Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#147651) GhostPetya válasza koncsik (#147649) üzenetére

GhostPetya
(addikt)

Először sorodban azt hittem, kreténkedsz: [link]

Aztán rájöttem hogy trollkodsz. :P ;]

[ Szerkesztve ]

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#147653) WaterWave válasza Gery9112 (#147650) üzenetére

WaterWave
(addikt)

Mivel a játéknak nincs multirésze, ezért sztem a következő 1-2 hétben meg fog szaporodni a játékok eladása, mert sokan a végigviszik kategóriát képviselik és utána túladnak rajta... Elvileg 21 órás netto játékmentet igérnek, kiváncsi leszek mennyire fog lemenni majd a játék ára.. Én olyan 10-11k körül tippelek 1 hónapon belül

• PlayStation 4 Pro • PSN: waterwave0122 • Sony Bravia KD-49XF9005BAEP • MacBook Pro Core i7 • Samsung Galaxy S8+ • Tp Link AD7200 • Synology Nas 718+ 6GB • Marantz SR7013 AV Receiver • Klipsch R-28F 5.1.2 Dolby Atmos •

(#147654) hcl

hcl
(nagyúr)

Hello,

Hülye kérdés. Van valakinek információja arról, hogy Xbox One-hoz / PS4-hez való (Afterglow) headsetet hogyan lehet PC-hez használni? Jelenleg ott tartok, hogy ha megfordítom a mikrofon és föld sorrendjét a jacken, akkor vagy az egyik fele nem szól, vagy semmi :D (Ennyi a külömbség a PC-shez képest.)

Köszi minden tippet :)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#147655) Bati0501 válasza Jim-X (#147613) üzenetére

Bati0501
(őstag)

Ezmiez? :)

(#147656) RangerFox

RangerFox
(Topikgazda)

Valaki tudna ajánlani minőségi, angol nyelvű, video játékokkal foglalkozó podcast csatornákat? Olyanokat, akiket jó hallgatni, érdekes témákat feszegetnek és "profik". Ja és lehetőleg mobilbarát felületről is eltudjam érni ezeket.

(#147657) Dexar007 válasza WaterWave (#147653) üzenetére

Dexar007
(veterán)

Az kar lenne..kicsit banom,hogy megvettem foleg,hogy kijott pc-re a far cry. :DDD

Give me your cum,bull!

(#147658) Bogyi007 válasza WaterWave (#147653) üzenetére

Bogyi007
(veterán)

Én alja módon pont ebben reménykedem haverral. Mi a második-harmadik továbbadási turnust várjuk s miután mi is kijátszottuk a játékot aztán adjuk is tovább...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - Samsung 61XX UHD tévékhez beállítási segítség Xbox One S/X és/vagy Ps4 esetén: https://gamepod.hu/tema/samsung_lcd_tv/hsz_115973-115973.html

(#147659) seniman válasza GhostPetya (#147636) üzenetére

seniman
(addikt)

Szerintem kevésbé irritáló egy (szinte)mindenki által régóta várt játék iránti izgalom,mint mondjuk a téma összefoglaló pontról pontra való végigkérdezése heti szinten.Ez a hasonlat már megfelel?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#147660) Atomgeszi

Atomgeszi
(veterán)

Worms WMD-ben hol lehet beállítani, hogy elsüllyedjen meccs közben a sziget? Minden körben süllyedjön egy kicsit?

(#147661) oriic válasza Atomgeszi (#147660) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Emlékeim szerint sudden death-nek hívják az eseményt, custom meccsen talán van rá beállítás valahol. (Sry már rég toltam.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#147662) Gery9112 válasza RangerFox (#147656) üzenetére

Gery9112
(őstag)

Hát ez így eléggé tág, de én az esetek 99%-ban német és angol nyelvű forrásokból tájékozódom és hátha tudok segíteni. Felsorolok párat hátha segítek. :R

Akció-kaland játékok részletes és informatív kritikájára nagyon jó pl. Raycevick csatornája

Heti szinten jelenik meg hétfőnként a Jimquisition, jó hallgatni, nem több 20 percnél és érdekes témákról beszél. Nem kimondottan játékokkal foglalkozik hanem en bloc a játékiparral. Az eheti rész pl. a Battle Royale játékokról és, hogy a PUBG miért sikeres bukás.

Totalbiscuit: Cooptional podcast adása, ahol rendszerint négyen összeülnek és pár órán keresztül beszélnek az aktuális játékipart érintő témákról + játékokról mondanak véleményt. Szerintem egész jó. Régebben csinált játékkritikákat is, sőt eléggé híres a "have single-player fps games gone backwards" videója, nagyon jó rálátása van a témára. Sajnos a betegsége miatt manapság már csak a podcastet csinálja.

Ha igényes dokumentumfilmeket hallgatnál/néznél videójátékokról akkor a Gvmers csatornát javaslom.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#147663) saelin válasza Infernohun (#147647) üzenetére

saelin
(veterán)

Azt tudom hogy sima billt felismeri, sőt egeret is, de az megint csak egy távoli periféria és le kell tenni hozzá a kontrollert. Ugyan ott vagyok vele mint a telefonnal, áttérni meg nem akarok egy játék kedvéért egér+bill kombóra.

Ezért gondoltam hátha valaki használ itt ilyen extension-t.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#147664) penge111

penge111
(őstag)

Nos, 3 kemény óra God of War után azt kell mondjam, csak ezért megérte Ps4_et venni! Remélem ebben semmi spoiler nem volt!

PSN: Dragonmage1980

(#147665) Atomgeszi válasza oriic (#147661) üzenetére

Atomgeszi
(veterán)

Nem találom. Couch coopba jó volna azt tolni. Már egyszer sikerült, de nem emlékszem hogy

(#147666) seniman válasza saelin (#147663) üzenetére

seniman
(addikt)

Valami ilyet keresel?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#147667) SH4D0W2011 válasza saelin (#147621) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Szia!

Esetleg ez?
Nem próbáltam még, csak nemrég szembejött fb-n.

Ja, látom ez ugyanaz, mint amit seniman linkelt, csak talán hamarabb odaér.

[ Szerkesztve ]

Csak a PS!

(#147668) saelin válasza seniman (#147666) üzenetére

saelin
(veterán)

Igen ilyenre gondoltam. Már meg is rendeltem az eBay-ről. Köszönöm. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#147669) RangerFox válasza Gery9112 (#147662) üzenetére

RangerFox
(Topikgazda)

Köszönöm szépen, be is követtem őket.

(#147670) gianni85 válasza koncsik (#147649) üzenetére

gianni85
(veterán)

Nekem meg ma írt a Konzolgépek Javítója, hogy nem fogják tudni a héten küldeni a God of War limitálatlan kiadását. Pedig szabit is kivettem már vasárnapra. :O

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#147671) Scholes9 válasza penge111 (#147642) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Ez brutál jó áron van :)

(#147672) front3r válasza gianni85 (#147670) üzenetére

front3r
(őstag)

Mondd le, és vedd meg store-ból! Tudom, hogy fáj az art book hiánya, de lehet ez kisebb áldozat.

(#147673) Nayrobi válasza RangerFox (#147656) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Én külföldiek közül a Kindafunny Gamescastet és a The Goliath Gamecastet szoktam hallgatni.

(#147674) 30z.Samu válasza front3r (#147672) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

De egyébként ez milyen már, hogy nem tudják szállítani...gondolom tisztában voltak vele hogy mekkora érdeklődés lesz rá. Előrendeli, hogy biztos legyen, erre kap egy üzenetet megjelenéskor, hogy nem tudják küldeni.. :U Lehet nekem nagyok az elvárásaim, de ha már előrendelem, akkor megjelenés napján had kapjam meg légyszi! Ezért is rendelem elő.

Sic Parvis Magna

(#147675) front3r válasza 30z.Samu (#147674) üzenetére

front3r
(őstag)

igen, épp ezért is kell lemondani, hogy tanuljanak belőle. Sajnos nekem is több problémám volt régebben velük, hasonló okok miatt.

(#147676) zzola válasza 30z.Samu (#147674) üzenetére

zzola
(félisten)

Szerintem ha bemegy a video játék boltba vagy médiamárkba, biztosan lesz a játékból...(alap verzió).

Amúgy a GOW-t érdemes elindítani, ha valaki nem játszotta az előzményeket?

[ Szerkesztve ]

(#147677) oriic válasza zzola (#147676) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Igen, de van egy 7 perces összefoglaló videó, ami tök jól elmagyarázza a korábbi részeket. (néhány komoly utalás miatt ez mindenképp ajánlott szerintem)

God Of War: Légy naprakész 7 perc alatt!

Live-Die-Respawn

(#147678) Dreimus

Dreimus
(senior tag)

Limited edition mindenhol csuszik. Alzahoz is ma ert be, hatha holnap megkapom mivel holnap munkanap athelyezes van :)
Meg sehol nincs limited valszeg nem erdemes lemondania mert nem veletlen rendelte ezt a kiadast. Ez a valtozat a vilag legtobb reszen elfogyott igy eleg ritkanak szamit. Ahogy a mondas tartja: Turelem rozsat terem , jelen esetben egy szep gyujtoit :)

[ Szerkesztve ]

(#147679) zzola válasza oriic (#147677) üzenetére

zzola
(félisten)

Kösz! MAjd munkaidőben meglesem... :DDD

God Of War - Day One Edition az miben más az alap verziótól?

[ Szerkesztve ]

(#147680) oriic válasza zzola (#147679) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A God of War Day One Edition extra tartalmai:

- Buckler of the Forge pajzs
- Dökkenshieldr pajzs
- Shining Eleven Soul pajzs
- Dinamikus PS4 téma

Megmondom őszintén ezekből talán a PS4 téma érdekelne engem. :D

Live-Die-Respawn

(#147681) zzola válasza oriic (#147680) üzenetére

zzola
(félisten)

:R

(#147682) prokxy válasza oriic (#147680) üzenetére

prokxy
(veterán)

Megnéztem a dinamikus tèmáját, az alap az sztem elég trè, na de a másik, amit a topicjában is linkeltek, az bejön.

Szerk: New beginning

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#147683) Deck válasza oriic (#147680) üzenetére

Deck
(veterán)

Nekem ezek vannak extraként:

Pre-order now to get three bonus in-game shields:
• Buckler of the Forge.
• Dokkenshieldr.
• Shining Elven Soul Shield.

Digital Edition also includes:
• Death’s Vow armour set.
• Exile’s Guardian Shield.
• Dark Horse digital comic.
• Dark Horse digital art book.
• Dynamic PS4™ theme.

PSN ID: deck91_x

(#147684) hcl

hcl
(nagyúr)

Hello,

Hülye kérdés. Van valakinek információja arról, hogy Xbox One-hoz / PS4-hez való (Afterglow) headsetet hogyan lehet PC-hez használni? Jelenleg ott tartok, hogy ha megfordítom a mikrofon és föld sorrendjét a jacken, akkor vagy az egyik fele nem szól, vagy semmi :D (Ennyi a külömbség a PC-shez képest.)

Köszi minden tippet :)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#147685) vg válasza Bogyi007 (#147648) üzenetére

vg
(addikt)

Az alsó inkább fiatalabb robert englund-ra hasonít. Tudod, fred krueger? :DDD

(#147686) SH4D0W2011 válasza prokxy (#147682) üzenetére

SH4D0W2011
(őstag)

Azt viszont nem kaptuk meg, és a magyar Store-ban sem találtam. :(

Csak a PS!

(#147687) penge111

penge111
(őstag)

Akik játszottak/nak a GOW 4-gyel, két kérdésem lenne.

1. A szövegek, párbeszédek betűmérete növelhető-e? Én kb 3. méterről játszok, így elég aprócskáknak tűnnek a betűk.
2. Az természetes, hogy a párbeszédeknél Kratos hangja hangos, a fiáé meg kurva halk, oda vissza? Ez valami térhangzás lenne, amit ki lehet kapcsolni valahol? A zenét is le kellett vennem 40-re, mert pl. elnyomta a beszédet. Jelzem 90%-ban joyba dugott fülessel játszottam, de a TV hangszóróján is ilyen volt emlékeim szerint!

Válaszokat köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#147688) prokxy

prokxy
(veterán)

Így, hogy már többen játszátok, a hype hozta a kötelezőt? Tényleg annyira jó a játék?

Origin/Uplay/RSC: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#147689) Zoleee83 válasza penge111 (#147687) üzenetére

Zoleee83
(senior tag)

Nem játszok vele (még) de a hangot lehet állítani, alapból a térhangzást erőlteti, ha stereo-ra váltod akkor jó lesz.
Pont elcsíptem az egyik stream elején is ez volt a probléma. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#147690) penge111 válasza prokxy (#147688) üzenetére

penge111
(őstag)

Nézd, 30+ éve játszok. Igen durván hozta a kötelezőt, engem nem lehet csak a grafikával megetetni, nagyon rendben van minden a játékkal! Zene, történet, grafika, és az a bizonyos dolog, a varázs, ami beszippantja az embert és nem engedi, az is megvan. Itt ülök a melóhelyen és azon agyalok, hogy tudnék több időt a játékra majd fordítani.

Zoleee83: köszi, meglesem majd!

Ez is durva, most komoly ilyen picsa áron adják, ezt a gyöngyszemet, 100+ órás minőségi JRPG

[ Szerkesztve ]

(#147691) Nayrobi válasza Dreimus (#147678) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Én reggel kaptam smst, hogy a futárnál van a limited és 10 után hozza, szóval csak nem csúszik mindenhol.

(#147692) Peetey91

Peetey91
(senior tag)

A magyar felirat minősége milyen? Van olyan jó, mint a Witcher-é? Az meglepően jó volt.

(#147693) Adam_Shepard válasza penge111 (#147687) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

A hangzast at kell allitani a menuben. Most nem tudom hogy a betumeretet javitotta e az 1.10 de a Cory Barlog posztolta hogy tudnak rola es javitjak. Probaljatok ki amugy ha van sony gold/platyesz fules es azon belul is a 7.1-gyel.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#147694) penge111 válasza Peetey91 (#147692) üzenetére

penge111
(őstag)

Sajnos Witcherrel nem játszottam még, nekem idáig semmi bajom nincs vele, szerintem rendben van. Itt valaki írta, hogy minek magyar felirat a GOD of Warhoz, hááát ez nem a régi széria, itt bőven lesz mit olvasnod, nem írom le mit, majd meglátjátok...

Más: írtátok a Witcher GOTY szokott akciósa 6-7k is lenni, de a lemezes is?

[ Szerkesztve ]

(#147695) penge111 válasza Adam_Shepard (#147693) üzenetére

penge111
(őstag)

Köszi megpróbálom, 1.1-el toltam este úgyhogy még nem javították akkor, menüben nem találtam rá opciót.

(#147696) 30z.Samu válasza penge111 (#147694) üzenetére

30z.Samu
(nagyúr)

"Más: írtátok a Witcher GOTY szokott akciósa 6-7k is lenni, de a lemezes is?"

Itt-ott ki lehet fogni.

Sic Parvis Magna

(#147697) Peetey91 válasza penge111 (#147694) üzenetére

Peetey91
(senior tag)

Köszi! Általában messze kerülök mindenféle magyar feliratozást, vagy szinkront, de a Witcher után már bizakodóbb tudok lenni. :)

(#147698) Gery9112 válasza penge111 (#147694) üzenetére

Gery9112
(őstag)

PS 4 verziót dobozosan csak 9.000 környékén láttam valahol....bár én 1 éve vettem a játékot PC-re, szóval nem is nagyon kerestem.

A profi magyar feliratot pedig szerintem érdemes támogatni és mondom úgy, hogy se a némettel se az angollal nincs bajom szerencsére. Viszont a Witcher 3-t ha végigjátszom (harmadjára) eszem ágában se lenne angol felirattal játszani annyira parádésan sikerült a magyar fordítás.

"Csípne meg téged a déllidérc csecse"

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#147699) nemorino válasza penge111 (#147694) üzenetére

nemorino
(tag)

Pár hónapja 7000-ért vettem a Konzolvilágnál. Ez az első olyan játék, amit előrendeltem és GOTY változatban is megvettem, annyira meghatározó élmény.

(#147700) penge111

penge111
(őstag)

Amúgy sokkal jobb a harmadik rész, mint a második? Én rpg, jrpg függő vagyok, de megmondom őszintén olyan szinten untatott a Witcher 2, hogy kb a felénél abbahagytam. Pedig igen kevés azon játékok száma amit én nem vittem végig.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.