Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140401) b. válasza Bencus88 (#140400) üzenetére


b.
félisten

Köszi ! EZ miatt ( is) vettem ps4 prot( is ) :DDD :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#140402) Bati0501 válasza rio92 (#140374) üzenetére


Bati0501
őstag

Battlefield 1-et én is ajánlom. Én karácsony körül vettem meg az akkori akcióban, ami akkor is elég jó ár volt, de a mostani még 1500-al kedvezőbb.
Igen, elvileg októberben jön a következő, elvileg a téma a második világégés lesz, mely a mostani részből fog építkezni, úgyhogy szerintem tényleg érdemes megvenni.

(#140403) Atomgeszi válasza saelin (#140389) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Projektoron is jelentkezik. Cserébe az Xboxom is csinálja :DDD
De csak néha néha - Bár Én egy 500Ft-os kukázott HDMI-vel használom.

(#140404) vonSux válasza Bati0501 (#140402) üzenetére


vonSux
őstag

Hell no! Legalább ilyen pletyka, hogy vietnámba megy a sori. A vh-t remélem kimakszolták a BF1-el meg a COD WWII-al.

(#140405) b. válasza vonSux (#140404) üzenetére


b.
félisten

COD ból Black Ops 4 várható szerencsére. nagyon várom ! :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#140406) prokxy válasza Shamat (#140384) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, ezt ma kipróbálom! :R 1-2 dolog nem világos (pl. hogy indítom safe módban a ps-t, stb, de majd utána olvasok).

(#140392) stilo18: Elfeketedik, nem kapcsol ki. Mert ha kikapcsolás más, annak van "animációja"

(#140396) b.: kipróbálom ezt is, vmi csak megoldja majd. A YUV420 vszínű jó lesz, mivel nem kell akkor váltania a színskálák között. Ugyanis az egész elsötétedésnek kb ez az oka.

(#140398) kriszpontaz: monitoron nem is fogja, ha nem HDR-es. Amióta azt belőttem, csak azóta van ez...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#140407) pr0bi válasza vonSux (#140404) üzenetére


pr0bi
senior tag

WWII-ben sokkal több van mint a cod-ban láttál. Egy BF1942 remake nagyot durranna, máig nem tudom elfelejteni amikor elzúgsz az ellenség bázisa felett El Alameinben egy B17-el.

[ Szerkesztve ]

(#140408) vg válasza Bati0501 (#140402) üzenetére


vg
addikt

Az a baj, hogy a BF1 leginkább a gyalogos témára van ráfeküdve, annyira nem fontos benne a járműves harc. Inkább amolyan BF/COD keverék lett a BF1. Ez valakinek bejön, valakinek nem. Én pl egy fillért nem adok érte.

(#140409) oriic válasza vonSux (#140404) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bad Company 3-at pletykálták meg 2. VH-s új részt,de elvileg előbbit átrakták 2019-20-ra. Személyes tippem, hogy BF-ből a VH-s rész jön idén, a COD-ből meg a modern rész. (BO4 elvileg)

Live-Die-Respawn

(#140410) Neoteric válasza oriic (#140409) üzenetére


Neoteric
addikt

Megnéztem a videót amiben mondta ezt az a gyerek, de nem győzött meg. Anno a BF1-nél full részletesen elmondott mindent, még a pályák neveit is, most meg csak durrogtat nagy szavakat konkrétumok nélkül. Kicsit gyanús. Illetve amúgy én ebben semmi logikát nem látok, sokkal több értelmét látnám annak ha idén jönne a Bad Company 3 Vietnammal és a hidegháborúval, aztán csak rá 1-2évre a WWII Battlefield. :(

PSN: ne0teric_sAN

(#140411) bandiie


bandiie
aktív tag

Érdekes ez az elsötétedős téma... Nekem a ps még sosem csinált ilyet, viszont a laptopom ha ki van terjesztve a kép a tv-re, rendszeresen csinálja. Pár éve próbáltam a végére járni, de pár nap után feladtam, azóta olyan.

(#140412) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Valaki játszik a COD Infinity Warfarral?
Nekem tűnik totál erdektelennek és monotonnak a játékmenet?
Pedig bíztam benne hogy a MW remasterhez képest kicsit jobb lesz...

(#140413) Atomgeszi válasza WhiteWalker (#140412) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elég volt a béta.

MW Remaster is csalódás volt..

(#140414) vonSux válasza oriic (#140409) üzenetére


vonSux
őstag

Én nem bánom ha jön vh téma idén, ha más örül neki. A bf1-el és a cod ww2-vel szemtelenül keveset játszottam, vagyis hogy átmenjek pronyóba: nem adta. De egy Bad Company 3-ra már rendesen berezgek :D

(#140415) marilllyo válasza vonSux (#140414) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez a Bad Company dolog ez szerintem értelmetlen.
Egyébként ők nyilatkozták, hogy a humor és a háború nem fér össze ezért nem jött 3. rész.
Na most a BF-ek kampánya szerintem eléggé.... silány. * Most lesz egy szokásos qte-s 5 órás agyaggalamblövészet némi humorral... hát ok.
A BfBC2 multija az meg igazából ugyanaz amit továbbvittek és továbbfejlesztettek a további részekbe.
Én mondjuk ott tértem át CS:S-ről BFBC2-be. Nekem 4 évnyi CS után a Bad Company 2 multija ....kb... gif volt.

*szerk.: A BFBC2-é mondjuk spec pont jó volt... tehát onnantól értendő. Azóta részemről ugyanaz mint az összes COD játék.

Hozzáteszem nem akarok 2 vh-s Battlefield-et. Közelmúlt-jelen... Vietnam OK. M16 volt már meg kalas is. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#140416) AxBattler válasza marilllyo (#140415) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem véletlen, hogy még mindig pörögnek a BC2 szerverek.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#140417) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Need for speed 2015 megér 4000 forintot?

(#140418) Carlos Padre válasza prokxy (#140406) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem 2gen fat gépem van, nem hdr-es a monitorom és mégis csinálja. Inkább egy rejtett firmware hiba, mert nagyjából egy éve kezdte egy rendszerfrissítés után.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#140419) WhiteWalker válasza Atomgeszi (#140413) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Annyira nem gáz, csak azóta eltelt 10 év.
Bíztam benne hogy azóta csak van némi újítás játékmenetben.

(#140420) pockhome válasza WhiteWalker (#140412) üzenetére


pockhome
senior tag

Most vittem végig, baromi unalmas volt szerintem is.
Multit kipróbáltam, de már ahogy láttam csak azok játszanak vele akik este mindenki édesanyjával háltak, ha lelövöd, így offoltam. MW remastereddel szintén ez a helyzet :(

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#140421) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Lehet még "sima" PS4-et kapni, mert lehet, hogy nem néztem meg eléggé, de már csak a Slim verziót látom mindenfelé?

Van valami "hátránya" a Slim verziónak amúgy?

(#140422) Schweini válasza nincsnév007 (#140417) üzenetére


Schweini
tag

Szerintem inkább Driveclub. Én azt hamar meguntam.

(#140423) 30z.Samu válasza SunMount3r (#140421) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Fat-hez képest nincs semmi hátránya.

Sic Parvis Magna

(#140424) Neoteric válasza SunMount3r (#140421) üzenetére


Neoteric
addikt

Nincs rajta optikai audio kimenet.

PSN: ne0teric_sAN

(#140425) Droughert


Droughert
tag

Lunar New Yaer Sale Part1 (Feb.8-14)
Ide is linkelem, hátha valakit érdekel a HKG stora akciója.

(#140426) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Kérdés: némelyik játék mellé adják a külön letölthető soundtracket is. Azt ki lehet menteni a PS-ről, hogy mondjuk telefonon is hallgatható legyen?

(#140427) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Most 7490-ert van a Diablo 3. Megeri annyiert?

Anno regen PC-n a Diablo2-t toltam orrverzesig, bneten termeszetesen HC, meg minden, D2jsp-n meg van accountom egy raklap FG-al :DDD De a Diablo3-al meg sosem jatszottam... Mennyire jo PS4-en kontrollerrel, es mennyien toljak meg online? Nagyon ra lehet cuppani? ;]

Thx

A játék az nem játék!

(#140428) 30z.Samu válasza Jim-X (#140427) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha a 2-re rácuppantál anno, akkor erre is simán rá fogsz. Csak az irányítást kell megszokni. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#140429) Jim-X válasza 30z.Samu (#140428) üzenetére


Jim-X
őstag

Beremegett a kezem azon a k.rva BUY gombon :DDD

Felek ;]

Te nyomod amugy? Nem most lesz ladder reset, vagy Dio3-ban hogy hijjak? :D

A játék az nem játék!

(#140430) 30z.Samu válasza Jim-X (#140429) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, én nem játszom vele, csak tapasztalatból tudom hogy ha egy játéknak az elődjét szerette valaki, akkor jó eséllyel az újabb kiadást is szeretni fogja platformtól függetlenül. :)

Sic Parvis Magna

(#140431) saelin válasza Jim-X (#140427) üzenetére


saelin
veterán

Már több hónapja fent van a gépen és néha-néha előveszem. A story módot talán csak kétszer toltam végig az annyira nem nagy szám... De az adventure módra és a riftekre rá lehet függeni! Most pl eldöntöttem hogy megpróbálok végig csinálni egy szezont necro-val.

Arra készülj fel higy rengeteg benne a grind, a farmolás itemek utan! Ilyen szempontból olyan mint egy MMO, akár haverokkal is lehet tolni amíg meg nem unjátok. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#140432) Helmoras válasza saelin (#140431) üzenetére


Helmoras
őstag

En is elgondolkodtam rajta... De kiegtem 4000 ora alatt PCn... 😂

Viszont klassz lenne kicsit megint rafuggeni valamire, lassan vegzek az assassin's originssal, nem tom mire kene raugrani... :))

[ Szerkesztve ]

(#140433) modflow


modflow
veterán

Én most találkoztam először a Shadow of the Colossus-al.
Csak magát a lemezt tudtam gyakorlatilag kipróbálni, mert nem volt már este időm.
Elsőre az volt fura, hogy nem bírtam elindulni a lóval. :D Volt vagy 5 perc, mire rájöttem, hogy mit kell megnyomni hozzá.
Aztán addig mentem, amíg megpillantottam az első kolosszust. Próbáltam felugrani rá, de nem ment.

Most fejeztem be a Last Guardian-t, abban néha agyvérzést lehetett kapni az irányítás miatt. Gondolom itt is direkt úgy van kialakítva az irányítás, hogy ne legyen egyszerű, hiszen akkor a 16 kolosszust 16*5 perc alatt le lehetne tudni. Szóval gondolom ez játéktervezői taktika.

Gyanítom nem lesz egyszerű megszoknom ezt se az irányítást illetően.

(#140434) -FLY->


-FLY->
őstag

FC4 ps plushoz csak közvetlen vásárlásnál működik (gép dobta fel), vagy az is elég ha 18k (ps store ár) helyett megveszem simán 15k-ért a feltöltőkártyát és azt "regisztrálom" be?

(#140435) Kvelstadt válasza Jim-X (#140427) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem teljesen jó az irányítás konzolon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#140436) hitman77 válasza modflow (#140433) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Én sem találkoztam még a játékkal de azért csak nem 16 kolosszus legyőzése az egész...

(#140437) Schweini válasza -FLY-> (#140434) üzenetére


Schweini
tag

Én úgy tudom csak akkor kapod meg, ha storeban fizetsz elő.

(#140438) RangerFox válasza -FLY-> (#140434) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

És csak akkor ha mèg soha nem volt az accon + előfizetès.

(#140439) Jim-X válasza saelin (#140431) üzenetére


Jim-X
őstag

Mar jon lefele :W :DDD

A játék az nem játék!

(#140440) Rigormortiis válasza Kvelstadt (#140435) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az a bibi, hogy aki anno nem ps2-n látta először, annak nem ugyan az az élmény. Akkoriban ez az irányítás egy kicsit sem volt fura. Ahogy az sem érdekelt senkit, ha harc közben olykor 20 fps alá is beesett a framerate. Ismétlem, senkit nem érdekelt. Csak azóta nagyot fordult a világ. De pl múltkor valaki írta itt, hogy megvette a final fantasy x-et és nem tetszett neki. Megértem. Szerintem meg a világ egyik egyik legjobb játéka, amit időnként még manapság is előveszek. Nem a nosztalgia miatt, mert pl a ps2 éra előtti dolgokat már az én gyomrom sem veszi be, hiába nes-sel kezdtem. Egyszerűen az a sztori, játékmenet és látvány a mai napig megállja a helyét, főleg a hd kiadás (és főleg vitán). De megértem, ha a jatékmenet egy Vicser után megfekszi a gyomrát, pedig ez mar anno is a lehető legkezsüelebb jrpg volt.

Változnak az igények, de a SotC azért működhet ma is, mert azóta sem készült ilyen játék. Még csak hasonló sem.

(Minusz a Titan Souls, de nem egy liga a kettő.)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#140441) modflow válasza hitman77 (#140436) üzenetére


modflow
veterán

Hát nem tudom...

Valaki árulja már el azt, hogy a leges legelső kolosszusnál mégis mit kell megnyomni, hogy egyáltalán a földről felkapaszkodjon a lábára???? X + mi?
Már végignyomtam mindent, de semmi....
Érdekes, hogy a sziklafalon fel bír mászni X + R2-re, de ott meg nem kapaszkodik meg.
K***** idegesítő, hogy 30 perc alatt még a lába aljára se jutottam fel.

(#140442) #32965376 válasza modflow (#140441) üzenetére


#32965376
törölt tag

Felugrasz és jobb ravasszal megfogod a szőrét.

(#140440) Rigormortiis - Én csak a kihívást hiányolom a játékból (most jön az 5. boss hardon). Egyébként teljesen okés.

[ Szerkesztve ]

(#140443) erahurka válasza #32965376 (#140442) üzenetére


erahurka
félisten

Vannak benne nehézségi szintek? A PS3-as remastered kiadásból nem rémlik ilyesmi. Ha volt és lejjebb lehetett volna kapcsolni mondjuk a homoki repülő kígyónál akkor nagyon mérges leszek! :((

(#140444) #32965376 válasza erahurka (#140443) üzenetére


#32965376
törölt tag

Story kezdetekor megkérdezte, hogy easy - normal - hard fokozaton akarom indítani.

Gondolom olyanokat állíthat, hogy gyorsabban fogy a staminám, több a HP-ja a colossi-nak esetleg több ponton kell csapdosni a colossi-t, mielőtt megmurdelne.

A statisztikáknál is szépen szétszedi, hogy easy-normal-hard fokozaton melyik volt a leggyorsabb időm, amivel legyőztem az adott boss-t. Nem hiszem, hogy menet közben lehetne állítani.

[ Szerkesztve ]

(#140445) modflow válasza #32965376 (#140442) üzenetére


modflow
veterán

Köszi!

Akkor a mászás kombója felületfüggő? Növényen ez, szőrön az és így tovább? Ez szivatás...

(#140446) #32965376 válasza modflow (#140445) üzenetére


#32965376
törölt tag

Mindenen a jobb ravaszt kell nyomni. Eddig legalábbis csak azt nyomtam. Azzal kapaszkodok és kész. Amikor mászni akarok a szőrön, akkor ravasz és bal stick.

Amikor valamire felakarok ugrani, akkor pedig ravasz, hogy tartsam magam, majd ugrás (ravaszt elengedem közben), majd ismét ravasz, hogy megkapaszkodjon - ha olyan a szitu.

(#140447) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Jobban belegondolva, a mostani EA akció inkább fáj, mint vásárlásra ösztönözne...két hétig ez marad.Feláldozom magam, majd esküszöm megveszem a SW BF2t, csak ne legyen több EA akció két hétig. :D

(#140448) FollowTheORI válasza prokxy (#140382) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Most automatán van minden vagy pár dolog?

Állíts be mindent fixen a konzolon.. Legyen 4k fix a felbontás, és minden legyen a maximumomon, vagy amit a tévé bír... semmit se hagyj auto-n a PS4 kimeneti beállításoknál. És próbáld úgy... nálam semmi ilyen probléma nem volt a KS7000-el.

TV-n azis lehet a Game Mode zavar be... az tuti hogy nem a kábel a baja. Mondjuk ezt előre is lehetett tudni. :)
El nem tudom képzelni mi nincs jól belőve, de tippre szerintem csak valami beállítást kéne átteni és nem lenne probléma ezzel.

Még egy láma dolog jutott eszembe mivel órák után jön elő ha jó értem.
Nincs valami energiagazdálkodás bekapcsolva a TV-n véletlen, és mivel nem nyúlsz hozzá bezavar majd rájön hogy mégis van bejövő jel és visszakapcsolja magát?
TV-n minden időzített meg energiagazdálkodós mód, időzítő ki van kapcsolva esetleg? Ha nem kapcsold ki és nézd meg úgy is. :)
Eco mód, meg a beállításokban minden általános meg egyéb helyen nézd át ezeket. Kapcsolj ki mindent.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#140449) modflow válasza #32965376 (#140446) üzenetére


modflow
veterán

Érdekes... Fura, hogy a növényzeten fel tudok mászni, a kolosszuson meg nem... :F

(#140450) Rigormortiis válasza ProEvoFan (#140447) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nagyon is jó áron vannak az EA játékok.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.