Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148951) sp8787 válasza Deck (#148950) üzenetére


sp8787
addikt

Igy 50hez kozel en mar olvastam eleg sokat/eleget hidd el. Mostanaban marad a jatek plusz angolul azert meg olvasgatok ezt azt amit magyarul is nehez megerteni.

(#148952) szasanyi válasza sp8787 (#148949) üzenetére


szasanyi
félisten

Tévedés ne essék, itt nem akadémikusok vannak. :D Amúgy attól még sokan szeretjük a könyveket és az olvasást, de nem gondolkodunk róla filozófiai tézisekben. :N

(#148953) bandi0000


bandi0000
nagyúr

én minden nap olvasok szinte, igaz csak kódokat, de legalább elmondhatom hogy író vagyok ;]

Xbox One: bandymnc

(#148954) sp8787 válasza szasanyi (#148952) üzenetére


sp8787
addikt

Nem is ezert irtam. Egyszeruen a jateknak is mint minden masnak megvan a maga helye/sulya.

@bandi0000
Szerencsere azokat a kodokat amiket en nap mint nap krealok nem kell vegigolvasni sem irni.
Erre van a postprocessor. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#148955) RangerFox válasza sp8787 (#148949) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem pedig igaza van. Az én véleményem szerint a video játékok a legösszetettebb és a legminőségibb szórakoztató ipari termékek. Az pedig, hogy valakinek a hobbija a játszás, nem zárja ki más hobbik (pl. olvasás) meglétét.

(#148956) sp8787 válasza RangerFox (#148955) üzenetére


sp8787
addikt

Persze ,hogy igaza van csak nem mindegy mely konyvekre gondol. Azt sztem nem irtam ,hogy kizarna a ketto egymast sot siman el tudom kepzelni ,hogy egy jatek miatt kezd bele vki vmilyen regenybe/konyvbe mert vagy maga a tortenet vagy egyszeruen a tema olyan szamara.

Ugyhogy egyetertunk valojaban es megsem. :C

(#148957) Hunork válasza A`rpi (#148941) üzenetére


Hunork
veterán

Értem és köszönöm! :R
De a HUB ugye foglalja a PS4 előlapját, még a dizájn is PS4. :U Így alapesetben nincs szabad port. Most fiam teszteli, hogy HUB nélkül jön-e a hiba. Csak hát a VR miatt kell a HUB. Így viszont egy katyvasz az egész, nem értem, miért nem mehet minden szépen, ha már ennyi pénzt kiad az ember... :W

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#148958) marilllyo válasza sp8787 (#148956) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából nem akarnám egyiket a másik fölé helyezni. Számomra egyenértékű...
De felnőtt fejjel is úgy gondolom, hogy nagyon sok ismeretet köszönhetünk a kockulásnak is. Én pl egy középfokú angol nyelvvizsgát. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#148959) saelin válasza sp8787 (#148956) üzenetére


saelin
veterán

Az én ízlésem csak a fantasy, scifi, horror esetleg thriller könyveket fogadja be. Az ilyen slice of life és hasonlók, az önéletrajzi könyvek, tudományos művek nekem halál unalmasak. Bevallom évente 1-2 könyvnél többet nem szoktam elolvasni... Tavaly is csak egyet olvastam az is egy assassins creed könyv volt. Azelőtti évben a Pengedalnokot és a Mennydörgés Gyermekét olvastam. Van aki azért szólt le a környezetemben, mert ilyen szennyet olvasok csak. Szóval tökmindegy mit csinál az ember és mit gondolnak róla, amíg élvezi csinálni és nem nevezhető károsnak. Mindenki foglakozzon csak magával! :P

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#148960) sp8787 válasza marilllyo (#148958) üzenetére


sp8787
addikt

Ez sztem sokunkban kozos lehet. En is tobbek kozott egy jatek miatt kezdtem el komolyabban tanulni angolul.

Wizardry VII: Crusaders of the Dark Savant (1992)

Mind a mai napi ez szamomra minden idok legjobb jateka.Sajnos mar ilyen jatekokra nincs igeny sztem.

(#148961) sp8787 válasza saelin (#148959) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent a jatek maga vagy bizonyos jatekok sztem sokban segitenek mondjuk ugy ,hogy fiatalnak maradni.lol
Egy ido utan ugyanis eszreveszi az ember ,hogy kezd "hulyulni" :D es ez sokszor csak apro dolgokban nyilvanul meg.

(#148962) saelin válasza sp8787 (#148961) üzenetére


saelin
veterán

Nem mondasz hülyeséget. 3 évig nem játszottam semmilyen videojátékot, mert annyira feszes volt egy napom és nem volt rá időm, sem energiám. Tavaly visszatértem a ps4-el és tiszta béna voltam. Szenvedtem a tutorialokkal, alig bírtam megtanultni játékmechanikákat stb. Most meg kb majd minden játék serkenti az agyam, mert angolul tanulok és a játék egyéb dolgait. Ingame célokat tűzök ki, ami tök jó egy zsibbasztó munkanap utan, mert eltávolodom a munkától és a hétköznapi monotonitástól. Hétköznap 1-3 órát szoktam játszani, hétvégéken pedig ha van tényleges szabadidőm, akkor 5 órát is bírók egyhuztamban játszani. De itt már érzem hogy valami nem jó. Nagyon király székem van, de így is néha alig bírok belőle felállni... :D

Demenciát pl bizonyítottan gyógyítja vagy gátolja a kialakulását, ha az idős illető valamilyen videojátékkal játszik. Pár hét alatt látható javulást okoz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#148963) sultansmith válasza #24077056 (#148911) üzenetére


sultansmith
senior tag

Az én csajom diablo és m&m heroes addict, simán lenyom playtime-ban. :D

Mellette tájfutó. Én nem is értem. :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#148964) Dr. Venkman válasza Lacko66 (#148917) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Elnézést, de mennyi?! 11 EZER óra??? Direkt megnéztem, 6 éve jelent meg a Diablo 3, ami azt jelenti, hogy azóta életed minden egyes napján min. 5 órát játszottál vele, ha egy nap kimaradt akkor utánna 10-et? Plusz még a kamionos program. En tényleg liberális alkat vagyok, de ez tényleg csak számomra döbbenetes itt?

(#148965) seniman válasza Dr. Venkman (#148964) üzenetére


seniman
addikt

Szerintem csak megcsúszott az ujja a nullán. :DDD Ennyi szabadideje csak egy unatkozó milliomosnak van.Vagy neki sem.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#148966) Lacko66 válasza Dr. Venkman (#148964) üzenetére


Lacko66
tag

Tényleg nem annyi, csak 9284 óra, most néztem meg pontosan, hogy karakterenként mennyit ír és összeadtam. :) Valamiért 11 ezerre emlékeztem. Az is igaz, hogy az első 2-3 évben nem 5 órát nyomtam napi szinten hanem sokkal többet az mellett, hogy 12 órás műszakban dolgozom. Diablo-függő vagyok, ez van. :)

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#148967) Badlof2k válasza Dr. Venkman (#148964) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Valamiért ez ugrott be róla .. :D:D:D:D

Egyébként le a kalappal nekem csak ~2000 óra van benne ps3+pc+ps4 kombóval... de nem érte utol a D2be töltött időmet szerintem.. nemis fogja kiégtem már rajta.. :D

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#148968) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott, hogy jön a Pro Evolution Soccer 2019.

Megjelenés augusztus 30-án.

AUTHENTIC LEAGUES: Huge addition of licensed leagues

NEW MYCLUB: Every element has been redone, from how you sign players, to special versions of players released throughout the year

MAGIC MOMENTS: Player individuality taken to the next level with 11 new skill traits, score great goals with improved shooting motion and animation and see stamina have an impact with Visible Fatigue

THE BEAUTIFUL GAME: Photo-realism with stunning animation flow in 4K HDR

ML REAL SEASON: Experience life as a real manager with 3 significant changes: ICC pre-season, in-depth transfer system and new league licenses

Live-Die-Respawn

(#148969) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2015-ben leplezték le,azóta szinte semmit nem hallottunk róla.

KURSK - documentary-adventure game by Jujubee, coming 2018 | Real-time engine trailer

Live-Die-Respawn

(#148970) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Defiance 2050 beta kulcs vihető:

Ár: egy köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#148971) ivcsi86 válasza oriic (#148968) üzenetére


ivcsi86
tag

"Kiszivárgott, hogy jön"
:-D
Mondjuk nem tudom mennyire kellett kiszivárogtatni egy évemte megjelenő játékot, hogy idén is lesz :-D
Topsecret volt biztos.

Amugy nem árt a MyClubnak egy kis megújulás, bár magamat ismerve ha tök ugyanilyen maradna, akkor is nyomnám, mert a meccsek kárpótolnak. De azért egy kis szinezés nem árt.

(#148972) zzola válasza l.skywalker (#148970) üzenetére


zzola
félisten

Kösz! :))

(#148973) ProEvoFan válasza oriic (#148968) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csodás képek.Augusztus végén jön?Ilyen korai megjelenés még sosem volt.Elvesztették a BL liszencet, remélem ez későbbiekben nem lesz negatív hatással az eladásokra.

(#148974) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#148973) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Elvesztették? Simán elbutaztak...
Vagy csak már erre se akartak áldozni, hogy meghosszabbítsak. Nem is értem ezt a "stratégiát"... Attól tartok, ami valószínű is lesz, hogy az EA lecsap a licenszre. Ezzel az utolsó szög is belekerul a PES koporsójaba...

(#148975) oriic válasza ivcsi86 (#148971) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jogos, de amig hivatalosan nem jelentik be addig ez is csak leak. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#148976) gamegod


gamegod
senior tag

Lebukott a Pro Evolution Soccer 2019

sorry, látom vóótmá

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#148977) Lacko66


Lacko66
tag

Pár dolog így 1 nap elteltével.
Átnéztem újra az összes beállítást és most már véglegesnek mondanám. Felszereltem a külön rendelt Vertical stand-et mert nálam kizárólag a függőleges elhelyezés jöhetett szóba.

Egy 16 gigás pendrive-ot leformáztam exFAT-ra mivel a God of Warban készült screenshotokat ki szerettem volna menteni. Nem ismerte fel. Kerítek majd egy hdd-t és azzal is megpróbálom.

A tévénél kisebb gubancok vannak. Amikor vettem ezt a tévét akkor az egyik legfontosabb szempontom az volt, hogy minimum 3 hdmi csatlakozó legyen rajta. Kevés lett. :) Set top box és mediaplayer marad az tuti, azokon nem variálok. Marad 1 hdmi amihez a PC-t és PS4-t is csatlakoztatnom kellene. Van egy Houzetek HDMI Pigtail Switch-em [link]
ami 4k-s és jónak kéne lennie de mégsem az. Ha rákötöm a pc-t és a ps4-et is a tévé szabadon maradt hdmi bemenetére akkor a pc képe jó, a ps4-é folyamatosan villog ami így nem használható. Ha külön-külön csatlakoztatom arra a bemenetre akkor mindkettő jó. A hdmi leválasztást és csatlakoztatást mindig a készülékek kikapcsolt és áramtalanított állapotában csinálom. Azzal a switch-csel lenne valami gond bár erről gőzöm sincs egyelőre. Összefoglalót olvasva találtam hozzászólást és linket is ilyen "közösítő" átalakítóhoz, majd onnan indulok el csak nekem olyan kéne ami tudja a 4k-t is.

De legjobban azt sajnálom, hogy a kormányom (Logitech DFGT) nem kompatibilis ezzel a géppel. Az összefoglalóban lévő Reasnow Cross Hair pedig nem olcsó [link] és nem tudom, hogy jó lenne-e.

Tervezem továbbá egy digital optical (toslink)-ről digital koax-ra átalakító beszerzését, hogy a ps4-et is rá tudjam kötni a hangrendszeremre (Logitech Z906) amin a 2 toslink már foglalt

Egyelőre ezek a tapasztalataim így szűk 1 napos használat után. :)
Bármilyen ötletet, segítséget szívesen fogadok.
Köszönöm

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#148978) eisento válasza Lacko66 (#148977) üzenetére


eisento
addikt

a pc-t miert kotod ra a tv-re? filmnezes miatt? esetleg kivalthatnad plex-el ps4-re is van plex (en is igy nezem a filmeket)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#148979) ldave válasza Lacko66 (#148977) üzenetére


ldave
félisten

Nem értek hozzá, de rákerestem erre a kormányra és a képeken PS gombok vannak, vagy ez még PS3-hoz készült?

A Slime draws near! Command?

(#148980) Kendek válasza eisento (#148978) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Miért filmezne PC-ről ha a másik HDMI csatlakozóra - nagyon helyesen - egy médialejátszó van kötve? :F

<-ƘƘ->

(#148981) Carlos Padre válasza Lacko66 (#148977) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Miért nem a többi cuccot kötöd a hdmi switchre? A pst meg direktben a tvre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#148982) Lacko66 válasza eisento (#148978) üzenetére


Lacko66
tag

Kamionszimulátorok miatt, azokat mindig a tévén játszom.

@ ldave: A kézikönyv PS2-t és PS3-at ír. Régi típusú kormány ez viszont nagyon jó.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#148983) #20844032 válasza Lacko66 (#148977) üzenetére


#20844032
törölt tag

A jó állapotú dfgt-t jó árban mennek a piacon, G29et meg most rohadtolcsón tudsz venni amazonon.

(#148984) discrate válasza #20844032 (#148983) üzenetére


discrate
aktív tag

Errol jut eszembe, h nincs mar ingyenes szallitas Mo-ra Amazonrol.

(#148985) sly54


sly54
tag

Sziasztok,a következő munkanapon érkezik a ps4-em,biztos jövök majd kérdésekkel

(#148986) Lacko66 válasza Carlos Padre (#148981) üzenetére


Lacko66
tag

Így lett a jó. Tegnap kb éjfélig foglalkoztam a PS4 beállítgatásaival, kábelek rendezésével és ez a variáció kimaradhatott. A switch-be megy a pc és a set top box és a rajta lévő gombbal váltok a bemeneti források között. Nincs villogás és semmi másmilyen kép- vagy hanghiba. A PS4 pedig direktben a tv-re kötve. Minden működik el se hiszem. :)
Köszönöm

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#148987) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#148974) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Option file megold mindent.No meg a játékmenet amiben köröket fog verni a fifara, akkor nem lesz gond.

(#148990) koncsik válasza #20844032 (#148983) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Exclusively for Prime Members - This item at EUR 199.00, is reserved for Prime members. :( esetleg 30 napos próbát el lehet lőni, aki nagyon szeretné.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#148991) discrate


discrate
aktív tag

Fortnite Battle royalban pár napja mutatja az aktuális pinget, ill a le es feltoltest.
Kiprobaltam jatek kozben wifivel (60 ping, 3 kb/s le, 0.5 kb/s fel), lanon 40 ping (8 le, 2.5 fel).

Kinek mennyi?

(#148992) 30z.Samu válasza oriic (#148968) üzenetére


30z.Samu
félisten

Régen mennyit Fifáztam, meg PES-eztem, Te jó ég! :D Az utóbbi 2-3 évben mindig csak a demoig jutok el, aztán elhatározom hogy na majd a mostanit megveszem és játszom vele. Ez az elhatározás mindig a feledésbe merül, meccset se nézek már ki tudja mióta. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#148993) #24077056


#24077056
törölt tag

Én nem értem. Jön egy 35 MB-os update a GoW-hoz. Letölti négy sec alatt. Ez eddig oké. Majd 4-5 perc, amíg sikerül is neki felmásolnia. Mí a lótök tart 5 percig egy 35 MB-os fájlon???
Minden egyes GoW frissítés ilyen kicsi és lehet vármi rá öt perceket. Ami nem sok idő, de baromi idegesítő, mert még ha egy giga lenne...de nem.

Nálam van kaki a palacsintában?

(#148994) Deck válasza #24077056 (#148993) üzenetére


Deck
titán

Nálam nincs ilyen gond. A sok updatenek örülök hisz had javítsanak csak rajta:)

PS5

(#148995) SH4D0W2011 válasza #24077056 (#148993) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nálam is ilyen. Gondolom ilyen a fájlrendszer.

(#148996) marilllyo válasza Lacko66 (#148977) üzenetére


marilllyo
veterán

Screenshotokra nem kell exFat. Én sima NTFS pendire rá tudtam rakni. Ahogyan a mentés backupokat is....

(#148993) hugopareiros: Ez nagyon durva és felháborító. Add el a PS-t szerintem mert ezek nem érdemelnek több pénzt. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#148997) WaterWave válasza marilllyo (#148996) üzenetére


WaterWave
veterán

Igazából neki nem az update-el van baja, hanem az időintervallummal, ami a 35 mb hoz képest sok...
Nem mértem még le.. de kb olyan 1-2 perc alatt nekem feltölti a frissítést.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#148998) marilllyo válasza WaterWave (#148997) üzenetére


marilllyo
veterán

Értem én ..csak kicsit túl lett reagálva. :DDD
Nem találkoztam még ilyen játékkal ami ennyi ideig maszatolt volna vele.. de tekintve attól, hogy ez nem day 1 patch és csak 35 MB... max még egy peccsre számítok. Szóval valahogy túléljük..még ha várni is kell. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#148999) Carlos Padre válasza Lacko66 (#148986) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Örülés, mégis csak jó az öreg a háznál :)
Nekem is van vagy tíz hdmi kábel a fiókban, sok kellemes órát töltött velük villódzás, feketedés témakörben. El kell tudni fogadni, hogy hisztis a drága, nem közösködik akárkivel ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#149000) Gabor343 válasza #24077056 (#148993) üzenetére


Gabor343
tag

Sajnos ez ilyen szar a legtöbb játéknál, de van olyan is aminél hamar felmegy a frissítés, játékfüggő.

Múltkor jött 4.5GB-os update a BF1-hez, letöltődött kb 2 perc alatt, aztán legalább 15percig másolta fel.

Nekem az a tippem hogy egyes játékok valahogy be vannak tömörítve és frissítésnél ki kell bontani a fájlokat bemásolni az updatet majd aztán visszacsomagolni, ezért tart olyan sokáig...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.