Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152751) RangerFox válasza marilllyo (#152748) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ooh igen. :K

Mindenek előtt el kell mondanom, hogy nekem egyáltalán nem jött be az első része. Se a grafikájával, se az irányításával nem voltam kibékülve. Ellentétben a folytatásával, ugyanis a játék szép. Ahhoz képest, hogy mekkora a térkép. Az élsimítás nagyon hiányzik a játékból, ez főleg repülővel magas épületek között feltűnő, valamint elég sokszor leesik az FPS, de ez nyilván javítva lesz a megjelenésig. Néha beleakadsz tereptárgyakba, vagy épp visszapattansz olyanokról, amikről nem kéne, de ezek a bugok is a béta állapotnak tudhatók be. Meglepően jól működik az új jármű-váltás mechanika, teljesen élvezetes a játék és valódi szabadságot ad a játékosnak. Nem tudom, hogy az autófelhozatal a végleges-e, de egyelőre sok kedvencem hiányzik a listából (lehet csak a bétába nem került be több). A vezetési élmény jó, talán a driftelés szokatlan egy kicsit. Az alapján, amit eddig láttam a játékból, ez egy vétel lesz számomra. Rengeteg tartalom van benne, és a világ/játékmechanika is olyan, amibe szívesen ölök 50+ órát. A baj csak az, hogy egyelőre itt pihen a NFS Payback, és amíg azzal nem végzek, nem szeretnék belekezdeni egy másik racing játékba.

(#152752) Nayrobi válasza marilllyo (#152748) üzenetére


Nayrobi
őstag

Tegnap játszottam vele pár órát és pozitívan csalódtam benne, a videók alapján eléggé leírtam a játékot, de meglepő módon működik, a grafika jó, a fizika előrelépést mutat az elsőhöz képest és a tuningban a segítségeket nagyon jól személyre lehet szabni. Ez egy tök frankó cuccnak tűnik így elsőre, kíváncsi vagyok hol vagy mivel fogják elszúrni.

(#152753) eisento válasza marilllyo (#152748) üzenetére


eisento
addikt

en kiprobaltam, vegigvezettem a prologue reszt az autoval majd mikor "atfordultam" motorcsonakra, alkalmazas bezarasa majd torles :DDD :DDD :DDD tul mely nyomokat hagyott bennem az elso resz hibai, igy meg azt se akarom hogy picit is bejojjon a jatek, mondjuk a repulest mindig utaltam szoval raadasul az ubisoft anno azt kamuzta hogy az iwory towert szetzavartak ezert nem is tudjak javitgatni a crew 1-et aztan most mit latok iwory tower csinalta ezt is. hat kosz...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#152754) marilllyo válasza RangerFox (#152751) üzenetére


marilllyo
veterán

+Nayrobi

Nagyjából leírtátok amire gondoltam. Én mondjuk framedrop-ot nem tapasztaltam. Igaz pro-ról voltam FHD Tv-n. Nekem tetszett pár nüansz ami a fizikát illeti.
Jó... az, hogy 150 m magasból ugratsz és Sármelléken a Dózsa Gy. utcában nagyobbat koppanik a kocsi a kátyúban az vicces. Ezzel szemben viszont amikor megindulsz előre vagy hátra (oldalról nézve) imbolyog a kocsi. Apróság...de nekem tetszett. Nekem úgy amblock tetszett az irányítás. A grafika rendben van..
Mondjuk a hajós és repülős részeket egyelőre elengedtem. Nagyon nem is izgat...de hát nyilván a szerves része lesz a teljes játéknak úgyhogy majd jobban ránézek azokra is.
Egyelőre kellemes meglepetés.
Pláne annak fényében, hogy én képtelen voltam az első részt befogadni... az nekem nagyon nem jött be.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#152755) Nayrobi válasza marilllyo (#152754) üzenetére


Nayrobi
őstag

A motorcsónakos részekkel nincs bajom, a repülést viszont én is elengedtem, meg valószínűleg ha nem kényszerít rá a játék, akkor úgyis csak autókázni fogok, az meg elég jól sikerült, szóval eddig okés a cucc, a paybacknél ezerszer élvezhetőbb.

(#152756) LeventeV


LeventeV
senior tag

Ha szepen kerem, tudna nekem kuldeni valaki egy Crew2 beta kulcsot?

(#152757) Rigormortiis válasza 3L1T3 (#152637) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez így van. Aki csípi a Sony exkluzívokat, az persze, hogy ps-t vesz, de aki kb csak Battlefieldezik és Fifázik, az bizony jobban jár a One X-el.

Akár tetszik a ps tulajoknak, akár nem, a multiplatform címek jobban futnak boxon.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#152758) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Lehet vótmá, de a Konzolvilágnál is van némi akció, ott is jó áron van a Sony füles. :)

Sic Parvis Magna

(#152759) hajbel


hajbel
addikt

Sziasztok! Dobozos játékot meg lehet osztani a PS Plus előfizetés megosztásával együtt?

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#152760) bandi0000 válasza hajbel (#152759) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem, vagyis igen, ha oda adod neki :D

Xbox One: bandymnc

(#152761) #20844032 válasza hajbel (#152759) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ugye ezeket a kérdéseket nem gondoljátok komolyan, ugye?

(#152762) hajbel válasza #20844032 (#152761) üzenetére


hajbel
addikt

Persze, hogy nem. Úgy jöttem ki anyámból, hogy egyik kezemben PS Vita volt, a másikban meg PS Pro és a homlokomra volt tetoválva, hogy Sony.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#152763) consono válasza hajbel (#152762) üzenetére


consono
nagyúr

Hogyan akarod "megosztani" a dobozos játékot, ha kell a lemez a gépbe a játékhoz??? Tudtok vele ketten is játszani, fel lehet tenni két PS4-re is, de csak az tudja használni, akinél épp a lemez van.

"In God we trust. All others must bring data"

(#152764) #20844032 válasza hajbel (#152762) üzenetére


#20844032
törölt tag

E kérdés megválaszolásához elegendő a józan ész is. A tetoválás itt most nem segített mindenesetre.

(#152765) Shamat válasza LeventeV (#152756) üzenetére


Shamat
aktív tag

Dobtam egy kódot privátban! :K

DEAD LIKE ME

(#152766) hajbel válasza consono (#152763) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz! Bocs a hülye kérdésért, még soha nem volt konzolom. Most rendeltem egy PS-t az exkluzívok miatt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#152767) Xaels


Xaels
félisten

W40K Inquisitor Martyr feature Trailer

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#152768) Gery9112 válasza Xaels (#152767) üzenetére


Gery9112
őstag

Nagyon várom már ezt a játékot. :Y

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#152769) Xaels válasza Gery9112 (#152768) üzenetére


Xaels
félisten

Nem semmi munkát tettek bele a srácaink. Szintén nagyon várom és remélem kipofozzák a konzolos verziót.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#152770) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok! Egyébként ez is az új kiadás vagy még a régi?

Sic Parvis Magna

(#152771) danielgalaxy válasza penge111 (#152725) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Jó az X, csak túl rövidek benne a gyönyörűen renderelt átvezető jelenetek, és kevés is van ezekből. A cloisterekben a gömbös feladványok pedig egy idő után frusztrálóak, azokat szívesen kihagytam volna.

[ Szerkesztve ]

(#152772) bordi10 válasza 30z.Samu (#152770) üzenetére


bordi10
senior tag

Ez még a régi, gondolom azért is van rá kedvezmény, próbálják kiszórni....

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#152773) 30z.Samu válasza bordi10 (#152772) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! :) Egyébként a kinézetén kívül van egyéb különbség? Hangzás, strapabírás, stb.

Illetve van még egy kérdésem: A Sony jövőheti akciójában az új headset lesz terítéken?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#152774) Tatyla válasza Xaels (#152767) üzenetére


Tatyla
őstag

Remélem lesz benne magyar felirat

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#152775) Xaels válasza Tatyla (#152774) üzenetére


Xaels
félisten

Steam-ről van: The available languages on the date of the release or shorty after will be the following ones:

Hungarian, German, Spanish, French, Russian, Portugal, Italian, Chinese, Korean, Polish

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#152776) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#152773) üzenetére


30z.Samu
félisten

Közben felhívtam a Support-ot, a csaj nem tudta megmondani. :D

Sic Parvis Magna

(#152777) #20844032 válasza 30z.Samu (#152776) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szandravót? :DDD

(#152778) 30z.Samu válasza #20844032 (#152777) üzenetére


30z.Samu
félisten

Úgy emlékszem. :D Bár ha a képből indulok ki, akkor gondolom az új lesz akciós. Azt az egy hetet már megvárom, ha ne adj Isten mégis a régit szórnák ki, így jártam. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#152779) LeventeV válasza Shamat (#152765) üzenetére


LeventeV
senior tag

Megjott. Koszonom szepen :R

(#152780) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Egy crew béta kulcsra én is vevő lennék pm-ben ha van még valakinél elfekvőben! Ezer hála :R :R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#152781) RangerFox válasza 30z.Samu (#152773) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Strapabíróbb a kialakítása, de mivel pár hónapja elérhető csak, sok véleményt hosszútávú használattal kapcsolatban aligha fogsz találni. Inkább az újat venném.

(#152782) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

The Crew 2 béta kulcs tőlem, szeretettel! :DDD

AJA9-JQN3-9FDH

(#152783) bandi0000 válasza Kakaduku (#152782) üzenetére


bandi0000
nagyúr

vittem :R

Xbox One: bandymnc

(#152784) 30z.Samu válasza RangerFox (#152781) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az lesz, kivárom azt az egy hetet. :R Majd én írok róla véleményt. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#152785) saelin válasza #20844032 (#152738) üzenetére


saelin
veterán

A gameplay-től én sem estem hanyatt, de ez elmondható az összes from játékról is. Játék közben derül ki hogy mennyire fun vagy sem.
Nekem ilyen Souls copy cuccból csak a Lords of Fallen nem tetszett. Annyira gagyi volt az összes létező játékelem benne, hogy arra nincs energiám hogy leírjam mennyire.

A másik hogy az orvosom nem ajánlja a Xanax és Rivotril együttes szedését, így meg hogy csak a Frontint szedem az kevés egy ilyen játékhoz... :DDD

(De azért csak furdal a kíváncsiság.)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152786) bombibmw válasza kriszpontaz (#152704) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszi! :)
Behúztam az The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition-t.
Régóta ki akartam játszani, úgyhogy holnap megyek is érte.
Pontokkal 3k lesz. :)

Érdemes tovább modolni a játékot, vagy jó a gyári SE változat?

[ Szerkesztve ]

(#152787) saelin válasza bombibmw (#152786) üzenetére


saelin
veterán

Én rossz viszonyítási alap lehetek, mert egyszer sem vittem végig, csak játszogattam vele, de nekem az alap verzió nem jött be. Ellenben van egy két igen király mod hozzá. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152788) lazioforever válasza .LnB (#152661) üzenetére


lazioforever
tag

.LnB: Igen, jobb, ha nem lövöd le a poént a többi részről. Mint írtam is, direkt távol tartottam magam a végigjátszásoktól, tesztektől, és szinte minden, Uncharted Collection-el kapcsolatos dologtól. Még a fórumon is továbbgörgettem, ha ez jött szóba. :DD
Amúgy ebben Special Edition-ben mi van benne pluszban?

Theory66: Érdekes, én meg pont úgy voltam vele, hogy inkább kezdem elölről, hogy teljesen képben legyek a sztorival, és a karakterekkel. Igen, néha aránytalanul sok volt az ellenfél, és onnan bukkantak elő, ahonnan nem számítottál rá. Nathan a végére tiszta Rambo lett, hullott az ellen rendesen. :K

(#152789) .LnB válasza lazioforever (#152788) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Artbook, szép doboz, fém tok. A fém tok szerintem baromi szép. De valószínűleg csak hétfőn kapom meg.

Én is így voltam mint te, a spoilerekkel. Trailereket is utólag néztem csak meg mindig. :)

Nyugi, ha így szép sorban végigjátszod őket, akkor jó lesz. Bár én a Lost Legacy-ra besokalltam. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152790) Talala válasza 30z.Samu (#152784) üzenetére


Talala
senior tag

Én is arra pályázom. Ha tudsz venni az akció alatt valahol dobj már egy pü-t. :B (Egyelőre én csak alzán tálaltam az új típusból)

[ Szerkesztve ]

(#152791) Scholes9 válasza WhiteWalker (#151520) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Este veszem is meg, ha hazaérek :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#152792) Kendek válasza bombibmw (#152786) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Skyrim Special Edition-t anno félig kijátszottam, akkor még teljesen jól futott Pro-n. Utána nagyon elcseszték egy frissítéssel és elkezdett igencsak szaggatni. Viszont azóta talán javítottak rajta. Komolyabb modot nem lehet a PS4 verzióhoz beszerezni, pl. a magyarítás már felejtős.
Azóta VR-ban is igen sokat toltam, és eléggé kevés ilyen játék van, szóval szerintem így érdemes kitolni. Ott viszont remekül fut, és igencsak nagy élmény. :) Jó, mondjuk Moby-nak nem tetszett, de szerintem nem a VR miatt.

<-ƘƘ->

(#152793) Cranium


Cranium
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a Naruto Ultimate Ninja Storm Road to Boruto tartalmazza a 4. részt is? Tehát ha az összes részt be akarom szerezni, akkor vegyem meg a Trilogy-t, plusz a Road to Boruto-t?

(#152794) Adam_Shepard válasza saelin (#152731) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

+1

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#152795) Kendek válasza Cranium (#152793) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, tartalmazza:

This edition includes:
-The full base game NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4
-The season pass with its 3 DLC packs
-The expansion Road to Boruto

A trilogy pakk pedig az első három rész HD remaster kiadása.
Ezeket így külön is megveheted, illetve a Legacy kollekció tartalmazza egyben is mindet (kicsit olcsóbban):

This collection includes:
NARUTO: ULTIMATE NINJA STORM
NARUTO SHIPPUDEN: ULTIMATE NINJA STORM 2
NARUTO SHIPPUDEN: ULTIMATE NINJA STORM 3 FULL BURST
NARUTO SHIPPUDEN: ULTIMATE NINJA STORM 4 ROAD TO BORUTO.

<-ƘƘ->

(#152796) Cranium válasza Kendek (#152795) üzenetére


Cranium
tag

Köszönöm a választ!
Hülye szokásom dobozos játékokat venni, a Legacy sajnos mindenhol kifogyott, szóval marad akkor a Trilogy + Road to Boruto.

(#152797) Talala válasza Cranium (#152796) üzenetére


Talala
senior tag

Esho24-nél van. Én is onnan rendeltem, minden rendben vele.
link

[ Szerkesztve ]

(#152798) Scholes9 válasza kriszpontaz (#152704) üzenetére


Scholes9
nagyúr

11990-be tudtam elhozni egy v2 fekete kontrollert. Ennyiért nem tudtam otthagyni. Van még belőle :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#152799) Theory66 válasza lazioforever (#152788) üzenetére


Theory66
aktív tag

Igazából nem sokat számít történet szempontjából a sorrend, így is jó volt, mert a 4. rész végén belógatták az előző részekben történteket a kislányuknak mesélve, és ez meghozta a kedvet :)

(#152800) WhiteWalker válasza Scholes9 (#152791) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én behuztam és ment is a sebtapasz a licenszekre ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.