Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148165) .LnB válasza vg (#148163) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne törjünk pálcát felette látatlanban. Én csak viccelek vele, mindenféle rosszindulat nélkül. Mert a legutóbb is vette a poént. ;)

Én mikor megvettem a PS-t most, csak hazaállítottam vele. Aztán jött az "Ez mi? Ez most minek?" "Most majd ez előtt fogsz ülni?!" Pedig én nem hanyagolom az asszonyt, de most a Final Fantasy XV nagyon behúzott PC-n, aztán ezt megérezte.. :D

Ja LoU sztori. Szombat este nyomtam a játékot, (kicsi a mamáéknál aludt). Ő nézett egy kis sorozatot míg játszottam, aztán felült mögém a kanapéra. Én fülessel játszottam, nézte. Egyszer csak kirohan. Gondoltam túl véres neki a játék, azt besokallt. Erre hallom b*szódik be izomból a másik szoba ajtaja. Hát nem a játék brutalitással volt baja. :D :D Úgyhogy abbahagytam egy kicsit a játékot. ;]

(#148166) Kvelstadt Meghatónak megható volt nálam is néhányszor. Csak meglepő nem volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.