Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147351) szallasi007 válasza Bogyi007 (#147348) üzenetére


szallasi007
őstag

(#147352) Bogyi007 válasza CsonkaImo (#147350) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi. Nagyjából ez az, de abban a videóban úgy emlékszem ezekből a játékokból hosszabb jelenetek vannak s mintha a GTS is benne lenne...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#147353) danielgalaxy válasza Deck (#147342) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ez a PS Now, hogy működik? Milyen felületen lehet játszani és belépni?

(#147354) #95558144 válasza 3L1T3 (#147307) üzenetére


#95558144
törölt tag

Akkor nem játszhattál túl sokkal.

(#147355) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap nyomom a LoU-t, felkapcsolom benne a lámpát, reakcióm: [link] Há' a kontrollerből jön a hang!! :D Tökre meglepődtem. :)

(#147329) -FLY-> "Sajna" az elejét láttam már. Így tudtam mi lesz, persze ettől még megható.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147356) bAtt001 válasza .LnB (#147355) üzenetére


bAtt001
addikt

Megtaláltad a legidegesítőbb feature-t :D Szerencse, hogy ki lehet kapcsolni

[ Szerkesztve ]

(#147357) Kvelstadt válasza .LnB (#147355) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én majdnem eldobtam a joyt mikor először találkoztam ezzel mgs5-ben.
Ilyen női gépi hang volt és azt hittem hirtelen hogy a ps így szól hogy valami gebesz van a géppel. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147358) .LnB válasza bAtt001 (#147356) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Idegesíteni még nem idegesített, de jelen állapotában hangos, majd lejjebb kell halkítanom.

(#147357) Kvelstadt Ha-ha-ha :D Én is meglepődtem persze, de érdekesnek találtam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147359) Kvelstadt válasza .LnB (#147358) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ps gombot hosszan nyomod és ott lesz olyan hogy konroller speaker volume.
Én ki is nyomtam mert fülessel játszom és úgy tökfelesleg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147360) .LnB válasza Kvelstadt (#147359) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még nem néztem meg jól a kontrollert. Bele lehet dugni bármilyen fej/fül hallgatót és lehet úgy játszani?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147361) Zoleee83 válasza .LnB (#147360) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen, minden vezetékessel működik (Apple-lel talán nem).
Mondjuk xbox után keresgélni kellett a menüben, hogy hang is jöjjön ki belőle, de kb. 4 kattintás. :D

Tegnap volt is szó róla

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#147362) Kvelstadt válasza .LnB (#147360) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Úgytudom az apple-t nem szereti.
Azon kivül nekem volt már benne teló headset, sima mik nélküli senn füles, és most cloud 2-vel használom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147363) slloyd


slloyd
senior tag

A hèten szabin vagyok.
Így èn Jobban örültem volna a God of rèszèről egy tegnap előtti,hètfői megjelenèsnek.
Remèlem Pènteken nem kell megvárni mondjuk a dèlutánt hanem fèl 9 kor ,nyitáskor ha besètálok az Expertbe akkor már ott fog vigyorogni a promó polcon a kasza körül :)

(#147364) .LnB válasza Zoleee83 (#147361) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nekem nagyon jó hír. Mert a tv-t nem bömböltethetem mikor játszok, így meg nem hallok semmit a játékból. Viszont akkor ez megoldás lenne a bajomra.

Tudom, hogy volt róla szó tegnap. De nem követtem végig azt a beszélgetést. Mert azt hittem valami spéci PS-es vagy Sony füles kell hozzá. Én nem tudtam, hogy bármivel működik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147365) CsonkaImo válasza .LnB (#147360) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igen, bármilyen 3,5-es jack csatlakozóval megy. Ki se kell kapcsolni a kontroller hangszóróját ilyenkor, mert automatikusan némítja (ami egyértelmű, mert úgy sem hallanád). Fej/fül hallgató hangerejét ugyan úgy a PS gombbal tudod állítani.

(#147366) Kvelstadt válasza .LnB (#147364) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem van a tv-n jack, csak úgy meg mikrofonhangom nem lenne.
Meg usb is van a fejesemhez, de azt mondták haverok hogy jobb a hangom ha joy-ba van dugva.

Csonkalmo
Az érdekes mert nekem mindenki mondta hogy colossusba ad hangot (a joyból) a gyüjtöggetni való cucc de semmit nem hallottam.
Aztán rájöttem hogy a joy némán van, adtam rá és már hallottam de nem a fülesből hanem a joyból mert nem dobta át fülesre a hangját.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147367) .LnB válasza CsonkaImo (#147365) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagyon jó. Eszembe sem jutott volna magamtól. Fejesem, fülesem meg van bőven.

(#147366) Kvelstadt Nekem is van a TV-n. De azért egy fülhallgatót ha bedugok oda akkor játszhatok 40cm-ről. :D A cloud 1-em jó lenne, de akkor meg asszony kerülgetheti a kábelt ha kikel az ágyból.
Így meg még a Cloud 1 is simán használható. Az a gépre van kötve a hosszabbítóval. Így csak a hosszabbítójából kell kihúzni, rádugom a kontrollerre és kész. De szerintem fülhallgatóval fogom nyomni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147368) Kvelstadt válasza .LnB (#147367) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ezt a problémát nagyon egyszerüen megoldottam. Nincs asszony. :D
S ezek után olyat nézek aki ezt a problémát egy tigrisbukfencel árhidalja. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147369) CsonkaImo válasza Kvelstadt (#147366) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nálam mindent átrak a fejesere. HZD-ben a focus meg a az íj hangját, Last of Us-nál a lámpát. Nálam működik rendesen.

(#147370) Kvelstadt válasza CsonkaImo (#147369) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez is olyan funkció mint a touchpad. Néha valamelyik fejlesztőnek eszébe jut és raknak valamit rá. :)

Más.
Úgy néz ki jön a conan exiles május 8.án.
Nemtom kit érint. Tesóm azóta várja a ps portot mióta először látta a játékot.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147371) Balagee85 válasza Kvelstadt (#147362) üzenetére


Balagee85
csendes tag

Működik Apple headsettel is, pont tegnap próbáltam ki.

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#147372) Kvelstadt válasza Balagee85 (#147371) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó de a mikrofon is?
Csak mert nem egyszer volt róla szó hogy apple nem jó.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147373) Scholes9 válasza .LnB (#147355) üzenetére


Scholes9
nagyúr

És mennyi játékban van ilyen fícsör :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#147374) 30z.Samu válasza Kvelstadt (#147372) üzenetére


30z.Samu
félisten

A mikrofon nem működik, vagy eddig nem jöttem rá mit kéne beállítani hozzá.

Sic Parvis Magna

(#147375) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Állat ez a Last of Us.
Nagyon tetszik hogy mindennek súlya van a játékban, bármit mozdítani kell.
Ellie szövegein meg jól szórakozok óriási! :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#147376) kentucky válasza oriic (#147340) üzenetére


kentucky
őstag

Évekig védtem a cod szériát. Kár volt

(#147377) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Jól látom, hogy a honkongi PS+ éves elofizetes 10 ezer Ft körül van?

(#147378) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Killzone: Shadow Fall az milyen? Néztem, az értékelései nem rosszak, de nem is maiak. Ilyen COD szint? Vagy azért annál jobb? Ma megkaptam volna azt is kölcsön, de mondtam, hogy előbb végzek azokkal amik nálam vannak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147379) Kvelstadt válasza .LnB (#147378) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha megkaphatod kölcsön akkor egy próbát megér.
De kövi pluszba azt adják. ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147380) #95558144 válasza oriic (#147340) üzenetére


#95558144
törölt tag

Akkor ezek szerint nem traditional kampány az lesz benne.

Kíváncsi vagyok, hogy az milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#147381) Scholes9 válasza Zoleee83 (#147375) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem véletlenül a legjobban várt játék a 2. rész sokak számára a gépre :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#147382) marilllyo válasza .LnB (#147378) üzenetére


marilllyo
veterán

A Killzone az sztori szinten bukott el. Van egy nagyon jó alapja annak a játéknak. Megjelenés, játszhatóság...stb. Az ellenfelek MI-je még mindig a KZ sorozatban az egyik legjobb. Nem egy COD féle agyaggalamb lövészet a fedezékből. Gondolkodnak...megkerülnek...taktikát váltanak...stb.
Multi téren megint csak jó az a cím...és a mai napig vannak játékosok benne.
DE... sajnos a kampány nem az igazi. Valahol az egész elcsúszik a látvány oltárán.
Én azt mondom engedd el... Van megannyi más...

Hovatovább nem tudom mennyire megy a kontrolleres irányítás...de a KZ megizzaszt majd ilyen téren. Nem a "beszoktatós" játék.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#147383) Gery9112 válasza marilllyo (#147382) üzenetére


Gery9112
őstag

+1
Jót tett a Guerrillának, hogy Horizon Zero Dawn-t csináltak újabb Killzone helyett.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#147384) WhiteWalker válasza marilllyo (#147382) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem egy vegigjatszast simán megér.
Akar egy jó akcióba 1500 Ft elhozhato.

(#147385) Carlos Padre válasza .LnB (#147378) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem tetszik, de meglepően nehéz. Kezdőként mindig megszopatott az AI ami igen jól sikerült. El is raktam későbbre anno, hogy majd előveszem ha ráállt a kezem a kontrollerre. Szegény azóta vár a sorára a polcon :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#147386) #20844032 válasza WhiteWalker (#147384) üzenetére


#20844032
törölt tag

+1
És a multija eléggé jó. Ráadásul mégiscsak ez volt az első ps4 exkluzív. Ez is darabka videójáték történelem. És annyira szerintem nem rossz az a kampány. Nincs igazán súlya, de a lövöldékre ez annyira sosem volt jellemző. ÉS gyönyörű a mai napig. Pedig együtt jött a géppel.

(#147387) .LnB válasza marilllyo (#147382) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért is kérdeztem rá, hogy érdemes e? Mert van egy lista a fejemben a Ps exkluzívokról, de ez rajta sem volt.

Más kérdés:

Ha a Store-ban hozzáadok egy játékot (NHL18) a Whislist-hez, akkor kapok email-ben értesítést az leárazásokról?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147388) ldave válasza .LnB (#147387) üzenetére


ldave
félisten

Hát persze hogy nem :( A wishlist szinte semmire nem jó...

A Slime draws near! Command?

(#147389) Gery9112 válasza ldave (#147388) üzenetére


Gery9112
őstag

Fura pedig Steamen úgy van, hogy amelyik játékot te a listára tetted arról jön értesítés, hogy akcióban van.Meg hát így lenne logikus, mi másért tennéd listára. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#147390) tailor74 válasza Gery9112 (#147389) üzenetére


tailor74
őstag

Hogy saját magad tudd emlékeztetni, " hopp, én még erre is akartam költeni"... :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#147391) .LnB válasza Gery9112 (#147389) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ezért tettem fel a kérdést én is, mert ott úgy van. Még gondolkodtam is, hogy lehet hülyeség még megkérdezni is. Erre paff, itt még sincs értesítés. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#147392) ldave válasza Gery9112 (#147389) üzenetére


ldave
félisten

Ráadásul PS4-en nem is látod a wishlisted, csak webes felületen létezik.

A Slime draws near! Command?

(#147393) erahurka válasza .LnB (#147391) üzenetére


erahurka
félisten

Steamen kicsit több játék van, meg össze-vissza vannak akciók. Itt jellemzően fut 1-2-3 leárazás egyszerre heteken át, ilyenkor nyom az ember egy szívet és megnézi mennyibe kerülnek a cuccok és kész.

Engem kifejezetten zavarna ha folyton kapnám a leveleket hogy épp akciós az egyik wishlistes játékom. Valamelyik mindig akciós.

(#147394) WhiteWalker válasza #20844032 (#147386) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pont így vagyok én is vele.
Ez is egy "kötelező" exkluzív FPS cím.
Én élveztem minden percét. A nyitó pálya elkepesztoen szép. A játékmenet is kellően változatos.
Nah és persze KILLZONE :C

(#147395) erahurka válasza WhiteWalker (#147394) üzenetére


erahurka
félisten

Engem kiidegelt, szerintem baromi nehézre sikerült a kampány. Főleg a vége felé mikor ilyen egy szobában vagy ezer ellenféllel pályarészek voltak.

(#147396) nemorino válasza .LnB (#147391) üzenetére


nemorino
tag

Én még nem próbáltam, de állítólag erre ez egy egész jó honlap: https://psprices.com/region-hu/index?platform=PS4&page=1

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#147397) marilllyo


marilllyo
veterán

Én egy Resistance folytatásnak örülnék nagyon. :B

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#147398) gianni85 válasza marilllyo (#147397) üzenetére


gianni85
veterán

Motorstorm és Driveclub. Sajnos egyik se fog már bekövetkezni... :(

(#147399) #20844032 válasza gianni85 (#147398) üzenetére


#20844032
törölt tag

Hát lényegében az Onrush motorstorm utódjának tekinthető, az evósok csinálták jórészt, codie berkeiben. Mindenesetre nagyon aranyos, hogy a sonysok is pont úgy reklámozzák a játékot, hogy a motorlol és a receklub készítőinek új játéka :DD

marilllyo: szerintem a fall of man egyenesen szörnyű volt. A 2 és a 3 már értelmezhetőbb, mindazonáltal az eddigi videókból nekem azért őgy tűnik, hogy a világ talán jobban járt avval, hogy az insomniac inkább spidey-t reszeli :)

[ Szerkesztve ]

(#147400) Petreszku válasza .LnB (#147378) üzenetére


Petreszku
senior tag

Talán ha feléig játszottam és ott mondtam, hogy elég. A második és a harmadik rész után nekem csalódás volt.
Színes, szép és látványos, de számomra nem Killzone. Nekem a 2. rész tetszik a legjobban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.