Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151851) #95558144 válasza sp8787 (#151841) üzenetére


#95558144
törölt tag

Szerintem kellene lenni.

Nekem összességében az a véleményem, hogy nagyon el van kurvulva a játékipar. Garancia nuku (pedig kéne lenni), elállási jog nuku (pedig kéne lenni). Szerintem ezt csak mi, userek változtathatnánk meg.

(#151852) raziel01


raziel01
veterán

12 font a BF1+Titanfall 2

Kérdés, hogy a BF1-ben vannak kisebb COD szerű pályák is? Nem nagyon jönnek be az olyanok ahol sokat kell rohanni. Anno BF 1942-ben pont a nagy pályákat nem szerettem.

(#151853) sp8787 válasza .LnB (#151844) üzenetére


sp8787
addikt

Most ,hogy igy kerdezed vmilyen szinten igen. :N

Na majd meg latjuk mi lesz ez a 'global player collaboration'.

(#151854) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
aki konzolokszervizénél vette a Detroit-ot attol kérdezném, hogy minden benne volt? (soundtrack, téma)
Sajnos nem vagyok otthon, így nem tudom megnétni, de ahogy telefonban elmondták mi jött, az exteák letöltő kódjai hinyoznak.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#151855) erahurka válasza prokxy (#151847) üzenetére


erahurka
félisten

28 évesen már csak nincs korhatáros játékom :DDD

És UK profillal is a magyar supportot hívjam? :F

(#151856) sp8787 válasza prokxy (#151847) üzenetére


sp8787
addikt

Tolem egyszer kerdeztek ilyen basic-et amikor a BB temat igenyeltem, Mondjuk talalaloan azt ,hogy mikor vettem a BB-t.

(#151858) .LnB válasza sp8787 (#151853) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kojima már a MGSV-ben is próbálkozott ezzel az atombombák leszerelésével. Bár az elég meredek volt, szerintem ő is tudta, hogy az sose fog teljesülni. (egy bug miatt végül teljesült, de az a Konami bénázása miatt volt) Remélem itt azért nem lesznek akkora elvárásai.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151859) prokxy válasza erahurka (#151855) üzenetére


prokxy
veterán

Jaaa, 28 az már sima! :D
Persze, anno kint voltál, azóta hazaköltöztél, ámen. :)

#151856) sp8787: megnyitod a mail-jeid, aztán frappánsan megmondod nekik! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#151860) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

World War Z trailer

Live-Die-Respawn

(#151861) #95558144 válasza oriic (#151860) üzenetére


#95558144
törölt tag

Ejnye no.

(#151862) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Ezzel a nyelvi kérdéssel mit akartok? Tehát minden játékban, amit a store-ról veszel megtalálhatóak a világnyelvek (angol, német, francia stb.). Mert ezek kötelezőek, meg értelemszerűen kellenek is bele. De semmi több. Ha ezeken felül tesznek bele magyar nyelvet, az csak plusz pont, és akkor örülünk. De azzal, hogy nem tüntetnek fel extra nyelveket, azzal miért követnének el hibát? Magyar store-ban 100%, hogy van benne magyar nyelv, az a biztos.

(#151863) Zoleee83 válasza RangerFox (#151862) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pont erről beszélünk, hogy sokszor még a magyar Store-ban sincs odaírva hogy van Hungarian Subtitle.
Legalább ezt tenné meg a Sony, hogy korrekten oda van írva mit tartalmaz és mit nem, főleg ha van magyar support aki rá is érhetne ezt nézegetni munkaidő alatt...

Új cím, God of War adatlapja:
Subtitles:German,English,Italian,French,Turkish,Dutch

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#151864) Lackooo84 válasza TazLeacher (#151836) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Te tévedésben vagy. A PSN indulásakor rögtön már lehetett magyar régiós accoutot csinálni, én csináltam is. Volt trófea támogatás, multi, minden kutya füle, csak magyar store nem volt, tehát digitális tartalmakat nem lehetett az accounttal vásárolni, de minden egyéb működött. Ezért is nem lehet migrálni, mert míg a MS esetében ott egyáltalán nem lehetett magyar régiót megadni a regisztrációkor, a PSN-en ez a lehetőség mindig is adott volt. A vásárlós részt aki akarta, megoldotta. Én is magyarral játszottam, UK, US, HK profilokkal vásároltam a tartalmakat. Ezzel nem volt gond, de mindig magyar zászló volt a nevem mellett a játékokban és a más régiós profilokon vásárolt tartalmak is vígan futottak a magyar accounttal.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#151865) erahurka válasza RangerFox (#151862) üzenetére


erahurka
félisten

Ha már 18-20,000 forintokat elkérnek egy játékért, legyen már valaki aki odaírja, hogy milyen nyelven van rajta hang és felirat.

(#151866) Lackooo84 válasza erahurka (#151833) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mivel ez az egyik legfőbb információ az account jogos tulajdonosának ellenőrzésére, ezt soha nem fogod a supporttól megtudni. Sajnos aki kamu dátumot adott meg, és elfelejtette, az így járt.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#151867) TazLeacher válasza Lackooo84 (#151864) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Na, ebben lehet igazad van, régen volt.

Ellenben a migrálás megtagadására ez nem ok.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#151868) Kendek válasza RangerFox (#151862) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Örülünk a plusz magyar feliratnak, persze. Csakhogy ezen jelentős információ elhallgatása alkalmas arra, hogy a fogyasztó olyan ügyleti döntést hozzon, amelyet egyébként nem hozott volna meg. Erről szól az egész. Ugyanis mivel nincs jelezve, feltételezheti a felhasználó, hogy más játékok esetén és más országban is elérhető a magyar felirat, nem lehet biztosra tudni. Viszont ha emiatt vásárlásra lettél ösztönözve, akkor fennáll az esélye, hogy feleslegesen költekeztél, ami pénzt viszont nem kaphatsz vissza.

<-ƘƘ->

(#151869) .LnB válasza Kendek (#151840) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos valóban gyakran nem tűntetik fel a PlayStation Store honlapján a magyar nyelv elérhetőségét. Ilyen esetben javaslom, hogy vegye fel velünk vagy a játék kiadójával a kapcsolatot, hogy biztosan megfelelő információt kapjon.

A kérdést továbbítottam az illetékes osztályhoz kivizsgálásra, amint megkaptuk a választ, természetesen továbbítjuk azt Ön felé is.

Ezt a választ kaptam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151870) Atomgeszi válasza prokxy (#151847) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"Az mondjuk gáz, ha vki németben él és kérdezősködnie kell össze-vissza, hogy van-e magyar felirat, mert sajna nem egyértelmű a dolog a PSN részéről."

Menjünk tovább: Az angol francia meg lengyel meg ukrán meg ki tudja milyen nyelvek vannak még a játékokban, miért illeti meg a németet vagy angolt vagy minket, de a németet vagy angolt olykor a magyar nem? :D

(#151871) Atomgeszi válasza .LnB (#151869) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De ezt sem értem, hogy az összes gamer oldal leközli, hogy lesznek magyar feliratok, akik meg a store-t csinálják leszarják? :D

(#151872) Kendek válasza .LnB (#151869) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De jó neked, nekem még semmit sem válaszoltak.
Amúgy oké, csakhogy a Store-ban a játékoknál nincs jelezve, hogy a tájékoztatás nem teljes körű, és a megfelelő információért emailes konzultáció szükséges. Jó, az ott van, hogy a letöltéssel elfogadod a felhasználási feltételeket, de abban nem szabhatják meg, hogy megtévesztés miatt nem jár vissza a pénz.

<-ƘƘ->

(#151873) WaterWave válasza oriic (#151860) üzenetére


WaterWave
veterán

erről két jelző jutott eszembe... Vagy mészáros vagy hentes :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#151874) eisento


eisento
addikt

a psn nev megvaltoztatasanak lehetosegerol azota sincs info? lassan itt az e3 azt mondtak addigra mar meg akarjak oldani hogy ne tegyek fel ujra ezt a kerdest. vagy vmi ilyesmi...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#151875) RangerFox válasza Kendek (#151868) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én értem, hogy most miről megy a vita, de azt nem, hogy miért akadna fent bárki is azon, ha nem magyar store-ból vásárol, és nincs benne magyar nyelv. Igen, sok hibája van a Sonynak, sok hiányossága van a rendszernek és ezek tényleg valós problémák, elismerem. De az, hogy kvázi köteleznétek arra, hogy minden elérhető nyelvet tüntessenek fel minden játékhoz, kicsit nonszensz számomra. A support mindig elérhető, még aznap válaszolnak is a leveledre, sőt, akár fel is hívhatod őket. Tőlem amúgy még semmilyen biztonsági kérdést nem kérdeztek, amikor írtam nekik.

Én csak azt mondom, hogy szerintem ezt a témát egy kicsit túltárgyaltátok.

(#151876) EczkE válasza raziel01 (#151852) üzenetére


EczkE
addikt

Igen, vannak. Tdm, domination, war pigeon, supply drop jatekmodok mind kis teruleten vannak.

Asszem mindenféleképpen!

(#151877) Nayrobi válasza eisento (#151874) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ezt a psx-en mondták, szóval van még fél évük.

[ Szerkesztve ]

(#151878) TazLeacher válasza RangerFox (#151875) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A gond nem az, hogy UK Store-ban nincs magyar nyelv, hanem az a gond, hogy nincs feltűntetve (tehát ha nincs oda írva, nem tudod, hogy csak nincs oda írva, vagy nincs), illetve az, hogy nincs accountmigrálás. Ennyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#151879) raziel01 válasza EczkE (#151876) üzenetére


raziel01
veterán

Szuper akkor megveszem. :)
:R

(#151880) Kendek válasza RangerFox (#151875) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na nem mintha olyan túl sok nyelv lenne támogatva a játékokban. :)
Engem tényleg csak az zavar, hogy nem lehet biztosra tudni, és nincs odaírva, hogy miként lehet a tuti infót kideríteni. A magyar Store-ban sincs jelezve, ergo miért lenne egyértelmű, hogy EU-n belül más tagországban vásárolva nincs ott? Plusz ha pl. megveszem a GoW-t, akkor miért ne gondolhatnám azt, hogy az Uncharted 4 is tartalmazni fogja a magyar feliratot? Persze nincs odaírva, jogos, de következetesen mégis felmerülhet a fogyasztóban.

<-ƘƘ->

(#151881) Gery9112 válasza TazLeacher (#151878) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez legyen a legnagyobb baj komolyan. :DDD A Sony valamit jól csinál ezek szerint. Nem azon pörög a topic, hogy van konzol de nincsenek játékok.

Amúgy meg ha valakit érdekel valami, annak azért utánanéz.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#151882) Kendek válasza Gery9112 (#151881) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De hol nézel utána? Tudsz egy listát? :U
Letöltés és a játék elindítása után derül ki biztosra. Ezután nem tudsz már mást tenni, mint elfogadod a helyzetet. Még ha utána is néztél előzetesen, hogy létezik a hivatalos felirat, azt nem tudod utólagosan beleapplikálni. Pedig az is egy tök jó megoldás lenne, letölthető tartalomként.

<-ƘƘ->

(#151883) .LnB válasza RangerFox (#151875) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem vita miatt írtam a supportnak. Sőt semmi rossz érzés nincs bennem emiatt. De lehet ha írunk, akkor felfigyelnek rá és ezentúl oda lesz írva. Ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151884) Gery9112 válasza Kendek (#151882) üzenetére


Gery9112
őstag

Itt a fórumon pl. Illetve a nagyobb játékportáloknál lejön hírként ha egy játék magyar felirattal/szinkronnal jön. Ha meg valami nagyon nem tiszta ott az e-mail.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#151885) modflow


modflow
veterán

A Detroit előrendelői DLC soundtrack-et honnan és hogyan lehet letölteni?
A letöltések között nekem nem jelent meg....

(#151886) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok a Konzolok Szervize megbízható bolt Ps 4 Pro-t szeretnék vásárolni.
Előre is köszönöm a válaszokat

(#151887) Rage47 válasza SoundBox (#151886) üzenetére


Rage47
veterán

megbízható

(#151888) sultansmith válasza SoundBox (#151886) üzenetére


sultansmith
senior tag

Persze hogy megbízható. :)

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#151889) Kendek válasza .LnB (#151883) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A vitát én sem értem. Ott kezdődik a dolog, hogy kitalálták, hogy régiónként eltérő nyelvi csomagokkal kínálják a játékokat. Nem gondoltam, hogy bárkiben is ellenérzést váltana ki a korrekt tájékoztatás igénye. :)

(#151884) Gery9112: Éppen ez az, köztudott lesz, hogy egy játék kap magyar feliratot. Mégsem lehet biztosra venni, hiszen a Store elbizonytalanítja a potenciális vásárlókat. Annyi lett volna a javaslat, hogy ezen javítsanak kicsit, mert nem felhasználóbarát. De ezek szerint fura módon nem mindenkinek tetszik az ötlet. :(

<-ƘƘ->

(#151890) Gery9112 válasza Kendek (#151889) üzenetére


Gery9112
őstag

Nem dehogy, sokkal kényelmesebb lenne úgy, ahogy mondod. Én hozzászoktam ahhoz, hogy mindig kikeresem/kinyomozom, ha valami érdekel de ez nem azt jelenti, hogy az "én utam" jó csak megszoktam. Egy egységes, hivatalos felület kényelmi szempontból nagyon jó lenne csak sajnos nem prioritás. Kicsi ország, kicsi nyelv, hiába EU.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#151891) szzoo válasza Atomgeszi (#151871) üzenetére


szzoo
tag

Valószínűleg technikai okai vannak, hogy nincs feltüntetve.

(#151883) .LnB
Ha többen is írunk, talán pusholná az ügyet.

(#151892) Atomgeszi válasza szzoo (#151891) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egy ekkora cégnél technikai okok? :D

Na meg, ha én németben lakok, és magyarul akarok tanulni, akkor miért nem lehet, ha mondjuk a magyarnak adott a lehetőség, hogy németül franciául horvátul csehül tanuljon? :D

(#151893) #20844032 válasza Gery9112 (#151890) üzenetére


#20844032
törölt tag

Más régiókban sincs rendes tájékoztatás a nyelvekről, meg még nagyon sok mindenről a PSN-en. A legfontosabb közlendő részletnek a játék által elfoglalt méretet tartja a sony. Ami hát széles körben, a vásárlást befolyásoló tényező...

(#151894) Edem05


Edem05
őstag

Van aki a Konzolokszervizéből rendelte elő a Detroitot? Az kapott valami visszajelzést az automata emailen kívül? Konkrétan szerdán rendeltem elő, de nem kaptam azóta se semmit, hogy mikor hozzák. 😕

[ Szerkesztve ]

(#151895) szzoo válasza Atomgeszi (#151892) üzenetére


szzoo
tag

Úgy értem technikai oka lehet, hogy még a magyar storeban sincs a magyar nyelv feltüntetve. Nem gondolom, hogy valaki 5+ éven át mindig elfelejti.

Annak is technikai oka lehet, hogy a magyar store-on kívül bárhol elérhető a magyar nyelv. Ha megoldható lenne, akkor sehol máshol nem lenne elérhető. Akár jó, akár nem jó. Erre is lehet magyarázatot találni: A magyar képviselet elkölt x milliót a fordításra, akkor megtérülést vár. Plusz valószínűleg a Sony sem a külföldön forgalmazott termékekért ad pénzt a hazai képviseletnek... De ezen szerintem már túl vagyunk. Mások már leírták mi az igazi gond: profilmigrálás hiánya, stb...

[ Szerkesztve ]

(#151896) TazLeacher válasza Gery9112 (#151890) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Rendben, ezt elfogadom. Van egy tucat játék, ami magyar feliratosan lett bejelentve, majd UK Store-on is magyar. Bejelentette a Sony, hogy ezután ráfekszenek az ilyen játékokra. Rendben. Jött a GoW, be lett harangozva, hogy magyar nyelven jön. UK Store-on megvéve is magyar feliratos. Majd jött a Detroit, be lett harangozva, hogy magyar felirattal jön. Majd jött a demo, ami magyar feliratot tartalmazott UK Store-on is. Ezután bátran megvettem UK Store-on a teljes játékot, és nincs benne magyar felirat. Én hibáztam, hogy nem néztem utána. Rendben. Hol kellett volna utána néznem? Mert le lett hozva, hogy magyar felirattal érkezik, a demo-ban volt magyar felirat. Persze, bizonyosodjak meg róla, hogy van-e benne, mondjuk a Store oldalán? Ja, ott ne, mert ott egyik játékban sincs magyar felirat. Akkor hol? Segíts légyszi, hogy többet ne legyen ilyen problémám.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#151897) TazLeacher válasza #20844032 (#151893) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amikor egy dinamikus témáról nincs feltöltve még screenshot se, nemhogy videó, mielőtt megveszed? :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#151898) Gery9112 válasza TazLeacher (#151896) üzenetére


Gery9112
őstag

Egy szóval se mondtam, hogy hibáztál volna azok alapján amit leírtál pedig végképp nem a te hibád. Jogosan feltételezted, hogy a demo magyar = teljes játék is magyar. Ahogy látom ez az első ilyen kellemetlenség mert a többi játékot tudtad magyar felirattal játszani. Személy szerint én leragadtam a magyar áruháznál, így az ilyen gondok elkerülnek.

Csupán annyit jegyeztem meg, hogy szerencsére ilyen problémáink vannak és nem olyan, hogy pl. nincs játék a konzolra. Nincs miért beindítani és használni. 50 játékból jó ha 2 tartalmaz magyar feliratot (ami minőségi és nem google translattel összetákolt meg 1) ezért (én legalábbis) nem érzem akkora érvágásnak.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#151899) predakon válasza TazLeacher (#151897) üzenetére


predakon
őstag

A ps-ed nyelve magyarra van állítva vagy angolra? (bár ha gondot okoz a játéknál az angol akkor feltételezem magyar)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#151900) Kendek válasza TazLeacher (#151896) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most már kaptam én is választ a magyar support-tól. Lényegében ugyanaz, mint .LnB-nek, de én azért visszaírtam nekik, hogy ez bizony egy megtévesztő gyakorlat. Mint ahogyan a te esetedben is, olyan vásárlásra ösztönzött melyet korrekt információk birtokában nem ejtettél volna meg.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.