Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152201) wierra válasza bajtokarpi (#152196) üzenetére


wierra
senior tag

:Y :R :C :R :C :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#152202) Kvelstadt válasza ldave (#152200) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyébként ezt én se értem.
Ott egy singleplayer játék ami tetszik és úgy gondolod kiplatinázod, és akkor ráderőltetik a múltit mint ahogy a singleplayer játékra is ráerőltették.
Mint pl a last of us. Egy tök jó single játék.
Nem tudom és nem is érdekel milyen a multija, de a multis trofik miatt a platina se.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#152203) ldave válasza Kvelstadt (#152202) üzenetére


ldave
félisten

Hja, ez van. De persze még véletlenül sem szeretnék beleszólni abba, hogy ki mi szerint választ játékot és azzal hogyan tölti az idejét :) Csak annyi, hogy az a fajta szemlélet tőlem a lehető legmesszebb áll.

A Slime draws near! Command?

(#152204) TazLeacher válasza Kvelstadt (#152202) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Korábbról...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#152205) ProEvoFan válasza Kvelstadt (#152202) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon sok(k) köcsög trófea van.Értelmetlentől a legértelmetlenebbik... Akik kitalálják, nem is értem sokszor mit gondolhatnak közben.

(#152206) Kvelstadt válasza ldave (#152203) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én játékot választok nem trófeázni valót. Aztán ha jó a trofilista nekimegyek.
De van olyan hogy nagy kedvenc a játék de olyan trofik vannak benbe hogy semmi értelme.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#152207) ProEvoFan válasza marilllyo (#152190) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megcsináltad a Witcher 3 platinát? :Y ...durva :R :C
Az nem kis meló volt.De legalább változatos és nincs benne gyogyós trófea.
Az összes kártyalap megszerzése nekem lehetetlen küldetésnek tűnik.

(#152208) cyberkind válasza ProEvoFan (#152207) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig nem az, én is megszereztem az összes lapot amit a küldetésben kért, csak ott játszottam ahol voltam. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#152209) Xaels válasza Kvelstadt (#152206) üzenetére


Xaels
félisten

Wolfenstein 2 trófeáktól agyvérzést kaptam mikor bele olvastam. Majdnem kétszer játszottam végig, de alig van meg pár. GOW-ban meg Niflheimnél szakadt el a cérna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#152210) ProEvoFan válasza cyberkind (#152208) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Trissnek van egy küldetése mikor valami vidéki buliba megyünk kimenteni egy srácot a boszorkányvadászok elől.Na ott van egy arc, akivel kell kártyázni, ha szeretnéd a trófeát...baszki, én huszadjára sem tudtam legyőzni...feladtam.

[ Szerkesztve ]

(#152211) gianni85 válasza ProEvoFan (#152210) üzenetére


gianni85
veterán

Addig a pontig már elég jó deck-et össze lehetett szedni, plusz le lehetett venni külön a játék nehézségétől függetlenül a gwent nehézségét. Én imádtam a játékban a gwent-et, de a külön kiadott gwent játék nem fogott már meg.

(#152212) TazLeacher válasza ProEvoFan (#152210) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem pont az volt a bajom, hogy kb. az első 1/4-edben volt kihívás, utána már kb. dara volt. Nekem a W3 platinában egyedül a nehézségi fokozat trófea volt gond, azt a 2. végigjátszásra lerohantam (első után egy fél évvel), a többi az mind élvezetes volt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#152213) marilllyo válasza ldave (#152200) üzenetére


marilllyo
veterán

Megvan...de otthagytam. Ugyanúgy a Last of Us-t is. 2x végigvittem és kész. Nincs és nem is lesz platina.
Ezt a "szemléletemet" az újonnan megjelenő játékokról írtam. Ugyanez a GTA V. Stb... Azért mondom, hogy sok ilyen van. De az utóbbi számomra menő címekből semmi vészes hülyeség nem volt.
Nem kell ezt túl gondolni. Nem a plati alapján választok, hanem a játékot választom...de csak azt ami érdekelne is annyira.

Igazából blőden fogalmaztam. Hogy értsétek arra gondolok, -mondok, egy egyszerű példát-
Ha már van egy olyan trófeája a Hellblade-nek, hogy szedj össze minden rúnát... inkább futok azzal még egy kört...mint extra feladat...és mert baromira tetszett a játék... minthogy vegyek egy "talán" játékot a store-ból időtöltés gyanánt. Valljuk be, hogy ez nem egy ördögtől való szemlélet. :U

(#152207) ProEvoFan: 3x vittem végig. 1x csak úgy funból. Aztán még egyszer fun-ból legnehezebb szinten. Harmadjára álltam neki akkor már kártyákkal együtt. Hidd el, hogy élvezni fogod a Gwent-ezést. Nekem is az volt a vízválasztó...de a végére megszerettem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#152214) cyberkind válasza ProEvoFan (#152210) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha eleget kártyázol addig, akkor sima ügy lesz ő is. Amikor összeállt a paklim, csak a DLC-ben tudtam legyőzni, persze a legkönnyebb fokozaton. :D

Paranormal Cocktivity

(#152215) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Vótmá?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#152216) saelin válasza Carlos Padre (#152215) üzenetére


saelin
veterán

Ezt én múltkor valamelyik magyar shopban fedeztem fel.

Augusztusra datálják a megjelenését.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152217) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

A most akciosan megveheto The Witcher III: Wild Hunt -ban van magyar felirat? A Storeban nem irja..

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#152218) fityere


fityere
senior tag

Sziasztok.

Újra gépet vennék. 7116b vagy 7016b melyiket érdemesebb ? Gondolom nagy különbség nincs vagy tévedek?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#152219) Prof01 válasza marinea2 (#152217) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!
Igen, van.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#152220) toompa válasza fityere (#152218) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Az összefoglalóban megtalálod a pontos különbségeket.
A 7116-osról többen állítják hogy halkabb.
Ha árban nincs nagy különbség,vedd az új típust.

(#152221) fityere válasza toompa (#152220) üzenetére


fityere
senior tag

Újonnan egy árban van mindkettő 399€ vagy használt egy éves 4 játékkal 300€ 7016b, garancia nincs.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#152222) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha beállítjátok, hogy a PS bekapcsolásakor a PS kapcsolja be a TV-t, akkor nektek átvált arra a hdmi bemenetre ahova a PS van dugva? Nekem nem.

Tegnap kipróbáltam a HBO GO-t. Megnéztem a Baby Driver-t (megint). Semmi különleges, működik rendesen PS-en is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152223) Helmoras válasza .LnB (#152222) üzenetére


Helmoras
őstag

Nalam atvalt, samsung anynet+ a neve azt hiszem(bar ez csak egy 6-7 eves fhd tv) a cuccnak, ha ki van kapcsolva bekapcsolja, ha tv megy atkapcsolja a psre.

(#152224) .LnB válasza Helmoras (#152223) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja akkor te a TV-n állítottál valamit? Nem is a PS-en? Mert az, hogy egyáltalán bekapcsolja a TV-t, azt ugye a PS-en kell bekapcsolni.
Nekem LG van, az is elég idős már, azon is meglepődtem egyáltalán, hogy hdmi ARC-os, hogy kezeli ezt a bekapcsolást. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152225) Helmoras válasza .LnB (#152224) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem kizart hogy a tv-n tudod allitani, nalam az elso bekapcsolasnal felajanlotta, es leokeztam, viszont lehet nem mindegy melyik hdmi portba dugod, erdemes lehet megnezni a tv kiskonyvet. En pl a tv taviranyitoval is tudom iranyitani a pst amig pl a menuben vagy a storeban boklaszok, bar ennek sok ertelme nincs mert ott a kontroller, de sogort multkor sikerult betrollkodni amikor a kedvenc jateka helyett mindig a bloodbornet inditottam a hata mogul xD

(#152226) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Eddig 4 órám van a Detroit Become Human-ben, nem tudom ki hogy van vele, de nekem eddig bejön ez a játék. Oké, nem egy God of War, amiben van epic jelenet dögivel, de tetszik a 3 android "kis" élettörténete. Az is érdekes, ahogy alakul Hank és Connor kapcsolata. Az irodában Hank mondta, hogy van egy ok, amiért utálja az androidokat, viszont nem fejtette ezt ki. Todd meg egy büdös gyökér, elkamuzza a TV-nek hogy hűű megtámadta a csúnya rossz robot. Viszont arról valahogy elfelejtett beszélni, hogy "ja, amúgy a gyerekem is vele van."Undórító a pali...

Sic Parvis Magna

(#152227) .LnB válasza Helmoras (#152225) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bemenetnél kell figyelni a hdmi ARC-ra ennyi. Mondom bekapcsol, csak nem vált át arra a bemenetre a tv. Nem zavar ez, csak érdekelt, hogy másnál átvált e. De megnézem a tv beállításait is azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152228) erahurka válasza .LnB (#152227) üzenetére


erahurka
félisten

Az ARC pont nem ezt jelenti, hanem hogy hangot tud kiküldeni a tévé HDMI csatlakozón. Amit te keresel az LG tévéken SimpLink.

Nekem is LG van bár elég régi, még Netcast van rajta, de azt hiszem átkapcsol PS bemenetre magától. Sőt, ha a tévén nyomok rá a PS bemenetére, akkor bekapcsolja a konzolt :K

[ Szerkesztve ]

(#152229) .LnB válasza erahurka (#152228) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg. Nem ARC. CEC. Sok volt a három betűs rövidítés.
Egy modi (vagy topikgazda, ha tudja) kijavítaná a kommentjeimben az ARC-ot CEC re? :) Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152230) Callisto válasza .LnB (#152229) üzenetére


Callisto
őstag

Nekem Sony TV van és AV processzoron keresztül van PS4 ráköütve. Ugyancsak átvált, de ezt a TV-n engedélyeztem.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#152231) #95558144 válasza ProEvoFan (#152210) üzenetére


#95558144
törölt tag

Engem ettől a Gwenttől a víz ver. Jelenleg ott tartok, hogy megvettem a játékot ezúttal X-re, a GOTY-t, és egyetlen egyszer sem fogok kártyázni. Teljesen felesleges volt a játékba betenni szerintem.

(#152232) #95558144 válasza Kvelstadt (#152202) üzenetére


#95558144
törölt tag

Én ezt az egész trófea rendszert baromságnak tartom. Egy játék szavatosságát nem azzal kéne növelni, hogy grindelős buziságokba kergetni a játékost, meg olyan helyzetekbe, hogy muszáj legyen minimum kétszer végigjátszania valamit a platinához.

(#152233) .LnB válasza #95558144 (#152231) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Teljesen felesleges volt a játékba betenni" [link]

Én se játszottam gwent-tet a végigjátszás során. De jó dolognak tartom, nem feleslegesnek. Csak éppen engem nem fogott meg. (Viszont a különálló Gwent-tet próbáltam)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152234) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok, egy ilyen jó lehet a konzolhoz fejhallgató mellé? Veszek egy Y elosztót, elméletileg kellene működnie. Vagy valamilyen szabványnak meg kell felelni?

PSN ID: marquuard

(#152235) marilllyo válasza #95558144 (#152231) üzenetére


marilllyo
veterán

Pont ugyanígy voltam én is. Majdnem elengedtem a platit miatta. Aztán a végén már szinte csak az hiányzott... Uh adtam neki egy "nagyobb" esélyt. A kezdeti nehézségek után annyira megtetszett, hogy előbb mentem a csóri kovácshoz zsugázni, minthogy felszámoljak egy újabb szörnyfészket. Abszolút élveztem és örülök neki, hogy kellett a platihoz. Anélkül tuti, hogy fintorogva otthagyom én is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#152236) kona005


kona005
senior tag

Valaki meg tudna mondani hogy a PS4 slim tapkabel milyen teljesitmenyu? Van egy olyan kabelem ami jo hozza arra 250v 2.5A van irva ...
Koszi

(#152237) sp8787


sp8787
addikt

Azt tippelik sokan ,hogy jon a Nioh 2.

(#152238) bokormt


bokormt
csendes tag

Olyan elképzelhető, hogy a modem olyan régi, hogy a PS4 amiatt nem képes csatlakozni az internetre?

(#152239) A`rpi válasza EnterR (#152234) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok, egy ilyen jó lehet a konzolhoz fejhallgató mellé? Veszek egy Y elosztót, elméletileg kellene működnie. Vagy valamilyen szabványnak meg kell felelni?

"

Dinamikus mikrofont kell venned, ellenkező esetben ha kondenzátor mikrofont vennél kell fantomtáplálás is a mikrofonnak.

(#152240) TazLeacher válasza 30z.Samu (#152226) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azért teljesen fölösleges erről ebben a formában kérdést feltenni, vagy megvitatni, mert pl. a legutóbbi posztodban írtad, hogy kár, hogy Carl ilyen gyorsan meghalt - nálam nem halt meg. Todd egy büdös gyökér, mert azt nyilatkozta - nálam nem nyilatkozta... lényegében a kommentjeid spoileres részei annak nem spoileresek, aki kiplatinázta a játékot, és minden lehetséges variációt ismer. Mivel írtad, hogy 4 órád van benne, nekem jóval több, így bátran kattintottam... Aki csak egy utat járt végig - még ha teljesen végig is vitte a játékot - annak simán lehetnek benne spoilerek. Ráadásul elég nehéz úgy megvitatni valamit, hogy nálam pl. teljesen máshogy alakult a sztori. :D

Szerk.: hozzáteszem, hogy nekem eszeveszett módon bejön a játék. Most kb. túl vagyok a felén, 2/3-án, de már most agyalok, hogy mit kéne máshogy csinálni a 2. végigjátszásban. A végén a folyamatábra alapján látom, hogy rengeteg dolog - sokszor komplett szálak - kimaradt. Amint befejezem, kezdem elölről, de lehet lesz benne még egy 3. is.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#152241) sp8787 válasza #95558144 (#152231) üzenetére


sp8787
addikt

A vicserben lehet kartyazni? Ezt honnan pattintottak ugyan, a MMVII-bol?

(#152242) freeknight


freeknight
őstag

Eléggé megváltozott a véleményem a Yakuza 0-ról. 2 hete adtam neki még egy esélyt, és baromira elvarázsolt. Eddig 50 órát tettem bele, és most haladtam túl kb a sztori felén (10. chapter végén vagyok a 18-ból).
Még mindig negatívnak tartom, hogy a fő sztorit kivéve nincsen szinkronizálva a játék, de a történet hihetetlenül jó (simán lehetne belőle sorozatot, vagy mivel japánról beszélünk, animét csinálni :DDD ), a 2 város bár kicsike, de tele van élettel, szó szerint minden négyzetméteren akad valami tennivaló, és a legapróbb, legutolsóbb minigame is olyan szeretettel, részletekbe menően van kivitelezve, hogy az valami egészen elképesztő.
Teljesen bele lehet magad élni ebbe a távoli, nyugati játékosnak ismeretlen kultúrába, szóval nálam nem kérdés, hogy a kiwami-tól kezdve minden részt szépen ki fogok játszani, ahogy jelennek meg.

Egy kérdés: Majima a további játékokban is játszható marad, vagy csak mellékszereplő lesz? Az ő karaktere nekem sokkal jobban bejött, mint Kiryu-é.

(#152243) vg válasza bokormt (#152238) üzenetére


vg
addikt

Lehetséges, főleg ha telefonos betárcsázós a modem... :DDD

(#152244) 30z.Samu válasza TazLeacher (#152240) üzenetére


30z.Samu
félisten

Úgy gondoltam biztos, ami biztos, inkább beteszem spoiler-es résznek, nehogy kikapjak itt. :B De egyébként teljesen jogos, amit írtál. :R Mindenkinek másképp alakul, nekem is bejön a játék, én is végig szoktam nézni az ábrát és elgondolkodom hogy lehet hogy újra végigjátszós lesz a dolog. :)

PC-n sose rendeltem elő semmit, sőt, mindig megvártam amíg lemennek a játékok árai a béka segge alá. PS-en viszont 3 esetben is gondolkodás nélkül nyomtam az előrendelés gombra, mert ezeknél éreztem hogy meg fogja érni az árát. Mindháromnál bejött eddig, egyiket sem bántam meg. :N

Sic Parvis Magna

(#152245) RangerFox válasza freeknight (#152242) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha jól tudom, az első részen kívül abszolút nincs hozzá angol szinkron (a 6-ban 100%, hogy nincs, de azt írják, hogy a kiwamiban sincs), szóval ezt a negatívumot el kell fogadni, sajnos. Amúgy minden résszel teljesen egyetértek veled, engem is meglepett, hogy mennyire el tudott varázsolni a játék, főleg úgy, hogy nem rajongok se a crime-sztorikért, se a japán játékokért. Úgy kell elképzelni, hogy leülök, és 2-3 órán át el sem tudok szakadni a játéktól, annyira be tud vonzani (erre nem sok játék volt képes eddig nálam). Elkapod a fősztori cselekményszálát és visz tovább magával, kíváncsi vagy, hogy mi fog történni, a karakterek pedig a szívedhez nőnek rövid időn belül. A mellékküldetések meg teljesen random/weird kategóriákba tartoznak, garantáltan olyanokat kell csinálni bennük, amiket más játékokban még nem csináltál. Nem mellesleg nagyon viccesek ezek a jelenetek.

Én tényleg azt mondom, hogy tegyetek a sorozattal egy próbát, mert ezek jó játékok és minden belefektetett percet megérnek. :K

(#152246) wierra


wierra
senior tag

PES2018 milyen online-ban?
Lehet jó meccseket csapatni? Lagzik-e?
Tökre nem vagyok képben ezzel kapcsolatban...

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#152247) 30z.Samu válasza wierra (#152246) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lagzik szerintem nincsenek. :))

Sic Parvis Magna

(#152248) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Lenne egy technikaibb jellegű kérdésem hozzátok.
Az utóbbi időben rendszeresebben használom az Online játékok adta lehetőségeket (elsősorban Gran Turismo Sport) azonban az elmúlt hetekben egyre több csatlakozási problémám van játékon belül sajnos, aminek következtében:

- nem mindig tudok csatlakozni egy adott lobby-hoz
- futam indításakor beragadok
- stb.

A hálózati csatlakozásom, így néz ki

- UPC Connect Box
- CAT 6 kábellel direkt összeköttetésben a PS4

Playstation beállítások menüjében a hálózati beállításokat megnézve, mindent rendben találtam.
Pl

- Sebesség sztem OK (75-200 Mbps Download, 8-15 Mbps Upload)
- NAT Type 2

azonban olvastam mostanságban 1-2 olyan hozzászólást mást fórumokon, hogy az optimális PS4 NAT Type az online játék szempontjából a NAT 1 lenne.

A kérdésem az lenne, hogy tényleg így van-e ? Ha igen, akkor hogyan lehet ezt beállítani , van-e valami kockázata (pl. biztonsági) ? Végül, de nem utolsósorban, amennyiben nem a UPC-t használom routerként (WiFi lefedettséggel nem vagyok megelégedve), akkor elképzelhető-e, hogy a kapcsolódási problémáim megoldódnak ?

Nagyon köszönöm!

(#152249) eisento válasza .LnB (#152222) üzenetére


eisento
addikt

nekem egy ue55f6400-am van es igen atvalt arra a hdmi portra amin a ps van, pst kikapcsolom akkor visszaall a tv adasra.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#152250) sly54


sly54
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy ps+előfizetést csak bankkártyával tudok vásárolni(összefoglalóban nem találtam meg).Köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.