Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141930) energy4ever válasza Csabee86 (#141927) üzenetére


energy4ever
addikt

Konzolokszervizevel jobb vigyazni. Panaszkonyvvel nem mesz semmire se, nem erdekli az ottani fonokot semmi sem... Hanyszor volt adougyuk is, ami miatt napokra bezartak!? Sikasztani tudnak csak, meg paraszt alkalmazottakat felvenni... Parszor jartam naluk, meg a szerviz reszlegukon. Bunko kiszolgalas, hozza nem erto emberek.
Szerk: Kozben rakerestem: Ennyit a konzolok szervizerol!

Konzolok szervizeben mikor megvettem a PSVR-t:

-PS4-hez szeretnek VR Headset-et venni.
-Mi nem arulunk VR Headset-et, csak magat a VR-t.

Nem ertette meg a gyerek, nekiallt egyre idegesebben valaszolni, majd agresziv modon kezevel hadonaszva mondogatta, hogy a Headset az amit a fuledbe dugsz, a VR az meg csak siman "HEAD"... :W :W :W Utana inkabb beletorodtem, hogy ilyeneket alkalmaznak... :(

De amugy sajnos nem csak a konzolok szervize ilyen... Rengeteg konzol boltot ismerek, de szinte kivetel nelkul vagy ritkanagy paraszt eladok vannak, vagy nem ertenek semmihez se. Nem tudom mennyi fizetest kapnak ezek az emberek, de nemhiszem, hogy megfizetik oket, hogy csak ilyet talalnak.
LEhet azt mondani ram, hogy csak en latom igy, de nem. Baratnom is jon velem, es ugyan az a velemenye neki is ezekrol az "emberekrol" mint nekem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.