Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151151) Xaels válasza temes69 (#151150) üzenetére


Xaels
félisten

Ha az Alienation túl árkád akkor hasonló, de sokkal több csapatmunkát igénylő játéknak ott a Helldivers is. Elvileg jövő hónapban jön a Warhammer 40K Inquisitor Martyr is

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#151152) Kvelstadt válasza WhiteWalker (#151132) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Anno ps2-n szénné játszottam, mikor ps4re megjelent vittem is a gyűjtőit és platkóztam is. Szóval ja, szerintem is remek játék az Odin Sphere! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#151153) 30z.Samu válasza oriic (#151145) üzenetére


30z.Samu
félisten

Remélem nem fog majd vastagon a ceruza, különben dühbe jövünk. :D

Sic Parvis Magna

(#151154) Tatyla


Tatyla
őstag

Sony Gold fejhallgatóm van. Mi lehet a gond hogy random nem kapocsolódik vagy csak ps4 restart után, vagy random ledobja de a tévén se jön vissza a hang?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#151155) discrate válasza 30z.Samu (#151153) üzenetére


discrate
aktív tag

Ha mégsem jelenne meg akkor csak kincs, ami nincs, és tuti benne van az ördög jobb és bal keze is.

(#151156) 30z.Samu válasza discrate (#151155) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy bunyó lesz Karácsonyig.

Sic Parvis Magna

(#151157) Xaels


Xaels
félisten

Marvel Ultimate Alliance-t próbálta valaki coopban?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#151158) saelin válasza Tatyla (#151154) üzenetére


saelin
veterán

Egy darabig nekem is szakadozott, de nem ilyen drasztikusan. Csak berecsegett bizonyos effecteknél és olyankor villogott a stick rendesen. Múltkor pl este már fél kómában az államhoz tartottam a kontrollert és úgy játszottam a Terraway-t, elkezdett recsegni-szakadozni akkor is.

Én ezért szeretném kipróbálni az új goldot, hátha erősebben nyomja a stick a jelet vagy az antenna jobb a fejesben.

A te eseted viszont valami hibára utal. Próbáld ki PC-vel és ha ott is csinálja akkor gari.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#151159) wierra


wierra
senior tag

HZD-t + kiegészítőt érdemes most behúzni akcióba a store-ból, vagy inkább lemezesben gondolkozzak?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#151160) sultansmith válasza wierra (#151159) üzenetére


sultansmith
senior tag

Én pont most végeztem vele! Szerintem midnenképp érdemes, sőt, ajánlott, egyik legjobb ps exkluzív.

Jó a sztori, jók a mozgások, frankók a fegyverek, engem csak 2 dolog frusztrált.

Túl sok a mászkálás, valamint a játék úgy fokozza a nehézséget, hogy egy-egy akcióban rádereszt még 4 mobot a semmiből, akikkel nem is akartál harcolni. Na meg a kitérés az kb a kockadobással ér fel: vagy sikerül vagy nem, de inkább nem. :D

Félre ne érts, nagyszerű cucc, muszáj volt nyomnom! :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#151161) Sordoran válasza wierra (#151159) üzenetére


Sordoran
addikt

Digitális verzió olcsóbb picivel újonnan, de a lemezes eladható. Illetve utóbbi talán használtan beszerezhető olcsóbban is. Én behúztam tegnap digitálisan, bár elindítani még nem volt időm. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#151162) WhiteWalker válasza Kvelstadt (#151152) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az igen! Gratula :C

(#151163) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#151152) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

+ az összes vanilla játék mesés!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#151164) Kvelstadt válasza WhiteWalker (#151162) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak azért mondtam hogy lásd van itt aki igen, nagyon ismeri és szereti is azt a jétékot.
Nem is volt nagy híre hogy jön ps4re.

Emlékszem en is azért mentem hogy deus ex gyűjtőit tendeljek elő és akkor meglátram az odin gyűjtőit.
Érted, az odint már játszottam is meg az egy ps2 játék, míg a deus-t új játék is vokt meg ps4 játék is. Még jó hogy az odint hoztam el! :D

...Később megvettem a deus-t is. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#151165) Tom5


Tom5
addikt

Sziasztok!

Ki milyen hangfalat/hifit (digitális/analóg) használ a PS4-hez? (pro)
Nem audiofil megoldások érdekelnek. De a Tv hangszórójánál kicsit több.
Füles van az nem érdekel. Tippeket előre is köszi!

(#151166) wolf13 válasza Tom5 (#151165) üzenetére


wolf13
őstag

Szia.

Én most rendelek hozza egy sounbar-t.

(#151167) Tom5 válasza wolf13 (#151166) üzenetére


Tom5
addikt

Milyent pontosan? :U

(#151168) EczkE válasza Tom5 (#151165) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem egy Bose solo 5 soundbar-om van, imadom. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#151169) marilllyo


marilllyo
veterán

Table Top Racing W.T.

Feltöltöttem Youtube-ra. Hát ezt nehezebbnek éltem meg mint a Driveclub - Venom Hot Lap eventet...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#151170) WhiteWalker válasza Kvelstadt (#151164) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én ennyire nem tudatosan vettem meg. Teljesen véletlenül kerestem Best of Ps4 JRPG játékokat, és több helyen említettek. Annyira rossz nem lehet akkor... Persze hogy egyből beszipantott, amire pl a FF XV cirka 10 óra játék után is képtelen volt...

Deus Ex...? Ammegmi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#151171) SH4D0W2011 válasza Tom5 (#151165) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Én egy MODECOM-ot, de sajnos már nem kapható. Ha szeretnél jó hangot, Genius SP-HF1250B-től alább ne add. :)

(#151172) wolf13 válasza Tom5 (#151167) üzenetére


wolf13
őstag

JBL CINEMA SB250

(#151173) WaterWave válasza Tom5 (#151165) üzenetére


WaterWave
veterán

Én mindenképp 5.1-ben gondolkodnék ha van rá keret...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#151174) bombibmw válasza SH4D0W2011 (#151171) üzenetére


bombibmw
veterán

Nekem is Genius SP-HF1250B van ,most már 5 éve.
Az árához képest brutálisat szól és mindezt nagyon jó hanggal teszi.

(#151175) SH4D0W2011 válasza bombibmw (#151174) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én csak néhány hónapig használtam, mert közben előkerült a MODECOM-ból pár darab a webshopokban, és lecsaptam rá, de egyet értek. 5.1-es Genius-ról (SW-HF 5.1 5000) váltottam az SP-HF1250B-re, és hiába az 5.1 térhangzása, bútor remegtető mélye, a kis sztereó cucc nagyságrendekkel szebben szól, élvezetesebb az egész. :) El is van téve tartaléknak.

(#151176) Viper26 válasza Tom5 (#151165) üzenetére


Viper26
nagyúr

AVR-1611 és Experience 5-pack

Pixel 7 | FR955

(#151180) wierra válasza Tom5 (#151165) üzenetére


wierra
senior tag

Yamaha YAS 207

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#151182) vtomi2 válasza K1nG HuNp (#151177) üzenetére


vtomi2
őstag

És miért nem viszed vissza? Azt hiszrm 2 hetes elállási idő van nálatok is

(#151183) Lackooo84 válasza vtomi2 (#151182) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja az meg a másik. El kell állni indoklás nélkül aztán csuka.

The Truth is out there...

(#151184) Petreszku válasza marilllyo (#151169) üzenetére


Petreszku
senior tag

Nagy kedvencem volt egy időben, rengeteget játszottam vele. Még a plusz tartalmakat is megvettem, de jött egy pont mikor inkább már szenvedés volt az újabb kihívásokat teljesíteni és hagytam is az egészet. Most, hogy néztem a videódat lehet, hogy megint belekezdek megint. Persze csak ésszel. :)

Tom5 Én Logitech Z906-os rendszert használok. Már több mint 5 éve használom, nekem bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#151185) sultansmith válasza vtomi2 (#151182) üzenetére


sultansmith
senior tag

A két hetes elállás én úgy tudom, hogy csak netes rendelés esetén van.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#151186) K1nG HuNp válasza sultansmith (#151185) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

na gyorsan írtam is emailt, még nem csúsztam ki a 2 hétből, neten vásároltam természetesen.

csak eh, nem hiszem hogy visszavennék és a teljes árat visszaadnák, hisz bekapcsoltam, használtam a konzolt, a hozzá kapott próba kódokat beírtam

azért köszi a helpet, remélem hamarosan egy psel jöhetek a topikba :DDD

SZERK
ja meg is van az ASZFjükben, ez cumi lesz: " Webshop kifejezetten felhívja a T. Vásárlók figyelmét arra, hogy a Vásárló a termék jellegének, tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges használatot meghaladó használatból eredő értékcsökkenésért felel!"

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#151187) RangerFox válasza K1nG HuNp (#151186) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Töröltem azt a pár hirdetéses hsz-t. Ha nem látszik rajta használatból eredő sérülés, vagy ilyesmi, csomagoláson nincsen horpadás, szakadás, ilyesmi, minden kis műanyag kötöző cumó meg van hozzá, akkor visszaveszik. Érdemes személyesen visszavinni az üzletükbe. Amúgy ha visszaküldöd, akkor elég hosszadalmas procedúrája van, videokamerával felveszik, ahogy kicsomagolják, letesztelik meg ilyesmi, aztán 30 napon belül visszakapod a pénzed. Feltéve, ha nem találnak semmi hibát az eszközön, vagy a csomagoláson.

(#151188) winery válasza K1nG HuNp (#151186) üzenetére


winery
aktív tag

De onnan is tudnál valami PS4 et szerezni akár garanciával . Szerintem egy próbát megérne , maximum nem fogadod el amit ajánlanak . ;)

(#151189) Lackooo84 válasza RangerFox (#151187) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Még jó, hogy a jogszabály szerint 14 napjuk van rá, mármint, hogy visszaadják a pénzt... :)

The Truth is out there...

(#151190) EnterR válasza Tom5 (#151165) üzenetére


EnterR
veterán

Microlab Solo 6C, hangfalosból ajánlva. :K

PSN ID: marquuard

(#151191) szasanyi válasza Tom5 (#151165) üzenetére


szasanyi
félisten

Denon AVR-X1300W + Castle Knight2 5.0 + JBL Studio 250P

RangerFox: nem fontos mi van (vagy mi nincs) feltüntetve a weboldalon. Kormányrendelet szabályozza, mely szerin 14 napon belül kötelek megtenni. más részről - és ez saját tapasztalat sajnos - pedig azt csinálnak amit akarnak, sajnos nincs megfelelő ellenőrzés sem szankcionálás (kvázi visszatartó erő sem, ami ösztönözné őket a jogszabálykövető magatartásra)..

[ Szerkesztve ]

(#151192) RangerFox válasza Lackooo84 (#151189) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

"A cég köteles a visszahozott termék kézhezvételétől 30 napon belül visszatéríteni a vételárat." Ezt a konzolokszervize oldaláról másoltam ki, csak velük van ilyesmiben tapasztalatom eddig.

(#151193) WaterWave válasza szasanyi (#151191) üzenetére


WaterWave
veterán

nem rossz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#151194) Lackooo84 válasza RangerFox (#151192) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

KATT Az egy dolog mi van az oldalukra írva, egy bolt ÁSZF-je nem írhat felül egy jogszabályt.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#151195) szasanyi válasza Lackooo84 (#151194) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos ezt "rugalmasan" kezelik, így csak hivatkozási alapnak jó de semmit nem tehetsz ha nem így történik. Pontosabban futhatsz pár fölösleges kört - mint anno én is tettem - a fogyasztóvédelem, békéltető testület sőt a rendőrség megkeresésével - de a nagy magyar valóság az, hogy olyan esetben senki nem foglalkozik érdemben a vásárlóval.

(#151196) WaterWave


WaterWave
veterán

Hát gyerekek, most frissítettem a Battlefront 2-höz az új patchet, és azért nem lett gyenge... Mindent átvarrtak rajta, a menütől kezdve mindent... Nagyon jó lett

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#151197) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Hali!

Tudnátok, olyan játékot ajánlani amit az elejétől Story/Kampányszerűen végig lehet tolni haverral?
(online coop.)

A way out(ról) tudok. :)

Kösziiike.

Dr. Student

(#151198) Bad Pritt válasza Dr. Student (#151197) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Minden Lego asszem, Rayman Legends (most pont ingyenes PS+-szal).

AAA játékokat ne nagyon keress, nem lesznek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151199) RangerFox válasza Bad Pritt (#151198) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Online coop-ról volt szó.

(#151200) Dr. Student válasza Bad Pritt (#151198) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Igen, AAA gondolok.
Far Cry 5-ben is van, de ilyen fél megoldásnak tűnik nekem.

Talán a következőket találtam, de azért ellenmondásosak az információk.
Valakinek tapasztalta a következőkkel ?
Ghost Recon Wildlands
Division
Resident Evil
Saints Row
Payday 2
Divinity
Van Helsing 2
Diablo 3

Nagyon sok játék kap COOP multit, de csak korlátozásokkal, 1-2 quest(ig) stb.
Uncharted 4 pl: Survivor módot kapott, nem igazán ezt keresem. :)

Dr. Student

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.