Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139701) NyMRooD válasza Carlos Padre (#139696) üzenetére


NyMRooD
őstag

Olvas már vissza, ez kb 5 percig volt téma, az igazi gond az volt, hogy új előfizetők kapnak fc4-et régiek meg semmit nem kapnak ajándékba, aztán ugyan ilyen félreértések miatt lett belőle az, hogy ajándéknak számítanak-e a ps+ játékok vagy a szolgáltatás részei.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#139702) RangerFox válasza james001 (#139688) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez engem is èrdekelne rengeteg ismerősöm ódákat zeng róla, de nekem a demo alapján nem jött át az az èrzés, hogy ezt meg kell vennem. De a fejlesztőket, meg a Dishonored játékokat szeretem, na meg jó lenne valami túlélő-horror szerű játék is mostanában. Ha valaki játszott a játékkal, írhatna róla pár sort! :K

(#139703) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ezt a Kolosszus Árnyéka című TV- játékot ki vásárolta eddig meg? Megvan az előző generációs példány de azt útálom valamiért. Ez viszont levett a lábamról.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#139704) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Új szintre emelkedett a DB online, meccs kezdetekor már tolta a special attack-et a gyerek 0 KI-vel. Oké... :U

Sic Parvis Magna

(#139706) kezdő


kezdő
senior tag

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni.

Ha egy webshopból lemezes változatban megvásárolom a Hidden Agenda és a Knowledge is Power játékot akkor a magyar nyelv elérhető lesz benne? (a webshop nem írja külön, hogy magyar lenne, a PS menüje magyarra van állítva és magyar az accom is)

Máshogy kérdezve, magának a lemeznek kell tartalmaznia a szükséges nyelvi fájlt vagy a rendszer nyelvének megfelelő változatot letölti a gép?

Tudom kicsit maradi a lemezes megoldás, de amíg kb. ugyanannyiba kerül mint online és így eladható/cserélhető marad a játék, addig én ezt a formátumot részesíteném előnyben.

Előre is köszi a választ!

(#139707) phgergo


phgergo
aktív tag

Valaki megvette a Dragon Ball Fighterz játékot? Gyerekek nem tartom magam szar játékosnak de kiragelek rajta...akár ranked akár casual..... baszki bárki elver.... akinek megvan és esetleg tolja vele kérem irjon már, felveszem és játszunk már együtt..... vagy én vagyok kurva béna, vagy valamit nagyon rosszul csinálok, de segithetne :DDD

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#139708) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#139703) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyébként érdekesek ezek az összehasonlító videók mert nem az emlék szépült meg de nem vokt olyan recés a régi verzió mint pl a digital foundry videójában. Pont hogy ilyen elmosódott f#s volt nem recés.
Úgy se volt szép de olyan se mint a videókban.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139709) mettek válasza kezdő (#139706) üzenetére


mettek
addikt

A hidden agendában van magyar szinkron. Nekem megvan bár digitálisan vettem. A másikban nem tudom.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#139710) SH4D0W2011 válasza Adam_Shepard (#139703) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én megvettem, de jövő héten éjszakás leszek, így nem tudom, mikor fogok belekezdni. :(( Te már játszol vele valahogy? :B

(#139711) stilo18 válasza phgergo (#139707) üzenetére


stilo18
addikt

Én 14 meccset toltam ranked... Úgy örülök annak a 2 győzelmemnek ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#139712) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#139708) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most okoskodhatnék de nem tudok. Nekem az egész nem kattant össze. Azt is vedd figyelembe, amúgy hogy akkor teljesen más megjelenítők voltak!

Viszont ezt továbbra is leesett állal nézem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#139713) mettek válasza Adam_Shepard (#139712) üzenetére


mettek
addikt

De ha nem tetszett a korabbi verziónak a játékmenete....akkor ez sem fog, nem?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#139714) Adam_Shepard válasza mettek (#139713) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Majd meglátjuk:)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#139715) RangerFox válasza kezdő (#139706) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha magyar store-ból veszed, akkor tartalmazni fog magyar szinkront és feliratot. De a lemezes játéknak is is tartalmaznia kell a nyelvi csomagot, azt külön nem tudod letölteni, hiába magyar az accod. Szóval ha dobozosat veszel, vigyázz erre, nézd meg a dobozát előtte (magyar nyelvű ajánló a játék hátulján asszem van).

(#139716) Xaels válasza phgergo (#139707) üzenetére


Xaels
félisten

Én játszom vele, multit eddig inkább csak a BETA alatt toltam, a sztorira meg a trófeákra koncentráltam a teljesben eddig. Amit multiztam 3 meccset eddig megnyertem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139718) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Tegnap a PS4 Prommal GT Sport közben az történt, hogy elkezdett villódzani a kép, aztán el is ment teljesen. TV ki-be kapcs után ismét volt kép. Bekapcsolásnál is szokott ilyen villódzás lenni. Ez mennyire normális? Gariztatni kéne? Ilyen esetben elhiszik bemondásra ezt, és cserélik a nyákot? Nekem eléggé alaplap vagy GPU problémának tűnik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#139719) kriszpontaz válasza Oppenheimer (#139718) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Vagy HDMI kábel probléma.

(#139720) mettek válasza Oppenheimer (#139718) üzenetére


mettek
addikt

Nálam is előfordul Lg tv-vel és yamaha erősítővel. Bár nálam az erosito miatt csinálja sztem. Ilyenkor bemenetet szoktam váltani aztán vissza és megjavul. Te is először nézd meg hogy a tv-n bemenetet váltasz nem lesz e jó. Ha igen akkor vmi hdmi csatlakozási hiba. Ha nem akkor a ps4 rossz.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#139721) Oppenheimer válasza kriszpontaz (#139719) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az is lehet. Ma kipróbálom másikkal.

KnockOut: ezt is megnézem majd.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#139722) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz bundle/limited csomag. (A dizájn még nem végleges)

[link]

Live-Die-Respawn

(#139723) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Ez az elsődleges meg másodlagos account működik? Én accomon van egy csomó játék, haver most vesz gépet és ha lehet akkor megosztanám vele.

(#139724) marilllyo válasza PainKiller13 (#139723) üzenetére


marilllyo
veterán

Minden részletesen le van írva az összefoglaló erre vonatkozó részében. ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#139725) danielgalaxy válasza Adam_Shepard (#139714) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Az új változat teljes mértékben megegyezik a régivel, egyedül a grafikán faragtak. Milyen változásra számítasz amúgy?

(#139726) Bad Pritt válasza danielgalaxy (#139725) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Irányítás is változik valamennyit.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139727) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tera - Fejlesztői napló

Live-Die-Respawn

(#139728) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ez még mindig ígéretesnek tűnik!

[link]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#139729) eisento


eisento
addikt

megint lesz ShaqFU

[link] :F :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#139730) Bad Pritt válasza eisento (#139729) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

The player takes control of Shaquille O’Neal, voiced by none other than Shaq Fu himself, and takes on the hordes of Hell and Hollywood.

Instant get. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139731) Xaels válasza oriic (#139722) üzenetére


Xaels
félisten

Alakul. Ha a gép is látványos külsőt kap akkor egy vevő már biztos van. Direkt emiatt nem vettem még Pro-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139732) penge111 válasza oriic (#139727) üzenetére


penge111
addikt

Ez a Tera online ami évek óta fut PC-n? Költözik konzolokra?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#139733) prokxy válasza Xaels (#139731) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a játék lesz instant vétel, a gép meg új a legjobb, h fekete. :)
Gondolkoztam én is, h vmi más "mintást" veszek, mert volt Pro a vásárláskor ilyen, viszont kijátszom, megunom, bármi lehet, aztán ott figyel, mondjuk egy SW-os mintás PS, háááát, én emiatt vettem sima feketét, ha meg nagyon kell vmi változás, akkor rendelek hozzá vmi matricát az itt említett oldalakról. :)

Vki vegyen már fel pls DriveClub Club-ba, ami nem lvl1! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139734) saelin válasza penge111 (#139732) üzenetére


saelin
veterán

Az, már egy jó ideje készül. Én bétára is jelentkeztem még hónapokkal ezelőtt, de egy árva hírlevelet nem kaptam tőlük, pedig ha kipróbálnám szívesen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139735) Xaels válasza prokxy (#139733) üzenetére


Xaels
félisten

Már rég előrendeltem volna digitálisan, csak ha lesz gép akkor arra költök

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139736) tigor válasza Xaels (#139735) üzenetére


tigor
tag

Sziasztok,

Horizon Zero Dawn kapcsán lenne kérdésem. The Frozen Wilds DLC-ben megcsináltam az vadászos challengeket mindegyiket a legjobbra, mégsem dobja a trófeát. :(

Más is tapasztalta ezt a jelenséget? Jó lenne minden trófeát megszerezni benne, alapjátékba platina már megvan. :))

(#139737) prokxy válasza Xaels (#139735) üzenetére


prokxy
veterán

A GoW rem.III dobozosan van meg, ezt is úgy szeretném, ez a játék megérdemli NÁLAM, h polcon legyen, mint a HZD complete is. :)
Remélhetőleg az is tartalmaz majd mindent, amit a digit.

Lehet már vmi előrendelni a GoW-t nem alap verzióban?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139738) A`rpi válasza tigor (#139736) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt találsz leírást minden trófeához: [link]

Ha van korábbi játékállásod próbálkozz újra teljesíteni a trófeát.

Egyébként mi a trófea pontos neve?

(#139739) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#139712) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó oké, monitoron tényleg egy receparádé, de ez így akkor se hiteles összehasonlítás.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139740) prokxy válasza A`rpi (#139738) üzenetére


prokxy
veterán

Ez rohadt jó, köszi!!! :C :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139741) bAtt001 válasza ImACeltic (#139728) üzenetére


bAtt001
addikt

Na erre figyelni fogok, Dontnod a Life is Strange-el már mutatott valamit az is elég jó volt.

(#139742) Shepherdke


Shepherdke
tag

Witcher 3-at játsza valaki Pron?
1.5 patch lenne a Pro patch?

(#139743) Đusty válasza james001 (#139573) üzenetére


Đusty
addikt

Ez decemberben már meg volt. Legalábbis PC-n tuti. :)

(#139744) erahurka válasza Shepherdke (#139742) üzenetére


erahurka
félisten

A legújabb patch volt a pro patch úgy tudom.

(#139745) toompa


toompa
őstag

Azért jól néz ki,na! :)
[link]
Előrendelve! :)

(#139746) eisento


eisento
addikt

Skacok, van olyan emberke csapat akarmi aki ha nem is napi rendszeresseggel de azert surun jatszanak gta v online-t? csatlakoznek (esetleg sogorom is) foleg heist-ek miatt

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#139747) Shepherdke válasza erahurka (#139744) üzenetére


Shepherdke
tag

Mikor rányomok hogy keressen update-et akkor azt írja hogy ez a legfrissebb. 1.5-öt ír a játék. Viszont nem hiszem hogy 4k-ban fut és szemmel látható a 60p. A beállításokba meg csak a blurt tudom állítani.
GOTY verzióm van, lemezes ha ez számít.

(#139748) prokxy válasza toompa (#139745) üzenetére


prokxy
veterán

Jól bizony, csak kérdés, h azon nagy dögök ölése mennyire lesz változatos...azt írják páran, h pár likvidálás után uncsi...gameplay-t nézek én is még, mert ennyi pénzét eléggé csábító, h berendeljem. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139749) toompa válasza prokxy (#139748) üzenetére


toompa
őstag

Nekem a PS2-es és a PS3-as változat kimaradt,ezért kötelező vételnek éreztem.
Ódákat zengenek róla. Nem hiszem hogy nem lesz változatos.

(#139750) prokxy válasza toompa (#139749) üzenetére


prokxy
veterán

Szerintem is hozza kötelezőt, mert a lenti "unalmas" rész bármelyik ilyen kategóriára elmondható...honnan rendeled elő, Store?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.