Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143301) WaterWave válasza oriic (#143300) üzenetére


WaterWave
veterán

lehet rá gyúrni:DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#143302) EczkE válasza oriic (#143300) üzenetére


EczkE
addikt

Mar a leleplezes elott leleplezik a jatekokat... :U

Asszem mindenféleképpen!

(#143303) Bencus88 válasza oriic (#143271) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most olvastam en is ezazzz!!!

(#143304) A`rpi válasza koncsik (#143272) üzenetére


A`rpi
addikt

:C ;] :DDD :DDD

(#143305) james001 válasza oriic (#143300) üzenetére


james001
veterán

2028ban meg... Black Ops IIIIIIII ;]

Gyorsan dobták a világháborús/oldszkúl témát,vissza a jövőbe megint :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#143306) oriic válasza james001 (#143305) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Más a fejlesztő csapat, ők nem dobtak semmit.

Live-Die-Respawn

(#143307) SH4D0W2011 válasza james001 (#143305) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Fura lenne két egymást követő évben két tök hasonló játék azért. Semmi értelme. Na meg ugye három csapat dolgozik, még jó, hogy teljesen mást csinálnak.

Ez alapján meg van valami pletyka egy esetleges World at War Remasteredről.

(#143308) prokxy válasza kriszpontaz (#143298) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, szuper, köszi. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143309) CsonkaImo válasza james001 (#143305) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Már leírni is unalmas, hogy mennyire egyhangú és fantáziátlan ez a sorozat. Ki várja egyáltalán? Kinek lehet még eladni ugyan azt, újra és újra?

(#143310) prokxy válasza #20844032 (#143297) üzenetére


prokxy
veterán

Kinek mi a nehéz...ez nézőpont kérdése! ;)
Nekem idegesítő, meg nem szimpatikus a játék és így nem is "öltem" bele annyi időt, energiát és hagytam.
Viszont érdekes, hogy maga a bemutatók alapján tetszett, de ahogy a "hőst" megismertem, na az egy tipikusan olyan karakter, aminek nem szorítok, hogy végigvigye a sztorit, nem is tudom úgymond beleélni magam, vhogy nem adja...bezzeg a HZD, az eddig nálam mindent visz, meg is csináltam 100%-ra a minap. :)
Mondjuk nem is egy kategória. :D

szerk: mik a tapasztalatok, az UBI milyen időközönként akciózik? Lemaradtam az Originsről sajnos és most várom a csodát a GOLD edition-re! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143311) b. válasza CsonkaImo (#143309) üzenetére


b.
félisten

lol. ne húzd rá az ízlésedet másra. melyik Balck ops résszel, részekkel játszottál a véleményed alapján? Black ops sorozat és MW a mai napig szuper jó játékok. Black Ops 3 ban Zombi-multi-single mód N1. szóval ÉN nagyon várom, meg szerintem pár tíz millióan rajtam kívül.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#143312) ProEvoFan válasza CsonkaImo (#143309) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Iszonyat sokan játszanak vele.PS4en tele vannak a szerverek éjjel-nappal.
PCn halott a CoD, de konzolon királyságát éli.

(#143313) WaterWave válasza b. (#143311) üzenetére


WaterWave
veterán

én is várom de remélem nem lesz jet pack mert akkor megkaparom magam... földön játszódjon földi gravitációkkal:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#143314) b. válasza WaterWave (#143313) üzenetére


b.
félisten

nene. falon futás kell . :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#143315) WaterWave válasza b. (#143314) üzenetére


WaterWave
veterán

ne.. fizetek is érte csak azt ne... megöli a multit :(

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#143316) ProEvoFan válasza WaterWave (#143315) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Titanfall 2ben meg pont feldobta.Mondjuk ott más a pálya szerkezete.Nagyobbak a helyszínek.

(#143317) Rixilend


Rixilend
tag

Udv.
Nem reg vettem a Ps4-et es egy olyan problemam lenne, hogy sosem al le a lemez porgese.
Meg akkor sem ha csak a menuben vagyok.
Ez normalis? Mitol lehet?
Playstation 4 SLIM, 500 GB-rol van szo.
Koszi.

[ Szerkesztve ]

(#143318) oriic válasza b. (#143314) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz jetpack, ezt a készítők pár hete már mondták.

Live-Die-Respawn

(#143319) sultansmith


sultansmith
senior tag

Igazából az amerikai piacon hódít nagyon-nagyon a COD, legyen bármi a témája, teljesen mindegy.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#143320) b. válasza oriic (#143318) üzenetére


b.
félisten

jet pack nem is kell. Mágneses cipellő kell :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#143321) CsonkaImo válasza b. (#143311) üzenetére


CsonkaImo
addikt

“Költői” kérdés volt, ne vedd magadra. Semmi bajom nincs vele ha 10 millióan megveszik, vagy akár többen. Nekem ugyan az minden rész, nem látok különbséget. Ugyan az a látvány, játékmenet, hanghatások. Persze ez csak az én szerény véleményem. Akinek bejön, annak biztos kivánló játékélményt nyújt. Egészségetekre! :R

(#143322) Kendek válasza Rixilend (#143317) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért, mert éppen még telepíti a lemezről a játékot, másolódik róla az adat a HDD-re. Mérettől függően ez akár fél órát is igénybe vehet. Utána lassul, majd le is áll a pörgése.

<-ƘƘ->

(#143323) b. válasza CsonkaImo (#143321) üzenetére


b.
félisten

pedig nagyon különböző, mivel 3 stúdió készíti a sorozatot felváltva, évente egy studió ad ki COD játékot. így 2 év jut egy egy COD-ra stúdiónként. Black ops szériát a Treyarch jegyzi, ők a legjobbak és maga a BO sorozat is MW vel a legjobb.
Teljesen más, mint mondjuk COD WW2, vagy IW, már attól is, mert más csapat készíti.DE szerintem nem játszol a sorozattal, külsősként mondtál véleményt :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#143324) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Custom God of War PS4 Slim. Bár én az első képen tortának néztem. :DDD

(#143325) Jim-X válasza SH4D0W2011 (#143324) üzenetére


Jim-X
őstag

Akarki akarmit mond, ez k.rva jol nez ki :K :B

A játék az nem játék!

(#143326) Rixilend válasza Kendek (#143322) üzenetére


Rixilend
tag

Es nem lehet valahol kovetni, hogy hol tart a masolas?

[ Szerkesztve ]

(#143327) #20844032 válasza SH4D0W2011 (#143324) üzenetére


#20844032
törölt tag

Szép a műhó rajta. Egy folpack tó, meg néhány legófa dobhatna az összhatáson.

(#143328) sultansmith válasza SH4D0W2011 (#143324) üzenetére


sultansmith
senior tag

De ez custom build, ergo otthon csinálta valaki, szorgalomból.

A sima slimhez úgy tudom nem is lesz GOW témázva.

A Pro meg nem néz ki rosszul amúgy, nekem ez már picit túlzás. Bár a fa hatású PS4 eléggé visz mindent! :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#143329) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok!

Youtubeon néztem utána a gamesharing trükknek két ps-en fiók között és több helyen is láttam hogy esetleges bannal járhat a dolog...igaz ez? :U

(#143330) itroh


itroh
tag

Üdv néktek!

Asus Xonar U3 vagy Creative Soundblaster X-Fi Go Pro.

Valakinek van tapasztalata innen, hogy melyik lenne ajánlottabb egy Hyperx Cloud Alpha-hoz?

(#143331) szasanyi válasza Jim-X (#143325) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor én nem is akármit mondok, szvsz ez pocsék. De ízlések és pofonok ugye...

(#143332) b. válasza szasanyi (#143331) üzenetére


b.
félisten

Az én számomra is elég ronda és igénytelen.
ha már fa :

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#143333) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Meg van a Horizon zero dawn limited edition es ki is toltam, most megvettem a Complet edition t, de kulon ikonja van. Meg lesz ott a mentesem? Mert csak a dlc miatt vettem meg. /Még tolti par napig igy nem tudtam megnezni/ esetleg tennem kell valamit hogy ugyanonnan folytassam? /Torolni a masikat?/ A mentesemet hogy tudom elmenteni hogy el ne tunjon es vissza tudjam allitani ha veletlen benazok?

(#143334) Bencus88 válasza lanszelot (#143333) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha csak a Dlc kellett volna miért vettél egy külön játékot? Elég lett volna a dlc-t megvenni, és így ha jól tudom nem fog működni a mentések sem.

(#143335) Kendek válasza lanszelot (#143333) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, hogy külön ikonja van, nem a teljes játékot kellett volna megvásárolnod, hanem csak a lemezhez való The Frozen Wilds DLC-t.

<-ƘƘ->

(#143336) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez a supersampling ez micsoda? kell ez nekem?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#143337) alien19


alien19
tag

Sziasztok! Van valakinek valami infója a That's you című játék magyar frissítéséről? Ma frissült a mobilapp magyarra, de a játék még nem. Jó lenne tudni hogy mikor jön az update :)

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#143338) RangerFox válasza Adam_Shepard (#143336) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha van Prod meg fullHD tv-d akkor kell, amúgy nem.

(#143339) CsonkaImo válasza Adam_Shepard (#143336) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Röviden: [link]

(#143340) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

rányomtam a monster hunterre de kicsit homályosabbnak (fakóbbnak) látom, viszont folyamatosabbnak is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#143341) wolf13 válasza alien19 (#143337) üzenetére


wolf13
őstag

iOS-on nem frissült , lehet még arra várnak, hogy felkerüljön storeba.

[ Szerkesztve ]

(#143342) rio92 válasza itroh (#143330) üzenetére


rio92
csendes tag

Xonar U3-ról tudok véleményt mondani.
Amióta meg van a masina (1 éve, Pro), Xonar U3-at használok hozzá, HyperX Cloud 1 fejhallgatóval. Semmilyen panaszom nem volt még rá, sőt kifejezetten megvagyok elégedve a hang minőségével, illetve a másik oldalról is kaptam már visszajelzést, hogy nagyon tisztán és jól hallanak, hogyan csinálom. Habár megjegyzem más hordozható hangkártyával abszolút nincs tapasztalatom. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: RioBeast92

(#143343) lanszelot válasza Kendek (#143335) üzenetére


lanszelot
addikt

De a kerdesre nem valaszoltatok.
Hogyan tudom a jatek mentest elmenteni?
Ez ugyanaz a jatek csak teljes verzio.

[ Szerkesztve ]

(#143344) tigor válasza JenciHUN (#143329) üzenetére


tigor
tag

Arra gondolsz, hogy ketten egy ismerőssel megosztoztok egy profilon és megosztjátok a store-ban vásárolt játékokat? Én is így nyomom tesómmal, meg még egy páran ismerőseim közül de még sose hallottam, hogy ez esetleges bannal járna.

(#143345) Kendek válasza lanszelot (#143343) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ugyanaz, persze, csak jó eséllyel a mostani mentésedet nem fogja látni és a DLC miatt kezdheted előről az egész játékot. Mindenesetre pl. egy pendrive-ra át tudod másoltatni a jelenlegi játékállásodat.

<-ƘƘ->

(#143346) Istuu15 válasza l.skywalker (#143215) üzenetére


Istuu15
senior tag

A teljes jàték viszont nem lesz ingyenes ugye?

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#143347) Djuree


Djuree
félisten

lassan teljesen szétkopnak az analóg karok gumijai. milyet ajánlotok helyette? ami nem túl drága.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#143348) Schweini válasza Istuu15 (#143346) üzenetére


Schweini
tag

PC-n ingyenes. Itt miért lenne fizetős?

(#143349) vg válasza Adam_Shepard (#143340) üzenetére


vg
addikt

Pontosan ilyen az a élsímítás, nekem nem tetszik, nem is kapcsolom be. Bár a "folyamatosabb" valószinűleg placebó.

(#143350) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Egy sikeres reklamációs ügyintézés történetét szeretném veletek megosztani.
Csak a Store-ból veszek játékot, lemezes kiadásom nincs. 2016-ban megvettem a Witcher 3-at az összes kiegészítővel együtt. Végig játszottam, semmi gond nem volt vele, rengeteg időt beleöltem, sok örömöt okozott.

Idén januárban újra letöltöttem, gondoltam megpróbálom megszerezni a platina trófeát. Na itt jött a probléma.
Körülbelül 10 perc játék után kék képernyő és CE-34878-0 hibakód fogadott. Utána megint és megint. A tizedik alkalommal meguntam és írtam a magyar supportnak egy levelet.
Leírtam nekik, hogy mivel a játékot rendeltetésszerűen használni, szeretném a vételárát visszakapni.
Egy rakás bugyuta kérdés és tanács jött a válaszlevélben:
Frissítsem a programot, frissítsem a rendszert, ha így sem megy töröljem a játékot, majd telepítsem újra és ha ez sem válik be csináljak egy hard resetet. (inicializálás)

Kérdezték, hogy milyen lan kábelt használok!!! Még jó, hogy offline a játék. :DDD

Írtam, hogy ezek nagy része megvolt, inicializálni nemfogok, mert minden más játék tökéletesen működik és a konzol is újnak mondható, hiszen 2017 decemberében cseréltük le a régi modellt egy Pro modellre.

Itt jött egy érdekes dolog. Ilyen hiba esetén a konzol felajánlja, hogy küld a Sonynak egy videót a problémáról. Én ezt elfogadtam, mind a tíz alkalommal és elküldtem.
Mikor ezt megemlítettem a supportnak, azt mondták, hogy ők ezekhez a videókhoz nem férnek hozzá, szóval vegyem fel videóra, hogy valóban hibás a játék és küldjem el nekik, mert különben nem hajlandóak foglalkozni a problémámmal. :W
A Sony konzoljáról a Sony által fentartott Playstation szerverre elmegy egy videó és nem férnek hozzá????? Akkor ki fér hozzá? :F

Ezen vitatkoztunk pár napig, végül fogtam a telefonom, állványra raktam és felvettem a játékmenetet, amiben a probléma hét percen belül jelentkezett!!!!
Természetesen alákommentálva, főleg a "hibaüzenetét küldje el a Sony számára" résznél elküldtem nekik a videót.
Tegnap jött a levél, hogy az összeget a virtuális pénztárcámba visszatöltötték.

Akárkinek ilyen problémája van, nyugodtan szálljon rájuk. Majdnem két hónap alatt, devégül visszakaptam a pénzemet. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.