Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148751) Zoleee83 válasza #95558144 (#148749) üzenetére


Zoleee83
addikt

"Az Uncharted Collection sajna már mai szemmel nézve bugyuta, faék egyszerűségű és rémesen idegesítő harcrendszerrel és játékmenettel, ezeket már nem feltétlenül kell játszani."

Pont ellenkezőleg gondolom, a Nathan Drake Collection nagyon jól sikerült, bár régi a játékmenet a story bőven elviszi a játékot, most kezdtem az első részt előtte HZD és LoU ment. Ráadásul ez három az egyben játék egy lemezen bő 30óra játékidővel. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#148752) Carlos Padre válasza #24077056 (#148750) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért én többet képzelek bele ebbe a játékba, ez a demó kb a játék tutorialja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#148753) Carlos Padre válasza Zoleee83 (#148751) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hónapok óta húzódik nálam a Drake's Fortune, két chapter van hátra de már hánynom kell a Spaniards-októl meg a power kommandósoktól. Anno nagy durranás volt de ma unalmas és idegesítő, alig várom hogy vége legyen, de közben kurva nehezen szánom rá magam, hogy jatszak vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#148754) james001 válasza marilllyo (#148730) üzenetére


james001
veterán

Nem hiszem :) Ha olyan idegörlő mint az Origins volt,akkor lehet sokat nem is fogom tolni se :P :D
Nincs tervben semmi platina se,Prey-en gondolkoztam de az túl hosszú lenne,vagy háromszor végig kéne még vinnem,de még végig se vittem elsőre se :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#148755) kriszpontaz válasza Carlos Padre (#148753) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én marathon-t nyomtam az Unchartedből nemrég. UC4 - ND Collection - Lost Legacy egymás után.....hát, a Nathan Drake Collection-t már nagyon vártam hogy vége legyen de nagyon jó felüdülés volt a Lost Legacy a végére. :)

(#148756) #95558144 válasza Carlos Padre (#148753) üzenetére


#95558144
törölt tag

Pontosan én is így voltam vele. Szerintem már akkor is nehezen volt megbocsátható ez a játékfejlesztési fiaskó, ami a sok brut ellenfélben nyilvánult meg. Mai szemmel meg egyenesen elfogadhatatlan!!!

(#148757) Gery9112 válasza kriszpontaz (#148755) üzenetére


Gery9112
őstag

A régi Unchartedekhez kell az, hogy amikor megjelent akkor is játszottál vele és így tudod milyen játék elé ülsz le. A 2. rész szerintem a mai napig élvezhető sztori és játékmenet szempontjából. Ott már kijavították az 1-ben siralmasan kivitelezett akció és platformrészeket. Viszont nem annyira szkriptelt mint a 4. rész és a tempója is jobb.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#148758) #95558144 válasza Zoleee83 (#148751) üzenetére


#95558144
törölt tag

Hát nem tudom, rémesen sablonos és bugyuta a sztorija az első három UC-nek, a negyedik egy kicsit javított rajta a komorabb hangvétellel, kifejezetten jól állt neki.

(#148759) RangerFox válasza freeknight (#148745) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

9k dobozosan, szerintem úgy jobban megéri. A kiwami viszont jó áron van, lehet elcsábulok és megveszem 4kért.

(#148760) seniman válasza james001 (#148754) üzenetére


seniman
addikt

Van benne néha rendesen kihívás,de az Origins-nél ezerszer jobb.Az engem is idegesített.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#148761) freeknight válasza RangerFox (#148759) üzenetére


freeknight
őstag

Igen, én is gondolkodom a lemezesen, mert lehet nem jön majd be, eddig ennyire japán játékkal még nem játszottam.
A kiwami nekem egy kicsit túl oldschool, azt valószínű kihagyom.

(#148762) Zoleee83 válasza #95558144 (#148758) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem a legnagyobb bajom az Uncharted szériával és a Last of Us-szal hogy esélytelen hogy én kiplatinázzam.
Miért kell végigjátszani 3x-4x hogy plat legyen? Nem értem komolyan.
HZD legalább értelmes trophykat tartalmaz annak ellenére hogy hosszú.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#148763) #95558144 válasza Zoleee83 (#148762) üzenetére


#95558144
törölt tag

Hét nem tudom, tudnék javasolni egy kerékbetörést annak, aki a Hunting challenge-eket kitalálta.

(#148764) RangerFox válasza freeknight (#148761) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem se jön be a legtöbb japán játék. Az első yakuza játékom a 6 volt, ami a legújabb. Annyira behúzott a sztorija, hogy számomra nem kérdés, hogy a többi részét is végig játszom.Nagyon szerethető játék, minden hibájától eltekintve.

(#148765) Jim-X válasza #95558144 (#148763) üzenetére


Jim-X
őstag

Ha mindenki ki tudna platinazni egy hetvege alatt, akkor mi ertelme lenne?

A játék az nem játék!

(#148766) seniman válasza #95558144 (#148763) üzenetére


seniman
addikt

Azt lőném telibe a tearblast arrow-al,vagy hatszor. ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#148767) TazLeacher válasza #24077056 (#148750) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valahogy nem értem ezeket a reakciókat. Melyik az a több befejezéssel bíró játék, aminél úgy lehet a több befejezést végignyomni, hogy csak az utolsó 10 percet játszod újra?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#148768) mcwolf79 válasza Zoleee83 (#148751) üzenetére


mcwolf79
veterán

Egyetértek. Nekem konkrétan jobban bejött az első 3 rész játékmechanikája, mint a 4. részé. A 4.-ben nekem kicsit túl sok a sztorizás, ami sok "üresjáratot" hoz magával. Az első 3 rész pörgősebb.
Persze a grafikán látni hogy előző generációs játékok, de csúnyának semmiképp sem lehet öket nevezni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#148769) Carlos Padre válasza #95558144 (#148756) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Élvezetes játék lenne, DE számomra felfoghatatlan hogy sikerült megoldaniuk, hogy ha lenyomod az aim gombot akkor az a ellenfél MELLÉ fókuszáljon méterekkel, de teljesen random módon, hogy megszokni se lehessen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#148770) Zoleee83 válasza Jim-X (#148765) üzenetére


Zoleee83
addikt

Annak meg pláne nem sok értelme van hogy 4x-5x menjek végig a story-n azért mert beletették hogy minden fokozaton játszd végig...

@Urizen - Hunting chalenge-nek egy titka van ahogy szinte az összes open world játéknak is, side questeket kell csinálni, én pl a story felére elértem az 50-es szintet ,persze az 50-es szinthez kellett néhány harc. :D

@Zsinder - Jó ez igaz, de még normálon is brutál nehéz szerintem, kicsit túlkapták a játéknehézség belövését.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#148771) Zsinder válasza Zoleee83 (#148770) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ha legnehezebben kezded akkor csak egyszer kell. ;)

(#148772) Carlos Padre válasza #95558144 (#148763) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem is csak az a kettő van hátra :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#148773) cyberkind válasza Zoleee83 (#148770) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig normal-on semmi extra nincs benne, de még hard-on se, viszont van a legnehezebb fokozat, na az már problémás, nem elég, hogy alig van mindenből, ég hud sincsen, alig segít a játék, rosszabb mint a Dark Souls.

Paranormal Cocktivity

(#148774) sutyesz96 válasza Nayrobi (#148683) üzenetére


sutyesz96
őstag

Rayman-nek örülünk barátnőmmel. :C

BTS sajnos már megvan, de köszönjük azért Sony, igencsak nagylelkűen mostanában.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#148775) Gumis


Gumis
csendes tag

Sziasztok.
Szeretném megtudni, hogy a CoD WWII höz,és PS4 re, hol tudom elolvasni a magyarázatot a kiegészítőkhöz.
Német a játék és érdekesen fogalmaz mi mit jelent :D persze beszélek németül, de nem ilyen hülyén.:D
Odáig eljutottam hogy Divison és hogy a fegyvereket hogyan pakolom össze,de a többi kiegészítőt nem értem.
válaszokat előre is köszönöm.
karesz

A Sas száll ide száll oda, de a szálloda nem sas ide, nem sas oda.

(#148776) #24077056 válasza TazLeacher (#148767) üzenetére


#24077056
törölt tag

Egyetlen egy dolgot befolyásol az, hogy mit csináltál a felderítős szakaszban, amire nincs hatásod a tárgyalásnál (a többi befejezős ágat eltudod érni különösebb vizsgálás nélkül is). Felvetted-e a fegyvert vagy sem (ha felvetted, még akkor is tehetsz úgy, mintha nem, szóval ott is csak akkor számít, ha nem vetted fel). Ehhez kapcsolódik egy eléggé bugyuta megoldás: Amennyiben nem veszed fel a fegyvert, akkor a delikvens nem kérdezi meg, hogy van-e fegyvered. Amikor felveszed a fegyvert, akkor megkérdezi. Miért? Nem látja, hogy nálad van és simán elhiszi, ha letagadod.

Amennyiben mindent végig vizsgáltál, akkor extra opciók jönnek fel majd a tárgyalás alatt, amiket nem kötelező használni, csak segítenek.

Innentől kezdve hiába vizsgáltál meg valamit, ha nem nyomsz rá majd az adott beszélgetésre, akkor olyan, mintha meg sem vizsgáltad volna. Semmit nem befolyásol. (Tudom, mert ezzel szórakoztam...).
Szóval teljesen csak arra megy, hogy az időt húzza az újrajátszásoknál az újra vizsgálata.

Én csak annyit szeretnék, ha lenne egy olyan újrajátszási opció is (a mostani mellett), hogy ezeket a fölösleges köröket ne kelljen már megcsinálnom hatszor...mert nincs...semmi...haszna.

ui: Remélem ez a demo csak egy kis (rosszabb) szelete a játéknak és a teljesben a fentiek nem lesznek igazak, viszont jelenleg csak a demot látom és az alapján kell eldöntenem, hogy megér-e most 18/21 ezer ft-ot vagy sem. Jelenleg az utóbbi van a fejemben.

[ Szerkesztve ]

(#148777) kriszpontaz válasza Gery9112 (#148757) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem nem gond sem a grafika, sem a játékmenet, tudtam mit kapok amikor megvettem, igaz konzolom előtte sosem volt, de pl. PC-n az összes Tomb Raidert végig toltam, ahhoz hasonlót vártam, és nagyjából igazam lett. Kb. a TR Underworld, TR Anniversary hasonlítható hozzá a legjobban (ND Collection).
A harcrendszer párszor idegesítő volt, de kibírható. Amúgy nem rossz csomag a 3 együtt, már a játékidő miatt sem, de aki az új konzolon nőtt fel, vagy a 4-en, LL-en kívül nem látott még előző generációs játékot, lehet húzni fogja a száját a játékot meglátva.

(#148778) .LnB válasza kriszpontaz (#148755) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is a napokban tervezem elkezdeni az Uncharted szériát, szép sorban az összeset. Kíváncsi leszek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148779) cyberkind válasza .LnB (#148778) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne lepődj meg ha szörnyű lesz az első, de úgy nem annyira jó az 1-3, én nekiestem számtalanszor de nagyon nem akar menni, a 4 nagyon ott van, a LL ma jön. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#148780) Edem05 válasza .LnB (#148778) üzenetére


Edem05
őstag

Én is kíváncsi leszek, hogy neked mennyire jön be a sorozat.😊

(#148781) #24077056 válasza .LnB (#148778) üzenetére


#24077056
törölt tag

Én elrontottam. Először játszottam a 4-gyel. Utána már nem sikerült ráhangolódni az 1-3ra. Szerintem végig sem játszom már őket, mert szinte fáj velük játszani a 4-hez képest...pedig a story érdekelne (lehet majd nézek egy belepörgetős végigjátszást róluk, csak fura hogy ott van a játék és nem akaródzik megnyitni).

[ Szerkesztve ]

(#148782) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#148762) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A platinázással az a baj, hogy a legtöbb játékban értetlenül idióta trófeák vannak.
A HZDben ahogy hallom a játékosok 34%nak megvan a platina, ami utal arra, hogy normális trófeák vannak benne.Meg is kapta a jelentéktelen platina címet több embertől....

(#148783) .LnB válasza cyberkind (#148779) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem, hogy elvileg 8-9 óra az első rész. Azt talán végig is szenvedem ha nem annyira jó. Az uncharted demo-ban ami fent van store-ban, ott melyik rész van benne?

Ez a demo: [link] Ez hányadik rész?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148784) cyberkind válasza .LnB (#148783) üzenetére


cyberkind
félisten

2. rész, az sokkal jobb mint az 1, de ennek se sikerült a végére érnem, nekem nem adja az "eredeti" széria, és nem azért mert PS3-ra jött ki. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#148785) .LnB válasza cyberkind (#148784) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bakker, reménykedtem, hogy ez az első, mert annyira nem volt vészes. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148786) cyberkind válasza .LnB (#148785) üzenetére


cyberkind
félisten

Készülj fel, hogy nagyon nehéz pillanataid lesznek az első rész játszása alatt, tökmindegy melyik fokozaton tolod. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#148787) Jim-X válasza .LnB (#148785) üzenetére


Jim-X
őstag

Ha mar igy csinalod, akkor meg veletlenul se csabulj el a 4-nek, mert a 4 utan valoban csalodast fog okozni az elozo 3 resz... Ha viszont vegigdaralod, akkor a 4 megnagyobbat fog utni es a vegen levezetheted egy Lost Legacy-val ;) :K

A játék az nem játék!

(#148788) gamegod válasza .LnB (#148785) üzenetére


gamegod
senior tag

Ne izgulj, én mindegyik részt kipörgettem a legnehezebb fokozaton! Mindegyiknek megvan a maga jósága.. :Y
sorban daráld végig, hidd el megéri..

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#148789) .LnB válasza cyberkind (#148786) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De mi? Játékmechanikailag f*s? Irányítás miatt nehéz?

(#148787) Jim-X Eszem ágában sincs elcsábulni. Ha nekiállok, akkor sorba fogok haladni. Left Behind-ból van még kicsi, azt befejezem és elvileg az Uncharted következik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148790) Jim-X válasza .LnB (#148789) üzenetére


Jim-X
őstag

Nekem a Left Behind-nal potyogtak a konnyeim :B :Y

A játék az nem játék!

(#148791) cyberkind válasza .LnB (#148789) üzenetére


cyberkind
félisten

Van benne egy rész, ami kb mindenkinek csak rossz volt, nekem speciel az nem volt annyira szörnyű, aztán lehetne írni a golyóálló katonákat, vagy a fedezékrendszert és társait, nem elég, hogy régi játék, még az első része is a szériának. :D A kettő sokkal játszhatóbb, és szerintem mindene jobb.

És igen, sorban csináld mert a 4 után valszeg többet se veszed elő az 1-3-at. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#148792) .LnB válasza cyberkind (#148791) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

4-5 éve álltam neki PC-n a Metal Gear Solid szériának. Ott az első rész PC-n nem volt egy "leányálom". Szóval most így látatlanban úgy érzem fel vagyok készülve. Az első rész meg mégis csak egy PS3-as, 2007-es cím, annyira csak nem lehet gáz. :) Na de majd meglátom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148793) Zoleee83 válasza .LnB (#148789) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jó lesz!
Pont így toltam, hétfőn vége lett a Left Behind-nak (ami nekem nem ütött akkorát mint az alapjáték) aztán kezdtem a Drake's Fortune-t, ami felüdülés volt a sötét Last of Us után. :DDD
Tényleg semmi probléma a játékkal, sokan szidták az Uncarted irányítását, hát nekem eddig oda ugrott ahová akartam, szokni kell kicsit, felénél járok kb.
(Ami legszivatósabb' volt eddig irányítás terén számomra az Ori & the Blind Forest, de az más tészta)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#148794) danielgalaxy válasza penge111 (#148740) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Köszi neked is. Idővel mindkettő meglesz.

(#148795) penge111


penge111
addikt

Én hál Istennek Ps3-on kipörgettem mind a három részt, egy elmegy szódával, viszont a 2-3. részt imádtam. Ps3-on döbbentesen szépnek számító játékok voltak, nekem tetszett a story, a harcrendszerre meg szartam, nem annak lett ez a játék kitalálva. Ja, az irányítási mizériát én se értem, nekem semmi gubanc nem volt egy résszel se.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#148796) Gery9112 válasza kriszpontaz (#148777) üzenetére


Gery9112
őstag

Persze aki a 4. résszel kezdte a korábbi részek kínlódás. Én a 2. résszel kezdtem (a demó kipróbálása után cseréltem le a 360-t ps 3 slimre). És már akkor is a könnyed kincskeresős sztori és a karakterek vitték a játékot nálam. A párkányokon kapaszkodás nem nagyon ment, sokszor félreugrott Drake, nem kapta el a kötelet pedig volt lendület stb. stb... Érződött rajta, hogy a Naughty Dog előtte nem ilyen játékot csinált.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#148797) cyberkind válasza Gery9112 (#148796) üzenetére


cyberkind
félisten

Én PS3-on is az elsővel kezdtem, és már akkor annyira szörnyű volt, hogy ott be se fejeztem, azóta meg PS4-en pont az első részt kétszer is kitoltam, holott a 3-ba bele se kezdtem.

De nem a technikai dolgok miatt rossz nekem, a sztori se tetszik, sokkal jobban átjön a 4 sztorija, ami egy sima kincskeresős kaland, nincsenek benne csoda dolgok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#148798) SH4D0W2011 válasza Gumis (#148775) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hello!

A fegyver kiegészítőkre gondolsz? Ha angolul jó, itt megvan a rövid leírásuk, mi mit csinál. Ha esetleg kell a Basic Trainingeké is, az itt, de van CoD: WWII topic itt, ahol nem vész el ennyire a hozzászólásod és lehet, hogy hamarabb is tudunk segíteni. :)

(#148799) penge111


penge111
addikt

Ha eladok egy játékot (GOW 4), majd megveszem újra, akkor a mentéseimmel fog menni attól, hogy fizikailag más lemezzel tolom majd?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#148800) RolEnD_ válasza penge111 (#148799) üzenetére


RolEnD_
tag

Igen fog. Akkor lenne probléma, ha a lemezes után digitálisan vennéd meg. Abban az esetben a két mentés nem kompatibilis. Én legalábbis így tudom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.