Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143901) prokxy válasza Kvelstadt (#143899) üzenetére


prokxy
veterán

2 streamet néztem, tényleg nem történt semmi benne, kereste a srác a felfelé vezető lépcsőt, másikban meg egy erdőben vmit, arra ő sem jött rá, hogy mit, ez volt jó 20-30 perc a kettő együtt.
Ez alapján nem lehet megítélni a játékot, persze, csak mivel HNS-nek van címezve, így belenéztem, h mégis milyen, hát nem az amire gondoltam. :)
A hangok, képi világ nagyon ott van, csak vhogy nem jött át a dolog. Viszont ha 1-2 trailert megnézek hozzá, máris más a helyzet. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143902) SH4D0W2011 válasza prokxy (#143901) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem tudom, ki címezte hack & slash-nek, de az valamit nagyon benézett. :)

(#143903) prokxy válasza SH4D0W2011 (#143902) üzenetére


prokxy
veterán

Eléggé, néztem én is, h wtf? :P :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143904) SH4D0W2011 válasza prokxy (#143903) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Pár gameplay szerintem nem fogja visszaadni igazán, amiről ez a játék tényleg szól, mert úgy lehet tényleg csak 20 perc mászkálásba futsz bele, de ez a játék sokkal több ettől. Vannak jó tesztek, olvasgasd el őket. Gamekapocs, GameStar Hátha ezek meghozzák a kedved, és te sem maradsz ki ebből a nem mindennapi élményből. :)

(#143905) prokxy válasza SH4D0W2011 (#143904) üzenetére


prokxy
veterán

Elolvastam köszönöm :R, tényleg nem egy hétköznapi game...most akciós, de várok még vele, van pár játék előtte, utol kéne érjem magam és nem csak halmozni a játékokat. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143906) Istuu15 válasza l.skywalker (#143870) üzenetére


Istuu15
senior tag

Köszi az infót. Sajna csak azoknak eléhető az open beta 2 akik màr az első betànàl is jàtszottak.

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#143907) 30z.Samu válasza prokxy (#143905) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a januári akció óta nem vettem semmilyen játékot. :D Nem is kerestem, a meglévők java részére még rá sem néztem...egyszerűen nincs rá időm. :( Azt a kicsit meg ami van, elviszi a Dragon Ball. :D Lehet egyedül vagyok itt, de nagyon rákaptam a játékra, megjelenés óta tolom, ha van egy kis szabadidőm. Elvétve játszogatok mással. Lehet az is közrejátszik, hogy ha van időm leülni a PS elé, akkor sincs sok kedvem agyalni feladványokon meg hogy "jajj, most merre kell menni". Fáradt vagyok hozzá, májustól kicsit másabb lesz a helyzet, akkor már több "story time" lesz. Annyi mindent kell behozni, hogy elképesztő... :D Last of Us-t sem néztem még meg, pedig jó lenne végigvinni, mielőtt kijön a 2. Ott van még a Witcher 3, HZD, Resident Evil DLC-k. AC-t is elkezdtem, de félbe maradt, pedig piszok jó játék. :D A közeljövőben a GoW meg a Detroit Become Human biztos vétel lesz, a többit majd később. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#143908) Edem05 válasza 30z.Samu (#143907) üzenetére


Edem05
őstag

A felsoroltak közül csak a Witcherrel meg a The Last of Us-al játszottam. A Witcher 3 alsó hangon is 100 óra. :D Én nagyon szerettem. Csak nagyon időigényes játék, ha rákapsz alig tudod letenni. A The Last of Us-t meg nem olyan rég vittem végig kb. 3-4 hete, amikor vettem a PS-t. Az első játék volt amit elindítottam. :P Szeretem az ilyen posztapokaliptikus történeteket. Marha jó sztorija van, megéri azt is végig tolni.

(#143909) 30z.Samu válasza Edem05 (#143908) üzenetére


30z.Samu
félisten

Teljesség igénye nélkül írtam a listát, biztos van olyan is a könyvtárban, amiről meg is feledkeztem, hogy megvan. :D Majd szépen elkezdek végigszaladni rajtuk. JA és ugye ott vannak azok is, amiket a Plus-on húztam be, szóval akaratlanul is bővül a lista. :D

Sic Parvis Magna

(#143910) prokxy válasza 30z.Samu (#143907) üzenetére


prokxy
veterán

Elkezdted sorolni és én is szépen egészítettem ki a többi játékkal, ami még érdekel, sosem lesz ennek vége! :D
Csak még több idő kellene, kb mint mindenre. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143911) Deck válasza SoundBox (#143880) üzenetére


Deck
titán

Én is most vettem a konzolvilágnál egy Cloud 1-est (HX-HSCL-SR) 25k volt. Nagyon jó cucc:)

PS5

(#143912) RangerFox válasza prokxy (#143903) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából akció-kaland játéknak van címezve.

(#143913) Kvelstadt válasza prokxy (#143901) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem hns. Vannak benne olyan részek meg másfélék is de a hellblade az nem ilyen meg olyan. A hellblabe az hellblade.
Nem is az a lényeg hogy csinált e ott 20 percig valamit hanem hogy hogy került oda hová tart, a hangok, a stori,a hangulat és ezek együttese.
De egyébként van benne harc is bőven.
Én most játszom harmadjárá pedig már platina, nincs benne fejlesztés, hp, térkép quest semmi, csak senua és a hangok a fejében.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#143914) Bencus88 válasza Kvelstadt (#143899) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen igen mikor egyedül voltam úgy ment brutális, de párom folyton én is hallgatni akarom meg érdekel, aztán nem volt más választásom :DDD Szerintem majd pár hónap múlva ha végeztem a maradék játékommal előveszem újra :C

(#143915) Kvelstadt válasza Bencus88 (#143914) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt vajon nem lehet ilyen elosztós jackel játszani?
Te is ő is kapnátok olyan audiot hogy csak na! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#143916) marilllyo válasza 30z.Samu (#143907) üzenetére


marilllyo
veterán

Abszolút hidegen hagynak már az akciók. Az elején én is össze vissza bevásároltam és felhalmoztam egy halom játékot "mert ócó vót". Azt vettem észre, hogy egyik másikat el-el indítottam de semmi. Nincs is értelme...
Van pár jó régi játék...de közben folyamatosan jönnek az újabbak amikre az ember azért csak-csak kíváncsi. A végén azt veszed észre, hogy annyi játékod van...de igazából egyik sem érdekel.

Szóval a nagy akciózós felhalmozás annyira "megéri", hogy kidobott az ember az ablakon egy valag pénzt régi játékokra de közben remegve várja pl. a God of War-t.

Ezért kezdtem el platizni a régi játékaimat. Hogy legalább ha már fizettem érte akkor ne vesszen "kárba". Mire mindennel végzem már fél áron lesz a Far Cry 5. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#143917) Bencus88 válasza Kvelstadt (#143915) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Na ez jó kérdés engem is érdekelne :)

(#143918) itroh válasza danielgalaxy (#143900) üzenetére


itroh
tag

Óvatosan az Alpha és az U3 párpssal, ha mikrofontis akarsz használni. Nekem nem érzékeli, csak ha fullra veszem a hangerőt a mikrofon hangerejét a menüben és közvetlen a számhoz tartom.Akkor is recsegve halkan. Többször írtam ki van-e valakinek ilyen tapasztalata, hogy nehogy más is belefusson ebbe a párosba ha tényleg nem működnek együtt.

(#143919) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#143920) danielgalaxy válasza itroh (#143918) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Neten biztos lenne róla temérdek anyag, ha a kettő nem szeretné egymást. Xonar nélkül tökéletes a mikrofon?

(#143921) erahurka válasza marilllyo (#143916) üzenetére


erahurka
félisten

Én inkább a PS Plus miatt álltam le. Egyszerűen jó játékokat adnak már, és nem csak egy-egy indy cucc érdekel belőlük, hanem általában legalább egy 10-20-30 órás AAA játék. Így pedig nincs az embernek ideje arra, hogy végignyomja a régebben megvásárolt dolgokat, a vége meg az, hogy ott van a polcon elindítatlanul, és egyszer csak megkapja ingyen PS Plusban...

(#143922) sting2 válasza itroh (#143918) üzenetére


sting2
addikt

Ezért javaslom ezt :
BlasterX G1

Ez dedikáltan PS4 is...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#143923) 30z.Samu válasza oriic (#143919) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon várós ez a játék! :C

Sic Parvis Magna

(#143924) WaterWave válasza oriic (#143919) üzenetére


WaterWave
veterán

Még bő 1 hónap :)
Várjuk nagyon...
Nem rendeltem elő, mert mondom, ha bemegyek egy játékboltba csak megtudom majd vásárolni a cd-t első napon

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#143925) belan válasza oriic (#143919) üzenetére


belan
addikt

Biztos nagyon ott lesz ez a játék várom már.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#143926) 30z.Samu válasza WaterWave (#143924) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem evidens volt az előrendelés. :DDD Szépen kihozzák nekem, aztán ahogy hazakerülök, repül a lemez a gépbe. :D

Sic Parvis Magna

(#143927) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

RICO trailer

Live-Die-Respawn

(#143928) WaterWave válasza 30z.Samu (#143926) üzenetére


WaterWave
veterán

Azt mondod rendeljem elő biztos ami biztos?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#143929) 30z.Samu válasza WaterWave (#143928) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha biztosan tudod, hogy játszani szeretnél vele, akkor a helyedben ezt tenném. Ráadásul ki is kérheted házhoz, ingyen kihozzák megjelenés napján. :K

Sic Parvis Magna

(#143930) WaterWave


WaterWave
veterán

egy kérdés...

PS4-ben be lehet állítani valahogy, hogyha bekapcsolom akkor a vele összekötött házimozi erősítő is (avr) felkapcsolja magát (összekötés hdmi)? Nyilván avr oldalról ezt beállítottam, de elvileg ps4 oldalról is be kell...
Van aki tudja?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#143931) energy4ever válasza WaterWave (#143924) üzenetére


energy4ever
addikt

"Nem rendeltem elő, mert mondom, ha bemegyek egy játékboltba csak megtudom majd vásárolni a cd-t első napon"

Nem kotekedni szeretnek, csak pontositani. CD-re sony vonalon utoljara PS2-re jelent meg teljes jatek. PS4-re BD-re jonnek jatekok. Valoszinuleg nalad a lemezek osszessegeben mind CD-k(Lemez=CD), kozben a valosagban nem igy van. Minden CD lemez, de nem minden lemez CD.

A BD, az BD lemez, es nem BD CD. :)

[ Szerkesztve ]

(#143932) mastadoc1


mastadoc1
tag

Sziasztok. A kisfiamnak megvettem lemezesen a PvsZ Garden Warfare 2 játékot. A deluxe csomagot szeretném most beszerezni hozzá store-ból. Sokat olvasom a fórumot, és mintha rémlene valami, hogy nem biztos hogy így működni fog. Vagy csak más régiókódnál lehet probléma? Köszi a segítséget előre is.

(#143933) WaterWave válasza energy4ever (#143931) üzenetére


WaterWave
veterán

Komolyan ha nem mondod...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#143934) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

[link] Na hát Én behúztam ezt a Toby: The Secret Mine játékot.

Ezt is csak úgy véletlen találtam meg a leárazottak között utolsó játékként.

Jó kis platformer játék, zenék jók, hangulata elég nyomasztó. Viszont szanaszét szopat. Főleg egy két checkpointnál. Tegnap este bedobta a First 100 death :DDD trophy-t is.
Szóval a checkpointot néha tehetné előrébb, mert valamikor jóval hátrébb rak halál után, mint várná az ember.

(#143935) belan válasza WaterWave (#143933) üzenetére


belan
addikt

😂

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#143937) itroh válasza danielgalaxy (#143920) üzenetére


itroh
tag

Igen, kipróbáltam külön az U3-at egy Superlux és Zalman mikrofon párossal, működik. Kontrollerbe dugva az Alpha is működik a mikrofonnal. Pc-n kipróbálva, szintén működik az Alpha a mikrofonnal. Neten én sem találtam róla semmit sajna

(#143938) erahurka válasza WaterWave (#143928) üzenetére


erahurka
félisten

Ha úgyis meg akarod venni day 1 akkor szerintem rendeld elő, mert első körben egy-két extrával felvértezett változatok fognak érkezni a normál kiadás árán. Valami pajzs meg ilyesmi ingame cuccok járnak hozzá.

(#143939) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Banner Saga 3 - Bolverk, Leader of the Ravens trailer

Figyelem a videó Spoilert taratlmaz az első két részből!

Megjelenés: 2018 nyár
Platformok: Steam (Win, Mac), XO, PS4

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#143941) Bencus88 válasza Atomgeszi (#143934) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ezen én is sokat gondolkoztam nagyon LIMBO szerű és az nagyon tetszett. Majd mondj már pr szót róla pls

(#143942) Lefty


Lefty
addikt

Ilyennel valaki talalkozott mar? Witcher 3 kozben egyszeruen kidobott ezzel az uzenettel es kalap.

(#143943) marilllyo válasza Lefty (#143942) üzenetére


marilllyo
veterán

PS4 pro bekapcsolt boost móddal?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#143946) Kendek válasza Lefty (#143942) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, volt már rá példa.

(#143943) marilllyo: A boost mód nincs már kihatással erre a játékra.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#143947) Lefty válasza Kendek (#143946) üzenetére


Lefty
addikt

Slim gepem van. Azota ujra elinditottam es meg nem jott elo a hiba. Ha jol ertem akkor vagy megszivom vagy nem. Kvazi javithatatlan problema?

(#143948) WhiteWalker válasza marilllyo (#143916) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1, eleinte bezsakoltam én is jó párat. Aztán most kezdtem őket elovenni. Amit nem is bánok, mert közbe olyan kincsek és élményeket adó játékok maradtak ki, és kerülnek elő, mint amivel most játszom, a Wolfenstein New Order... Ez mekkora game, alig tudom letenni, tipikus "nah még ezt a pályát vegigviszem és abbahagyom" érzést adja :C

(ehhez képest egyik COD a fasorba sincs)

[ Szerkesztve ]

(#143949) Kendek válasza Lefty (#143947) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg PS4 Pro-n jön elő igen gyakori jelleggel. Ha nálad csak ritkán jelentkezik és nem lesz miatta gyakorlatilag játszhatatlan, akkor szerintem nyugodtan folytasd. Bármelyik játék össze tud így omlani néha, ezt szerintem itt mindenki tapasztalta már.

<-ƘƘ->

(#143950) Istuu15 válasza Lefty (#143942) üzenetére


Istuu15
senior tag

Nàlam nem volt még ilyen slimen, december óta van meg a game.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.