Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152251) gyuromoj válasza sly54 (#152250) üzenetére


gyuromoj
veterán

Store-ban igen.
Konzol boltban pedig kp is játszik.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#152252) szzoo válasza mattheus (#152248) üzenetére


szzoo
tag

Én úgy tudom a NAT 1 nem ajánlott és felesleges. Régebben ezt olvastam. Egyébként ugyanez a setup nálam és nincs problémám vele. Kizárnám, hogy a NAT2-vel van a probléma.

Lobby alatt Lobby módot vagy Sport módot értesz?
Én is jártam már úgy, hogy "IM ROCKIN" után nem tudtam elindulni. Ez Lobby módban volt és olyan lobbiban, ami a "Same region"-on kívül esett. Ha ilyen versenyeken indulsz, az növeli a hibák/megszakadások/laggoló kocsik esélyét.

(#152253) freeknight válasza RangerFox (#152245) üzenetére


freeknight
őstag

Engem nem az angol szinkron hiánya zavar, a japán is teljesen jó, sőt, szerintem ez így az igazi, pedig egy szót nem beszélek japánul (illetve de, a játékból most már néhány kifejezés ragadt rám 50 óra alatt :DDD ).
Az a baj, hogy a mellékküldikben konkrétan nincs semmiféle beszéd, csak ilyen némafilmesen mozog a szája a karaktereknek, és csak a feliratot olvasod. Ez azért elég illuzióromboló így 2018-ban. De ezt már pár hete, mikor kipróbáltam leírtam. Viszont hozzászokni sikerült, de azért remélem, ha lesz egy reboot (ha jól tudom, Kiryu története a 6-al lezárult), ezt a jrpg-s stílust dobják, és fullosan lesz japán szinkron a játékban mindenhol.

Én is mindenkinek ajánlom, ha megvan az angoltudás a játékhoz, ide tényleg nagyon kell, mert a sztori nagyon fontos részét adja a játéknak.

(#152254) #95558144 válasza .LnB (#152233) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ha nem játszottál vele, honnan tudod, hogy jó dolog? Nyilván akkor tudsz róla véleményt alkotni, ha kipróbáltad, hogy milyen a játékon belül.

(#152255) .LnB válasza #95558144 (#152254) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosítok. A végigjátszás során nem foglalkoztam vele. De utána, természetesen kipróbáltam a játékban is, és jó dolog. Semmi kép sem felesleges.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152256) szzoo válasza 30z.Samu (#152244) üzenetére


szzoo
tag

Még nem vettem meg a Detroitot, de amennyit láttam belőle nagyon tetszik. Az első 20-30 percét minden játéknak elspoilerezem magamnak valamelyik no commentary walkthroughból (ez alapján döntök). GoW platina után biztosan megveszem.

Igényes és egyedi a játéknak tűnik. Nagyon szimpatikus Chloe, már a játék indítása előtt magasan a szint. Láttam trollkodik is :C, ha ilyen ötletekkel van tele a játék, akkor nekem felejthetetlen élmény lesz.

[ Szerkesztve ]

(#152257) pr0bi válasza szzoo (#152256) üzenetére


pr0bi
senior tag

Mindenképpen vedd meg ha valami különlegessel szeretnél játszani, nem fogsz csalódni. Nem mindennapi, elgondolkodtató mestermű ezt nagyon kevés játék mondhatja el manapság.

(#152258) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van itt olyan aki Amazon Echo-val indítja a PS4-et? Működik vele egyáltalán? Elvileg a Plex skill-lel igen. Logitech Harmony Hub-bal meg lehet csinálni, de az már nem olcsó mulatság. Tuti van erre egyszerűbb megoldás is.
Vagy Google Home (Mini)? Bár szerintem az annyit se tud mint az Echo.

Tervezgetem, hogy veszek Echo Dot-ot. De jó lenne tudni, hogy a PS-t össze e lehet vele hozni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152259) vg válasza .LnB (#152258) üzenetére


vg
addikt

Szinte biztos vagyok benne, hogy Magyarországon senki, mármint magyar ember közül senki nem használ olyat. Ha ilyen kütyüt akarsz, akkor gondolom úgyis jó vagy angolból, tessék, nézd végig. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#152260) .LnB válasza vg (#152259) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint PS-hez? :) Most voltunk rokonoknál. Nézegettem miket lehet vele csinálni, nagyon fasza. És pénzben is elég olcsón ki lehet hozni belőle okos dolgokat.

Persze paranoiásoknak nem való ez a kütyü.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152261) 30z.Samu válasza szzoo (#152256) üzenetére


30z.Samu
félisten

Connor-nak is vannak jó beszólásai. :D

Sic Parvis Magna

(#152262) mattheus válasza szzoo (#152252) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm szépen a választ!
Lobby alatt a saját szervezett versenyeket értem. Hétvégente több alkalommal is indulok / indulnék Gran Turismo SPORT Magyar Klub (Facebook csoport) által szervezett "versenyeken" azonban ahogy írtam az utóbbi időben egyre többször vannak az említett csatlakozási gondjaim.

Még Router vásárlásán gondolkodom, de akkor ezek szerint én attól előrelépést nagyon nem remélhetek ilyen ügyben :) ?

[ Szerkesztve ]

(#152263) Lackooo84 válasza szzoo (#152252) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez a NAT type (egyébként már százmilliószor el lett pofázva :D ) egy VISSZAJELZÉS. Type 1 nincs router, switch semmi, a ps4 közvetlen csatlakozik a netre, type 2 router nyitott portokkal, type 3 router zárt portokkal.

The Truth is out there...

(#152264) #20844032 válasza .LnB (#152260) üzenetére


#20844032
törölt tag

Körülöttem is van pár darab, én is szemezek vele. Mondjuk ez a PS bekapcsolás nekem annyira nem téma, én nem csinálok semmit a géppel a kontroller nélkül :D

(#152265) ldave válasza .LnB (#152258) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem azt magyar címre nem tudsz hivatalosan venni.

A Slime draws near! Command?

(#152266) .LnB válasza #20844032 (#152264) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én se a PS-hez venném elsősorban. Csak érdeklődnék, hogy erre is jó e. Mert a Plex skillel egy smart tv-n az HBO GO-t úgy írányítod, hogy megmondod melyik sorozat, melyik évad, hányadik részét indítsa el. HBO GO meg van PS-re is. Meg jó lenne "Alexa, play god of war". :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152267) #20844032 válasza ldave (#152265) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az amazontól nem, de azért elég sok helyen meg lehet venni.

(#152268) marinea2


marinea2
addikt

Tegnapi köröm. Marcius óta van PS-em es baratkozom a kontrollerrel :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#152269) Wlac válasza erahurka (#152169) üzenetére


Wlac
Ármester

Akkor marad a csajozás vele... :D

Egyébként írtok jót és rosszat a platinázásról, és fura, hogy mennyire máshogy látom a dolgokat, mint teszem azt egy éve. Korábban eléggé maximalista voltam ilyen téren, amit csak tudtam, azt platináztam, még akkor is ha, már melónak fogtam fel a monoton taskokat (Killzone: Mercenary-ben 10000 enemy megölése). Most ott tartok, hogy igazából már nem érdekel a dolog, bár hozzátartozik mindehhez, hogy nagyon megváltozott az életem. Néha persze jön egy-egy játék, ami annyira bejön, hogy mindenképp megpróbálom megszerezni a platinát (most éppen a Mad Max az), holott sokszor heti egy-két órára tudok csak leülni a gép elé. Arra viszont már nem lennék képes, hogy négyszer végigjátsszam a Human Revolutiont, vagy megtervezett módon játsszak végig egy RPG-t ahhoz, hogy minden összejöjjön. Mondjuk, ha bevezetnék ezt a beváltóst rendszert, akkor örülnék neki, bár inkább "szakmai" büszkeség lenne beváltani pénzre az újonnan megszerzett trófeákat, nem pedig a spórolás hajtana.

“The wha-"

(#152270) nincsnév007 válasza szzoo (#152256) üzenetére


nincsnév007
őstag

Nagyon jó játék én végigjátszását végig néztem youtubon, de szerencse hogy mi alakítsuk a storyit így annyira nem bánom. Én is megveszem csak egy kicsit később, helyette inkább kijátszom még egyszer a Beyondot.

[ Szerkesztve ]

(#152271) .LnB válasza ldave (#152265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Echo Dot 12 ért itt lenne nálam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152272) prokxy válasza marinea2 (#152268) üzenetére


prokxy
veterán

Grat! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#152273) fahrii válasza Wlac (#152269) üzenetére


fahrii
őstag

Megmondom őszintén számomra teljesen érthetetlen az, hogy lehet valakinek annyira értéktelen a saját szabadideje hogy pusztán kötelességtudatból öljön játékokba sok 100 órát, csak hogy a végén megjutalmazza egy plecsnivel... Ezzel persze senkit sem akarok elítélni, ez inkább csak egy kifakadás az olvasottakra reagálva.

(#152274) vg válasza fahrii (#152273) üzenetére


vg
addikt

Vannak emberek akiknek ez egy örömforrás és sikerélmény is egyben. Mivel te sikeres vagy az élet minden területén, van sok pénzed, Palvin Barbi a nőd, és hozzá szoktál a sikerhez, ezért neked ez érthetetlen.

(#152275) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Beyond: Two Souls-ban el lehet valahogy tüntetni alul felül a fekete csíkot?

(#152276) seniman válasza fityere (#152221) üzenetére


seniman
addikt

300 ajróért azért bátor dolog gari nélküli gépet hirdetni.Bár ott legalább szabad a gazda,szét lehet kapni és normális pasztát rakni a hűtő alá. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#152277) saelin válasza fahrii (#152273) üzenetére


saelin
veterán

Akinek ez a hobbija annak nem akkora teher mint pl nekem vagy neked. Nekik extra élvezetet ad egy trophy és kitolja a játékidőt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152278) Wlac válasza fahrii (#152273) üzenetére


Wlac
Ármester

A kötelező körök olyanok, mint egy régen jó, de mára gyenge sorozat nézése. Imádtad az elején, utána szépen lassan lejjebb ment a színvonal, és már nem élvezed annyira, de csak azért is befejezed, mert milyen már az, hogy csak az utolsó évadot nem nézed meg. Nagyon sok játék a trófeák felét, vagy akár többet is "ingyen" odaadja, és neked "csak" a maradékra kell ráfeküdnöd. Ezzel nincs is gond, hogyha a játék élvezetes és nem különösen szívatós a trófealistája, mivel a teljesítés érzése is pozitív. Van akit ez elkap, van akit nem, pont ugyanolyan dolog, mint ha megpróbálnád elmagyarázni a nagyszüleidnek azt, hogy mégis mi az élvezetes abban, hogy egy villódzó tévé előtt töltesz napi 5-6 órát.

“The wha-"

(#152279) marilllyo válasza fahrii (#152273) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából szerintem ez így ritka. Ha nem tetszik a játék...úgysem fogsz további száz órákat beleölni "muszájból". Ha élvezed a játékot akkor az nem gond. Pl. nekem a leghosszabbak a Battlefront 2, guitar hero meg a Rayman. De egyelőre szívesen csinálom /tam. Az ilyeneket az echte trófeavadászok is elkerülik. Inkább kiszed az idő alatt 5 rövidebb platit.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#152280) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
PS4-es lemezes játékaimat szeretném egy kicsit rendezettebben tartani, azaz keresnék nekik valamilyen tartó állványt. Valakinek van valamilyen bevált megoldása? Köszönöm. :)

(#152281) Deck


Deck
titán

Van egy HyperX-es fejhallgatóm. Jelenleg a Dualshock 4-be dugom és úgy használom. Lehetséges ennél jobb hangminőség, nagyobb hangerő elérése vagy ez a legjobb megoldás? :)

PS5

(#152282) prokxy válasza Deck (#152281) üzenetére


prokxy
veterán

Mennyi a kereted rá? :)

Pl.: G933-mal tolom, madzag nélküli, jobban szól, hangosabb is, viszont drágább.

szerk: lehet félreértem, a füles maradna és jobb hangminőséget akarsz és h hangosabb legyen? :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#152283) Deck válasza prokxy (#152282) üzenetére


Deck
titán

Igen. A lehető legjobbat akarom kihozni a fejhallgatómból.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#152284) .LnB válasza Deck (#152281) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A sima Cloud egy 60 Ohm-os fejes (nekem is az van). Nehogy azt hidd, hogy a DualShock ki fogja azt hajtani, főleg bluetooth-on keresztül. Igen van megoldás, dugd a tv-be a fejest. Vagy valami AUX DAC esetleg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152285) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Szerintem egy játékot nem kell 100%-ra végigvinni/kiplatizni azért, hogy teljes élményt adjon. Számomra fontosabb, hogy minél több játékot játszhassak végig, mint hogy egy játékot játsszak végig háromszor egy platinum trófeáért. A megvett játékaim sztoriját végigjátszom, ha vannak mellékküldetések, és azokat élvezem, akkor azokat is, kipróbálok mindent, amit a játék tud nyújtani és ennyi. Nem vagyok maximalista, de azt be kell vallanom, hogy szeretem nézegetni a trófealistákat :B

Azzal a kijelentéssel, hogy ha egy játékot élvezek, akkor nem okoz nehézséget több száz órát belerakni, vagy többször végigjátszani, nem értek egyet. Azt az élményt, amit egy játék az első végigjátszás után tud nyújtani, azt nem tudja még egyszer megismételni. Nem adja vissza ugyanazt az érzést, hangulatot . Az mondjuk egy másik dolog, ha ugyanazt a sztorit más karakterrel, más szemszögből, más képességekkel kell végigjátszani, akkor persze más élményt fog adni, mint elsőre.

(#152286) Deck válasza .LnB (#152284) üzenetére


Deck
titán

Monitoron játszok és nincs jack csatlakozója sajnos.

Hogy, tudnám akkor teljesen kihagynálni a fejhallgatóm?

PS5

(#152287) .LnB válasza Deck (#152286) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Optikai vagy USB kábellel rá kell dugni egy DAC-ot, aztán abba dugni a fejest. Nem tudom USB-n keresztül felismeri e a DAC-ot a PS4.

Keresgéltem, ezek jók az tuti:

[link]

[link]

A PS4 menüjében meg lehet adni, Primary Outpot Port-tot. Ott elvileg Optical-t ír. De nem próbáltam csak most nézem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152288) #20844032 válasza RangerFox (#152285) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez durva általánosítás. Rengeteg játékot nem kell 1-nél többször végigvinni a platinához. Nekem nincs sok, de azokat a platina után is játszottam. Itt volt most a God Of War. 1x játszod végig, és platina. Bármilyen nehézségen megadja, stbstbstb. HZD ugyanez. Nem kellenek beléjük 100 órák. És még megannyi játékra igaz ez. Vannak szopatós platinák igen, de nem minden platina ilyen. Sőt. Elég sok játéknak valójában nem játszod végig a sztoriját, csak a sztroijának a kötelező részét. Ha meg tényleg végigjátszod, onnan már semmiség a platina.

.LnB: én is Cloudot használok, nekem a tévé optikai kimenetébe van dugva, így mindig az aktuális forrás hangját hallgatom. A tévék füleskimenete jórészt hulladékok, így azt nem használom, a tévé toslinkjére egy DAC van kötve, az enyémnek csak vonalszintű kimenete van, az egy behringer ucontrolba megy, azt használom erősítőként.

[ Szerkesztve ]

(#152289) .LnB válasza #20844032 (#152288) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De akkor neki jó megoldás lenne nem egy DAC optikai kábellel a PS4-ből aztán oda bele a füles?! Mert mint írta, nincs TV-je.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152290) #20844032 válasza .LnB (#152289) üzenetére


#20844032
törölt tag

Arra jó egy bármilyen usb-s hangkártya is, meg persze jó hozzá egy dac is, ha van benne headphone amp. Is :)

(#152291) .LnB válasza #20844032 (#152290) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod, most nézem, hogy a Slim-en nincs is optikai kimenet?!

Ja USB-s is elég, csak nem tudom, hogy kezeli ezeket a cuccokat a PS4. Ha bármilyen USB-s hangkártyát kezel akkor az a legegyszerűbb igen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152292) Deck válasza #20844032 (#152290) üzenetére


Deck
titán

Tehát egy jobb usb-s hangkártya a legjobb megoldás? :)

Alin nézek akkor valamit ami jó ps4hez.

PS5

(#152293) RangerFox válasza #20844032 (#152288) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Itt van mondjuk a HZD. Nekem 65 órám van az alapjátékban, végigjátszottam a sztoriját, szinte az összes mellékküldetést megcsináltam, felfedeztem az egész térképet, csináltam pár hunting ground küldetést, sok-sok képet a játékban. De nem csináltam meg mindent benne, nem szedtem össze az összes collectiblest, és nem érzem azt, hogy bármiből is kimaradtam volna. Amúgy igazad van, ezt se kell végigjátszani kétszer, csak a sztori meg a mellékküldetések után még még egyszer végig kell szaladnod a nagy térképen, összeszedni mindenféle dolgot, meg feldönteni pár szalmabábut. Szerintem ezek nem szükségesek ahhoz, hogy a játék teljes élményt nyújtson, valahogy ezt akartam kifejezni azzal, amit leírtam. :)

(#152294) #20844032 válasza .LnB (#152291) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát nincs ám. Ha oda dac kell, akkor még hdmi-toslink konverter is kell. Bármilyen usb-s hangkártyával megy, eleddig legalábbis az internet népen nem igazán talált olyat, ami ne működött volna. Megy a cloud2 saját illesztőjével, azt is lehet kapni magában, de attól olcsóbban is lehet lőni. Szerintem első körben megpróbálnék valami ilyesmit. Meg az én behringerem is usb-n is, csak nekem úgy kényelmetlenebb használni.

RangerFox: 56 órám van benne, platina az alapjáték, és 100% a DLC.Nem olvastam előre trofilistát, a végén olvastam el, mert van benne 1 missable, ami nekem kimaradt, emiatt vissza kellett mennem. Én tologatom a mai napig, és talán egyszer meglesz a NG+ is 100%-ra. Nem a trofi miatt, hisz ott már nincs is platina. Just for fun. Me'hogy ez a hobbim. Vagymi. Szal nem igazán esik nehezemre jó játékokkal játszani. :D

[ Szerkesztve ]

(#152295) Deck válasza #20844032 (#152294) üzenetére


Deck
titán

Ez jónak tűnik. Ps4 pro-val kompatibilis? Mert, akkor rendelem is :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#152296) .LnB válasza Deck (#152295) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Moby elmondása szerint tuti megy akkor PS4-gyel. De arra figyelj, hogy ez a PS4-be lesz beledugva és ebbe a fejes. Szóval közel legyen a konzol ha játszani akarsz.

De egyébként ezt csak leírom. Én (most) egy Rock Zircon (meg rendelgetem folyamatosan az újakat kipróbálni) fülhallgatót használok a kontrollerbe. Az is fasza szerintem, és 10 dolcsis füles. Persze nem úgy szól mint egy rendesen meghajtott Cloud azt aláírom.

szerk.: Jé, ugyan olyan monitorod van mint nekem. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152297) #20844032 válasza Deck (#152295) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez ráírva egyikre sem lesz, de elég nagy valószínűséggel jó lesz. Sem mi nem találtunk olyat, amivel ne ment volna (pedig legalább egy tucat különbözőt dugtunk bele), sem más fórumokon nem igazán talált olyat, amivel ne menne. Nem hiszem, hogy te leszel az első, ha esetleg mégis, akkor kicseréled náluk egy hyperx illesztőre. Azt teszteltem, az biztosan megy. Ez viszont olcsóbb, és jobb/kényelmesebb talán használni.

(#152298) RangerFox válasza #20844032 (#152294) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Persze, amíg élvezi valaki a játékot, addig semmi baj nincsen vele, az ilyen minőségi játékok meg is érdemlik, hogy időt töltsünk el vele. Csak sajnos (egyáltalán nem sajnos) túl sok jó játék van a piacon és túl sok érdekel közülük ahhoz, hogy hosszú ideig leragadjak egyetlen játéknál. Meg talán nem is tartaná fent az érdeklődésemet egy újbóli végigjátszás során a játék.

(#152299) Deck válasza .LnB (#152296) üzenetére


Deck
titán

Sőt a fülhallgató is ugyanolyan lesz. Énis rendeltem egyet mert, láttam jókat írtál róla :D

PS5

(#152300) .LnB válasza Deck (#152299) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyi baj van a Zircon-nal, hogy rendesen bele kell illeszteni a füledbe, ez van mikor nem megy elsőre. Ez fura, de én simán megoldom vagy azzal, hogy jól benyomom, majd meghúzom a zsinórt kicsit kifele, vagy ásítok egyet, és akkor fasza. :)

De azért ne az én írásaim alapján rendelj audio cuccokat, nem vagyok audiofil, és annyira nem vágom a témát.:)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.