Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140801) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#140789) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam is 20 év PC után lett tavaly One S amin február óta történt 23! db végigjátszás.
Igazából első pillanattól tetszett a PS4 exclusive felhozatal, mivel csak és kizárólag single play-t tolok.
Most még annyi a life hack, hogy majd eldöntöm melyik marad állandóra, mert nem biztos hogy akarok egyszerre 2 konzolt a helyhiány miatt.
(Forzák, Gears, Halo sorozat nem érdekel, a többi meg ugye van PS-re is).
Köszi a befogadást, szimpatikus a társaság itt is! :R

@Bogyi - Látom lesz kit zaklatni a noob kérdésekkel! :DDD

@Bad Pritt - Abszolút megéri konzolt venni, egy jobb videó kártya árából megvan a cucc, megfizethetetlen az, hogy elindítom a játékot és nem kell virágboltozni, korrektül fut. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#140802) eisento


eisento
addikt

esetleg van meg valakinek beta kodja ps sys software-hez? megkoszonnem :) :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#140803) WaterWave válasza eisento (#140802) üzenetére


WaterWave
veterán

március elején jön a végleges kb 2 hét

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#140804) marilllyo válasza WaterWave (#140800) üzenetére


marilllyo
veterán

Nálunk 5 Ghz-n a Knowledge is Power nem ment rendesen. Folyamatosan ledobálta a telókat. 2,4-en semmi ilyen gond nem volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#140805) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#140801) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ps4en egyedül azt hiányolom, hogy nincs push to talk füles használat közben.
Van erre valami megoldás, hogy ne legyen hallható a háttér élet?

(#140806) -FLY->


-FLY->
őstag

Doom olyan jól sikerült ps-re, hogy el sem hiszem. Ki is néz, 60-at fut, kényelmes marhára. Sose rosszabbat komolyan.
Pedig PC-re akartam megvenni.

(#140807) marilllyo válasza -FLY-> (#140806) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a játék ami szebb lett megjelenéskor mint amit az E3 videókban láthattunk. :DDD Egyébként remek játék. Nagyon élveztem.... főleg a multiját. Abszolút élvezhető PS4-en és nagyon szépen ráírták kontrolerre.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#140808) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#140801) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva én nagyon f*stam először a PS-től, hogy fogok vele megbarátkozni, de december óta úgy fest egész jól kijövünk. :D Első sorban azért váltottam, mert annyira megszaladtak a hardver árak, hogy egy kis számolgatás után úgy döntöttem, hogy elég volt. Egy pillanatra megfordult a fejemben a XO (mert volt 360-am, azt imádtam) is, de aztán elvetettem. Eddig nem bántam meg, az exkluzív játékok miatt már megérte, nekem az Uncharted sorozat végigjátszása egy élmény volt, egytől egyig. :K

Sic Parvis Magna

(#140809) WaterWave válasza marilllyo (#140804) üzenetére


WaterWave
veterán

itt nem ledobál, hanem nem ment fel rá, ha huzamosabb ideig (fél - 1 nap) nem volt bekapcsolva a ps4.
de még tesztelem, de egyelőre 2.4ghz-en nincs ilyen gond....

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#140810) Kendek válasza -FLY-> (#140806) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A VR változata is nagyon frankó lett, sőt, szerintem még jobb is. Legalábbis én jobban élveztem. Szóval érdemes beszerezni azt is, mert amúgy teljesen más mint az alap kiadása. :)
Bár VR-ból a favorit eddig mégis a Skyrim, mert abban aztán van tartalom bőven (játszom is bőszen). A többi ahhoz képest nudli ha játékidőről van szó.

<-ƘƘ->

(#140811) ViktorHUN79 válasza Essien (#140794) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Kérj valakitől itt (én is itt kaptam) egy béta kódot és akkor ki tudod törölni a demo +amit nem akarsz látni játékokat!
Vagy megvárod míg kijön a végleges 5.50!

(#140812) FollowTheORI válasza Medocsabi (#140784) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem Boxra nincs is semmi szinte emiatt... legtöbb játék megvan PCre eddig, a többi meg Game Passal elérhető. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#140813) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#140808) üzenetére


Zoleee83
addikt

Egy kicsit para nekem is One S után hogy fogok megbarátkozni a kontrollerrel, de többen azt mondták, hogy pár nap után észre sem venni a különbséget.
Másik hogy mivel sem Forza, Gears, Halo nem érdekel a többi meg mind van PS-re is így kb. ez lesz a legjobb megoldás. (fordítva persze nem igaz) :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#140814) EnterR válasza marilllyo (#140804) üzenetére


EnterR
veterán

Egyébként kezdem azt hinni, hogy nálam is ez okozza a mostanában besűrűsödött "connection lost" üzeneteket BF-ben. A rendszeres rollback-ről nem is beszélve, sokszor a falon keresztül lelőnek, pedig fizikailag nem is vagyok már nyílt terepen (lokálisan persze, gondolom késik a szinkronizáció). Teszek egy próbát 2,4-gyel. :R

PSN ID: marquuard

(#140815) Atomgeszi válasza Zoleee83 (#140813) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egyedül a D-Pad helyzete zavaró csak, meg mindig reflexből lefelé nyúlok.. de amúgy szerintem teljesen jó

(#140816) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#140813) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem anno a PS 3 controllere nem esett kézre, haverral GT 6-oztunk sokat, de mindig valami bajom volt vele. A 4-é kicsivel nagyobb a tapi pad miatt, pont annyival hogy jobban kézre essen számomra. Mondjuk ezen meg az Options és a Share gombot találom nehezen reflexből, de hát ez legyen a legnagyobb baj. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#140817) b. válasza prokxy (#140738) üzenetére


b.
félisten

Nagyon köszönöm ! szuper játéknak néz ki! pénteken kipróbáljuk :) :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#140818) marilllyo válasza EnterR (#140814) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah láttam, hogy nyomod a BF4-et. Kedvem támadt visszamenni, de nagyon úgy látom, hogy a DLC-s pályák meg játékmódok nem mennek már. Pedig én csíptem őket. Golmund CQL-t meg már unom nagyon. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#140819) Bati0501


Bati0501
őstag

Remélem elfér: [link] :D

(#140820) Hopkins95 válasza ProEvoFan (#140780) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, idén olyan sok jó játék jön, hogy ki fogja üríteni a pénztárcámat. Múlt héten jött meg a PS4-em, azóta kijátszottam a Rime-ot, mert benne volt a PS Plus februárban,majd pénteken szereztem rá egy Horizon Zero Dawn Complete Editiont, azóta azzal nagyon elvagyok, igen bejön eddig. :C Holnap pedig érkezik a Kingdom Come: Deliverance is, plusz a héten valamikor egy használt Battlefield 1-es lemez.

Azt hiszem egyelőre parkólópályára állítom a tavaly épített Vega 56-os PC-met, aztán majd eldöntöm a sorsát. :K Most úgy döntöttem, egyelőre passziválom a Steames vásárlásaimat, több okból is bejön a kis masina. :B

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#140821) Rigormortiis válasza marilllyo (#140818) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pár hónapja visszaraktam a bf4-et, és habár jó volt pár kört lockerezni...az van, hogy a bf1 után már nagyon csúnyának tűnik. Mondjuk a Final Stand pályákon jó volt helikopáterezni, ez nagyon hiányzik a bf1-ből. De valóban, kevés dlc pálya pörög már, pedig azok voltak a legjobbak!

Azért mondjuk ki, a bf1 a mai napig bármely másik fps-el feltörli a padlót audiovizuális téren.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#140822) mcwolf79 válasza Rigormortiis (#140821) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kár hogy a játékmenet fos SZERINTEM :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#140823) glspeter1 válasza Rigormortiis (#140821) üzenetére


glspeter1
őstag

Én a Bf4-et sokkal jobban élveztem, de hát igen. Az a 900p egy hányadék.. :U

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#140824) Hopkins95 válasza mcwolf79 (#140822) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem most a kedvenc multis játékom, kiváncsi leszek majd milyen konzolon, természetesen majd veszem hozzá utána a bill + egér átalakítót is. Akkor nem jó játszani, ha a csapattársak nem hajlandók csapatban dolgozni és mindenki megy a maga útján. Na olyankor tényleg frusztráló néha...de nálam FPS-ből da best jelenleg. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#140825) sp8787 válasza .LnB (#140799) üzenetére


sp8787
addikt

Azt a hianyzo 10%-ot dontse el az ,hogy se PC-n se Xbox-on nincs MLB jatek egy ideje. :) En az MLB17 miatt akartam eloszor PS4-et.

(#140826) -FLY-> válasza Hopkins95 (#140824) üzenetére


-FLY->
őstag

Csíteld le pc-n azt kész, megspórolsz egy konzolt, egy játékot, meg egy átalakítót és ugyanott vagy lényegében. :DDD

(#140827) RangerFox válasza Rigormortiis (#140821) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Most egy pillanatra elgondolkoztam, de én sem tudok a BF1-nél szebb FPS-t. A Battlefront 2 jutott még az eszembe, de az ugye TPS.

Amúgy hiába fogadtam meg, hogy a jövőben kerülni fogom a semmitmondó, 5 órás, agyon scriptelt kampánnyal felszerelt multi FPS-eket, nagyon várom az idei Battlefieldet. Mondom ezt úgy, hogy még semmit nem lehet róla tudni :DDD

(#140828) marilllyo válasza RangerFox (#140827) üzenetére


marilllyo
veterán

Én FPS nézetből tolom. Az noobság? :DDD Battlefront szerintem egy picit szebb és smooth-abb....de ugye se rombolás...player is kevesebb.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#140829) Bati0501 válasza Hopkins95 (#140824) üzenetére


Bati0501
őstag

Miért természetesen? :F :)

(#140830) RangerFox válasza marilllyo (#140828) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Várj. Most ugye azt akarod mondani, hogy 35 órányi játék alatt nem jöttem rá, hogyan kell FPS nézetbe váltani? :DDD :O Az első részben emlékszem, hogy volt, de itt eszembe se jutott kipróbálni úgy.

(#140831) Hopkins95 válasza -FLY-> (#140826) üzenetére


Hopkins95
addikt

Azt egy jó ideje már elvből nem csinálom, inkább kivárok egy leárazást. :) Egyébként eddig úgy voltam vele, hogy PC-n fogom játszani, de múltkor is szembejött egy aimbotos és fel is vettem ReLiveval, reportoltam, a drive-os linket elküldtem a Dicenak és sz.rtak bele bannolni... :U

(#140829) Bati0501 Mivel PC-ről jövök, mikor kinéztem a konzolt, az első dolgom az volt, hogy keressek rá átalakítós megoldást. Szóval amint elérhető lesz az új Xim, már rendelem is. AZ FPS-eket mindenképp egérrel akarom tolni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#140832) marilllyo válasza RangerFox (#140830) üzenetére


marilllyo
veterán

Lefelé gomb hosszan.... ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#140833) sutyesz96 válasza Jim-X (#140783) üzenetére


sutyesz96
őstag

Sajnos az csak 2019-ben jön. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#140834) Gery9112


Gery9112
őstag

Tricky Towers...két évvel ezelőtt volt ingyenes PS+ keretén belül.....a fene se gondolta volna, hogy eddig fog tartani kimaxolni. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#140835) Medocsabi válasza Bogyi007 (#140797) üzenetére


Medocsabi
addikt

:D
(#140812) FollowTheORI: De Neked előtte akkor gondolom nem volt konzolod. Én már annó a 360- at is sok évig nyüstöltem :) Viszont sajnos mostanában belefuttottam abba, hogy egyszerűen a megjelenő játékok között nem sok olyan van amit szívesen tolnék :( (ez igaz a multi és az exclusive címekre) Viszont ennyi idő alatt felgyűlt jópár ps játék, ami miatt idén tuti a ps lesz előtérben :K (persze ha feleségem hagyja,néha úgy kell rászólni, hogy hahó,én is játszanék :D )

[ Szerkesztve ]

(#140836) tonerz válasza RangerFox (#140830) üzenetére


tonerz
aktív tag

SW Battlefrontot fps-ben játszani szerintem bűn (szigorúan saját vélemény).
Az első részbe több mint 800 órát toltam de kb 10 perc fps nézet után menekültem vissza tps-be.
A karakter mozgásoktól kezdve az egész összképig, szvsz tps-ben tökéletes.
Ugyanez a véleményem a második résszel kapcsolatban is.

(#140837) Medocsabi válasza tonerz (#140836) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igaz (egyelőre) nem Ps-en játszom vele,de teljesen egyetértek!

(#140838) airm92


airm92
csendes tag

Használ valaki Samsung UE40MU6102 televíziót? Tapasztalatok, hibák ne adj isten. Slimhez venném, később lehet váltanék Prora. :R

*PSN:hmate92

(#140839) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Battlefield 1-et csak a single kampány miatt érdemes beszerezni?

(#140840) FollowTheORI válasza danielgalaxy (#140839) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#140841) vg válasza FollowTheORI (#140840) üzenetére


vg
addikt

Miért nem?

(#140842) Frod válasza Frod (#137141) üzenetére


Frod
addikt

Egy kis update a múltkori sztorihoz, hátha valakin segítek az infóval. :)
Szóval sikerült vásárolni sima zöld/pink Y-kábelt amitől joggal reméltük, hogy majd működik a fejhallgatóm (aminek gyárilag 2 db jack végződése van).
Hát nem... recseget, ropogott, zúgott, sőt amíg be volt dugva a többiek is csak ezeket hallották.

Nem tudom mivel másabb - mert ránézésre ez is csont ugyanaz, csak nyilván a PS logó miatt jóval drágább - de ezzel az átalakítóval működött a dolog, így nem kell új fejest venni.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#140843) FollowTheORI válasza Medocsabi (#140835) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem volt, de régebben is csak pont ezek az exkluzívok hiányoztak csak igazán... a BOXban nincs semmi más vonzó jelenleg sem. :)
Hiába az X ereje meg tudása...
Az igazi ütőkártya a BOX számára az lenne ha PC játékokak is lehetne rajta futtatni. Az egy olyan ütőkártya lenne szerintem, ami megdobná jelentősen az eladásaikat és a paltform vonzerejét.
Vagy pedig bizony nekik is hozni kéne az exkluzív címeket... negyedévente félévente legalább egy nagy dobást, ami csak konzolon van.
Jelenleg úgy látom pont a két szék közé vették be az irányt ami nem jó... bukta lesz, ha így marad.
Jelenleg annyit ér, hogy kitolod azt a pár exkluzív címet és kész... a többi plaform sokkal vonzobb. Szerintem a PC is. :)
Bár most a PC árak kicsit elszálltak, de ha vennem kéne játékokat BOX vs PC viszonyban, továbbra is PC-re preferálnám... már csak az időtállóság miatt is, meg amellett hogy sokkal jobb látványt lehet kicsikarni akár (mint lehetőség), mindenféle plusz X enhanced patch stb nélkül is.

A PS felhozatal ellenben... huh... már csak ezekért bőven megéri venni egyet... és ami még csak most jönnek. Brutális. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#140844) FollowTheORI válasza vg (#140841) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Rövid és semmitmondó... semmit nem ér.

Annyit ér kb hogy kölcsöbe kapod kitolod és elfelejted. :)

Ezért jó a EA access boxon vagy PC-n... ezeket letudod és kész, fillérekből meg van.

Na jó azt mondom... kb 2-3000 Ft-ot megérhet a BF1 kampány... talán jóindulattal. Többet nem.
Ha ennyiért be tudod szerezni, csak ezért. Akkor megérheti.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#140845) frankstork


frankstork
aktív tag

Vélemény következik:
RIME
Már ezért az egy játékért érdemes volt éves ps-plust venni. Igazi nagybetűs JÁTÉK. Minden perce ajándék, és csodálatos élményt nyújt. A vége meg... Férfiasan bevallom, meghatódtam, és nem kicsit. A grafika ízlés dolga, szerintem passzol a játékhoz, ízlésen meg kár vitatkozni.
Mindenkinek azt mondom: ha csak egy játékot játszol végig, az ez legyen. Ez egy csoda.

(#140846) Bencus88 válasza frankstork (#140845) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Gondolkoztam, hogy írjak e én is be valami hasonlót, és minden szavaddal együtt érzek, jobban meg se tudtam volna fogalmazni, én is meghatódtam ma fejeztem be a játékot minden perce egy élmény volt számomra. :R

(#140847) RangerFox válasza FollowTheORI (#140844) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem csak az volt a bajom, hogy nagyon rövid, ès a játék előrehaladtával egyre kevésbé volt kidolgozva a sztori. De amúgy nagyon szép, van benne pár emlékezetes pillanat, néha megható volt. Már ha érdekel a Világháborús téma, meg a haború szomorú velejárói.

(#140848) #32965376 válasza vg (#140841) üzenetére


#32965376
törölt tag

mert unalmas kaka.

(#140849) danielgalaxy válasza RangerFox (#140847) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Most akciósan gondolkodtam el rajta, megéri-e megvenni 6 ezerért. Nekem talán a Brothers In Arms: Hell's Highway az etalon story és tálalás szempontjából, bár az ugye már nem mai darab, PC-n toltam ki párszor, nagyon jó kis játék, nagyszerű pillanatokkal.

[ Szerkesztve ]

(#140850) Neoteric válasza ProEvoFan (#140805) üzenetére


Neoteric
addikt

Sony fejhallgatón van mute gomb, biztos nem egyedi feature. Bár tény, hogy nem annyira kényelmes, mintha a kontrolleren nyomhatnál valamit.

(#140839) danielgalaxy: Vedd meg lemezen használtan, aztán add tovább max ezres bukóval és úgy mindenképp megéri. Digitálisan nem venném meg csak a single player miatt.

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.