Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139901) 30z.Samu válasza georgeh16 (#139899) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha van keret, akkor a Pro-t vedd. Hosszú távon jobban jársz vele, mert lényegesen erősebb.

Xaels: Én az UK vagy Német szerveren próbálkoztam eddig. De mindegy, mert mára biztos hagyom szerintem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#139902) KaitouP válasza Jim-X (#139846) üzenetére


KaitouP
veterán

Amikkel én játszottam:

- Amnesia Collection: Számomra gyenge volt, hiába istenítik annyira.
- Layers of Fear: Horror sétaszimulátor, meghalni nem tudsz, igazából menetelsz végig a sztorin, sokszor megijedsz.
- Outlast 1 + DLC: Amnesia jobb azért ebben a műfajban, egy végigjátszásnak elment.
- Alien: Isolation: Ezt a címet viszont ajánlom, játékmenetében nem nagy cucc, de hozza az első film feeling -jét, nyomasztó, parás.
- Until Dawn: Technikailag elég borzalmas, pedig nem vagyok fps huszár, de még a hangok is szarok, legalábbis 5.1 rendszeren. Interaktív film inkább, szintén egynek elmegy.
- Resident Evil HD Remaster: Rém gagyinak tekintem az ilyen zombis ökörségeket, viszont a RE 1 HD kiadása azért nem volt rossz.
- Soma: Zseniális játék az Amnesia készítőitől, klasszisokkal jobb mint az utóbbi. Szuper sztori, nyomasztó atmoszféra, és para rendesen.

Ha valami igazán egyedit akarsz akkor meg:

- Forbidden Siren: Játszani kell vele, szavakkal nem lehet leírni mennyire elborult cucc, igazi japán horror, úgyszint zseniális, minden szempontból. PS2 -es játék ez, ami PS4 -en is fut.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#139903) Kvelstadt válasza KaitouP (#139902) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg jön most majd calami új játék ilyen témában. Valami elhagyatott űrálomáson fog játszódni. Címe nem jut eszembe de várom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139904) Rigormortiis válasza KaitouP (#139902) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Többnyire egyetértek. A Soma tényleg iszonyat jó és az az elgondolkoztató sztori. No és a vége...nekem egy kicsit összeszorult a torkom, de zseniálisan zárták le az egyébként is remek játékot.

Na és a Forbidden Siren... Anno szanaszét játszottam ps2-n a második résszel együtt, és megvettem ps4-re is, de valljuk be...k.rva nehéz játék. Mármint sokszor idegesítően nehéz. SPOILER! A mai napig megmaradt bennem, amikor egy vak csávóval voltunk, és a kutya szemével kellett tájékozódnunk. Maga a játékmenet is idegesítő, de szerintem direkt csinálták ilyenre, mert a hangulat még ratesz egy lapáttal.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#139905) Xaels válasza 30z.Samu (#139901) üzenetére


Xaels
félisten

Próbáltam Német meg Észak Európai régiót is, de sehol nem jobb. Igazából nem értem, ha ez a net jó a Destiny, CODWW2 és hasonló multikhoz, akkor ehhez is elégnek kellene lennie.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139906) saelin válasza Xaels (#139905) üzenetére


saelin
veterán

Nincs a közelünkben szerver és gondolom ezért van a Ping az egekben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139907) eisento válasza Lefty (#139857) üzenetére


eisento
addikt

Szia. Probald meg mihamarabb kimaxolni a dron-t en ugy szoktam, hogy ahova eppen be kell menni ott ugye vagy narancssarga vagy lila foltok vannak, addig keresem dronnal amig nem jelzi az osszeset. Amikor ez megvan sniperrel elkezdem kiszedegetni oket ugy hogy azert mondjuk elegge tavol legyenek egymastol ( ne vegyek eszre a hullat ne halljak a lovest stb) aztan amikor kiiktatok mindenkit szepen besetalok ^>^

Ha megvan az a kepesseg akkor kesobb az embereiddel is lehet ugynezevett Sync Shot-ot csinalni, kijelolod azokat az embereket akiket ki akarsz lovetni a tarsaiddal meg ha akarsz becelzol magadnak is egy emberket amikor jelzik hogy keszek a lovesre losz es veluk egyutt ok is. Vagy marad az hogy haverokkal stb megcsinalod a missionoket co-opba ^^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#139908) ProEvoFan válasza georgeh16 (#139899) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha van keret rá, akkor pro.
Ha nincs, a slim is tökéletes.

(#139909) Scholes9 válasza KaitouP (#139902) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Forbiddennek mennyire “gáz” a grafikája mai szemmel PS4-en? :) A “nagy Silent Hilles” időben nagyon nézegettem, de nem volt PS2-m :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#139910) KaitouP válasza Kvelstadt (#139903) üzenetére


KaitouP
veterán

Hú, most hirtelen passzolom, pedig a horror címekre kiemelten figyelek. :D

#139904 Rigormortiis:

Igen, zseniális a Soma, nagyon szeretem amikor egy játék igazi mondanivalóval is rendelkezik. :K A végénél csak ültem tátott szájjal, remélem még több ilyen játékkal jelentkezik a fejlesztőbrigád.

Forbidden Siren: Az egyik kedvenc eleme az elborult sztori, hangok/zenék (most is beleborzongok a shibito -k nyögésébe, ördögi kacagásába :D) és látványvilág mellett a játék nehézsége nálam. Imádom a kihívást, és ez bőven volt a játékban. Kiagyalni, hogyan juss A-ból B-be úgy hogy összeszedj mindent, és segíts egy másik karakternek is, enyhén szólva is nehéz, de nagy volt az öröm amikor mindenre sikerült rájönni. :D

Emlékszel amikor a Miyata Clinic -en Risa Onda, sajnos shibito -vá válva kerget minket? Egyik legparább rész.

#139909 Scholes 9

Hát, mennyire gáz... PS2 -es játék, mai szemmel nyilván nem a legszebb, de nem is csúnya. Fel is van skálázva, tiszták, kellően élesek a textúrák, stb. Állj csak neki, olyan élményben lesz részed amilyet nagyon kevés horror cím tud adni. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#139911) FollowTheORI válasza prokxy (#139894) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az mit takar hogy befeketedik?
Nincs kép totál egy kis időre, vagy csak sötétebb lesz?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#139912) Xaels válasza saelin (#139906) üzenetére


Xaels
félisten

Valószínű bár lehet P2P kapcsolat van harc közben. Mondjuk a meccsek többségében azért nem okoz akkora gondot, de a Beta alapján azért érezhető volt a különbség. Nekem azért akad babér Youtube. Most 64%-os a W/L arányom. A Beta alatt valami 20% volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139913) 30z.Samu válasza Xaels (#139912) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a Beta ment jobban.

Sic Parvis Magna

(#139914) LeventeV válasza Xaels (#139912) üzenetére


LeventeV
senior tag

Az nem rossz arány szerintem.
Nekem is 50-55% között van kb.
Van egy típus az online játékosok között akikkel még nem igazán tudom felvenni a harcot, főleg, hogy a meccsek között nem válthatsz csapatot... az sokat segítene pedig.
Nekem 35 órám van a játékban eddig, de még messze nem tapasztaltam ki, hogy melyik csapat lenne a legideálisabb.

Nem tudom mennyire követitek a pletykákat, de úgy néz ki, hogy a 8 karakter mellé még jön 3 új játékmód is.
A 8 dlc karakter is úgy néz ki, hogy idő előtt kiderült. Elvileg párban jönnek majd a következők: Broly + Bardock, Goku base + Vegita base, Vegito (elvileg SSGSS) + Zamasu (Goku black-es potara fúzió), valamint Cooler + Android 17 (DB Super).
Az utolsó kettő még kérdéses.
Mondjuk, ha a szivárogtatás igaznak bizonyul, akkor Goku base és Vegita base kicsit lusta választásnak tűnik.

(#139915) prokxy válasza FollowTheORI (#139911) üzenetére


prokxy
veterán

Mintha kikapcsolnád a TV-t...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139916) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Redditen leírták, hogy hogyan lehet csekkolni, hogy bent vagyok-e a béta programban. Nálam ott van a listán a System Software Beta Testing, February 2018. Ez azt jelenti, hogy előbb vagy utóbb megkapom, vagy egyelőre csak egy megerősítés, hogy jelentkeztem rá? :R

PSN ID: marquuard

(#139917) saelin válasza 30z.Samu (#139913) üzenetére


saelin
veterán

Ezért nem játszik nálam semmilyen verekedős játék. Nehéz beléjük tanulni és ha tudod fejből a kombót, még akkor is lehet esélyed nincs xy ellen, mert skillt nem lehet tanulni. Kb mint az FPS játékok. Ott is gyakorolhatsz akármennyit ha nincs hozzá érzéked.

Mondjuk most én is a bűnösök közé fogok tartozni, mert az új Soul Calibur veszett jól néz ki. Biztos megveszem és idegeskedem majd rajta hogy milyen béna vagyok... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139918) eisento válasza EnterR (#139916) üzenetére


eisento
addikt

adsz egy linket ehhez a betas listahoz?

szerk: Semmi. megtalaltam ^^

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#139919) Shamat


Shamat
aktív tag

Megvettem ma a theHunter: Call of the Wild-ot. Hogy ez mennyire királyul néz ki. :Y Flickr album

DEAD LIKE ME

(#139920) stilo18 válasza Shamat (#139919) üzenetére


stilo18
addikt

Mocskos jó képek :C

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#139921) saelin válasza Shamat (#139919) üzenetére


saelin
veterán

Huh, nem rossz. Mennyire élvezetes benne a vadászat? Összetettsége?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139922) Shamat válasza saelin (#139921) üzenetére


Shamat
aktív tag

[link] Ajánlom martin tesztjét a PSC-ről, profin leírja, hogy mi a dörgés. :K :R

DEAD LIKE ME

(#139923) discrate


discrate
aktív tag

Ebben tud valaki segiteni?

(#139924) eisento válasza Shamat (#139919) üzenetére


eisento
addikt

na mar itt is :D

hat 12000-et nem er egyszer majd 3-4000ert max jo lesz...

Discrate: How To Get Free V-Bucks Fortnite Battle Royale

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#139925) Xaels válasza 30z.Samu (#139913) üzenetére


Xaels
félisten

Beta alatt, kb. 2-szer ennyi Ranked meccs alatt értem el ezt a szintet. Mondjuk lehet azért mert itt nagyobb a választási lehetőség, több stílus találja meg a maga számítását. Hit nagyon genya tud lenni, gyors és messziről betalál. Superei nem erősek cserébe.

(#139914) LeventeV érdemes úgy válogatni csapatot, hogy többféle stílusú karakter legyen. Van aki "nagyot" üt, van aki gyors és erős kontrában és stb. Ki kell ismerni mindenkit, hogy legyen ellene hatékony taktika. Nekem nincs fix csapatom, talán Goku SSGSS marad fixen bár még ez sem tuti. A többieket váltogatni szoktam. Gokuból én egy Kid Gokunak örülnék jobban, bár jobb lenne Vegeta és Goku helyett más karakter, már ha igaz mert így is domináns ez a két szereplő.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139926) 3L1T3 válasza Xaels (#139925) üzenetére


3L1T3
addikt

Kid Goku szerintem nem kesz. Nem kanon , a FighterZ ksszes kraktere Toriyama karakter! Ez igy is van jol. Nem kell a GT-s baromsag!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#139927) discrate válasza eisento (#139924) üzenetére


discrate
aktív tag

Koszi, bar ez a teljes jatekkal megy, nalam a free van csak. Viszont ugy sokkal konnyebb vbucksot szerezni a challengekkel, ami helyenvalo is, ha mar fizettek erte.

(#139928) Xaels válasza 3L1T3 (#139926) üzenetére


Xaels
félisten

Kid Goku miért ne lenne kánon? Ugye az meg van, hogy az első sorozat végéig kölyök és nem csak a GT-ben lesz az. Arról nem beszélve, hogy most van SS, SSGSS és Black Goku. Kell még egy felnőtt? Meg egy Fusion verzió? amikor alapvetően az a kritika sok helyen, hogy kevés a karakter?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139929) 3L1T3 válasza Xaels (#139928) üzenetére


3L1T3
addikt

Azt hittem GT Kid Goku-ra gondolaz nem a DB! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#139930) Batistuta7


Batistuta7
tag

Sziasztok

Ha csinálok egy us fiókot , de a rendes magyar acc-omon lesz plus előfizetésem akkor tudok játszani online azokkal a játékokkal amiket a us fiókban vettem meg?

(#139931) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hali

F13-jatekra jatszo pajtást keresek.

Asus Rog Phone 6

(#139932) toompa válasza Batistuta7 (#139930) üzenetére


toompa
őstag

Igen. De nyomhatod a magyar profilodba átjelentkezve is az us store-ban megvásárolt játékokat. Csak mindkét profil legyen primary.

[ Szerkesztve ]

(#139933) Batistuta7 válasza toompa (#139932) üzenetére


Batistuta7
tag

elakadtam . amazonon engedett regelni egy alaska-i címmel, de azt már nem engedi megadni store fiókban?
azt írja a zip kód nem azonos az állammal. de amazonon meg engedte?

(#139934) ProEvoFan válasza Shamat (#139922) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi!Ez a játék felkerült a "megvszem akciósan" listámba.Pedig nem szeretem a vadászatot.
Martin papa milyen profi cikket írt már...mint a régi 576Konzolos időkben.

(#139935) -FLY->


-FLY->
őstag

PS4 prok billegnek simán a lapján állva is? Hátul középen a kis kör talp, ahogy nézem magasabbra sikeredett mint a többi

[ Szerkesztve ]

(#139936) SH4D0W2011 válasza EnterR (#139916) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szerintem bent vagy, mert én is jelentkeztem, de tegnap délután még nem volt ilyen, csak a tavalyi béta volt a listámon. De azt is írták valahol, hogy az EU-s letöltés eléggé vacakol.

(#139935) -FLY-> Próbáld ki. :D Amúgy szerintem nem billeg, de én talp nélkül nem merném úgy hagyni, pedig elég stabil asztalom van.

(#139937) erahurka válasza -FLY-> (#139935) üzenetére


erahurka
félisten

A talpain csak akkor billeg ha piszkálod. Mondjuk szerintem is elég bugyuta megoldás hogy hátul közepén van nagyobb talp a helyett hogy ott is a két szélső tartana.

Ha állítva akarod használni vegyél hozzá tartót szerintem. Nyilván megáll nélküle is, de ilyen drága holmit azért nem bíznék arra az elég csúszós oldalára.

(#139938) -FLY-> válasza SH4D0W2011 (#139936) üzenetére


-FLY->
őstag

A lapján állva alatt azt értem, hogy simán a talpain, a kis gumi x, kör, stb.

(#139939) -FLY-> válasza erahurka (#139937) üzenetére


-FLY->
őstag

Igen, magától nem billeg, csak valahogy feltűnt, mikor leraktam, hogy a hátsó sarkai nem stabilak annyira.
Kerámia laposon pár másodperc megoldaná. :DDD

(#139940) SH4D0W2011 válasza -FLY-> (#139938) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ja, bocsi. Korán van még. :B

(#139941) lajosx válasza SH4D0W2011 (#139940) üzenetére


lajosx
őstag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy a vr játék az ugyan úgy játszható vr nélkül is? Megszeretném venni a tekken 7 vr-t Van vr szemüveg is, de ha az nélkül szeretnék játszani akkor ugyan olyan mint a sima tekken7?
Ugyan ez van a resident evil 7 el is.Ha simán is játszható akkor a vr es verziot venném ha már van szemüveg, de nem hiszem hogy abba játszanám.Vagy a vr verziónak rosszabb esetleg a grafikája szemüveg nélkül?Bocs ha hülyeséget kérdeztem.Köszi a választ :R

(#139942) toompa válasza Batistuta7 (#139933) üzenetére


toompa
őstag

Erre nem tudok most mit mondani.
Próbálj másik címet a ps4-en. Lényegtelen ha nem azonos.

(#139943) modflow


modflow
veterán

Banyek itt most mi baja van Banyek-nek? Miért nem töltődik vissza az élete?

(#139944) 30z.Samu válasza modflow (#139943) üzenetére


30z.Samu
félisten

A macska meg akarja enni Senu-t, csak előtte Bayek-et is megkóstolta. :D

Sic Parvis Magna

(#139945) toompa válasza Batistuta7 (#139933) üzenetére


toompa
őstag

Itt vannak az alaszkai zip kódok:
[link]

(#139946) modflow válasza 30z.Samu (#139944) üzenetére


modflow
veterán

De most komolyan!?

(#139947) V.T. válasza modflow (#139943) üzenetére


V.T.
aktív tag

Vannak olyan kardok amik erősebbek a többinél de csak az első egyharmada töltődik fel az életnek. Először én se értettem.
Ha kardot cserélsz akkor felmegy maxra.

(#139948) Batistuta7 válasza toompa (#139945) üzenetére


Batistuta7
tag

köszönöm. úgy sikerült hogy lehagytam a kötőjel utáni 4 számjegyet.
Viszont most már csak az a kérdésem hogy paypal-el hol tudok venni amamzonos feltöltőkártyát?mert érzékeli hogy magyar vagyok és nem engedi. illetve nem nagyon értem , mert ha veszek feltöltőkártyát máshol ahhoz miért kell amazon?

(#139949) modflow válasza V.T. (#139947) üzenetére


modflow
veterán

Na ez eszembe nem jutott volna.... Köszi!
Azt hittem valami méreg, vagy valami...

[ Szerkesztve ]

(#139950) toompa válasza Batistuta7 (#139948) üzenetére


toompa
őstag

Ott veszel feltöltőt ahol akarsz,nem muszáj az amazonon.
Az amazon megbízható,ott fizetek bankkártyával.
Nézhetsz máshol ha akarsz,de ebben nem tudok segíteni. Én kerülöm ezeket az oldalakat mert nincs kedvem vitatkozni ha bármi gond van.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.