Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143501) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Játékok letöltését hogy tudom szüneteltetni? Kellene a sávszél másra, de a gépet nem szeretném kikapcsolni.

(#143502) zsotesz81 válasza -FLY-> (#143491) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Engem meg úgy felb*szott ma, hogy rage quit és delete :DDD . Ez nem nekem való,2 óra játékkal még mindig ott vagyok , hogy az első checkpointhoz rak vissza. Gőzöm sincs merre kéne menni, belefutottam már az első boss-ba is a hídon, lementem a csatornákhoz (a patkányokhoz nem másztam le, mert az egyik azonnal rámmozdult már akkor mikor még csak a létrán voltam, úgyhogy inkább arra nem mentem), életerő visszatöltőt már alig ad valami, el is használtam mind, valami dög mindig kinyír. Ehhez nekem nincs türelmem.

(#143503) Kendek válasza CsonkaImo (#143501) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az értesítések alatt rámész a letöltésekre és ott az éppen futóakat egyenként szüneteltetni tudod (OPTIONS gomb...).

<-ƘƘ->

(#143504) Edem05


Edem05
őstag

Srácok!

Megér 2500-at a most akciós KillZone: Shadow Fall?

(#143505) danielgalaxy válasza Edem05 (#143504) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nekem megért. Még nem próbáltam ki, de a Guerillának látatlanban adtam egy esélyt. Pláne ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#143506) Kendek válasza Edem05 (#143504) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyit bőven megér, még egy gyengébb játék is.

<-ƘƘ->

(#143507) Kvelstadt válasza Kvelstadt (#143499) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Irányításban nekem egyik rész sem jött be. De a játék jó így hozzászoktattam magam.
A splinter cellbe volt tök kényelmes az irányítás.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#143508) sting2 válasza Edem05 (#143504) üzenetére


sting2
addikt

Kevés olyan embert ismerek aki végigvitte, tetszett neki, szívesen emlékszik rá.
A Teknó volt abban jó - megjelenéskor, hangulat tartalom nulla.
Az első 1/3 lehengerlő, magába szippantó, aztán úgy leül, és elfárad, hogy az nem igaz.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#143509) belan válasza Edem05 (#143504) üzenetére


belan
addikt

2500 simán megér.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#143510) d@vee


d@vee
őstag

Most kezdtem el az MGS5-öt. Hát kicsit szokni kell az biztos. Lopakodós játékhoz képest a kamerakezelés egy borzalom. Van hogy az ellen hamarabb meglát a fal mögül, mint hogy én kilássak rá :DDD
Viszont az amcsi store-ban jó akciók vannak, 8 dolcsi az Uncharted első három része. Mellé bedobtam még az 5$-os Saints Row 4-et és a 11$-s AC Unity-t. Tudom hogy egy hugy az a játék, de idáig gyakorlatilag az összes AC-t toltam, még a kézikonzolos verziókat is. Ennek tiszteletére nyomok vele egy kört.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#143511) Kvelstadt válasza d@vee (#143510) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem csak meglátni tudnak hanem meghallani vagy megérezni. Ha sokat kúszol serüléseid vannak akkoe elkezdesz büdösödni és megérzik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#143512) erahurka válasza Kvelstadt (#143511) üzenetére


erahurka
félisten

Ne már hogy ilyeneket beleraktak! :Y

(#143513) Bazsi1987 válasza Schweini (#143489) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Egyedül is jo nehezebb de a siker élmény is nagyobb 😊 de ha gondolod vegyél fel, vegyetek fel aztán csapathatjuk van jó pár magyar aki tolja 😊 de randomokal is simán élvezhető szóval csak ajánlani tudom 😊

[ Szerkesztve ]

(#143514) d@vee válasza Kvelstadt (#143511) üzenetére


d@vee
őstag

Hasznos infó, köszi. A meghallást tudtam, de a megérzést nem.

Ja

(#143515) prokxy válasza pulyka jocó (#143496) üzenetére


prokxy
veterán

Persze, Pr0kxY_HUN, de benne van az aláírásomban.
Leszek este 8-9 felé, mehetünk is pár karikát. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143516) erahurka


erahurka
félisten

Nem tudjátok a Hidden Agenda új frissítése mit javított? :F

(#143517) pulyka jocó válasza prokxy (#143515) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ma este már nem jó nekem :/
De holnap megbeszélhetjük :D

(#143518) Kvelstadt válasza erahurka (#143512) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De van ilyen. Vannak mas mgs-ekbe is ilyen sehol nem jelzett dolgok amik közben meg működnek.
Van is egy videó hogy ha már nagyon büdös vagy és visdzamész a bázisra, elzavarnak zuhanyozni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#143519) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Iron Harvest gameplay (PC-s videó, de jön konzolokra is)

Live-Die-Respawn

(#143520) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sziasztok Srácok!

Kérnék egy kis segítséget. A héten hozzájutottam egy használt PS4-hez. A saját fiókommal vagyok rá bejelentkezve, amelyet eddig PS3-on használtam gond nélkül, PSN Plust egy évre előfizettem.
A fifa18 indításakor viszont nem kapcsolódik az online szerverekhez, belépés közben a bal felső sarokban az az üzenet jelenik meg, hogy "A játszott játék rögzítése leállt, mert tiltott jelenetbe léptél be."

Ekkor lehetőség van a fiókomhoz tartozó email fiókra egy megerősítő kódot kérni, azt meg is kapom. A megerősítő kód beírásakor viszont kínai karaktereket jelenít meg a gép.

KÉP, KÉP

Előzőek miatt az online funkciók nem működnek. Van ötletetek, mit kellene csinálnom?

Köszi a segítséget előre is!

üdv: mad

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#143521) atius válasza erahurka (#143451) üzenetére


atius
csendes tag

Igen de egyelőre nincs meg.Ráadásul 30 napot kell várnom hogy az árát vissza kapjam ha nem lesz meg. :W

(#143522) LeventeV válasza Bazsi1987 (#143486) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszi a választ. :R
Szerintem én is beruházok majd rá.

(#143523) jeni válasza atius (#143521) üzenetére


jeni
félisten

A ragszámra kellene hivatkozni,és nem csomagolási méretre.
Ha pedig kérik a méretet akkor azon a postán nagy gáz van! A súlyt nem akarják kérni?
Csomagkövetésed van róla?
Nem a 62.sz. nyugati postáról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#143524) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Amazonon JRPG akció van - van néhány digiátlis kód formátumban is: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#143525) atius válasza jeni (#143523) üzenetére


atius
csendes tag

Kicsit nagyobb itt gond, ugyan is csomagot amit feladtam nem arra ragasztották térítvényt ha nem egy másik csomagra. Amin a feladó ráadásul nem is az én nevem áll. :)) Ez a dolog vidéken történt...6 postán.

(#143526) szallasi007 válasza Madn!ght (#143520) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia, az első kép nem feltétlen gond, ezt más játék is kiírja - pl Knack ha felszedsz egy titkos kiegészítőt.

A második az érdekes, azt a szakik majd megmondják

(#143527) Kvelstadt válasza Madn!ght (#143520) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amit kiír az csak azt jelenti hogy a játék olyan részében vagy amit a kiadó nem engedélyez hogy rögzísd felvedd videóra.
Mert ugye a ps folyamat rögzít és share gomb megnyomása előtti időt menti el.
Persona 5-ben a főmenün kívül semmit nem enged rögzíteni de a játék az attól megy és az online dolgok is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#143528) jeni válasza atius (#143525) üzenetére


jeni
félisten

könnyű a dolog!
van két cím ami egymással fel van cserélve!
a postának kell a másik címet lekövetnie és elkérni a terméket,feltéve az aki átvette le nem tagadja majd!
ha 149999Ft-ra biztosítottad akkor szépen jössz majd ki a dologból!

[ Szerkesztve ]

(#143529) RobexX10 válasza Edem05 (#143504) üzenetére


RobexX10
aktív tag

US store 5$

(#143530) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A májusi megjelenés előtt lesz mindhárom konzolon ingyenes network test a Dark Souls: Remastered-hez.

forrás: trueachievements.com

(bocs az Xbox-os forrásért, de épp itt olvastam)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#143531) Csabee86 válasza Madn!ght (#143520) üzenetére


Csabee86
senior tag

Próbáltad kihagyni ezt a lépést? Elméletileg semmi probléma belőle. Nekem mikor indítom a Madden NFL-t akkor szokott ez előjönni, de lehetőség van kihagyni. Nekem ez nem befolyásolja az online játékot. Próbáld meg kihagyni.

(#143532) Lefty válasza oriic (#143519) üzenetére


Lefty
addikt

De mikor maaaar? En nagyon varom. Nagy hiany van ezen a vonalon.

(#143533) Nescafé válasza Bazsi1987 (#143513) üzenetére


Nescafé
őstag

Én is csak ajánlani tudom , tegnap kaptam de nagyon jó game :)

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#143534) Madn!ght válasza Csabee86 (#143531) üzenetére


Madn!ght
addikt

Persze próbáltam. De ha online meccset akarok játszani kiirja, h csatlakozok az EA szervereihez majd ismet ugyanez a kepernyő fogad.

Esetleg olyan nincs, mint a PS3-ban, hogy játékom kívül, már a főmenüben on-line legyek? (Elvileg a fiókkezelés menüpontban be vagyok jelentkezve, valamint a jobb alsó sarokban is kiirja a nevemet, meg a PSN plus logot.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#143535) saelin válasza Madn!ght (#143534) üzenetére


saelin
veterán

Nem az EA szerverei vannak lehalva?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#143536) Madn!ght válasza saelin (#143535) üzenetére


Madn!ght
addikt

Felhívtam egyik munkatársamat, nála elvileg működik. (Én is először erre gyanakodtam, meg olvastam is, hogy a napokban vacakoltak a szerverek)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#143537) pulffy válasza Lefty (#143532) üzenetére


pulffy
őstag

En is, de kivancsi lennek hogyan oldjak meg az iranyitast... Talan ezert is lehet a hiany

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#143538) mad1


mad1
veterán

W :Y W Beat saber

Ne szemetelj ! = Steam

(#143539) pulffy válasza mad1 (#143538) üzenetére


pulffy
őstag

Ebben meg mi a jo? :U

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#143540) FollowTheORI válasza pulffy (#143539) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mozgásban tart... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#143541) Lackooo84 válasza mad1 (#143538) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na ezért fog a VR is elhalálozni, mert csak ilyen szarokat adnak ki rá... :DDD

The Truth is out there...

(#143542) tuki2200 válasza Lackooo84 (#143541) üzenetére


tuki2200
senior tag

Mindenkepp elfog, sok evi fejlesztes utan meg mindig nem tudnak a mozgassal mit kezdeni a fejlesztok, ez a teleportalas egy vicc, a meg 'egy helyben allunk es forgolodunk' jatekmenet pedig egyre kevesbe eleg miutan az ember tulvan a VR hűdeszuperkiraly sokkon

[ Szerkesztve ]

(#143543) Kendek válasza FollowTheORI (#143540) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Félig sem sikerült eddig még lemerítettem a Move kontrollereimet az első töltés után (bezzeg ebbe tudtak mégnagyobb aksit rakni...), mert nem túl kényelmes a használata a VR játékokban (melyekben mozogni is kell). Na de majd most, ez a tökéletes VR alkalmazás, ezzel ki lehet majd aknázni a fagyikban levő teljes potenciált. :DDD

(#143542) tuki2200: A DS4 kontrollerrel tökéletesen lehet mozogni VR-ban, csakúgy mint normál esetben (pl. DOOM és Skyrim egyszerűen szuper). A fagyikról szimplán hiányzik az analóg kar, gondolom az egykezes fogás miatt.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#143544) Thorkos


Thorkos
tag

Valaki nem tudja véletlen, hogyan lehet kikapcsolni a videó rögzítést? Agyamra megy az üzenet, hogy nem tudja rögzíteni a cinema miatt a játékot... :W

(#143545) bandi0000


bandi0000
nagyúr

haver megosztotta velem az irányítást a BB-nél, viszont azóta lakat van az enyémen, ha rá megyek be dob a store oldalra BB hez, és ott a start opció, hogy tudom ezt vissza állítani az eredetire?

Xbox One: bandymnc

(#143546) Thorkos válasza bandi0000 (#143545) üzenetére


Thorkos
tag

Próbálj meg egy licenc visszaállítást szerintem

(#143547) Shamat válasza Thorkos (#143544) üzenetére


Shamat
aktív tag

Nem a videó rögzítést kell kikapcsolnod, hanem az értesítéseknél kivenni a pipát innen: "Blocked Scenes for video recording"

[ Szerkesztve ]

DEAD LIKE ME

(#143548) sultansmith válasza tuki2200 (#143542) üzenetére


sultansmith
senior tag

Amennyire én tudom, ez a rosszullét elkerülése miatt van: az haladás immerziója, miközben egy helyben állunk, rendkívül összezavarja az agyat: hányinger, szédülés.

Ennek nem technológiai akadálya van.

Ugyanakkor a "cockpit" élményt jól kezeli az agy. Most azon elmélkednek, hogy megpróbálnak "maszkot" adni a játékosra, hogy újra "monitornként" lássa a történteket, ne pedig abszolút valóságként.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#143549) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Driveclub-ból hogy vannak a változatok? PS+om van, addig eljutottam, hogy a PS+ verziót tudom csak megvenni. De abban mi van benne? Van még Bikes, VR, egy rakás DLC, Season pass. :F

[ Szerkesztve ]

(#143550) Kendek válasza sultansmith (#143548) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Simán és nagyon hamar meg lehet szokni a VR-t, csak nem szabad az elején egyből feladni. A kezdeti kisebb-nagyobb rosszullét az elmúlik egy idő után, és akkor már ugyanolyan mint a TV bámulása.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.