Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148551) ProEvoFan válasza pulyka jocó (#148516) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A héten lesz a bejelentés (talán csütörtökön?) viszont jövő hét kedden tölthető lesz a ps+ havi játék.

(#148552) MAGUS7 válasza penge111 (#148473) üzenetére


MAGUS7
tag

Én,anno nagy kedvenc volt,ezért is vettem Ps4-et,nemrég ugye Pc-re is megjelent,a Limitált változatot vettem,van gyorsított mód 2x 4x,van kaszt rendszer ami régen csak a Japán változatban volt,autómatikus mentés,Jobb zenei anyagok.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#148553) marinea2


marinea2
addikt

Uhh ez a Detroit demo nagyon bejon, :C

Azt lehet tudni hogy egesz jatekban tusztargyalost jatszunk?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#148554) Carlos Padre válasza marinea2 (#148553) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem, különböző karakterek történeteit játszhatjuk majd (egy összefüggő sztori mentén?).

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#148555) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Nemrég írtam, hogy a GOW nem megy teljes képernyőn az 1440p-s monitoromon.
Viszont megvettem a Last of Us-t és az megy, ahogy kell.
Valami ötlet esetleg? :)

(#148556) Xaels válasza Kendek (#148540) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem sem bajom van vele, csak míg filmeknél (Pacific Rim meg Guardians Of The Galaxy 2) amik direkt HDR-esek és nem én erőszakoltam rá szoftveresen ott nagyon elégedett vagyok vele, itt játékokban nem érzem plusnak. Látom a különbséget a fényekben, de minden más nem az igazi és inkább kikapcsoltam, maradok a sima 4K-nál. Persze nem csúcskategóriás a TV-m, csak egy Sony KD49XE8005BAEP.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#148557) sutyesz96 válasza Xaels (#148556) üzenetére


sutyesz96
őstag

Honnan szerzel HDR-el filmeket? :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#148558) hitchins válasza Neoteric (#148532) üzenetére


hitchins
őstag

gran turismo is ilyen

(#148559) toompa válasza bombibmw (#148555) üzenetére


toompa
őstag

A ps beállításainál,a videobeàllításoknàl húzd szét a képet.

(#148560) sultansmith válasza Carlos Padre (#148554) üzenetére


sultansmith
senior tag

3 karakter szálait kell majd játszani.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#148561) sp8787 válasza Xaels (#148556) üzenetére


sp8787
addikt

Mondjuk nekem az 1el fentebbi van 55XE9005 de sztem brutalisan jol nez ki a HDR ha vki ezt szereti.
Nem tudok mashogy fogalmazni de engem meg nem erdekel, en csak egy nagyobb TV-t szerettem volna jo minosegben.

(#148562) gjanner válasza Lackooo84 (#148544) üzenetére


gjanner
tag

Az update során tőlem bekérdezett ilyen adatvédelmi dolgokat, hogy mit engedek vagy mit nem (mondjuk sok választás nincs), ez szerintem a jelenlegi EU-s adatvédelmi szabályozás miatt van (ha jól tudom...). Szóval lehet csak erről szólt az update...

Más, DETROIT téma, nekem nagyon bejött, imádom a futurisztikus tech. dolgokat, nem játszottam eddig egyetlen quanticdream játékkal sem, de ebben rögtön megfogott a környezet, "elemzős" módszer, miközben körbeforgathatod a kamerát az esemény körül, a design, szóval tényleg megfogott.
Rögtön elkapott a hév, hogy ezt be kéne szerezni, esetleg a Digit Deluxe-ban, ami tartalmazza a full (vagy még több?) soundtracket is. Jól gondolom, hogy ez nem csak a Pre-orderes-ek kiváltsága lesz? Tehát valószínűsíthetően megjelenést követően is pl. Store-ban digitálisan ehhez hozzá lehet majd jutni? Egyébként ha valami fizikai limitált kiadás lesz, akkor azok általában kód formájában tartalmaznak ilyesmit, hogy soundtrack vagy külön lemezen esetleg? Van erről bármi infó, vagy általában hogy szokott ez működni?
Köszi

(#148563) pulyka jocó válasza ProEvoFan (#148551) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Azt hittem egy héttel korábban lesz 🤔
Köszi! :R

(#148564) prokxy válasza saelin (#148510) üzenetére


prokxy
veterán

HDR alatt nem jön elő a probléma csak RGB módban, de akkor sem mindig. :)

Sonyt kérdeztem, mondták vigyem vissza, de nem tudnak adni másik 7116-ost, mert nincs nekik (1 hónapot mondtak a beszerzésre kb), csak a régebbi, szóval felajánlottak egy csereutalványt a boltban vagy egy régebbi masinát.
Mivel a játékok nagy része már HDR-es amivel játszom, azoknál nem is jön elő a probléma, így nem cseréltetem. Valamint a nonHDR-eseknél is max az indításkor van a jelenség 2-3mp-re, de az is többször napokig nem jön elő, szóval marad. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#148565) TazLeacher válasza sutyesz96 (#148557) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Vett a boltban?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#148566) ProEvoFan válasza pulyka jocó (#148563) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Elvileg úgy van: minden hónap első keddjén jön a ps+ game.

(#148567) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Meg is érkezett a friss akció a store-ra.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#148568) #95558144 válasza mattheus (#148548) üzenetére


#95558144
törölt tag

És az sem árt hozzá, hogy a HDR üzemmódot engedélyezed a menüben...

(#148569) Batyops válasza mattheus (#148548) üzenetére


Batyops
aktív tag

Azt hiszem a Digital foundrynak van egy Hdr beállítás videója Ps4 hez ott elmagyarázzák hogy mit és hogy kell beállítani a tv-n hogy megfelelően jelenítse meg a Hdr-es játékokat. Azt esetleg nézd meg ha még nem tetted. Mert egyébként a Ks7000-es tv-d pont hogy nagyon is jó Hdr játékra.

[ Szerkesztve ]

(#148570) penge111 válasza MAGUS7 (#148552) üzenetére


penge111
addikt

Köszi, be is szereztem az FFXII, minden részét kipörgettem anno. Csak ez, és az FFXV maradt ki. 5000 Ft simán megért ennyit szerintem. Majd megbarátkozok a gamble rendszerrel, jrpg fronton még mindig jobban szeretem a körökre osztott harcot. Végigvittem az FF XIII, XIII-2 és Lighting Return-t is, de ez már nekem nem hozta a régi játékok feelingjét.

Más: Ys VIII és a Disgaea 5 idehaza beszerezhetetlen, használtan se találom?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#148571) .LnB válasza penge111 (#148570) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a Shadow Of The Colossus-on gondolkodom. Ha jól látom most van először leárazva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148572) penge111 válasza .LnB (#148571) üzenetére


penge111
addikt

Az tuti megéri, én minden percét élveztem igaz csak Ps3-on toltam, de fejthetetlen élmény volt! Játékidő azonban 10 óra kb max :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#148573) kriszpontaz válasza b. (#148542) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Teljesen egyetértek, ugyanezt gondoltam a Demo után én is. Viszont nálam nem ordított a Pro.

(#148574) Xaels válasza sp8787 (#148561) üzenetére


Xaels
félisten

Engem sem izgat különösebben, nem is ez volt a szempont amikor vettem, csak amit kerestem nem nagyon volt másban. Szimplán furának találtam, hogy a filmeknél pozitív hatás elmarad nálam játékok terén.

Egyébként jó kis löket a Pro a Slim után

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#148575) Gery9112 válasza .LnB (#148571) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen ennyiért valóban nem rossz...még jó, hogy 2 napja vettem meg a Tomb Raidert.....sose fogom beérni magam. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#148576) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

GOW-ba hol lehet a betűméretet nagyobbra állítani? Nem találom csak a sötét háteret az írás alá.

(#148577) sp8787 válasza Xaels (#148574) üzenetére


sp8787
addikt

Ez kb olyan mint annakidejen nem tudtal normalis TV-t venni 3D nelkul, most meg nem tudsz nagyobb meretut jobb minosegut 4K+HDR nelkul venni. Meg az a szerencse ,hogy az ivelt marhasag nem terjedt el annyira.

(#148578) sting2 válasza mattheus (#148548) üzenetére


sting2
addikt

Talán ez segít :
[link]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#148579) penge111 válasza Darksiders84 (#148576) üzenetére


penge111
addikt

Sajna melóba vagyok, valamelyik menübe a legalsó csuszkával lehet 1-20 között állítani, de nekem semmit nem javított szinte pedig 20-ra toltam!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#148580) wolf13 válasza Darksiders84 (#148576) üzenetére


wolf13
őstag

Ugyan ott legalul van lehetőség a betű méretének állítására, de a játék megjegyzi, hogy csak a menüben azon bejegyzések méretei változnak ahol ez (gondolom a keretek engedik) lehetséges. A beszédek méretezésére nincs opció.

Jó lenne pedig, látván, hogy a Detroit készítői gondoltak erre is.

[ Szerkesztve ]

(#148581) HoTDoG


HoTDoG
tag

Sziasztok,

Tudom nem a legkorrektebb kérdés :). Korábban PS Plus előfizető voltam, de sikerült leszoknom, viszont ma este egy búcsú/nosztalgia játékra beneveznénk a korábbi csapattal. Van esetleg valakinek felesleges 2 vagy 14 napos redeem code-ja? De ha létezik 1 napos, az is tökéletes lenne. Hálám pedig örökké üldözne.

Köszi előre is a válaszokat!

(#148582) Darksiders84 válasza penge111 (#148579) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Igen köszi sajna semmi változás.

(#148583) A`rpi válasza szasanyi (#148448) üzenetére


A`rpi
addikt

"PRO-ra váltás során megosztott profil esetén mit és milyen sorrendben kell végigcsinálni ha nem azt szeretném, hogy a jelenlegi helyzet a gépcsere után is megmaradjon? Lehet volt már szó erről korábban, ettől függetlenül kérek szépen gyors segítséget vagy linket! :R"

Mielőtt átköltöznél, a játékmentéseket,
képernyőmentéseket, videókat, stb, helyezd biztonságba!

Csak azzal a géppel kell foglalkozni amit le szeretnél cserélni. (PS4-FAT/SLIM)
(Tesó, barát, cimbora gépéhez nem kell nyúlni.)

Miután mindent lementettél,
belépsz egyesével minden fiókba és deaktiválod magad.

Ennek a menete:
Deaktiváld saját PSN fiókjaid a "Régi, lecserélni kívánt" PS4-eden.

1. Jelentkezz be az első fiókodba.
2. Settings
3. PlayStation Network/Account Management
4. Activate as Your Primary PS4
5. Deactivate

Fentebbi lépéseket ismételt el minden PSN fiókodon.

Miután ezzel megvagy, az új gépre létrehozol új fiókot,
beírod a PSN account adatait, és aktiválod a kívánt PSN fiókokat:

1. New User
2. Create a User
3. Skip
4. Settings
5. PlayStation Network/Account Management
6. Sing in to PlasyStation Network
7. Activate
8. Restore Licenses

Ismételt el a többi PSN fiókkal is amit szeretnél majd használni.

[ Szerkesztve ]

(#148584) stilo18


stilo18
addikt

Tudtok ajánlani megbízható embert aki Pro pasztázással foglalkozik?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#148585) penge111


penge111
addikt

Én használtan vettem a slimet, az előző tulaj profilját, hogy tudom törölni? Belépni ugye nem tudok az övével, de csipi a szemem, hogy ott van az övé?! Initialize menübe nekem nincs rá opció, erről láttam videót, de ott csak teljes formázás van, meg valami quick options.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#148586) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Strange Brigade - Story trailer

Megjelenés augusztus 26-án.

Live-Die-Respawn

(#148587) sp8787


sp8787
addikt

Holnap megjelenik az a jatek ami ugyanolyan magas pontokat kapott mint a GOW.
De csak Japanban.
Jikkyou Powerful Pro Baseball 2018

(#148588) penge111 válasza sp8787 (#148587) üzenetére


penge111
addikt

Ezt instant megveszem, sokkal durvább a grafikája mint a GoW-nak, mit ki nem tudnak hozni a konzolból :DD

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#148589) .LnB válasza sp8787 (#148587) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Súlyos! :D Bár én nagyon szívesen kipróbálnám a MLB The Show 18-t. De nem ennyiért. Vagy akár egy demo-t. Én szeretem a bézbózt, nézem is (főleg az MLB playoff-ot.). Szóval érdekelne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148590) Lackooo84 válasza HoTDoG (#148581) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Csinálj egy új profilt aztán azon be lehet aktiválni 14 napot, majd az accon aktiválod a psed elsődlegesnek és a saját accodon is tudsz online játszani.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#148591) sp8787 válasza .LnB (#148589) üzenetére


sp8787
addikt

Az MLB the Show 17 nekem megvan az volt az egyik fo ok ,hogy a PS4 mellett kotottem ki.
Elotte a 2K sorozattal nyomtam de az MLB 17 azert annal sokkal jobb van amiben nem de tulnyomoreszt igen.

Egyik nagy elonye a The Show sorozatnak ,hogy pl. ha van egy MLB 17 Franchise-od akkor azt be tudod tolteni az MLB 18-ba. Le fog annak menni az ara sztem hamarosan akkor kell megvenni.

(#148592) WaterWave válasza Xaels (#148556) üzenetére


WaterWave
veterán

Azért nem rossz tv az.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#148593) .LnB válasza sp8787 (#148591) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most néztem, hogy a 18 még nem volt akciózva, aztán látom, hogy most márciusban jelent csak meg. :)
Kíváncsi lennék milyen játszani. A baseball szépségéhez tartozik, hogy komótos, lassú a játékmenet. Kíváncsi lennék nem unnám e meg a meccseket... De szivesen ütném a HR-kat Lindor-ral. :)

Láttad tavaly a Dodgers - Astors Game5-öt? Minden idők legnagyobb meccse! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148594) FollowTheORI válasza Xaels (#148556) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azon a tévén nem is csodálom hogy nem látod. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#148595) sp8787 válasza .LnB (#148593) üzenetére


sp8787
addikt

A Maddux-Glavine-Smoltz era ota nezek kovetem MLB-t, akkor meg csak a MSNBC adott neha meccseket.
En meg eleg sokat jatszottam ezzel Hardball 5 (PC) csinaltam a roster-eket..etc

Volt egy kis kihagyas de a major sportokban nagyjabol kepben vagyok talan az NHL a kivetel az peldaul az iden teljesen kimaradt vmiert.

Most azert konnyebb a helyzet szinte barmelyik meccs elerheto/nezheto.

(#148596) .LnB válasza sp8787 (#148595) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg csak 2-3 éve kezdtem el nézni az mlb-t. NFL, NHL-t már nagyon rég követem.

"szinte barmelyik meccs elerheto/nezheto" Én tavaly is előfizettem az mlb.tv-re mert máshol nem tudtam nézni a meccseket. :(

Idei NHL szezon viszont elég kemény. Ez a Vegas amit leművel.. Egészen elképesztő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148597) Xaels válasza FollowTheORI (#148594) üzenetére


Xaels
félisten

Mit nem látok? Látni látom a különbséget, de nem tetszik vagyis nem esek tőle hasra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#148598) sp8787 válasza .LnB (#148596) üzenetére


sp8787
addikt

Kuldtem egy privatot.

(#148599) FollowTheORI válasza Xaels (#148597) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azt hogy milyen a valódi HDR, a teltebb színek és mi az értelme az egésznek... ezek a közepes tévék nem tudják hozzá sem a dinamika tartományt sem a kellő fényerőt, meg gyakran a színteret sem. :)
Ez a HDR is egy marketing gimmick lett sajnos... mindenre ráírják csak hogy jobban vegyék, meg öncélúan.

Hasraesni max OLED vagy felső kategóriás tévénél esnél, ami 2-3x annyiba kerül...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#148600) kriszpontaz válasza Xaels (#148597) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Gondolom indul megint a 8bit + frc vs 10bit, LCD vs OLED vs QLED vita, + a HDR TV-kből mit nem szabad megvenni, stb...amiből a múltkor is Topikgazdai törléshullám lett.....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.