Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147951) Shamat válasza Lackooo84 (#147944) üzenetére


Shamat
aktív tag

Köszi az infót, de már megoldottam úgy, hogy soha nem fog eltörni, az tuti. :DDD Már nem zavar, megszoktam. Jól szól, patentul működik, az aksija is jó. Marad így velem, remélem még jó sokáig. :K

DEAD LIKE ME

(#147952) Lackooo84 válasza Shamat (#147951) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor neked nem oldalt a csukló rész felett tört el. Dobhatsz képet priviben, kivi vagyok. :D

The Truth is out there...

(#147953) VincentVG


VincentVG
aktív tag

sziasztok, vettem egy ps4prot + gow-ot. megmondom oszinten performance mode es fullHD ban, engem baromira zavar a frame drop olgatas. sajnos sokkal jobban mint gondoltam. ( grafika csodaszep es biztos jo lesz a jatek is) DE szerintetek gan barmi esely h kesobbi patch-el javul es beall fix60 ra?
(nekem ez lenne a performance mode, tolem aztan lehetne kicsit gagyibb a grafika, csak legyen 60fps... tudom nem pc..)
koszi a segitseget.

(#147954) Lackooo84 válasza VincentVG (#147953) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Esélytelen.

The Truth is out there...

(#147955) Shamat válasza Lackooo84 (#147952) üzenetére


Shamat
aktív tag

Oldalt a csúszkánál tört el. Küldök majd képet, ha jövő hét végén hazaértem a Balatonról, de rémálmaid lesznek, készülj fel. :DDD Egy Sennheiser PX80-at áldoztam fel érte, a fejpántját használtam merevítésnek gyorskötözőkkel. Gondolhatod, mint egy sündisznó, olyan lett. ;] A másik oldala viszont meglepő módon még bírja repedés nélkül...

[ Szerkesztve ]

DEAD LIKE ME

(#147956) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
PS4 Pro vásárláson töröm a fejemet.
Van egy Acer Predator G-synces monitorom, ami 1440p-s.
A PS4 Pro megbírkózik ezzel a felbontással, vagy 1080p és 4K az ő terepe?

(#147957) zzola:
Akkor marad az 1080p a monitoron, ami nem biztos, hogy túl jó, vagy egy 4K-s TV.
Köszi a választ! :)

[ Szerkesztve ]

(#147957) zzola válasza bombibmw (#147956) üzenetére


zzola
félisten

Xbox One X tudja csak az 1440p-t...

Vagy egy 4k-s monitor...

[ Szerkesztve ]

(#147958) seniman válasza bombibmw (#147956) üzenetére


seniman
addikt

Inkább az utóbbi,nem biztos hogy szép képet eredményezne a monitoron,ha nem a natív felbontásában lenne használva.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#147959) Deck válasza seniman (#147958) üzenetére


Deck
titán

Ez gyakorlatilag mit jelent? Ha vennék egy 4k-s monitort akkor feleslegesen?

PS5

(#147960) bombibmw válasza seniman (#147958) üzenetére


bombibmw
veterán

Igen, erre gondoltam én is.
Majd meglátom ,mi lesz.
Először biztos, hogy a PS jön, aztán a TV valamikor. :)

(#147961) pulffy válasza Nayrobi (#147933) üzenetére


pulffy
őstag

És azt lehet tudni hogy mikor lessz az a hamarosan?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#147962) oriic válasza pulffy (#147961) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

USA Amazonon már kapható egy ideje. [link]

Német Amazonon is

Itthon még nem kapható.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#147963) Nayrobi válasza pulffy (#147961) üzenetére


Nayrobi
őstag

Néhány helyen már megjelent ha jól láttam, nálunk még nem, szóval aki akarja, az külföldről behozhatja.

(#147964) Deck válasza bombibmw (#147960) üzenetére


Deck
titán

Én fhd monitoron játszok mivel tv-n nem jön be nekem annyira:D
Jó lesz azon is:)

PS5

(#147965) Kendek válasza VincentVG (#147953) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak szólok, hogy ezt a pár, saját stúdiós PS4 exklúzív játékot széjjel optimalizálják a konzolhoz, ezek jelentik a csúcsot. Minden más ennél csak rosszabbul fog futni. Én nem vagyok annyira érzékeny, de azért vannak játékok amik a játszhatóság határát súrolják (legutóbb a Dishonored: Death of the Outsiderrel voltam így). A GoW vagy pl. a HZD közel sem ilyen.

<-ƘƘ->

(#147966) Deck válasza Kendek (#147965) üzenetére


Deck
titán

Van ami jobban. Nem kell általánosítani:D

PS5

(#147967) Kendek válasza Deck (#147966) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, mondjuk a VR játékok elég jól futnak, azoknál az a lényegesebb szempont. :)
Én mondjuk most csak a HZD-vel játszom, de hihetetlen, hogy milyen jól fut. Persze amellett, hogy gyönyörű a kép. Azért arányaiban elég kevés ilyen játék van PS4-re.

<-ƘƘ->

(#147968) VincentVG válasza Kendek (#147965) üzenetére


VincentVG
aktív tag

koszi, igen, tudom. ki kellett volna valahol probalnom, dehat kb lehetetlen pl ps4p+4k tesztelesi lehetoseget talalni.... 5-6 helyen erdeklodtem. ez van, a tobbseg valszeg erre (fps) nem annyira erzekeny.

mindenesetre lehet h holnap megy fel az aprora: ps4pro + GOW 1 ev garival 119.000...

(#147969) Nayrobi válasza VincentVG (#147968) üzenetére


Nayrobi
őstag

Miért nem próbálod ki a másik módot? A 30-at elég jól tartja. Oké, hogy 60-at szeretnél, de ezt lehetett tudni hogy nem lesz fix.

(#147970) VincentVG válasza Nayrobi (#147969) üzenetére


VincentVG
aktív tag

sajna probaltam... nekem az meg rosszabb..es ez tenyleg lehet h csak az en hulyesegem, es hozzaszoktam ilyen szempontbol a "johoz" pc-n...
de az mar tuti h a 4k/30 nem az en megoldasom lesz. vegulis ez jo hir mert igy sporoltam egy csomo penzt es nem kell beruhaznom 4k tv-re...

(#147971) mcwolf79 válasza VincentVG (#147968) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én 4k-ban tolom, és szerintem nagyon nem zavaró a fix 30 fps. Próbáld ki azt!
Ja már látom próbáltad. Akkor mindegy.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#147972) saelin válasza pomk (#147912) üzenetére


saelin
veterán

Vezeték nélküliből csak ez van: https://www.konzolvilag.hu/multi/sony-gold-wireless-stereo-headset

Nekem is ez van és egy nagyon jól hangzó, kényelmes fejhallgató. Volt Razer Krakenem és szerintem bőven egy ligában vannak, sőt, talán a Sony fejese jobb is valamivel, mert jobban zár és könnyebb. Van ebből a headsetből egy új változat is, de valamiért nem találom sehol. A dobozán egy aranyszínű NEW felirat van, valamivel drágább is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#147973) saelin válasza VincentVG (#147970) üzenetére


saelin
veterán

Ha lehet választani én mindig inkább az unlockkolt fps-t választom. Pl most FFXIV-ben is van 4k30 mód, de a fullhd-s framerate opció sokkal jobb. Folyamatosabb tőle a kép és az irányítás is responsive-abb. Az az extra képélesség nem ér annyit mint a folyamatos élmény.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#147974) VincentVG válasza mcwolf79 (#147971) üzenetére


VincentVG
aktív tag

ma kiprobalom egy masik fullhd-n, lehet h egy ujabb lcd panellel kicsit folyamatosabbnak erzem...
de tudom h ez nagyon szubjektiv, van akit zavar van akit nem annyira.

(#147975) vtomi2 válasza VincentVG (#147974) üzenetére


vtomi2
őstag

Én is 60hz-hez vagyok szokva (mostmár 144 :DDD) de ps-en főleg kalandjátékokat játszok, és ahhoz elég a 30hz is. 1-2 óra játék után megszokod, szerintem csak ezért ne add el.

(#147976) Deck válasza saelin (#147973) üzenetére


Deck
titán

+1

Ezzel teljes mértékben énis így vagyok. Nioh-ba is, FF, GOW4, stb:)

PS5

(#147977) keIdor válasza bombibmw (#147956) üzenetére


keIdor
titán

Sony is tett arra ígéretet, hogy támogatják az 1440p-t, de hogy mikor építik be valamelyik update-be, az jó kérdés.
Kétlem, hogy nagy munka lenne a menübe rakni még egy opciót, nem tudom mit tökölnek ennyit vele.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#147978) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Elnézést!

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#147979) Deck


Deck
titán

god of war update 1.12

Frissült megint a Gow 4. Állítható a felirat mérete! Teljesítménybeli javítások stb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#147980) pomk válasza saelin (#147972) üzenetére


pomk
őstag

Köszi!
Elnézést, de valamit nem értek. Itt mindenki azt írja, hogy a PS4 nem támogat vezeték nélküli fejhallgatót, csak a saját márkát. Ennek ellenére, rengeteg cikk van arról, hogy melyik a legjobb vezeték nélküli a Sony sajátján kívül. Most akkor támogatja, vagy nem? :)

(#147981) ProEvoFan válasza Deck (#147979) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Felirat mérete állítható?Király.Witcher 3ba is tehettek volna ilyen opciót, mert ott nagyon kicsi a feliratozás betűmérete.Messziről alig lehet elolvasni.

(#147982) Deck válasza ProEvoFan (#147981) üzenetére


Deck
titán

Igen, nagyon hasznos!

PS5

(#147983) oAcido válasza ProEvoFan (#147981) üzenetére


oAcido
aktív tag

Jó lett ezzel a patchel a felirat, messziről is lehet látni 4K TV-n (persze beállítás kérdése).

(#147984) Bazsi1987 válasza VincentVG (#147974) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Tv-t játék módba állitotad?😉

(#147985) b.


b.
félisten

helló!
tegnap sikerült vásárolnom a Pro mellé egy VR szettet fagyikkal kamerával mindennel.
besza-behu komolyan, ezt nem gondoltam volna.

Tudtok abban segíteni, hogy volt régebben valami kamerás játék, a kislányom volt érte megveszve a videók alapján.
Egy kis tigris kellett istápolni benne, meg hasonlók, Dorombolt meg játszani lehetett vele ilyesmi. Tartok tőle, hogy az Ps3 játék volt. :F

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#147986) Kvelstadt válasza Deck (#147979) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na ez jó hír!
Meg tök jó hogy így ugranak a fejlesztők ha megy a visszajelzés hogy valami nem jó.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147987) A`rpi válasza pomk (#147980) üzenetére


A`rpi
addikt

Sok készülék támogatott, de kerülő úton, lásd ezeknek a készülékeknek a mantalját.

(#147988) 30z.Samu válasza b. (#147985) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hirtelen a Black & White jutott eszembe, de ugye az nem mai játék. :))

Sic Parvis Magna

(#147989) seniman válasza pomk (#147980) üzenetére


seniman
addikt

Mert vannak licenszes termékek,például a 4Gamers-nek,de biztos gyárt a Hori is.Ezekkel áll csak szóba.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#147990) modflow válasza Deck (#147979) üzenetére


modflow
veterán

Pont ezt szerettem volna, mármint növelni a betűméretet. Szuper! :)

(#147991) Kvelstadt válasza b. (#147985) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemtom a címét de az ps3 játék volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#147992) SH4D0W2011 válasza pomk (#147980) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Elvileg a Cloud Flight is kompatibilis PS4-gyel a saját USB-s vevőjén keresztül, úgyhogy biztosan van több is, ami működik.
Áttúrtam kicsit az üzeneteimet, mert egy fórumtárssal beszélgettünk valami wireless headsetről, valamiért Turtle Beach rémlett, de az Arctis 7 volt az.

[ Szerkesztve ]

(#147993) b. válasza Kvelstadt (#147991) üzenetére


b.
félisten

Áh időközben megtaláltam, Xboxos játék volt . :(
Van ez az Eyepet [link]nevű, de ez sajnos tényleg ps3 ra van .
Jó lenne , ha jönne pár kamerás cím a gépre.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#147994) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szinte biztos, hogy jön PS4-re is a World of Warship.

A hónap elején kiadott videójukban néhányan kiszúrtak egy PS4 devkitet:

02:23-nál

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#147995) Talala válasza pomk (#147980) üzenetére


Talala
senior tag

Épp ma próbáltam volna ki egy samsung level u-val. ( csak kíváncsiságból es mert csak ez volt kéznél) Látni látta, de csatlakoztatásnak ki írta hogy nem támogatja

[ Szerkesztve ]

(#147996) prokxy


prokxy
veterán

FC5-höz keresek ma-holnap este fél9-9 körülre coop társat, akivel letolnám az ARCADE trofikat és 3 questet. Kb 1-1,5 óra lenne. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#147997) saelin válasza A`rpi (#147987) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem a félreértés sokszor abból fakad hogy "wireless" és egyből mindenki a Bluetooth-os készülékekre gondol. Közben ott vannak a rádiós usb dongle fejesek is, amik biztos mind működnek a PS-el. Nem?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#147998) bandi0000 válasza saelin (#147997) üzenetére


bandi0000
nagyúr

dehogy működnek, leg is nem mind sztem, támogatni kell a gépnek is gondolom , a gyári sony fejesnek is usb vevője van , ugye azt is elfelejtik hogy vannak usb-s hangkarik pl, és arra simán rá lehet dugni egy 3,5 jackes adabterrel egy vez nélküli fejhallgatót ha még van ilyen :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#147999) A`rpi válasza saelin (#147997) üzenetére


A`rpi
addikt

Így van, a félhivatalos eszközök ugyan vezeték nélküliek, de olykor igénylik az optikái kimenetet, és egy USB portot is.

Maga a vezetéknélküli kapcsolat pedig nem közvetlen a PS4el valósul meg, hanem egy dobozzal. Maga a kapcsolat protokollja gyakran nem ismert, gyártó specifikus, már csak azért is, hogy a terméktámogatasban nehezen, vagy egyáltalán ne lehessen megkerülni a gyártót aki kiadta a headsetet.

(#148000) Carlos Padre válasza keIdor (#147977) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Talán mert nem csak annyi az egész, hogy tesznek bele egy plusz stringet :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.