Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148301) cyberkind válasza danielgalaxy (#148300) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jó, nekem a kis túlzással rakás trágya PS3-as Gta 5 adta a csúcsot a 3 féle generációból. :D

Paranormal Cocktivity

(#148307) Mrdevil válasza Tatyla (#148275) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem lesz ez rossz, állítható a felirat méret, így fasza. Ha nem lenne ez Magyar, nem is érdekelne.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#148308) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Látjátok, hogyne vonzzana be több embert a magasabb fps szám, mikor még egy egyszerű magyar felirat is képes erre :D

[ Szerkesztve ]

(#148311) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Többeteknél láttam a filmes/mozis példát. Ezt nagyon ne keverjük ide, anno a Hobbit 48 fps-es változatát sem kísérte kitörő öröm. A moziélményhez 24 fps kell. Sokan és sokféleképpen kísérletezték ezt ki, utána lehet keresni.

Szerintem a Bloodborne értékéből semmit nem von le az időnkénti röcögés.

Más: mi baja volt kb az összes tesztelőnek a Mirrors Edge Catalysttal? Oké, nem egy 10/10es játék, de azt a sárga földig alázást sem érdemli meg, amiket olvastam/néztem róla.

A Divinity Original Sin Enhanced Edition is egy zseniális játék! Hogy ez hogy a p...ába maradt ki eddig nekem :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#148313) Deck válasza danielgalaxy (#148300) üzenetére


Deck
titán

Még jó, hogy a gow4-el nem csak 30fps-el lehet játszani:D

PS5

(#148326) cyberkind válasza .LnB (#148324) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt tedd hozzá, hogy még így is mennyire szépek ezek a játékok, én most veszek ismét egy-két régebbi exkluzívot de szerintem behúzom a GoW-ot is. :))

Paranormal Cocktivity

(#148327) #20844032


#20844032
törölt tag

Hogy bedobjak egy másik népszerű és közkedvelt témát :DDD 3 hét teljes tünetmentesség után olyan blackoutjaim vannak, hogy lassan nem tudok játszani sem.

(#148330) .LnB válasza cyberkind (#148326) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az én szememnek a sima ps3-as játékok is szépek. Ezek a remasteredek meg bőven jók, sőt a LoU egyenesen szép.

Én mikor végig toltam az összes Metal Gear játékot, akkor rájöttem, hogy a grafika semmit sem számít adott esetben.

Persze PC-n más, ott elvárnám, hogy "hajcsaki". De mikor egy 1080 se elég a FFXV-hez fullon 60fps-hez.. Akkor lesz*rom essen be, de én lejebb nem veszem a grafikát. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148332) sp8787 válasza #24077056 (#148306) üzenetére


sp8787
addikt

Napi szinten jatszom a BB-al.
Tenyleg remek ellenpelda, megpedig a sok kommersz hulladek jatek ellenpeldaja.

(#148333) danielgalaxy válasza .LnB (#148330) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

TLoU nálam is hatalmas élmény most, mivel nekem is csak kb 4 hónapja van PS-em.

PC-n majd' 25 évet játszottam, de mi azok a gamerek voltunk öcsémmel, akik világ életükben a jelenhez képest 6-7 évvel régebbi játékokkal pirickáztunk, mert sok-sok generációval le voltunk maradva hardverügyileg. És mivel most jó pár évig egyáltalán nem is játszottam, csak pár indie pixel art kalandot, így ez a PS Pro eléggé odaver, és őszintén szólva büszke is vagyok rá, hogy végre eljött az az időszak, amikor az egyik legjobb játékos vasam van, ami a világ legjobb játékait képes futtatni. Na, hagyjuk abba, mert kicsordul egy könnycsepp mindjárt... :D

[ Szerkesztve ]

(#148334) ForRedGlory válasza danielgalaxy (#148333) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A The Last of Us zsenialis jatek, de nalam eddig egyertelmuen a legjobb PS jatek a Beyond Two Souls. Emlekszem a vegere, napokkal kesobb is a hatasa alatt voltam, sot szerintem meg most is.

Kivancsi leszek erre az uj GOW-ra. Vannak benne olyan jelenetek, amik szinten fantasztikusak.

[ Szerkesztve ]

(#148335) danielgalaxy válasza ForRedGlory (#148334) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nálam a Horizon és a The Last Guardian volt, ami eddig a leginkább behúzott. Mindkettő gyönyörű szép játék, kívül-belül.

(#148337) bombibmw


bombibmw
veterán

Első tapasztalatok. :)
A konzol maga nem hangos szerintem, viszont elég szépen melegszik.
A GOW gyönyörű szép és beszippant.
1440p-s monitoron(egyelőre) kissé összehúzza a képet, nem teljes képernyős a játék.
Ez miért van?

HyperX Cloud Alpha-m van.
Hogyan tudom működésre bírni, hogy ne a monitor cincogását kelljen hallgatnom. :D

A 30 fps megszokható, különösebb gondom nincs vele, csak forgáskor az iszonyatos homályossággal.
Szerintem megtartom. :)

Közben gondolkodtam picit és a kontroller nem biztos, hogy elég a 65 Ohmos fejeshez. :D

[ Szerkesztve ]

(#148338) KaitouP válasza bombibmw (#148337) üzenetére


KaitouP
veterán

PS gomb kontrolleren lenyom --> Adjust Devices --> Output to Headphones --> All Audio

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#148339) zzola válasza bombibmw (#148337) üzenetére


zzola
félisten

"1440p-s monitoron(egyelőre) kissé összehúzza a képet, nem teljes képernyős a játék.
Ez miért van?"

Nem támogatja a konzol...

(#148340) bombibmw válasza KaitouP (#148338) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszönöm!
Sajnos nem tudja rendesen meghajtani a fejest, ezért halk, de még mindig jobb, mint a monitor.

zzola:
Igen, ezt tudom, de ha a monitort átállítom FHD-re, akkor kiteszi teljesre?

(#148341) danielgalaxy válasza bombibmw (#148340) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nekem is Alphám van, lehetne hangosabb, bár nálam ez abszolút rendben van. Ha meg akarod hajtani, egy kis USB-s hangkártyát szerezz be hozzá. Akkor viszont már közvetlen a PS-re kell majd csatlakoztatni, szóval lehet kell hozzá egy hosszabbító is.

És velkám in dö tím!

[ Szerkesztve ]

(#148343) Bogyi007 válasza ForRedGlory (#148334) üzenetére


Bogyi007
veterán

Heavy Raint se hagyd ki akkor! Semmi spoilert nem akarok írni, de ha a Beyond hatással volt rád, akkor ez még jobban az lesz...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#148344) kriszpontaz válasza bombibmw (#148340) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha a monitor beállításaiban engedélyezve van a felskálázás. Különben letterbox lesz.

(#148345) sp8787 válasza #24077056 (#148336) üzenetére


sp8787
addikt

Eloszor is kicsit mas hangnemben pls.

Masreszt azt gondolod a Pro csodat tesz? Nope
En meg a Boost mode-ot se hasznalom mert nem erdekel.

Nem vagyok szakerto de ha jol tudom a BB-nal nem frame rate hanem farmespacing problema van ugyhogy mindegy min fut.A pro fel se porog es megis megzuhan itt ott az fps mig mas jateknal suvit es jo az fps.Ez vszinu a Fromsoft sara, lehet nem vami profik ebben ezekszerint.

Gondolod mindenki felgyujtotta a slimjet es vett egy prot ,hogy BB-t jatszhasson?

De ,hogy jatszhatatlan az enyhe tulzas. Ha jatszhatatlan lenne akkor nem lenne full nohit run se mivel teljesen lehetetlennne tenne.

(#148346) Neoteric válasza bombibmw (#148340) üzenetére


Neoteric
addikt

Mennie kell a teljes képnek, monitor felbontástól függetlenül, csak nem lesz pixelhelyes, a 1080p felbontást fogja szétkenni 1440p-s monitoron. Nekem legalábbis a Dell U2717D-nél ezt csinálja. Egyébként messze nem olyan vészes, mint korábban amire számítottam.

De az lesz (remélhetőleg) az igazi megoldás amit Keldor is mondott, a natív 1440p.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#148347) b. válasza .LnB (#148330) üzenetére


b.
félisten

Épp most valami csoda folytán megmaradtam a tv előtt egy film miatt , az a címe, hogy Az út. Régen láttam már, csak valamiért elfelejtettem, és most eléggé lesokkolt, valami eszméletlen jó film.
Na szóval az emlékeztetett sok dologban a LOU -ra, csak a film több dologban azért sokkal mélyebb volt , meg hát ugye Apa-Fia.
Ettől függetlenül soha nem gondoltam volna, hogy egyszer azt kívánom, hogy filmkészítők nézzék már meg ezt a játékot, vagy ezta filmet, hogy kellene egy posztapokaliptikus világban egy sztorit és drámát megalkotni, végigvinni. Ezzel most a TWD re célzok úgy kb az 5-6. évadtól mert nagyon elcseszték.

Ehhez az FPS témához csak annyit, talán LOU nál fájdult meg a fejem a magasabb felbontás- 30 FPS beállítástól, de szerencsére volt más opció, onnantól meg a játék érdekelt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#148349) RangerFox válasza Bogyi007 (#148343) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem a Heavy Rain nagyon el van maradva technikailag, ami sok esetben a játékmenet rovására megy. Mellesleg a sztoriban van egy nagy kihagyott ziccer, ami miatt nekem nem tudott a szívemhez nőni. Ellentétbeb a Beyonddal, ami a személyes Top10 listámon is szerepel.

(#148350) .LnB válasza b. (#148347) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvastad ezt a kommentemet [link] Emlitettem is benne délelőtt azt a filmet. Az a film kicsit mélyebb, kicsit sötétebb. De van némi áthallás a film és a játék között.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.