Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152501) -FLY-> válasza Nayrobi (#152469) üzenetére


-FLY->
őstag

Részemről, a sávszélt sem pazarlom ezekre.

(#152502) vg válasza Csabee86 (#152500) üzenetére


vg
addikt

Én ki fogom próbálni mindenképpen.

(#152503) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Meg is van a Detroit Become Human első végigjátszása. Tetszik a játék, de ez a 12-15 óra vagy jóval gyorsabban ment el, mint gondoltam vagy kevesebb időbe telt. Elég hamar vége lett az első story-nak, de legalább egyszer még újra fogom játszani. :))

Ha a menünél jelen lèvő csaj távozik, nem lehet sehogy se visszahozni? Üres a “ház” nélküle. :D

Sic Parvis Magna

(#152504) pulyka jocó válasza Csabee86 (#152500) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Sztori módot lehet co-op-ban végig vinni?
Már egyszer végigvittem de már nem emlékszem hogy hogy volt :D

(#152505) saelin válasza KaitouP (#152496) üzenetére


saelin
veterán

A PS4 verza nagyon rossz állapotban van, de már úton van hozzá egy alapos bugfix a készítők szerint. Konzolra ha valaki meg akarja venni, akkor egy-két hetet mindenképpen várjon, mert ki fogja nyírni a hangulatot ha a jelen állapotában játszik vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152506) marilllyo válasza KaitouP (#152496) üzenetére


marilllyo
veterán

Köszönöm! Vártam már, hogy valaki nyilatkozzon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#152507) penge111 válasza Adam_Shepard (#152396) üzenetére


penge111
addikt

Hát, Kos lement másodikra, pfff azt hittem táp. Ludwig holy bladdel mentem rá, kétkezes változatban, fegyó +10, én végig a közelébe voltam, szerintem egyszerű volt, vagy lehet nerfeltek, vagy makkom volt. Semmit nem tettem a fegyóra, segítő npc helyet nem is találtam. Mindegy az egész játék meg a dlc hatalmas élmény volt!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#152508) EczkE válasza penge111 (#152507) üzenetére


EczkE
addikt

PS-en lehet screenshotot csinalni ha a share gombot hosszan nyomod. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#152509) Shamat válasza EczkE (#152508) üzenetére


Shamat
aktív tag

Vagy csak egyszer nyomod. Beállítás kérdése. ;)

DEAD LIKE ME

(#152510) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Csak azok olvassák, akik már végig vitték a God of War-t

Srácok az utolsó előtti Valkűr ellen harcolok (Rota - Helheim) és ebben kérnék egy kis segítséget, folyamatosan felkap és földhöz vág majd gyepál picit. Kétféleképpen teszi ezt, vagy Valhalla felkiáltással vagy anélkül. Sehogy sem tudom ilyenkor kizökkenteni, Atreussal küldöm rá az elektromos nyílakat, de ha lesebzem az élete utolsó negyedére onnantól felváltva castolja el ezt a két támadást és végem, nem segít sem a feltámasztó kő sem a fullos spártai düh :( Valakinek valami tapasztalat, már csak 2 valkűr + királynő és Muspelheim valkűr utáni próbája kell a platinához.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#152511) raziel01 válasza NyMRooD (#152510) üzenetére


raziel01
veterán

Rakd be easy-re.

(#152512) Edem05 válasza 30z.Samu (#152503) üzenetére


Edem05
őstag

Ma szerintem én is a végére érek az első végigjátszásnak.

Connorral lelőtted Chloe-t a csávónál? Az durva, nem is gondoltam volna, hogy ez kihat a főmenüre is. 😮

(#152513) 30z.Samu válasza Edem05 (#152512) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem lőttem le, de nem volt a főmenüre kihatással. :D

Sic Parvis Magna

(#152514) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#152513) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pontosítok, nem azért tűnt el a főmenüből. :D

Én egyszer még mindenképpen nekiugrok, ha egy szituációban is másképp döntök, már az kihatással van az egész story-ra. Nálam az első story-nál nagyon játszatta magát a vége fele, nem bírtam letenni. :D

Bocsi a dupla hsz-ért.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#152515) marilllyo


marilllyo
veterán

The Crew 2 béta megy már?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#152516) 30z.Samu válasza marilllyo (#152515) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elvileg igen.

Sic Parvis Magna

(#152517) Batistuta7


Batistuta7
tag

Sziasztok

Ha ps+-on megvan a bloodborne, és én megveszem lemezesen a goty edition-t, akkor felismeri nekem a gép hogy megvan a dlc is és tudom ugyanonnan folytatni?

(#152518) Kakaduku válasza Nayrobi (#152469) üzenetére


Kakaduku
senior tag

:Y

[ Szerkesztve ]

(#152519) erahurka válasza Batistuta7 (#152517) üzenetére


erahurka
félisten

Miért nem csak a dlc-t veszed meg? :F

(#152520) prokxy válasza 30z.Samu (#152516) üzenetére


prokxy
veterán

Ha vki kipróbálta, akkor szívesen fogadunk pár szösszenetet róla! :B :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#152521) Batistuta7 válasza erahurka (#152519) üzenetére


Batistuta7
tag

mert a goty 4000ft a dlc meg 5900ft

(#152522) saelin válasza Batistuta7 (#152521) üzenetére


saelin
veterán

Szóval lényegében arra vagy kíváncsi hogy a digit base game mentésed kompatibilis e a lemezes goty-val? Mert akkor ja, folytathatod ugyan onnan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152523) Batistuta7 válasza saelin (#152522) üzenetére


Batistuta7
tag

köszönöm a választ. de törölnöm kell a digit? vagy csak berakom a lemezt és feloldja a dlc-t?

(#152524) saelin válasza Batistuta7 (#152523) üzenetére


saelin
veterán

Ha nem törlöd le a digitális verziót akkor két játékot látsz majd a gépeden, mert a lemezest fel fogja telepíteni rá. A lemeznek pedig mindig benne kell lennie a gépben hogy játszani tudj a goty kiadással.
Olyan nincs hogy megveszed a goty-t és a digit-en feloldod az expansiont.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152525) WhiteWalker válasza saelin (#152522) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Érdekes... Nekem fordítva volt.
Megvolt a GOTY kiadás, majd miután ps pluszba adtak, az alapgem nem látta a GOTY kiadás mentését... :U

(#152526) vg válasza WhiteWalker (#152525) üzenetére


vg
addikt

Feltehetőleg mert a goty magasabb verziószámú mint a sima.

(#152527) penge111 válasza EczkE (#152508) üzenetére


penge111
addikt

Az oké, hiszen a thropykról screenshootot is lő a ps de, ipad volt a közelembe, és mivel nincs facebookom (talán a világon egyedül), máshogy, hogyan tudtam volna idevarázsolni a fórumba? Usb-ra mentés nem játszik, mert család aludt, a lapos a gyerek szobájában van! Valahogy máshogy lehet közvetlenül a ps4-ről idevarázsolni screenshotot?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#152528) #95558144 válasza penge111 (#152507) üzenetére


#95558144
törölt tag

Videót!

(#152529) saelin válasza penge111 (#152527) üzenetére


saelin
veterán

Feltöltöd twitterre. Videót még ennél is könnyebb, mert streameled youtubera és ezt később meg is tudod osztani.

Mikamaka
Fordítva nem is nagyon szokott működni. De ez általában eléggé lottó.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#152530) .LnB válasza penge111 (#152527) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem jó volt így is a kép. #peace ;) A lényeg érthető. És durva is, hogy így végigtoltad.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#152531) penge111 válasza danielgalaxy (#152488) üzenetére


penge111
addikt

Bezony bezony, még én is a kis 486 dx masinámon kezdtem az Xcom-os pályafutásomat, igaz a cím akkor még UFO Enemy Unknown volt. Akik szeretik a lassú, körökre osztott szöszölős stratégiai játékokat, azoknak az Xcom 2 hatalmas cím. Én is azért nem vettem fel a bevásárlós bakancslistámra, mert hosszú töltési időket írtak róla és pár anomáliát, de technikai bakiktól függetlenül nagyon magas pontokat kapott ez a játék anno. Mellesleg alig van stratégiai jellegű játék (persze érthető) Ps4-re, meg úgy ekte konzolokra. A Bloodborne maximálista végigjátszása most egy kicsit lelkileg kisajtolt, úgyhogy lehet ez lesz a következő cím, amit kipörgetek, vagy a World of Final Fantasy, mert már jrpg hiányom van :DD

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#152532) Xaels válasza penge111 (#152531) üzenetére


Xaels
félisten

Megvettem a Shadow Tactics-ot mert jók voltak a kritikák és a téma az egyik szívem csücske. Eddig csak kipróbálni volt időm, de mintha még két kéz kellene hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#152533) penge111 válasza #95558144 (#152528) üzenetére


penge111
addikt

Azt utólag már nehéz lesz, azon gondolkoztam, hogy lehet azért tűnt könnyűnek, mert nem ng+-ba mentem a dlc-be, én még alapjátékon belül csináltam meg. Első próbálkozásra, már lefekvés előtt voltam, pont elértem Koshoz és rájöttem, hogy van egy rövid útvonal hozzá. Szóval minden gond nélkül félig lement az élete, ez gondolom a phase 1, utána ugye bedurcizik, na még ott is bohóckodtam vele pár percig,de minél távolabbra próbáltam menekülni, de ki is nyírt. Utána mondom egye fene, lefekvés előtt még egy próba belefér, annyi taktikát váltottam, hogy phase2-be rálockoltam, és végig nagyon közel maradtam hozzá és csak a holyblade kétkezes funkciójával csapkodtam, egyszer szórt valami villámokat, de mivel lockba a seggébe voltam alig láttam ebből valamit, az elég durván megsebzett. De összességében nagyon egyszerűnek tűnt a harc, olvastam olyat, hogy valaki 5 órát szenvedett vele, meg több napjába került mire lement. Nem tartom magam pronak egyáltalán,reflexeim nagyon messze állnak a tizenévesektől. Nekem is volt olyan boss, amelyiknél már tényleg feszengettem a kontrollert, és hajszál híján kettétörtem, de ahhoz képest ez a Kos nagyon gyengus volt. A boss egyébként Pthumerian Descendant volt, no rá 2-3 órám elment, 50* biztos megfektetett.

@ Xaels: ismered az ősrégi Commandos játékokat, ez nagyon hasonlít rá, csak japán köntösbe, legalábbis nekem ez jött le a képekből.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#152534) WaterWave


WaterWave
veterán

Lassan mindenki kipörgeti a GoW-ot... Kiváncsiságból megnéztem mennyiért adják használtan az aprón, de 13 körüli áron van még, tehát ahhoz képest jól tartja az árát...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#152535) 30z.Samu válasza WaterWave (#152534) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mert még friss, ráadásul jó is. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#152536) Gery9112 válasza penge111 (#152533) üzenetére


Gery9112
őstag

Azért hasonlít rá mert kvázi ugyanaz. :) Annyival spékelték meg, hogy lehet összehangolt támadást végrehajtani. Nagyon jó kis játék, bár ahogy írtad te is, stratégiai játék irányítását nem könnyű megoldani konzolra. Körökre osztott még csak-csak mert van időd leülni és gondolkodni de a "vérbeli" RTS-eknél kb. lehetetlen megoldani.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#152537) Tatyla válasza Xaels (#152532) üzenetére


Tatyla
őstag

Elsőre úgy tűnik, de nem, nézd át az irányítást lehet egyszerre is mozgatni a szereplőket meg ugye ghost mód sokat könnyít

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#152538) Kvelstadt válasza penge111 (#152533) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Grat koshoz! Én szívtam vele jó sokat. Nem azt mondom hogy mákod volt, de vokt má veled olyan hogy valami tök könnyen ment majd mikir legközelebb ott jártál és emlékeztèl hogy ez nem lesz nehéz jól meglepődtél hogy mégis, és hogy hogyan sikerült ez a múltkor olyan könnyen?

Más
Tényleg xcom2 pluszban? Megint egy ami rég megvan. Hogy meglepett (nem).

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#152539) birorichard válasza NyMRooD (#152510) üzenetére


birorichard
őstag

GOW
Nem lehet kizökkenteni, nekem kegalábbis nem sikerült. Amikor valhallázik, akkor a felkiáltás után rögtön gurultam, a háromrészes lerohanásnál is, akkor nyomtam neki, mikor lendületet vett, ha odafigyelsz, kb bekapott sebzés nélkül le lehet tolni. Am ja, tény h a végén eléggé idegbeteg lesz, próbálj kitérni, atreusszal közben nyilaztasd, a lényeg h távolság meglegyen, h ki tudj térni, mikor radrepül. Nekem ez volt az egyik legkönnyebb, 3-4-re sikerült, feltámasztó kő nélkül, a muspelheimesnek eddig kb 20x futottam neki, de nem sikerült, a királynő állítólag még szemetebb. Abba is hagytam, kicsit kiégtem tőle, hollókat meg erekyléket összevadászni nincs már kedvem, uh platina mostanában úgysem lesz belőle. Pedig azt hittem, ez lesz az első. :/

[ Szerkesztve ]

(#152540) penge111 válasza Kvelstadt (#152538) üzenetére


penge111
addikt

Hogyne lett volna, itt van pl életem legnehezebb bossa Pthumerian Descendant, csak itt fordított az esett, ugye órákig próbáltam lenyomni semmi, másnap megráztam magam, és néhány próbából lement.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#152541) foxymaci


foxymaci
senior tag

BossLogic posztolta Facebookon azt írja valós lista, nem rossz főleg ha igaz :))

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#152542) Gery9112 válasza foxymaci (#152541) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez nem egy gyenge lista.....ha ez igazi akkor a többi résztvevőnek igencsak oda kell tennie magát az E3-n.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#152543) 30z.Samu válasza foxymaci (#152541) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet én vagyok a hülye, de az életciklus végén miért hozná be a Sony a PS 2 és PS 3 kompatibilitást?

Sic Parvis Magna

(#152544) birorichard válasza 30z.Samu (#152543) üzenetére


birorichard
őstag

Többfeleképpen lehet ezt értelmezni, szerintem inkább a ps now-val kapcsolatban lesz valami újdonság. Ha igaz egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#152545) Xaels válasza foxymaci (#152541) üzenetére


Xaels
félisten

Ghost Of Tsushima nincs rajta :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#152546) Zsinder válasza foxymaci (#152541) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Days Gone launch trailer? Tuti kamu.

(#152547) gyuromoj válasza WaterWave (#152534) üzenetére


gyuromoj
veterán

Néha napján 10k-ért is látok, de azok pár perc alatt elkelnek.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#152548) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na hosszas vívódás után (NEEEEEEEEEEEM) előrendeltem a Spiderman deluxe editiont. A többi esélyes a COD és az új BF volt, de mivel BO3 DLC-ért nem vagyok hajlandó kifizetni 20000 Ft-ot és az eddigiek alapján az új BF nem begyere így maradt a Pókembör. Gyanítom PS4 exként és hogy az Insomniac csinálja nagyon nem lőhetek mellé. Idénre még a US wallet-emből kifutja az új Spyro,oszt ezévre ki is fújt. A nagyok közül más úgysem fog kijönni idén.
Metro Exodus és RDR2 ha kijön idén majd miután lecsengett az új megjelenési láz majd darabját megveszem 10-12k-ért.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#152549) Gery9112 válasza 30z.Samu (#152543) üzenetére


Gery9112
őstag

Egyrészt lehet a PS NOW továbbfejlesztett változata, ahogy írták. Másrészt az XBOX-nál ez egy hatalmas húzóerő (az egyetlen ;] ), amiért jópáran azt a konzolt választják. Én mindenképp örülnék, ha igaz lenne. Red Dead Redemption-t végigtolni PS 4-n bármikor megtenném újra, gondolkodás nélkül megvenném a PS3-as GOTY kiadást.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#152550) Nayrobi válasza Zsinder (#152546) üzenetére


Nayrobi
őstag

Pont ezt akartam írni, van a listán 3-4 launch trailer, de azokat a megjelenés napján szokták kitenni, hiszen a nevében is benne van hogy mit takar. Fék mint állat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.