Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143551) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Gondolom a Killzone Shadow Fall és a HZD ugyan azt az engine-t használja, mert látszik a hasonlóság a két játék között. Azon viszont meglepődtem, hogy mennyivel szebb a HZD annak ellenére, hogy open world míg a Killzone “cső” fps.

(#143552) erahurka válasza CsonkaImo (#143551) üzenetére


erahurka
félisten

Decima Engine a neve. A Killzone-nál használt motor továbbfejlesztett, kifejezetten gyönyörű open world területek konstans fps-sel való megjelenítésére optimalizált változata.

(#143553) WhiteWalker válasza CsonkaImo (#143551) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azért azt ne feledd hogy a Killzone nyitó cím volt...
Egyébként nem mondanám cső fps-nek. Napokban vittem végig és nagyon tetszett.

(#143554) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Van ez a Hellblade Senua S.
Most ez urban legend, hogy törli a játék a mentést ha túl sokszor meghalsz?! Mert volt egy encounter aminek vagy 15x mentem neki mert felültem egy sz*pórollerre. Meg úgy eddig mindegyik legalább ötödjére lett meg... :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#143555) raziel01 válasza marilllyo (#143554) üzenetére


raziel01
veterán

Nem törli. Bármennyiszer halsz is meg.

(#143556) Thorkos válasza Shamat (#143547) üzenetére


Thorkos
tag

1000hála :R

(#143557) TazLeacher válasza tuki2200 (#143542) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már bocsánat, de ez komplett hülyeség, amit írtál. Azért, mert bizonyos játékokban így van megoldva, ez nem azt jelenti, hogy nem működik.

Resident Evil 7? Doom? Farpoint? Nem megy a mozgás? Miért is?

Egy megoldandó feladat maradt: analóg stick-et rakni a Move kontrollerre. Maximum az szab határt BIZONYOS játékokban a mozgásnak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#143558) TazLeacher válasza sultansmith (#143548) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez így konkrétan kijelentve nem igaz. Biztos, hogy összefügg a technológiával, de egyelőre én még nem jöttem rá, hogy mivel. Farpoint: gyors mozgás, forgolódás, lövöldözés, 0 rosszullét. Resident Evil: viszonylag lassabb mozgás, lépcsőzés, mászás, 1-1,5 óránál nem bírok többet, de folyamatosan szokható. Robinson: 3 m séta és hányingerem van. Nagyon sokan panaszkodtak az Arizona Sunshine-ra is, én még nem próbáltam, állítólag is brutál durva.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#143559) #20844032 válasza tuki2200 (#143542) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mit kellene a mozgással kezdeni? A DS4-el toltam végig a resi7-et, meg az összes játékot. Mit kellene evvel még csinálni? :D Ok, jó lenne végre végre egy stickkel pimpelt move controller (de ez sem a mozgásról szól).
Én az összes ilyen teleportálós izét messze kerülöm, hálisten van rá mód. De az sem azért van, mert nincs más megoldás, hanem mert az kevésbé birizgálja a motion sicknesst, de nekem az már nincs.

Taz: ez a használattal gyógyul. Nálam már órák hossza, bárhol bármiben bármivel, a legkisebb izé nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#143560) Bencus88 válasza raziel01 (#143555) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ez jó hír, már a játék végén vagyok kb 3-4szer halhattam meg eddig, de ez miatt izgultam azért :DDD

(#143561) oriic válasza marilllyo (#143554) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs ilyen, ez csak egy kamu infó volt megjelenés előtt.

Live-Die-Respawn

(#143562) CsonkaImo válasza WhiteWalker (#143553) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Tudom, azért is írtam hogy meglepődtem, hogy ugyan abból a hardverből mennyivel többet ki tudnak hozni idővel.

(#143563) marilllyo


marilllyo
veterán

Köszi azoknak akik válaszoltak!
Egyébként tetszik. Jó kis játék ez, ha tudjuk hol a "helye" a játékok között...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#143564) Xaels válasza oriic (#143561) üzenetére


Xaels
félisten

Konkrétan a játék is ezt mondja még akkor is ha nincs így. Valahol olvastam azért, hogy ezzel is nyomasszák a játékost.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#143565) WhiteWalker válasza CsonkaImo (#143562) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Volt idejük utólag kalapalni rajta.

(#143566) RangerFox válasza marilllyo (#143563) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én úgy tudtam, hogy minèl többször halsz meg, annál nagyobb lesz az a fekete folt Seuna testén. De ez nem befolyásol semmit.

(#143567) pulyka jocó válasza Chosen (#143549) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Az csak az alap. Ha kell a többi cucc is akkor vedd mellé a season passt is

(#143568) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Code Vein - Új Gameplay.

Live-Die-Respawn

(#143569) Ronam


Ronam
addikt

Megvettem az előbb a Nioh-hoz a Season Pass-t, de ha rányomok a Download-ra, nem történik semmi. Próbáltam egyenként a DLC-knél a download-ra nyomni, de ott meg azt írja, hogy Purchased. Játékban a Shrine-nál hiába nyomok a "Boons-ra", csak annyit ír, hogy There are no available items you can receive. Ilyenkor mi a teendő?

(#143570) Kendek válasza Ronam (#143569) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvetően a Season Pass nem tartalmaz semmit, csak további költségektől mentes hozzáférést enged a benne foglalt DLC-khez. Azokat viszont 0 pénz értékben is meg kell vásárolni, utána lehet letölteni őket, külön-külön. A Download List-edben látsz mindent amit már megvásároltál, onnan elindítható a letöltés. Konzolon pedig rámehetsz a könyvtáradban a játékra, ott pedig a baloldali sávban a legalsó Store-os ikonra, ahol listázza az elérhető extra tartalmakat.

<-ƘƘ->

(#143571) sultansmith válasza TazLeacher (#143558) üzenetére


sultansmith
senior tag

Én sajnos nem tudom, hogy ez mennyire van így, mert nálam meg egyáltalán nem jelentkezett még rosszullét, semelyik VR-ban.

Szóval amit te leírtál, az nem igaz, mert én meg nem vagyok rosszul egyik játékban sem. Na. :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#143572) Chosen válasza pulyka jocó (#143567) üzenetére


Chosen
addikt

Köszi! Megvettem egyelőre az alapot, ha bejön, akkor a többit is megveszem.

(#143573) Ronam válasza Kendek (#143570) üzenetére


Ronam
addikt

De probaltam a dlc-ket letolteni egyenkent, es nincs download lehetoseg, csak annyit ir, hogy purchased. Elvileg jar par item valamelyik dlc-hez, amit a shrine-nal lehet "igenyelni", de azt irja amit emlitettem.

[ Szerkesztve ]

(#143574) RangerFox válasza Ronam (#143573) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Menj a download listbe és ott le tudod tölteni őket

(#143575) Xaels


Xaels
félisten

Hidden Agenda: ma párommal nekiugrottunk ketten. Szerintem kevés két ember hozzá, vagyis inkább túlságosan behatárolnak a döntetlen szituk. Technikailag nagyon gyatra, azért egy stabil 25fps-nek meg kéne lennie, de vannak részek ahol nagyon nem így van. A mimika sokszor elég gyengus, dolgozhattak volna kicsit többet rajta viszont a szinkron egész jól a szájra van illesztve. A történet érdekes, bár elég durván vége lett a próbálkozásunknak és párom nagyon csalódott.

Frantics: 3-an estünk neki, nagyon élvezetes volt. Változatosak a minijátékok, a róka kicsit szerintem sótlan ugyan. 3 különböző telefonnal próbáltuk(Huawei P9 Lite, Sony Xperia XZ és Blackberry KeyOne Black Edition), minddel tökéletesen működött.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#143576) szallasi007 válasza LeventeV (#143473) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem konkrétan az open béták nem tetszettek - aztán megjelent a full játék néztem róla videókat aztán egy barátom megvette nekem. Konkrétan nem tudom abbahagyni, nem tudnám megmondani mi a jó benne de vmi miatt nagyon tetszik.
Én a legtöbb küldetést és magát a farmolást is egyedül csinálom.
Maga a játék szerintem nem könnyű illetve inkább akkor van benne sikerélmény ha kitartó vagy. Valahol írták talán ign.com hogy minden harc más játékban egy boss fight-nak felel meg és ez tényleg így is van.
Egy átlagos csata kb 15-20 perc saját szinteden. Youtube-on van egy magyar srác Fenrir Alfa aki mindent elmond a játék alapjairól, nekem sokat segített.

(#143577) TazLeacher válasza sultansmith (#143571) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor mi a gond? Semmi. Egyénfüggő. Ez olyan, mint kijelenteni, hogy a hajózás, mint olyan hülyeség, mert van, aki rosszul van tőle.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#143578) TazLeacher válasza Xaels (#143575) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem a HA legnagyobb hibája, hogy nem egymás ellen vagyunk. Kellenének "titkos feladatok" a játékban. Pl.: ne tüzelj egyszer sem, míg a másik játékosnak az lenne a feladata, hogy érje el, hogy szabadon engedjék X-et....és így tovább. Úgy, hogy kb. mindenkinek ugyan az a célja, kb. nem sok értelme van sok szitunak, mert úgyis megbeszéljük. A 2. vagy a 3. végigjátszásnál meg már úgy is tök mindegy, mert kimondottan úgy álltok neki, hogy "jó, de most", így lényegében úgyis mindig ugyan arra nyomtok, mivel közös a cél.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#143579) EczkE válasza TazLeacher (#143578) üzenetére


EczkE
addikt

Ez pont hogy benne van a jatekban.

Asszem mindenféleképpen!

(#143580) wolf13


wolf13
őstag

Valaki írna nekem USA profil létrehozásához egy 0% tax-os címet?

Köszönöm előre is.

(#143581) tuki2200 válasza wolf13 (#143580) üzenetére


tuki2200
senior tag

Oregon állam

(#143582) b. válasza marilllyo (#143563) üzenetére


b.
félisten

Nálam a topjátékok között a helye. :) tavalyi év egyik legmeghatározóbb játéka volt számomra . ( zelda-val)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#143583) Neoteric válasza wolf13 (#143580) üzenetére


Neoteric
addikt

Keress rá googlen egy delawarei, montanai, v oregoni McDonald's-ra.

PSN: ne0teric_sAN

(#143584) wolf13 válasza Neoteric (#143583) üzenetére


wolf13
őstag

Köszi, elvileg meg vagyok.

Ezt adtam meg:

Red Lion Hotel Portland Airport
7101 NE 82nd Ave, Portland, OREGON 97220

Viszont , amazonon nem találok 10$ PlayStation Network Card .

Ezt találtam : psn card
viszont így már annyira nem éri meg.

Ha még a szállítást is beleveszem. Amit nem is értek, úgy tudtam mailbe kapok kódot.

[ Szerkesztve ]

(#143585) wolf13 válasza wolf13 (#143584) üzenetére


wolf13
őstag

Tárgytalan.

(#143586) Xaels válasza TazLeacher (#143578) üzenetére


Xaels
félisten

Nem gondolom, hogy kellene bele ez a versengés dolog, alapvetően ez egy krimi ahol természetes, hogy mindenki a gyilkos valódi énjére kíváncsi a maga módján. Az ellenkező látásmódok ütköznek, csak amíg 2-en vagyunk addig mindenképpen teljes egyetértés kell, míg ha többen úgy valakinek mindig sérülhet az elképzelése.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#143587) Madn!ght válasza Madn!ght (#143520) üzenetére


Madn!ght
addikt

Megoldódott, kikapcsoltam az online fiókomban a login verification-t. Sztem ez a funkciója bug-os a játéknak...:D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#143588) prokxy


prokxy
veterán

A RIME-ban kihagytam egy trofit, azt írják, h a végén lesz stage select menüpont, ez a hely kb az első chapter vége felé van (labirintus), kérdésem, hogy minden "rejtvényt" újra meg kell csináljak, h odaérjek?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143589) ldave válasza prokxy (#143588) üzenetére


ldave
félisten

Igen, a chapter select a fejezet elejére tesz, mintha először járnál ott.

A Slime draws near! Command?

(#143590) dunc válasza prokxy (#143588) üzenetére


dunc
nagyúr

igen a végén lesz stage select. Tényleg jó játék!

A végén amikor zuhog az eső az valami elképesztően gyönyörű!

[ Szerkesztve ]

(#143591) prokxy válasza ldave (#143589) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz szépen!

Most nézem a végigjátszásban, hogy ez a rész pont a végén van, ez +1 óra lesz akkor mert véletlen elcsesztem vmit, bakker...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143592) Kvelstadt válasza dunc (#143590) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg az a zene. Nekem nagyon adta.

Prokxy
Már tudod mit kell csinálni és semmi mást nem kell felszedni szóval hamar meglesz az.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#143593) prokxy válasza Kvelstadt (#143592) üzenetére


prokxy
veterán

Igaz, pl. nem kell összehozni a kis malacokat, mondjuk az pont aranyos volt! :D :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143594) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#143595) ldave válasza prokxy (#143591) üzenetére


ldave
félisten

Ha a trófeákra mész, akkor van, amit amúgy is csak az első végigjátszás után lehet megszerezni.

A Slime draws near! Command?

(#143596) prokxy válasza ldave (#143595) üzenetére


prokxy
veterán

Arra, igen. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143597) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit esetleg érint, kint a Metal Gear Survive tesztem:

[link]

Live-Die-Respawn

(#143598) FollowTheORI válasza oriic (#143597) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha komolyan gondolod ezt a játéktesztelést, én a videó formátumot javaslom... nem olvas ma már szinte senki cikkeket meg blogokat.

Minimum podcastokat hallgatnak utazás közben, vagy videókat néznek az emberek/fiatalok.

Ez PH halála is általában véve... én már mondtam párszor. De nem lépnek/-tek még semmit. :) :(

Megírhatod így, ha van kedved cikknek... de inkább legyen videó előbb. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#143599) Kvelstadt válasza FollowTheORI (#143598) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én pont szeretem az írásos teszteket. Ebből is megtudtam ami érdekelt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#143600) vg válasza Kvelstadt (#143599) üzenetére


vg
addikt

Ahogy a ph "olvasók" 99%-a.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.