Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139951) Batistuta7 válasza toompa (#139950) üzenetére


Batistuta7
tag

jah értem tehát akkor az amazon csak megbízhatóság szempontjából ajánlott. így már tiszta a kép.
akkor gyakorlatilag csak egy alaszkai reg kellett a sony-nál és ennyi? a címet nem is csekkolja majd vagy ilyesmi? mert ennyi erővel nem értem akkor miért kellett cím. Mert mikor regisztrálram csak országot kért és így is engedte aktiválni a fiókot .Senkit nem bannoltak még ilyenért?

(#139952) toompa válasza Batistuta7 (#139951) üzenetére


toompa
őstag

Miért csekkolnák bárki címét?
Nem bannoltak még senkit ilyenért.
Én US fiókot használok amióta a ps4 megjelent.
Több mint száz játékom van rajta és a pluszt is mindig oda veszem.

(#139953) Batistuta7 válasza toompa (#139952) üzenetére


Batistuta7
tag

csak érdekes hogy ennyire egyszerű. de úgy legyen :)
most már csak keresnek kell egy biztos helyet ahonnan tudok gift cardot venni paypal-al.
Ha esetleg valaki tud kipróbált oldalakat szívesen fogadom.

(#139954) RiZool


RiZool
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy valaki használ esetleg Tiamat 7.1 (v1) PS4-hez ? Olvastam több helyen, hogy elvileg egy Asus Xonar u7-es hangkártyával meg lehet oldani. Csak mielőtt megveszem jó lenne egy tuti megerősités :) (persze ha más megoldás a jó akkor az is jöhet)
Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#139955) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a vr játék az ugyan úgy játszható vr nélkül is? Megszeretném venni a tekken 7 vr-t Van vr szemüveg is, de ha az nélkül szeretnék játszani akkor ugyan olyan mint a sima tekken7?
Ugyan ez van a resident evil 7 el is.Ha simán is játszható akkor a vr es verziot venném ha már van szemüveg, de nem hiszem hogy abba játszanám.Vagy a vr verziónak rosszabb esetleg a grafikája szemüveg nélkül?Bocs ha hülyeséget kérdeztem.Köszi a választ :R

(#139956) Neoteric válasza Batistuta7 (#139953) üzenetére


Neoteric
addikt

g2a.com
pcgamesupply.com

PSN: ne0teric_sAN

(#139957) Batistuta7 válasza Neoteric (#139956) üzenetére


Batistuta7
tag

köszönöm. még egy kérdésem lenne.
néztem a napi árfolyamot és eladási árnak 247-et ír USD-nek de pl ebay majdnem 270-el számol .Kérdésem miért és hogy lehet ezt kijátszani? vagy ezeken az oldalakon nincs ilyen probléma?

(#139958) Kvelstadt válasza lajosx (#139955) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A resi7ről tudom hogy egybe van a sima és a vr verzió, opciókba lehet átállítani.
Viszont még ha gyengébb is a grafikája, akkor is sokkal nagyobb élmény vr-ban.
Én a simát játszottam de volt alkalmam kipróbálni vr-al és olyan élmény volt hogy kit érdekel a grafika.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139959) Neoteric válasza Batistuta7 (#139957) üzenetére


Neoteric
addikt

Feltételezem bankkártya van rákötve a Paypal fiókodra és úgy próbálsz fizetni. Paypal drágábban vált, mint a bank, azért drágább. Paypalon keresztül ha fizetsz állítsd be, hogy a bankod váltson, és akkor olcsóbb lesz.

PSN: ne0teric_sAN

(#139960) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy a gépemen van egy UK és egy US acc is, ha a UK accal elindítom a lemezes Last of Us-t és rámegyek a downloadablesre akkor kidob egy csomó mindent, ha a US accal rámegyek akkor semmit, azt írja hogy a játék még nincs kiadva vagy már nincs támogatva.

Na most én az US storeból vettem weapon bundlet, amit emiatt nem rak fel. Szerintetek ha írok a Sonynak akkor refundolják? Igazából ugyanannyi a mindkét helyen a bundle.

(#139961) leslieke válasza Batistuta7 (#139951) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem angol fiók van évek óta, angol címmel, sosem volt gond. A PS+ beszerzése egy picit körülményesebb, de ennyi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#139962) Dreimus válasza PainKiller13 (#139960) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sajna a régió korlát ps-en már csak ilyen, három régió van mint bd/dvd esetén region 1 usa, region 2 eu, region 3 azsia. Tehát ha a lemezen egy föld gömb 2-es számmal látható akkor csak eu-s fiókból vett kiegek használhatóak 75% eséllyel. Azért ennyivel mert van region belüli zárak is így van olyan hogy német dlc nem működik magyar akár uk profilon sem, ezt játék készítőitől függ. Sajna nagyon sok a korlát a sony rendszerén, xbox-on is ilyen volt a 360 áruháza és ezt enyhítették one-on, bár a legtöbb kiskaput ott is elkezdték bezárni.

[ Szerkesztve ]

(#139963) Batistuta7 válasza leslieke (#139961) üzenetére


Batistuta7
tag

A ps+ beszerzése miért bonyolultabb? ugyanúgy egy kód nem?
Egyébként paypal-ra utalok nem kártya van hozzá kapcsolva

(#139964) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lassan indul az idei COD pletykaáradat:

Black Ops 4 lesz az idei rész és jön Switch-re is.

Pletyka

Live-Die-Respawn

(#139965) RangerFox válasza oriic (#139964) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kíváncsi vagyok, hogy valaha is bevállalják-e a Ghosts 2-t. :) A leírtakhoz amúgy passzolna, modern, jelenkori háború, nincs falon ugrálás, stb.

(#139966) saelin válasza RangerFox (#139965) üzenetére


saelin
veterán

Utoljára én az infinite warfare-el játszottam (single része). Na, az nagyon tetszett!

Persze tudom. A codokat nem a single adja el, hanem a multi.
Tényleg. Ha már szóba került.

Egy olyan embernek mint én, aki Fortnite-on és Overwatch-on kívül nem nagyon játszik más multis játékot, annak milyen online shootereket tudnátok ajánlani? Szívesen kipróbálnék valami újat, de vaktában nem merek vásárolni ilyen címeket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139967) EczkE válasza saelin (#139966) üzenetére


EczkE
addikt

Star Wars Battlefront 1-2?

Asszem mindenféleképpen!

(#139968) leslieke válasza Batistuta7 (#139963) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak azért bonyolultabb, mert nem mindenhol kapni UK feltöltő kártyát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#139969) ProEvoFan válasza oriic (#139964) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Idén az új BF lesz a sztár.Főleg ha tényleg a második világháborút dolgozzák fel.

(#139970) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#139969) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kíváncsi leszek tudnak-e újat mutatni a CoD-ok után.

Sic Parvis Magna

(#139971) 3L1T3 válasza 30z.Samu (#139970) üzenetére


3L1T3
addikt

Efelől nincsenek kétségeim! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#139972) pulffy válasza saelin (#139966) üzenetére


pulffy
őstag

Paladins, Battleborn

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#139973) glspeter1 válasza ProEvoFan (#139969) üzenetére


glspeter1
őstag

Uncsi. :U ;]
Akkor már inkább a hidegháború v vietnám. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#139974) TazLeacher válasza leslieke (#139968) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem még egyszerűbb, mint a magyar. Hajnal fél 3-kor felmegyek game.co.uk-ra, katt-katt, megvan a feltöltő, és már vásárolok is. Magyar feltöltőt fogalmam sincs, hogy lehet-e ilyen egyszerűen venni. Persze, jöhetne a bankkártyás és PP-os vásárlás, de a topic is tele van olyanokkal, amikor ezekkel gond van, nem megy, nem sikerül, hiba van. UK accounttal feltöltővel sosem volt gondom, pár perc alatt lefut az egész.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139975) leslieke válasza TazLeacher (#139974) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én itthon veszem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#139976) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ezek a drága gamer joyok megérik a pénzüket vagy kamuflázs?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#139977) marilllyo válasza FIREBLADE78 (#139976) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem nem....
Én úgy gondolom, hogy ami kellhet az egy olcsó ebay-es vagy ali-s grip az analóg karokra és kész. (személy szerint a drága "eredeti" thumbstick-ekkel sem értek egyet)

Mintha valaki írt volna itt pár szót valamelyik drágább gamer kontrollerről és panaszkodott, hogy nem az igaz.
Valami gombok nem működtek rendesen, vagy input lag.. nem is emlékszem.

Én azt mondom abban az esetben lehet indokolt egy alternatív joystick vásárlása, ha kibírhatatlanul kényelmetlen lenne az alap DS4. Amit speziel nehezen tudok elképzelni. Drágák ezek. Inkább vegyél az árukon játékot.

Szerintem... ofc

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#139978) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#139970) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez nem kérdés.Pár négyzetméters területen bohóckodás sosem ért fel a BF közeses-nagy harctereken való csatározásohoz.Mondjuk a BF1 nem jött be.Nem tetszett a téma feldogozása.

(#139979) SH4D0W2011 válasza ProEvoFan (#139978) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ki mit szeret. ;) Nekem meg pont a BF nem az ízlésem.

(#139980) Schweini


Schweini
tag

Driveclubra miért írja ezt a store?
You are not able to purchase this product for the following reason(s):
You already own
PlayStation®Plus

Nyilván nincs meg, de így nem is engedi megvenni.

(#139981) raziel01 válasza Schweini (#139980) üzenetére


raziel01
veterán

Driveclub-hoz van külön PSplus-os verzió, azt kell megvenni.

(#139982) Schweini válasza raziel01 (#139981) üzenetére


Schweini
tag

Azt látom én is, de akkor minek van az alap verzió? Ráadásul még le is van árazva. :F

(#139983) lajosx válasza Kvelstadt (#139958) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm a válaszod :R

Persze ha magam játszom, akkor jó a vr.
De pl Tekken7 többen játszanánk. Azért kérdeztem volna hogy a vr verzió is ugyan olyan szép vr szemüveg nélkül játszva mint a rendes verzió?,de persze ha magam játszanék akkor meg vr szeretném. :R

(#139984) ProEvoFan válasza SH4D0W2011 (#139979) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jaja, ez így van.Nem is rosszból mondtam.

(#139985) raziel01 válasza Schweini (#139982) üzenetére


raziel01
veterán

Logikátlan de azt csak akkor tudod megvenni ha NINCS PS+-od. :D

(#139986) Schweini válasza raziel01 (#139985) üzenetére


Schweini
tag

Fordítva lenne logikusabb, hogyha már fizettél a PS Plusért akkor megkapod kicsit olcsóbban. :D
Na mindegy, köszi a helpet. :R

(#139987) raziel01


raziel01
veterán

Deus Ex Mankind divided nem is lett rossz. Beletoltam 8 órát és még el se kezdtem az első főküldetést csak mászkálok a városban. Jó felfedezni titkos helyeket, lopakodva megoldani a mellékküldiket.
DLC-k most még akciósak.

(#139988) bandiie válasza raziel01 (#139981) üzenetére


bandiie
aktív tag

Mi a különbség?

(#139989) prokxy válasza saelin (#139896) üzenetére


prokxy
veterán

Megnéztem, ha PS megy, akkor a kontrasztjavító OFF-on van.

Egyéb ötlet?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139990) Schweini válasza raziel01 (#139987) üzenetére


Schweini
tag

Én is elkezdtem, de még csak az első küldetést csináltam meg, ami tekinthető tutorialnak is. Az előzőekkel nem játszottam, de eddig egész jónak tűnik.

(#139991) Kvelstadt válasza raziel01 (#139987) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valóban nem rosz. Csak amiatt hogy már nincs meg ez a neonfényes sötét városos hangulat, és a story is gyengébb, nem múlta felül az előzőt.
De rgyébként bőven játszható.
Nekem pl tök kicsinek tünt a városrész, de mikor elkezdtem felfedezni, rajöttem hogy van benne anyag.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139992) saelin válasza EczkE (#139967) üzenetére


saelin
veterán

Tényleg, még az első rész delux verzióját 2000 Ft körül behúztam, de azóta sem játszottam vele.

prokxy
Hát akkor nem tudom... sorry.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139993) -FLY->


-FLY->
őstag

Valaki tudna ajánlani ps4 prohoz v.standot, ami tényleg jó (nem rezonál, nem hangosabb, stb, ali-ebay)? Gyári nem tűnik nagy dobásnak, ráadásul k.drága is.

[ Szerkesztve ]

(#139994) SH4D0W2011 válasza -FLY-> (#139993) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A gyárival nem lősz pedig mellé.

(#139995) #20844032 válasza -FLY-> (#139993) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pedig a gyári a legprofibb. Az ebayesek eléggé kókány szarok.

(#139996) Csabee86 válasza TazLeacher (#139974) üzenetére


Csabee86
senior tag

Konzolokszervize árul feltöltőkártyát azonnali küldéssel. Ugyan az mint amit Te is leírtál. Lényegében véve szerintem ebben már nincs előnye a külföldi accnak.

(#139997) TazLeacher válasza Csabee86 (#139996) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor meg tök jó. Nem tudtam, mivel nem használom...ha majd egyszer lehet migrálni, szívesen "elköltöznék" Magyarországra.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139998) prokxy válasza saelin (#139992) üzenetére


prokxy
veterán

Köszi azért, sajnos a legtöbb fórumon, pl redditen is csak SW frissítésben reménykednek a PS-eken, tegnap olvasgattam.
Az a megoldás, amit én is csináltam, mind ideiglenes, egy idő után újra előjön.

Van akik szerint egy jobb minőségű HDMI kábel megoldotta, mások szerint pedig ha professional ha nem, tök ugyanaz mind, csak papíron mérhető a különbség.
Viszont 10+ ezrest egy talánért nem adnék ki...

szerk:
Hatvan, Gyöngyös környékéről van itt vki? Egy-két napra HDMI HDR-es, (HDMI 2.0a, pro-hoz van ilyen az biztos) kábelt cserélnék vele, hátha az megoldás...Pest is oké, naponta járok. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139999) prokxy


prokxy
veterán

A That's You is szinkronos, mint a Knowledge is power? Vagy totál angol?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#140000) wolf13 válasza prokxy (#139999) üzenetére


wolf13
őstag

Azt ígérték nem rég, hogy az is szinkronos lesz. Még sajnos nem az.

Totál angol :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.