mentéseimet.
PS-be bedug és azt írja hogy, nincs mentés rajta.
Ez mitől lehet?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#152634) Lackooo84 válasza gyuromoj (#152633) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mappázás jó?

The Truth is out there...

(#152635) WaterWave válasza wierra (#152632) üzenetére


WaterWave
veterán

erre mondják, hogy sírásig :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#152636) gyuromoj válasza Lackooo84 (#152634) üzenetére


gyuromoj
veterán

Savedata a fő, azon belül vannak amiket ki másoltam anno a konzolrol.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#152637) 3L1T3 válasza ImACeltic (#152625) üzenetére


3L1T3
addikt

Úgy hogy pl nekem a Detroit egy interaktív film volt. Ugyanakkor a Battlefield V esetében mivel nem akarok PC-n játszani a csalók és egyéb okok miatt, fontos számomra a stabil teljesítmény. Az már más kérdés, hogy ha az X nem jelent volna meg, akkor le se kakilnám az Xbox-ot jelenlegi generációban. :U :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#152638) Neoteric válasza 3L1T3 (#152637) üzenetére


Neoteric
addikt

Majd az lesz fincsi, ha a nagy MS integrálódás jegyében a boxos multiplayert összeeresztik a pc-sel. :D

Amúgy most kezdtem el én is a Detroit-ot, 2 órát toltam egyhuzamban, nagyon beszippant. Interaktív film valóban, de annak egyelőre k*rvajó. Mondjuk azok a játékok amik képesek az érzelmekre hatni, azok ritkán rosszak.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#152639) Alexiss


Alexiss
újonc

Valaki nyomtatott már borítót ps4 játékhoz? Szeretnék a Detroithoz nyomtatni egyet mert nagyon nem tetszik az alap. Milyen papira meg hol célszerű az ilyet megejteni?

Azért ez az alternatív borító sokkal szexibb.

(#152640) Lackooo84 válasza gyuromoj (#152636) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az úgy nem jó. Gyökérbe PS4\SAVEDATA és ott kell legyenek a mentések mappái.

The Truth is out there...

(#152641) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szeretem az igényes fanmade trailereket, ezért keresgéltem kicsit. És megtaláltam ezt: [link] Uncharted 4. Ennél jobban talán össze se lehetne foglalni azt a gyöngyszemet. :) Vigyázat spoileres!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152642) RangerFox válasza .LnB (#152641) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tényleg nagyon jó lett! :C

(#152643) tepenzed


tepenzed
őstag

Csak én emlékszem rosszul, hogy talán tavaly még 60 ezer környékén lehetett venni az új ps4-et? Most meg azt látom, hogy mindenhol 80+ körül van az 500 gb-os.

Irreálisan közel van az ára a pro-hoz, nem értem, hogy miért felfele ment az ára...

(#152644) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Én is végigértem az Uncharted első részén. Hogy is mondjam, egy kicsit csalódtam.
No nem magában a játékban, mert az alapvetően tetszett. Sokak értékelésével ellentétben nem volt gondom az irányítással, a játékmechanikával, a grafika is nagyon bejött, a környezet ( ez a trópusi szigetes, "elhagyott romos") is átjött, abszolút beleélte magát az ember. :K

De! Volt pár rész, amit nem tudtam hova tenni. Először is a játék vége felé megjelenő szörnyek, vagy átalakult emberek, vagy mit tudom én, minek nevezzem őket. Hogy ez minek kellett bele... Csak lestem, hogy ezek meg honnan jöttek? :Y
A másik, ami számomra az említett csalódást keltette, a túl sok fegyveres harc, a túl sok lövöldözés. Basszus, ez a manus a végére átment Rambo-ba. Nagyon elment ez irányba a játék, a platform elemek, logikai feladatok szinte megszűntek. Ez zavaró volt, mert én pont arra számítottam, hogy ez az arány pont ellentétes lesz a játékban.
A harmadik a történet. Elég kiszámítható volt az egész, szinte tudta az ember, hogy mi fog történni, leszámítva a szörnyes részt. Ott tényleg csak lestem, hogy mi történt, átváltottunk másik játékra, vagy mi? :D

Fontos ehhez hozzátenni: úgy álltam neki a játéknak, hogy igyekeztem minden spoilert, vagy játékmenettel kapcsolatos infót kizárni, és így teljesen új legyen számomra ez a mai szemmel már réginek mondható játék.
Szóval összességében nem bántam meg a játékot, jó móka volt, de nálam kalandjáték terén még mindig a az Indiana Jones and the Emperors Tomb ül a trónon.
Hétvégén állok neki majd az Uncharted 2-nek, na talán majd az. :C

(#152645) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Lesz az a "days of play" leárazás. Konkrétan a gold wireless fejhallgatót szeretném majd megvenni. Hol tudom ezt megtenni (alzán kívül nem is láttam sehol :F )? Az oldalon nem találtam erre vonatkozó információt.

(#152646) freeknight válasza tepenzed (#152643) üzenetére


freeknight
őstag

Én februárban 73k-ért vettem a slimet, de akkor akciós volt.
60 körül nem nagyon láttam még újonnan.
Nincs nagyon okuk árat csökkenteni, jól fogynak a gépek, sokan jönnek most át a bányászláz miatt, és az exkluzívak miatt a legtöbben ps-t választanak.

(#152647) RangerFox válasza freeknight (#152646) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tavaly 65k-ért vettem a Konzolvilágból március végén. Emlékeim szerint a május végi akcióban is 60-65k-ba került az 500-as Slim. Most fent vannak az árak, de hamarosan jön a days of play leárazás a konzolokra, kiegészítőkre, játékokra.

[ Szerkesztve ]

(#152648) Rage47 válasza lazioforever (#152644) üzenetére


Rage47
veterán

A trilógia után a 4. rész egész más kategória, úgy készülj :)

(#152649) marinea2


marinea2
addikt

Otherworld-ot nezi valaki jatek vasarlas elott? Nekem van csak olyan erzesem hogy kb a jatekok 90-95%-atol elveszik a kedvem? :U

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#152650) KaitouP válasza marinea2 (#152649) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem igazán érdekel senki véleménye, ha valami tetszik, megveszem, ha nem, nem. (Szakértői vélemények mondjuk műszaki cikkeknél persze kivételek.)

Fordítva meg nem várom el hogy valakit érdekeljen a véleményem. Megalkotom, leírom, kimondom, onnantól kezdve szíve joga valakinek hogy érdekli-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.