Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147101) marilllyo válasza oriic (#147099) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem is ez jutott eszembe... Mint a retro Lotus game. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#147102) oriic válasza nesh_019 (#147096) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"RDR2 is magyar feliratos lesz?"

Nincs róla hír, de nem tartom valószínűnek.

Live-Die-Respawn

(#147103) Kvelstadt válasza marilllyo (#147092) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Gow-ot úgy vettem most. De egyébként leszoktam erről. Na nem az ár miatt hanem hogy sok játék első patch után is egy kalap sz..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147104) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

GOW már vár engem , pénteken mehetek érte :C

(#147105) Bogyi007 válasza oriic (#147099) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kicsit nagyon Outrun feelinggel megtoldva...
De a Top Gear 2-t is írhattam volna.

Bár nekem azokban az időkben a Jaguar XJ220 volt az atyaúristen. Apámmal egész napot rászántunk hogy végigjátszuk a teljes bajnokságot benne az Amiga 1200-on. Éjjel régi szép idők... :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#147106) Bencus88 válasza WhiteWalker (#147104) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem ma írtak, hogy evlileg pénteken hozzák :C

Amúgy megnéztem azt a 7 perces rövid előzetest az előző részekről, elég annyi, vagy érdemes jobban utána járni az előzményeknek? :R

(#147107) marilllyo válasza Kvelstadt (#147103) üzenetére


marilllyo
veterán

Store-ról? Vagy lemezesen?
Mondjuk lemezesen nem gond..mert ha nem jó vagy nem tetszik kis bukóval elmegy. Day1 store-os vásárlás tény és való lutri. Bár azért a GOW-tól nem félek. Legrosszabb esetben neked nem fog tetszeni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#147108) SH4D0W2011 válasza Bencus88 (#147106) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Bár még egyiket sem láttam, de a GamingBolt csinált egy hosszabb videósorozatot róla.

(#147109) Bencus88 válasza SH4D0W2011 (#147108) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszi bár magyarul jobb lenne, az a 7 perces videó szépen összerakta, csak elhadarva lett az egész nagyon fel se fogtam, bár szerintem legalább az emberek fele úgy veszi meg hogy a korábbi részekkel nem játszott, remélem nem lesz nagy gond ez.

(#147110) batai15


batai15
félisten

Eddig nem érdekelt annyira a god of war, de annyi tesztet olvastam mint a goty várományosa, hogy be rendeltem instant.(digitálisan)

[ Szerkesztve ]

(#147111) Deck válasza Bencus88 (#147106) üzenetére


Deck
titán

Fenn van youtubeon magyar felirattal mind a 3 rész, ami csak a videók. Érdemes megnézni szerintem :D

PS5

(#147112) modflow


modflow
veterán

Ha a mostani PS4-emet leváltom egy PRO-ra, akkor az adatok migrálásával van valami extra teendőm, vagy csak belépek a profilommal és leszed netről mindent mentést, letöltött játékokat mindent?

(#147113) Bogyi007 válasza modflow (#147112) üzenetére


Bogyi007
veterán

A mentéssel vigyázz mert az csak akkor lesz netről szedhető, ha a saját profilod az elsődleges a gépeden és van Ps Plusod is. Egyébként azt pendrivera kell kimentened a régi gépről...

Viszont ha a régi gépen még nem volt Plus előfizetésed akkor elvileg a mentések kezelésénél tudsz 2 nap ingyen előfizetést bekapcsolni és azzal már mehet is a dolog. És vásárolni is tudsz akkor kedvezményesen.
És később az új gépen is lehet kérni ilyen 2 napos lehetőséget...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#147114) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Lehet hülyeséget kérdezek,de ha veszek egy gamer fhd monitort játszani,akkor előnyt élvezek azzal szemben,aki csak sima tv-n játszik? Játék:sw bf2, bf1. Gép: 2. szériás fat ps. :F

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#147115) saelin válasza Anaren91 (#147065) üzenetére


saelin
veterán

Azért azt tegyük hozzá hogy hosszú ujjak mellé ajánlott. Én próbáltam több félét de fáradt tőle a kezem. Végül beláttam hogy ez nem az én méretemnek (:DDD) van kitalálva.

Egyébként tényleg működik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#147116) modflow válasza Bogyi007 (#147113) üzenetére


modflow
veterán

Nem volt sose PS+om.
Ó, ez kellemetlen.

Erről van valami leírás? Van több profilom is, mindet le szeretném menteni.
Azt hittem ez 2018 táján már alap, hogy mindent feltesz magától...

Na találtam egy leírást:

http://hu.ign.com/m/playstation-4-neo/18221/feature/igy-mentsd-at-az-adataidat-ps4-rol-ps4-pro-masinara

[ Szerkesztve ]

(#147117) marilllyo válasza FIREBLADE78 (#147114) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem igazán. Annyi, hogy ott input lag a lehető legminimálisabb de ha egy jó tv-d van...50ms alatti input laggal akkor nincs gond.
Én felváltva játszom monitoron és TV-n.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#147120) oriic válasza LaciGSM (#147119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha leirod mi volt a gond azzal segithetsz olyanokon akik esetleg kesobb hasonlo gondot tapasztalnak. :)

Live-Die-Respawn

(#147121) FIREBLADE78 válasza marilllyo (#147117) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Köszi,nincs jó tv-m. Egy 80k-s 80cm-es lg-m van :) Olcsóbbnak tartok megvenni egy monitort,mint egy 500 ezres tv-t,habár én messziről (kb 1,5m) nézem,akkor meg lehet v jobb választás lenne?! :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#147123) saelin válasza FIREBLADE78 (#147121) üzenetére


saelin
veterán

24"-os monitort használok kb olyan távolságból. Ritka az hogy azt mondanám nagyobbra lenne szükségem. Általában pont az a bajom hogy az ui elemek túl nagyok.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#147124) WhiteWalker válasza Bencus88 (#147106) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Klassz, coopba lehetne tolni, jah nem :DDD

Én semmit se néztem róla, se egy videót se egy trailert semmit :B ( talán a legeslegelso előzetest, de mást nem)

[ Szerkesztve ]

(#147125) sultansmith


sultansmith
senior tag

Egy 55" 4k tv-m lett, így aztán elgondolkodtam, hogy váltok pro-ra, viszont a youtube-os összevetések elég gyatrák...

Olyan kevés a különbség pl.: a Horizon Pro és sima verziója között, hogy konkrétan rá kellett nagyítani a vidóban...

Van ennek valódi értelme? Látom, hogy nagyobbak a számok a pro-nál, de valójában nem nagyon látom a különbséget, amiért értelme lenne... :(

Kicsit elkeseredtem, mert habár egyáltalán nem tartom csúnyának így 4k-n sem a játékokat, kíváncsi lettem volna mit lehet még belőle kihozni. Plusz olvasom, hogy sokatoknak nagyon hangos a pro, ami nálam megintcsak egy nem túl vonzó érv.

Akiknek van Pro-juk, elégedettek vele? Azt kapták, amiért fizettek?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#147126) james001


james001
veterán

Ez a Prey néha baromi nehéz tud lenni :D De imádom,beszippant és nem enged el. Már van benne vagy 14 órám de szerintem még sehol sem tartok. :)

Amúgy a Titanfall 2 megéri ezt a 2000-valamennyi árat ha csak a szingli része érdekel? Azt hallottam jól sikerült az a része is,de elvileg ugye baromi rövid.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#147127) marilllyo válasza james001 (#147126) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem rövidebb mint bármelyik cod. ..és nem is gyengébb szerintem. Továbbá az a játék kívánja a durvább nehézséget.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#147128) Atomgeszi válasza james001 (#147126) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Titanfall 2 bőven. Bár Én régen is sokat Mechwarrioroztam, de fullos nagyon. Első része is jó volt, de a másodiknál odatették magukat.
Multija is jó.

(#147129) Bogyi007 válasza sultansmith (#147125) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem akarlak rábeszélni semmire, de ha YT videókat néztem volna csak akkor én sem váltok. Pont a Horizon az amitől a Pro-n szinte lef****am a bokám olyan szépen néz ki. Messze nem világmegváltó tévém van hozzá (Samsung UE50MU6122) de ami látványt produkál a Pro vele az már meggyőzött a csere értelméről. Én a Slimről 30000 forint ellenében váltottam egy első szériás Pro-ra, de abszolúte megérte. És a Gow még csak most jön....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#147130) VincentVG


VincentVG
aktív tag

help! valaki tud BP-en olyan bemutatotermet/barmit ahol ps4pro+4k tv combot ki tudnek probalni?
koszi
(nagyon szeretnek jopar ev fullhd/60 pc-zes utan 4k/30fps-t latni.
nem tudom h vissza tudok e szokni, de siman lehet h a 4k feledtet mindent...)

(#147131) Kvelstadt válasza marilllyo (#147107) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Store és biztos hogy tetszik. Ez a ds féle harcrendszer ami sokaknak nem adja nálam hatalmas pozitívum.
Most toltam le a 3.részt és fúde nem adja már a régi harcrendszer.
Lemezesen olyat veszek amit végigjátszanék de megtartani nem akarok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147132) Adam_Shepard válasza marilllyo (#147107) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

már most jól fut day 1 ezer % hogy szintén.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#147133) Rage47 válasza oriic (#147099) üzenetére


Rage47
veterán

imádtam

(#147134) james001 válasza Atomgeszi (#147128) üzenetére


james001
veterán

Imádom a mechákat,azért is érdekelne főleg. Sztoriban mennyire használunk mechákat? Mármint ott is úgy van mint multiban hogy csak néha ledobnak elénk egyet és ennyi? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#147135) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Ami régen volt, hogy ebayes account vásárlás (remélem nem tilos, visszakeresve volt róla szó már), azt hogyan csinálják?
Teszem azt, csak digitálisan vásároltam a jatekaimat. Most szeretném *kölcsön adni* a gépet egy havernak, megoldható az hogy a profilomat eltüntetem a gépről, de a játékokat továbbra is tudja használni?
Ha igen, mi a menete? :
Köszönöm!

yo

(#147136) Talala


Talala
senior tag

Üdv emberek. Egy nagyon noob kérdésem lenne. Játékoknál az ultimate, delux, goty edition kiadások mivel nyújtanák többet vagy mit takarna egyáltalán?

(#147137) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147138) Kvelstadt válasza Talala (#147136) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tartalmazzák a dlc-ket. Mondjuk pontosan én sem tudom hogy melyik mit takar. Esetleg még extra tartalmakat.
Mint most a gow delux, ad pajzsokat. Mondjuk ez nem a legjobb példa mert ebből nem is láttam storeba standard kiadást.

.LnB
Akkor most egy jódarabig lesz mit játszanod. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147139) .LnB válasza Kvelstadt (#147138) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs még hozzá semmim. :) Remélem vannak demo-k vagy valami, hogy ma ki tudjam próbálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147140) oriic válasza .LnB (#147137) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira tudtam. :DDD

Live-Die-Respawn

(#147141) .LnB válasza oriic (#147140) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Direkt nem konkretizáltam. Bár igen, sejthető volt tőlem. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147142) Darksiders84 válasza sultansmith (#147125) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Ha már van jó 4K tvd nem bánnád meg a Pro gépet mert azért élőben otthon másabb mint a Youtube videókon. Nekem az első játékom Pro gépen a Far Cry 5 volt de igazából a God of War miatt cseréltem FullHd tv-ről 4K+Prora és elég nagy a különbség látványban film mese + játéknál is van előnye. A gép nem hangos nem is értem egyesek mit hisztiznek mondjuk nekem elvileg a legújabb szériás.

(#147143) Talala válasza .LnB (#147137) üzenetére


Talala
senior tag

Nekem is ma jött meg a pro. Este lesz az első bekapcsolás. Sajna délutános dolgozom. (Most is) :DD

Kvelstadt: köszi a választ. Valami ilyesmire gondoltam én is

[ Szerkesztve ]

(#147144) Kvelstadt válasza .LnB (#147139) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vannak. Nioh, nier automata, resi7 stb.
Péntekig kihúzod demókkal esetleg free játékokkal. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147145) marilllyo válasza .LnB (#147137) üzenetére


marilllyo
veterán

Te kis..Te! ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#147146) sultansmith válasza Talala (#147143) üzenetére


sultansmith
senior tag

Simáról váltottál pro-ra? Ha igen, majd mesélj arról milyenek a tapasztalataid!

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#147147) Atomgeszi válasza james001 (#147134) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Vegyesen kell használni, sok feladatot sima pilótaként kell megoldani, de nagyon sokat meg titánban. :D Nekem nagyon tetszett a sztori :) Megéri :)

(#147148) Adam_Shepard válasza .LnB (#147137) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

muhuhu ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#147149) Talala válasza sultansmith (#147146) üzenetére


Talala
senior tag

Nem váltottam. Újdonság lesz. Ps1-2 volt, a 3-as széria kimaradt, de azokhoz nem hasonlítanám :D

(#147150) front3r


front3r
őstag

Azért ez a God of War jó kis system seller, ahogy látom a topikban. Gondolom annak a hatása.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.