Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143351) Forrest Gump válasza Istuu15 (#143346) üzenetére


Forrest Gump
tag

De igen, csak gondolom tele mikrotranzakcióval.:)

(#143352) Tatyla


Tatyla
őstag

Előtöltottem ezt a Tera Online-t a kis 45 gigájával, de ha ma délután elinditom és úgy fog kinézni mint 10 éve, visítva fogom ledózerolni a gépről

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#143353) 30z.Samu válasza Oposzumtoszó (#143350) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tanulságos story..ha nem akarunk 2 hónapos kálváriát a pénzünkért, akkor kapásból vegyük fel telefonnal a hibajelenséget. :D

Sic Parvis Magna

(#143354) Oposzumtoszó válasza 30z.Samu (#143353) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

:DDD

De ez vicc, ne haragudj. Jol végződött ez a lényeg

(#143355) 30z.Samu válasza Oposzumtoszó (#143354) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként tényleg érdekes, hogy nem férnek hozzá a videóhoz, amit Te elküldesz a Sony felé. De hát biztos mindennek megvan az oka.

Sic Parvis Magna

(#143356) lanszelot válasza Kendek (#143345) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Talaltam valaszt gondoltam ha masnak is kell:
Aki nem tudangolul: ugyanabban a regiokodban mukodik a mentes. /Csak tudnam mi az a regiokod.../

Are save games from Horizon Zero Dawn compatible with Horizon Zero Dawn: Complete Edition?

Save games from Horizon Zero Dawn are compatible with Horizon Zero Dawn: Complete Edition, but only if both games are from the same region. The exception is Latin America – save games from the Latin American edition of Horizon Zero Dawn are not guaranteed to be compatible with Horizon Zero Dawn: Complete Edition in every Latin American country.

Below is a list of title IDs for the standard edition of Horizon Zero Dawn and the corresponding compatible title ID for Horizon Zero Dawn: Complete Edition, broken down by region. You can find the title ID on the disc or on the side of the packaging; it starts with ‘CUSA’ followed by five numbers.

Europe:

Standard Edition: CUSA01021 > Complete Edition: CUSA10211
Standard Edition: CUSA07319 > Complete Edition: CUSA10212
Standard Edition: CUSA07320 > Complete Edition: CUSA10213

(#143357) Bencus88 válasza Tatyla (#143352) üzenetére


Bencus88
nagyúr

itt is csordogál már lefelé :)

(#143358) Istuu15 válasza Schweini (#143348) üzenetére


Istuu15
senior tag

Oké köszi köszi!

Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Xiaomi Mi 8 128GB Blue, Xiaomi Mi Power Bank 5000 MAH, Huawei Band 0 Smartwatch, PS3 Super Slim, PS4 Slim

(#143359) saelin válasza Bencus88 (#143357) üzenetére


saelin
veterán

Nálam is, de csodát nem várok. A grafika az maradt a régi és semmi extra content nem lesz konzolon. Az irányítása fogja eldönteni hogy kell e vagy sem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#143360) Djuree válasza Tatyla (#143352) üzenetére


Djuree
félisten

sajna úgy fog. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#143361) Shamat válasza lanszelot (#143333) üzenetére


Shamat
aktív tag

Ha ugyanolyan régiós a játék, akkor menni fog a mentésed. Nekem is megvolt a Limited Edition magyar store-ból, megvettem a Complete Edition-t (szintén magyar store-ból) és működtek a régebbi mentéseim. :R

DEAD LIKE ME

(#143362) sutyesz96 válasza lanszelot (#143356) üzenetére


sutyesz96
őstag

Régiókód/régiózár a te esetedben azt határozza meg, hogy mit melyik store-ról töltöttél le. Ha nem azonosak, akkor valószínűleg azért nincsenek pariban.

Viszont lemezes játéknál, feltöltőkódnál, ps plus kártyánál is figyelni kell, mert azokon is van régiózár. Tehát egy 50€-s németországi feltöltőt nem fogok tudni felhasználni HU store-ban.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#143363) Schweini válasza Bencus88 (#143357) üzenetére


Schweini
tag

Letöltöttem én is, de ha jól látom csak 2 után lesznek szerverek. Addig nem is enged belépni. :(

(#143364) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Néztem a profilotokat és látom, hogy többen is kimaxoltátok az Uncharted 4-et. Lenne egy kérdésem....

Nem hajlandó beadni... :(

Már 2x megcsináltam úgy, hogy senki nem vett észre minket. Vagy ha igen akkor azonnal nyomtam egy restart checkpoint-ot. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#143365) gianni85 válasza marilllyo (#143364) üzenetére


gianni85
veterán

*Glitched Trophy*
For some players this trophy unlocks fine, for others it does not. If it glitches on you do the following:
1. After beating the story go to the PS4 settings and back up your save games.
2. In the PS4 settings delete all Uncharted 4 saves except for the profile data and the one you completed the story with.
3. Boot up the game and start chapter 13 via chapter select. Make sure your kill count is at zero in the statistics (important)! If it isn't at zero, keep restarting the chapter on different difficulty settings until the stats show 0 kills. Now redo the trophy.
If it still doesn't unlock there is yet another fix available HERE.

Ha jól emlékszem nekem is elég volt a save (nem profil) fájlt törölni, és nem kellett azt a sharpshooter glitch-et csinálni amit a linken ír

[ Szerkesztve ]

(#143366) prokxy válasza marilllyo (#143364) üzenetére


prokxy
veterán

Belenéztem már YT-on az Uncharted 4-be, ez nekem nagyon kell! :D

Van az első 3-nak vmi kollekciója, meg a 4-nek is 2 része, ha jól láttam, melyik részel érdemes ezt a sorozatot elkezdeni?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143367) sting2 válasza prokxy (#143366) üzenetére


sting2
addikt

Sorozatokat hogy szoktál nézni?. :)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#143368) danielgalaxy válasza prokxy (#143366) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ha egyszer van első, második, harmadik, negyedik része, és egy azutáni spin-off, akkor szerintem ebben a sorrendben pont jó is lesz. :) Aztán persze viheted Tarantino stílusban is, előbb a második rész, aztán a negyedik, majd vissza az elsőre... :)

[ Szerkesztve ]

(#143369) Zoleee83 válasza prokxy (#143366) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az első 3 rész egyben megvehető, jelenleg is akciós a store-ban Uncharted The Nathan Drake Collection néven.
5465HuF, érdemes lehet beszerezni ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#143370) prokxy válasza sting2 (#143367) üzenetére


prokxy
veterán

Vannak ám előzmény részek többnél, miután kijött a játék, film, most nem sorolok fel semmit, egyet mégis, oké, nem sorozat, de ott vannak a SW filmek pl... :) Simán lehet bármelyik rész előzmény. De akkor kezdem a Collection-nel. ;)
Szóval bocs, de inkább megkérdezem, mit Tarantio stílusban toljam! :D

(#143371) szzoo: Hát igen, a trilógia grafikája nem egy eget rengető! :D de gondolom, h a történet kárpótol.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143371) szzoo válasza prokxy (#143366) üzenetére


szzoo
tag

- 1-3: Uncharted: The Nathan Drake Collection
- Uncharted 4: A Thief’s End
- Uncharted: The Lost Legacy

Én a 4. résszel kezdtem. Élvezhető az előzmények ismerete nélkül is. Ha nem lenne kedved a PS3-as trilógiához, akkor se hagyd ki a 4. részt. (Én utólag apránként biztos pótolom)

(#143372) marilllyo válasza szzoo (#143371) üzenetére


marilllyo
veterán

Fura de én úgy gondolom, hogy az ember most már inkább a 4. résszel kezdje mint az elsővel.

Az első rész (noha remastared) kicsit kopottas már ... kevésbé kifinomult mint az utána következők. El veheti az ember kedvét a folytatásoktól.

De ha egyből a 4. résszel kezdjük akkor kapásból ott a döbbenet és a wow faktor... Fellelkesítheti az embert arra, hogy időt szenteljen a sorozatra. Így majd később az első rész hibái felett el lehet siklani.

Most viszem harmadjára végig és egyszerűen ámulat egy pár helyszín...

Nem járnak kéz a kézben a folytatások szóval annyira nem fontos történet szempontjából a sorrend.

Szerk.: Ettől függetlenül még mindig nem az én játékom ez a frencsájz. :U Elismerem de ennyi...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#143373) #20844032 válasza szzoo (#143371) üzenetére


#20844032
törölt tag

És még van az Uncharted: Golden Abyss is, de az sajna nem létezik PS4-re, pedig többször felmerül már pletyka szinten.

marilllyo: a minőség nem kopik el. Szerintem az U2 máig a definitív uncharted. Négy ide-négy oda.

[ Szerkesztve ]

(#143374) danielgalaxy válasza prokxy (#143370) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Nekem a Nathan Drake Collection volt az első játék, amit végigvittem, mióta megvan a Pro. A grafikáján persze a felújítás ellenére is látszanak az évek (a harmadik rész viszont már szerintem kegyetlen jól is néz ki), de az élvezhetőséget ez nem befolyásolja. Nagyon jó kis játékok, remélem valamilye formában megújul majd a sorozat egy idő után, és jön új rész, vagy egy hasonló stílusú széria.

(#143375) Gery9112 válasza marilllyo (#143372) üzenetére


Gery9112
őstag

Az első részben konkrétan gyatra mai szemmel az irányítás, nem oda ugrik ahova gondolod, hogy ugrani fog, nem ott kapaszkodik meg ahol kéne. Látszik, hogy kicsit még fapados. Ettől függetlenül azért a nosztalgia elviszi a hátán, van egy kis Smaragd románca/Indiana Jones feeling.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#143376) Bad Pritt válasza szzoo (#143371) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a másodikat se hagynám ki.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#143377) sultansmith válasza szzoo (#143371) üzenetére


sultansmith
senior tag

Az a durva, hogy anno megvettem csak a 3-at, és most nem tudom megvenni csak az 1. és 2. részt, mert már csak a collection van... :/

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#143378) gianni85 válasza Bad Pritt (#143376) üzenetére


gianni85
veterán

Legjobb... bár lehet hazabeszélek, mert azzal kezdtem anno. Utána az első rész technikailag nem volt még eléggé kiforrott, a harmadiknak meg a sztorija nem ért fel a második részhez.

(#143379) sting2 válasza gianni85 (#143378) üzenetére


sting2
addikt

A videó játékok olyanok mint a nők.
Akiknél anno "lefőtt a kávé" azokkal már nem érdemes később kezdeni mert csak csalódás.. ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#143380) itroh válasza rio92 (#143342) üzenetére


itroh
tag

Hello, köszi a választ, ebben bízok én is.
A kontrollerre dugva tényleg sokkal gyengébb a hangminőség mint pl. Pc-n, ahol egy Xonar DGX-be van dugva a fejhallgató. Elvileg az U3-ban ugyan az a fejhallgató erősítő rész van, így várom a tényleges erőt.
Csak a megerősítésre vártam, hogy felismeri-e a Ps. Rendelés alatt.

Köszönöm!

(#143381) gianni85 válasza sting2 (#143379) üzenetére


gianni85
veterán

hehe. :C
Azért ez nem mindig igaz. Pl az UC 4 után az UC 2 még simán vállalható. Az első részen nagyon látszik, a későbbiek fényében, hogy ND első blockbuster TPS és első PS3 játéka volt.

(#143382) Bad Pritt válasza gianni85 (#143378) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem is az a kedvenc.
Én amúgy a karakterek közti iszonyat smooth interakciókat imádom, az elsőben ez még annyira nem jött át, de aztán a 2-ben a Chloe-Drake-Flynn hármas párbeszédei, a 3-ban Cutter és Drake dumái, a 4-ben meg a két Drake volt hatalmas, már csak ezek miatt is érdemes végigjátszani őket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#143383) SH4D0W2011 válasza itroh (#143380) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az U3 biztosan működik PS-sel, van nekem is, bár más DAC van a konzolra kötve. Plusz hozzám is úton van egy Cloud Alpha, mára kértem a szállítást, ha megérkezik, kipróbálom, és írok majd pár mondatot róluk. :)

(#143384) danielgalaxy válasza SH4D0W2011 (#143383) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Pár hete én is vettem egy Cloud Alphát. Érdemes, vagy lehet DAC-ot tenni a fejhallgató és a kontroller közé, és ha igen, milyet?

(#143385) prokxy válasza Bad Pritt (#143382) üzenetére


prokxy
veterán

Dobozosan ennek a Collection-nak 2 verziója van vagy csak a borító más (kék, sárga)? Van vmi különbség?
kép1
kép2

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143386) Bad Pritt válasza prokxy (#143385) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Különbség nincs. Csak tipp, de szerintem ez úgy volt, hogy eredetileg csak a pakkot lehetett venni a sárgásbarna borítós változatban, utána kiadták őket külön-külön digitálisan és dobozosan is és akkor cserélték a kékre, amin meg a három különálló borító van montázsolva, hogy egyértelmű legyen a tartalom. Vagy lehet, hogy piactól függ, melyiket használják.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#143387) SH4D0W2011 válasza danielgalaxy (#143384) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szerintem érdemes lehet vagy egy külső hangkártya, vagy egy DAC/AMP hozzájuk. Nekem kontrollerről az 50 Ohm impedanciájú Sennheiser csak max. hangerőn kielégítő, az Alpha pedig 65 Ohm-os, az lehet még halkabb lesz.
Sokan használnak itt ilyet, de ismerősnek hamar tönkrement, az ASUS Xonar U3 biztosan működik még ezen kívül, nekem jelenleg egy ilyen van optikán a PS-re kötve, plusz erre hangfalak.
Kontrollerre nem nagyon tudom, mit lehetne dugni, esetleg egy kisebb méretű erősítőt (FiiO E06?), de engem már ez is zavarna, ha ott lenne még pluszban. Ráadásul amikor telefonnal használtam ilyet, kb. 3 órát bírt. Az USB-re, vagy optikára dugott megoldást én jobbnak tartom. :)

[ Szerkesztve ]

(#143388) Gery9112 válasza prokxy (#143385) üzenetére


Gery9112
őstag

Kicsapjam a biztosítékot nálad, hogy van egy harmadik verzió? :DDD
Anno ezt vettem meg és megérte, nagyon szép kiadás

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#143389) danielgalaxy válasza SH4D0W2011 (#143387) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

És akkor ezt közvetlen a PS-re kell csatlakoztatni USB-n, majd ebbe jacken az Alphát?

Bár egy 10 ezres hangkártyától kicsit tartok.

[ Szerkesztve ]

(#143390) prokxy válasza Gery9112 (#143388) üzenetére


prokxy
veterán

Ááá, nem kell, már rég le van verve nálam! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#143391) SH4D0W2011 válasza danielgalaxy (#143389) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ha az USB-s hangkártyákra gondolsz, akkor igen, működnek szépen. Legalábbis erről a kettőről biztosan tudom én is. Miért tartasz tőlük?

[ Szerkesztve ]

(#143392) Lackooo84 válasza sultansmith (#143377) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hívd fel a supportot, és megoldják, kitörlik a vásárlást.

The Truth is out there...

(#143393) CsonkaImo válasza danielgalaxy (#143384) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Érdemes, Cloud-hoz főleg. Én Creative Sound Blaster E1-et használok a controllerhez. Teljesen jól teszi a dolgát, csak egy rövid jack-jack kábel kell.

[ Szerkesztve ]

(#143394) Begi válasza sultansmith (#143377) üzenetére


Begi
senior tag

(#143395) erahurka válasza sultansmith (#143377) üzenetére


erahurka
félisten

Pont hogy először csak collection volt, aztán kiadták őket külön-külön is. Dobozosan és digitálisan is kaphatóak.

(#143396) killerjohn


killerjohn
addikt

Sziasztok!

Van itthon egy PS4 (az én accountommal) és két gyerek. Eddig közösen használták a PS4-et. Van rá iszonyat sok free monthly játék, és pár megvásárolt (FIFA, Overwatch, Fortnite, LEGO játékok stb).

A kisebbik a szülinapjára azt kapja, hogy saját gépe lesz és megkapja vele együtt az accountomat (valahogyan majd átírom az ő email címére, meg nevére...).

Az új gépre regisztrálok a nagyobbik srác email címével egy új accot.

Lenne pár kérdésem...
1) mindkettőre kell playstation now, ugye? vagy esetleg van valami "family" opció?
2) pl ha az újon a nagyobbik FIFA-zni akar a másik gépen lévő accounttal (pontok, csapatok, felszerelések), akkor olyat lehet?
3) a Fortnite és az Overwatch-ot logikusan meg kell vennem újra ehhez az accounthoz is, ugye?
4) Minecraft-ozni lehet valahogy úgy, hogy 4-en játszanak 2-2 osztott képernyőn? (LAN vagy online)
5) Fortnite és Overwatch játékokban nem tudjátok, van olyan hogy egy csapatban tudnak játszani?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#143397) Xaels válasza killerjohn (#143396) üzenetére


Xaels
félisten

Minek akarod ennyire túlbonyolítani?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#143398) killerjohn válasza Xaels (#143397) üzenetére


killerjohn
addikt

ezt hogy érted? a kérdések többsége arra vonatkozik, hogy mindent kétszer kell-e mostantól megvenni

(#143399) Mr X válasza killerjohn (#143398) üzenetére


Mr X
veterán

Feltételezem, azza gondolt, hogy miért nem osztod meg az eddigi acountod a másik géppel.

(#143400) agyhalal válasza marilllyo (#143364) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Lehetséges, hogy Nathan bátyja, Sam támad rá valakire amíg nem nézel arra. Lényeges, hogy egyikőtök sem támadhat senkire sem ehhez a trófeához.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.