Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151501) Tatyla


Tatyla
őstag

Valaki aki játszott már a Van Helsing 2 - vel és van az a quest hogy Perun hatalma, hogy jutok vissza a hetes számú fogolyhoz a rejtekben ha a portálok nem aktívak?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#151502) wierra


wierra
senior tag

Előfordul-e, hogy egy címet többször akcióznak a store-ban? Addig tököltem, amíg végül lemaradtam HZD-ről. :(((

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#151503) seniman válasza wierra (#151502) üzenetére


seniman
addikt

Volt már rá példa.A Thief a múltkor 800 volt,most 1200.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#151504) vg válasza seniman (#151500) üzenetére


vg
addikt

Pedig ha sok 100 millió dolláros bevételes siker cucc lesz ez, akkor búcsút lehet mondani a jövőben a kampánynak egyre több játékban.

(#151505) SH4D0W2011 válasza Adam_Shepard (#151492) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én nem olyan rég még mintha láttam volna, gondolkodtam is a vásárláson. Jól lemaradtam róla.

(#151506) seniman válasza vg (#151504) üzenetére


seniman
addikt

Inkább az ilyen játékoknak intek búcsút.Amúgy sem kenyerem a multis céllövölde.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#151507) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Journey

Pontosen nem tudom ez mi volt. De baromi jól esett! Azta! Ez most kellett! :)

és mpst tényleg más játékosokkal mentem együtt?

30z.Samu
Tuti, hogy nem nyomom újra végig az LL-t. :) elég volt ez egyszer.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151508) winery válasza .LnB (#151507) üzenetére


winery
aktív tag

Bezony ;) ha jól tudom a végén írja a nevüket is :)

(#151509) KaitouP válasza .LnB (#151507) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez pontosan egy utazás volt. Egy gyönyörű, léleksimogató utazás. :K
Valódi hús-vér emberek utaztak veled, segítve téged utadon. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#151510) .LnB válasza winery (#151508) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, azért is kérdeztem.

telóról nem sikerült előbb helyesen írnom úgy látom. Bocsi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151511) KaitouP válasza oriic (#151420) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez a kijelentésük meg is győzött abban hogy most már, ha eddig nem tettem, totál felesleges lecserélnem a FAT PS4 -em Pro -ra. 2 éven belül itt az új generáció, addig kihúzza *lekopogom* ez a gép, aztán a PS5 -el meg ott leszek day one, ha minden jól alakul.

(#151422) oriic

4K ultra-realistic moha, de legalább szép. :D Szerintem a legnagyobb Kojima hívők órák óta elemzik a képet rejtett utalásokért. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#151512) gamegod


gamegod
senior tag

Battlefield V teaser

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#151513) KaitouP válasza gamegod (#151512) üzenetére


KaitouP
veterán

Mótvá tegnap. :DDD :P

Bírnám ha nemsokára mondanák hogy ez csak egy vicc teaser volt, és a cím is csak ugratás, igazából Battlefield Heroes 2 jön. ;]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#151514) Sordoran válasza wierra (#151502) üzenetére


Sordoran
addikt

Nagyjából 2 havonta akciózzák le, szóval július/augusztus környékén várható ismét. Érdemes itt regisztrálni, és kívánságlistára rakni. Így kaptam én is e-mail róla, hogy akciós.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#151516) juhasz22 válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Hű ezt most kell csekkolnom aludni sem tudok addig :DDD :DDD

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#151517) Xaels válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


Xaels
félisten

Hmm Pillars Of Ethernity. Igazából nem sok egyéb érdekel a listán, talán Bioshock meg Dishonored és az Injustice 2.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#151518) .LnB válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy látom semmi értelmes exkluzív nincs leárazva. :( Csaknem olyan hét lesz, hogy nem veszek semmi? :)

(#151502) wierra Ott egy grafikon, amin látszik a leárazások "üteme". [link] Én is így jártam legutóbb a HZD esetében, este néztem, hogy na reggel majd megveszem. Másnap reggel már nem volt akciós. :D Úgyhogy most 18.-án rögtön megvettem amint akciós lett.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151519) tailor74 válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


tailor74
őstag

Nem túl érdekes lista, de azért köszi az infót. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#151520) WhiteWalker válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

PES 9£-ért kiváló :C

[ Szerkesztve ]

(#151521) Bad Pritt válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a Dishonored pakk masszív, arra lehet rárabolok. Vagy a Bioshock Collection-re.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151522) ProEvoFan válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PES 2018 3000 forintért jó vétel.
Dirt 4 6000 forint.Ez sem rossz ajánlat.

(#151523) Csabee86 válasza Nayrobi (#151515) üzenetére


Csabee86
senior tag

Hihetetlen de nem találtam most olyan akciót ami érdekelt volna.

(#151524) penge111 válasza .LnB (#151490) üzenetére


penge111
addikt

Told le gyorsan a havi ingyenest Beyond Two Soulst, nagyon kellemes játék, nem kell megfeszítened magad, és jó a története.

Más: Azért ha ki is jön 2020-21 tájékán a Ps5, akkor se kell temetni a Ps4-et nagyon sokáig fog szerintem arra is még tartalom érkezni, nézzétek a Ps3-ra még tavaly is jöttek combos címek (pl. Persona 5)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#151526) #95558144 válasza Tatyla (#151501) üzenetére


#95558144
törölt tag

Nézd meg a gombkiosztást a kontrolleren....

(#151527) #95558144 válasza .LnB (#151507) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ami jól esik, az az eső.

Amire te gondolsz, az jólesik.

(#151528) penge111


penge111
addikt

Pillars Of Eternity, erről valakinek vélemény. Első ránézésre tipikius Baldur's Gate feeling, ami a valaha készült egyik legjobb crpg. Kérdésem az lenne, aki játszotta, hogy mennyire élvezetes ez TV-n, nagyon aprók az irányíthatóü karakterek, betűméret olvasható, irányítása nem macerás, ezt a játékot elsősorban Pc-n, egérrel tudom elképzelni

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#151529) ProEvoFan válasza sp8787 (#151525) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ok, a lényeg?Ennyire nem megy az angol.

(#151530) vg válasza ProEvoFan (#151529) üzenetére


vg
addikt

Tedd be google fordítóba...

(#151531) erahurka válasza ProEvoFan (#151529) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom a címben benne van a lényeg is. AMD Ryzen alapokra helyezik a PS5-öt, ha minden igaz. Logikus lépés lenne, hiszen ez a generáció eléggé bejött a Sony-nak AMD hardverrel, plusz talán a visszafele kompatibilitás is könnyebben megoldható (aztán valszeg szoftveresen szépen letiltják a funkciót, hogy feloldják ha mégsem fogy jól a PS5 :P ).

(#151532) sp8787 válasza ProEvoFan (#151529) üzenetére


sp8787
addikt

Nem kell ehhez sok angol. Nezd az eredeti elso bekezdeset Sony Is Working On AMD Ryzen LLVM Compiler Improvements - Possibly For The PlayStation 5

One of Sony's compiler experts.... >.... working on some tuning for the AMD Ryzen...>... why Sony is working on Ryzen improvements if not for a future product ...> PS5

(#151533) #20844032 válasza sp8787 (#151532) üzenetére


#20844032
törölt tag

Már a cím is hülyeség. Nem a sony dolgozik az LLVM kiterjesztéseken, hanem egy olyan fejlesztő, aki korábban dolgozott a sonynak is. LLVM-et meg használ más is, nem csak a sony.
Clickbaitnek fasza, a ténytartalom a nullához konvergál.

(#151534) sp8787 válasza #20844032 (#151533) üzenetére


sp8787
addikt

Nem korabban dolgozott hanem 9 eve(2009 ota) ott dolgozik. Legalabbis azon az adatlapon az van.

(#151535) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ni No Kuni két rész közül melyiket érdemesebb beszerezni? Mert a Ps4es kiadásáról elég felemás vélemények vannak...

(#151536) 30z.Samu válasza erahurka (#151531) üzenetére


30z.Samu
félisten

Remélhetőleg olyan hardvert tesznek bele, ami elég is lesz a következő generációig. Bár nem lepődnék meg, ha később megint kiadnának egy erősebb verziót.

Sic Parvis Magna

(#151537) #20844032 válasza 30z.Samu (#151536) üzenetére


#20844032
törölt tag

Miért, a mostani nem volt elég?

(#151538) kinect válasza penge111 (#151438) üzenetére


kinect
csendes tag

Bloodbornehoz

Nem kell az inventorydban lennie minden fegyvernek, én is eladtam a shieldet és jött a trophy nélküle is. Az a lényeg, hogy legyen a játék valamelyik pontján az invetoryban, onnantól eladhatod bármelyiket.

Ha valamelyik mellékküldit kihagytad akkor sajnos azt a fegyvert már csak NG+-ban tudod megszerezni, mert addig a Chalice Dungeon-ben sem adja a játék.
A CD-k egyébként a sima fegyverek alternatív verzióit tudják dobni, tehát mások a slotok bennük, viszont ha nem volt még nálad a sima verzió, akkor nem tudod azokat se megszerezni.

NG+ elmenti a Chaliceket, ugyanonnan tudod folytatni őket.

Egyébként egy kis cloud saving mókolással megoldható 1 végigjátszásból a platina, és akkor NG+-ban egy laza 30 perc alatt meg lehet szerezni a kimaradt küldetés fegyverét, ahhoz érdemes youtube guide-ot nézni.

Szerintem a Chalice Dungeon trophyhoz érdemes farmolni, mert a Defiled Chalice-ben nagyon ajánlott az 50 vitalytit kihúzni.
Farmoláshoz az Ailing Loran chalice depth 4-est tudom ajánlani, az egyik szobában van sok kapucnis szörnyecske, 3 moon rúnával leölöd őket jó sok xp-ért, nyomsz egy Bold hunter's markot, hogy visszadobjon a lámpához és repeat.

(#151539) penge111 válasza WhiteWalker (#151535) üzenetére


penge111
addikt

Én az egyet nagyon imádtam Ps3-on, kettőt majd akkor szerzem be, ha lemezesen 5k lesz kb. azt nem tudom milyen. Az első nagyon szuper lett, nagyon kellemes, fordulatos a története, rengeteg összeszedhető szörny van, rengeteg kincs...

Ha kell átdobom a cikkem erről a játékról is, de itt a cikkem vége, tömören:

Pozitív:
- Szó szerint meseszép grafika
- Rendkívül tartalmas (kincsek, titkok, minijátékok, logikai, ügyességi feladatok stb.)
- familiáris rendszer szuper
- fordulatos nagyszerű történet
- gyönyörűen megkomponált zenék
- ritka játék simogatja az ember lelkét, újra gyerekek lehetünk, mégis felnőttként is rendkívül szórakoztató
Negatív:
- a gépi irányított társaink intelligenciája katasztrofális
- kicsit lassan indul be a sztori

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#151540) .LnB válasza penge111 (#151524) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem végeznék vele péntekig. Pénteken meg már GoW.

(#151527) Urizen Oké. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151541) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,

Hol érdemes jelenleg PS4-et venni? 90-100ezerért elég drágának tartom, miközben Xboxot már kapni 70ért..

(#151542) .LnB válasza kicsako (#151541) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aprón.

Slim-et vettem 55-ért. Még garanciás. Tip-top. Csak ki kell fogni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151543) Edem05 válasza .LnB (#151507) üzenetére


Edem05
őstag

Nem is adnám többet oda... 😈😀

(#151544) WhiteWalker válasza penge111 (#151539) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi!
Több helyen írták hogy az első rész azért jobb volt...:(((
Én is várok vele míg olcsóbb lesz a 2. rész... Most láttam, asszem a konzolok szervizebe 13K a játék akcióba.

(#151545) Gery9112 válasza #20844032 (#151537) üzenetére


Gery9112
őstag

Bőven elég. Inkább a hűtést oldják meg és itt a fórumban egyből megszűnik egy mindig visszatérő, közkedvelt téma. "Bekapcsoltam a gépem és hangos" :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#151546) penge111 válasza WhiteWalker (#151544) üzenetére


penge111
addikt

Van attól sokkal olcsóbban is már lemezesen :))

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#151547) Gery9112


Gery9112
őstag

Detroit: Emberré válni, indítás előzetes

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#151548) TazLeacher válasza vg (#151504) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezzel kapcsolatban beszélgettünk a napokban, hogy van-e értelme egyáltalán ennek, amit csinálnak. Vannak csak kimondott multis címek, és vannak kimondott single címek. De vannak ezek a hibrid sz@rok, amiknél a fele játék kb. fabatkát sem ér. Van egy multis játék, beleerőszakolnak egy ilyen 3-4-5 órás kampányt. Minek? Senki nem azért veszi a játékot, a játékosok jelentős többsége végig sem tolja, sőt, az esetek legnagyobb részében még totál felesleges is. Aztán ott van a másik oldal, amikor van egy tisztességes SP cím, de mindenképp beleraknak valami multit, mert kell. Persze az is olyan lesz, amilyen, egy "B" vagy "C" kategóriás hulladék, amivel ideig-óráig (mondjuk a trófeák kiszedéséig) játszik valaki, aztán lényegében a 99% felé se szagol soha többé. Ennek így mi értelme?

Ennek fényében én nem tudok haragudni erre a hozzáállásra, mert rendszerint az, ami ami másik oldalon van, ami nem a játék profiljába kapcsolódik az tök felesleges, még ha jó is. Egy 20.000 Ft-os játék esetében SZERINTEM nem nyom a lattban egy 3,5 órás kampány. Ahogy egy jó single játékot se azért fog bárki megvenni, mert van benne egy szutyok bugos, élvezhetetlen multi.

Egyelőre egy kivétel jutott eszembe: GTA V. Bár sosem játszottam a multijával, de a számok azt igazolják, hogy az működik. És van mellette egy nem kicsit jó kampány. A sport/autós játékok mondjuk ez alól a rendszer alól kivételek...de kb. az összes többi játékkal ez a helyez. Van normális single, vagy normális multi, de olyan, hogy ez egyben benne legyen egy játékban az kb. 1.000-ből 1. Akkor minek erőlködni?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#151549) ldave válasza penge111 (#151528) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nekem a Torment: Tides of Numenera van meg PS4-re (hasonló játék), az irányítást szerintem jól átültették konzolra, nem ideális, de használható. A sok szöveg és menü, meg UI viszont olyan fura TV-n, főleg messziről olvasva. Meg lehet szokni, de monitoron, közelebbről játszva valószínűleg azért élvezetesebb.

A Slime draws near! Command?

(#151550) RangerFox válasza WhiteWalker (#151535) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Múlt héten vettem meg a második részt, eddig 2 órát raktam bele, ez alapján nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de pár gondolat: A játék nagyon szép, jól optimalizált, alapból változott a gameplay mechanika (itt már nincs olyan Pokémon elfogós dolog, inkább csak hack 'n slash). Szerintem ha használtan találsz 10k-ért vagy azalatt egyet, akkor vedd meg nyugodtan, érezhető rajta a minőség, és szórakoztató. Plusz pont, hogy azon kevés japán játékok közé tartozik, amellyel szívesen játszok, illetve "befogadja a gyomrom" (ilyen még többek között a Gravity Rush, Fire Emblem, Monster Hunter meg a Yakuza sorozat is).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.