Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139551) ProEvoFan válasza Nayrobi (#139509) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A RiMEnak nagyon örülök. :C Knack is jól hangzik.
Ezért nem jó bevásárolni előre.Úgy is egy terméket évente többször akcióznak.

(#139552) Neoteric válasza bandi0000 (#139540) üzenetére


Neoteric
addikt

Pont ezért félrevezető az összefoglalós írás is, mert 1 gépen nem 1 primary account lehet, hanem 1 account 1 gépen lehet primary. Ergo egy ps4 lehet akár 5 accountnak is primary gépe, pl ha van 4 balek/jófej ismerősöd, aki megengedi hogy nálad legyen a primary gép kompenzálás nélkül, és az 5.-nek pedig megengeded, hogy az ő gépe legyen primary gépe a te accountodnak. Tehát 6 account lesz a gépeden, és a saját accountoddal az összes account játékait el fogod tudni érni.

(#139533) TazLeacher: Tehát a harmadik accountodnál beállítod hogy a te géped legyen a primary gép, és a megszokott accountoddal ugyanúgy el fogod érni, mint a sima "társadét". Nekem ugyanígy van saját magyar és hongkongi accountom is az amerikai mellé, de csak az amerikai-t használom és minden mentés, trophy, stb oda megy.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#139553) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#139535) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most néztem csak meg, hogy mik jönnek. Mindegyik jó cucc. A GK-t egy kalap alá veszik sok helyen az Odin Spherevel, szóval hajrá! Igaz, hogy ez körökre osztott de akkor is jó cucc.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#139554) bandi0000 válasza Neoteric (#139552) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez biztos? Mert ha jól tudom, 1 acc csak 1 gépen lehet elsődleges, amit meg te mondasz, ott 5 gépen lenne elsődleges 1 acc

Mind1 kicsit már bele kavarodtam :D

De a kollégának a gépên a haverja profilja elsődleges, így az ő 3. Accját nem tudja elsődlegesre rakni a saját gépén

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#139555) jpeetr válasza bandi0000 (#139554) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Pont fordítva.
Amit ő mond ott egy gépem 5acc lenne primary, de azok a masik gepen secondary accountok.
Szóval minden account csak egy gépen primary, jelen esetben mind ugyanazon a gépen.

(#139556) kovsol válasza Nayrobi (#139509) üzenetére


kovsol
titán

Sikerült elintéznem a népnek a Knack-t, mivel pár hete mikor le volt akciózva -67%-al megvettem. :DDD
Gondoltam ha eddig nem rakták be, akkor már nem is fogják. Tévedtem.
Gyanús is lehetett volna, mert még karácsonykor se volt leárazva az első rész, most meg leárazták.

May the Force be with you!

(#139557) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Persistence - Új trailer

VR horror egy űrhajón.

Live-Die-Respawn

(#139558) ProEvoFan válasza kovsol (#139556) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, most is 1500 ft....
Viszont a Rime 10k.Akcióban is 5-6k volt legutóbb.

[ Szerkesztve ]

(#139559) Nayrobi válasza oriic (#139557) üzenetére


Nayrobi
őstag

Próbáltam a demóját, jó kis cucc, fasza grafikával. Jöhet!

(#139560) TazLeacher válasza #20844032 (#139547) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139561) unravel


unravel
őstag


1336 like és 2056 dislike.

¯\_(ツ)_/¯

(#139562) erahurka válasza unravel (#139561) üzenetére


erahurka
félisten

Volt amikor többen kedvelték mint utálták a havi játékokat? :DDD

(#139563) szasanyi válasza erahurka (#139562) üzenetére


szasanyi
félisten

A FC4-et aligha dislike-olták volna ennyien, ami sztem inkább lenne méltó a 18k-s PS+ árához, de azt csak az kaphatja aki most vesz (teljes áron) éves előfizetést. :U

(#139564) Rigormortiis válasza erahurka (#139562) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem Monster Hunter Worldöt adtak ingyen jatéknak, úgyhogy csak szar lehet a hónap :D

Nem tudom, ki-hogyan van vele, de én még xboxon azt szoktam meg, hogy a multiért fizetek. Aztán jöttek az ingyen játékok, de én a mai napig úgy állok hozzá, hogy a multi címek miatt úgyis kell a plus, és ha ezen felül pár havonta bedobnak egy olyan címet, amit pár óráig nyüstölök, annak örülök.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#139565) unravel válasza erahurka (#139562) üzenetére


unravel
őstag

nem tudom. sose figyeltem.
csak fura, hogy ez ebből a szempontból elég jó hónap és mégis ez van. melyik játék kellene hogy a like legyen a több? Last of Us 2? :)
egyébként a decemberi és januári plusos játékokat tegnap volt időm kipróbálni.

¯\_(ツ)_/¯

(#139566) bAtt001 válasza szasanyi (#139563) üzenetére


bAtt001
addikt

Marketing, valamivel el kell adni. Nekem abszolút tetszik a februári felhozatal, mindkét játékra kíváncsi vagyok. De kaptunk már nem is olyan régen Infamous SS-t és Life is Strange-et is, nem kell minden hónapban ekkora játékot adniuk.

(#139567) 30z.Samu válasza szasanyi (#139563) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azok se vehetik már igénybe, akik a Trial-t aktiválták, mert a rendszer előfizetésnek nézi... :F

Sic Parvis Magna

(#139568) #20844032 válasza szasanyi (#139563) üzenetére


#20844032
törölt tag

Két jó és igényes játék, jó art-al, szemben a nyálcsorgató unalomtenger 27 részes ubisoft retekkel, amiből volt egy jó rész, a harmadik(meg az első, aminek az egész szériához semmi köze), azóta abból élnek, mindjárt itt van a huszonnyolcadik. Úgy kell az is, mint egy kelés a hátsóra.
Nekem ugyan megvan mindkettő, de így sem vagyok elégedetlen: így legalább nem csak a kétbites hulladékokkal játszik a nép. Amitől ha csak icipicit csökken az igény a moslék iránt, már megérte. Persze a tömeg nagyobbik része ugyanúgy fog ácsorogni a dézsáknál a jövő hónapban is, és dislikeol, ha nem jön a havi adag.

(#139569) RangerFox válasza szasanyi (#139563) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tényleg, mitől lenne jobb egy 3,5 éves játék, amit használtan, vagy store-ból leakciózva meg tudsz venni ~3000Ft-ért? :U A RiME tavalyi játék, ráadásul leakciózva is majdnem 6k volt. Nem hogy örülnénk neki, hogy újabb címeket is kapunk. + nem hiszem, hogy ennyi ember ne tudjon semmi mással játszani, és minden hónap végén összekulcsolt kézzel várja az új havi ingyenes játékokat...

(#139570) erahurka válasza szasanyi (#139563) üzenetére


erahurka
félisten

Talán az a fake kép nagyon felkorbácsolta a népet, aztán koppantak. FC4 nekem is jobban bejött volna, de a végleges csomagnak is tökre örülök.

(#139571) dunc


dunc
nagyúr

Pár hét használat után azt tapasztaltam, hogy az új szériás PRO gépeknél (CUH-7116B) nem tapasztalható a "porszívó effektus" azaz maximális terhelésnél se elviselhetetlenül hangos! Két géppel egymás után ugyanazon a tv n, helyen néztük meg a teszt játék a horizon zero dawn volt, minőség módba, + HDR el. Tehát aki vesz, vagy ép vált pro gépre ne vegye a régebbi szériát! Az új széria doboza is más, sötétkék.

[ Szerkesztve ]

(#139572) Xaels válasza #20844032 (#139568) üzenetére


Xaels
félisten

Teljes mértékben igazad van. Állandóan megy a rinya, hogy Ubi így fos, meg úgy fos de bezzeg ha nem AC vagy FC van "ingyé" akkor az csak szar lehet...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139573) james001


james001
veterán

Majd ha az AC4 Black Flag-et adják akkor tuti több milliós lájk szám lesz ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#139574) marilllyo válasza RangerFox (#139569) üzenetére


marilllyo
veterán

Nevetséges ez az egész. Nem egyszer tettem fel a kérdést, hogy mégis tényleg ki mit vár?
Most csak egy példa... az AC: Black Flag vagy az említett FC4... annyira kéne ingyen és az menő lenne? Holott mind a kett volt már 3000 Forint alatt akcióba. Annyira kell...de ennyit nem ér meg?!. :DDD
Bezzeg az NBA meg a Tropico az hűdemenő ingyenplus játék volt...mert az "drága és értékes volt"... de szerintem a kutya nem játszott velük. (bocsánat azoktól akik mégis).
Knack spec megbántam, hogy megvettem... ingyen sem kéne... de ez a Rime megér egy próbát.

(#139568) Moby +1. Az FC 3 az egyik kedvenc játékom volt az előző generációban...kiadták a 4-et ami ugyanaz csak telerakták még dolgokkal... amiktől csak idegesítőbb lett. Pl a sasmadár vagy mi a rossebb ami fél óránként huszonhatszor csirimpákol a nyakadba.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#139575) penge111 válasza dunc (#139571) üzenetére


penge111
addikt

Ezt a megállapításod eme videó is megerősíti Köszi az infot, ha végül pro mellett döntök, akkor tuti figyelek erre! Bár lehet év végén ebből is kapunk egy pro-slimet.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#139576) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Persze, hogy mindenki így fogja fel, mert a legtöbb ember nem tudja feldolgozni, és kezelni az egyik legroszabb emberi tulajdonságot, az elvárást és a vágyat. Vágynak egy játékra netán ha be is harangozzák és nem az akkor meg durciznak mint egy kisgyerek. Totális mértékbe ajándéknak kell tekinteni minden egyes ilyen játékra. Tetszik letöltöd játszol vele nem tetszik nem játszol vele ennyi. Senki nem a havi 2 ingyenes játék miatt fizet elő a psn szolgáltatásra. nőjetek fel!

(#139577) TazLeacher válasza szasanyi (#139563) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Engem pl. az FC4 sokkal jobban dühít, mint a havi felhozatal bármikor. 7 éve vagyok folyamatos előfizető (talán 1-2 alkalommal volt 1-2 hét, ami kimaradt hosszabbításnál). Mivel honorálják a hűségemet? Lósz@rral se. Amit elfogadok. De legalább annyi lehetne, hogy nem kap többet az, aki még egy ruppót sem fizetett soha. Tehát ne én legyek már a köcsög, mert eddig előfizetőjük voltam.

És nem érdekel a FC4, sem a tavaly ugyan ilyen akcióban osztogatott Battlefront. Ami érdekel az a gesztus, és a hozzáállás.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139578) vg válasza Bencus88 (#139576) üzenetére


vg
addikt

"Senki nem a havi 2 ingyenes játék miatt fizet elő a psn szolgáltatásra"

Ez azért nem feltétlen igaz, hiszen ha van ps4+ps3+vita géped, akkor az havi 6db játék a tiéd havi 1500 forintért. Azért ez egy jó dolog.

(#139579) TazLeacher válasza Bencus88 (#139576) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A gondolatmenetedben van egy nagyon nagy hiba:

Totális mértékbe ajándéknak kell tekinteni minden egyes ilyen játékra.

Ez nem ajándék, hanem egy fizetős szolgáltatás része. Ahogy 5 GB mobilinternet sem ajándék a telefonelőfizetésed mellé, hanem a csomag rész. Ebben semmi ajándék nincs. Ajándék akkor lenne, ha ez egy ingyenes szolgáltatás lenne.
A te szemszögedből ez az ajándék, más szemszögéből meg a multi. Majd ha mondjuk 2 hétig nem tud senki multizni, akkor próbáld meg elsütni ezt a gondolatmenetet, hogy a multit ajándéknak kell tekinteni, nem ezért fizetsz, hanem a játékért, a kedvezményekért meg a felhő tárhelyért, ez csak egy extra, hogy multizhatsz is...

A szolgáltatásnak több része van, aminek eleme a havi két "ingyen" játék. Bár az ingyentől nagyon messze van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139580) 30z.Samu válasza TazLeacher (#139579) üzenetére


30z.Samu
félisten

+1

Sic Parvis Magna

(#139581) modd3r válasza TazLeacher (#139577) üzenetére


modd3r
őstag

+1

(#139582) marilllyo válasza TazLeacher (#139577) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondjuk azzal speciel egyetértek, hogy soha nem éreztem a Sony-nál azt, hogy annyira honorálnák a hűséget. Vagy akármit...
Maga a közösség megbecsülése. Egyszer osztogattak ingyen játékokat még a ps3-mas érában.... amikor az anonymus elkezte ddosolni őket... és hetekig nem volt psn.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#139583) ProEvoFan válasza unravel (#139561) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig ez egy nagyon jó hónap lett.Lehet sokan rendelkeznek már a két játékkal ;]

(#139584) Bencus88 válasza TazLeacher (#139579) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értelek csak ilyen nem fog előfordulni, hogy megszűnik a netes szolgáltatás és nem tudsz majd multizni akár napokra sem. Úgy gondolom a ps egy luxus cikk, akinek kell bizonyos játékok megveszi, pont előbb volt erről szó nem volt 3000Ft a játék akinek nagyon kell vegye meg. Rengeteg ember örül most ennek a két játéknak sajnos a te ízlésednek ezek nem megfelelőek és le vagy törve picit. Ez ilyen majd következő hónapba, hónapokba meg jön az a játék amit te vársz az meg másnak nem fog tetszeni. Nem lehet mindenki igényét kielégíteni. Tudom drága régóta vagy hűséges előfizeti stb blabla, de nem várd, hogy folyton meg legyél ezért jutalmazva.

vg: Igen az úgy már más én csak ps-re gondolkoztam

(#139585) erahurka válasza ProEvoFan (#139583) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem tavaly nyár óta egyetlen hónap volt amikor tényleg gáz volt a Plus felhozatal. De én előtte is szinte mindig találtam valamit amit kipróbáltam és tetszett. Mondjuk új belépő vagyok, idén novemberben lesz 2 éves a konzolom, így nem voltak korábbról megvásárolt játékaim (bár kétszer még így is belefutottam abba, hogy olyan cuccot adtak ami már meg volt :DDD ).

TazLeacher (#139579): +1

[ Szerkesztve ]

(#139586) #20844032 válasza marilllyo (#139582) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kb 1 hete landolt az usák accountomra 10 dodó, honorálandó a hűségemet. 1 éven belül másodszor, és kaptam azért is, hogy pro-t vettem. Nem nagy pénz persze, meg ez a sonynak nem kerül szinte semmibe, hisz náluk költöm el, de azt azért nem lehet mondani, hogy gesztusnak nem oké.
Az már más kérdés, és azért lehet is és kell is morcogni, hogy eu-s accountokra alig-alig dobálnak valamit. A világnak ez a fertálya továbbra sem kiemelt terület a sonynál sajnos.

(#139587) WhiteWalker válasza TazLeacher (#139579) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Ez nem ajándék, hanem egy fizetős szolgáltatás része."

Mármint a havi játékra érted? Mert itt marhára nincs belekalkulalva az éves díjba a free játékok. Tehát pont ezért ajándék, ezzel honoraljak a hűséged.
Mivel ezek a havi játékok adhatoak(!), így mondhatna a Sony hogy nincs semmi havi game. Lenne a ps + meg az egyéb szolgálatas - játék nélkül. Ezért ajándék a havi játék, játékok.

Én személy szerint örülök hogy bármilyen játékot adnak egyáltalán az elofizetes mellé.

[ Szerkesztve ]

(#139588) Shamat válasza dunc (#139571) üzenetére


Shamat
aktív tag

Ezt igazolhatom. Nekem egymás mellett van egy régebbi és egy új fehér. A fehérnek komolyan nulla hangja van, a régebbi viszont iszonyatosan porszívózik.

DEAD LIKE ME

(#139589) #20844032 válasza Shamat (#139588) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem viszont a második régiszériás van használatban, és kussol. Meg az előző is kussolt. Ezekből az 1-1 darabokból nem állíthatóak fel ilyen szabályszerűségek. Amit tudunk, hogy a hűtés nem változik. Amit nem tudunk, hogy milyen venti(k) kerülnek beléjük. Abban akár lehet is különbség (vagy az összeszerelés pontosságában).

(#139590) TazLeacher válasza Bencus88 (#139584) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Semmi bajom a havi ajánlattal, csak amit leírtál, az nem igaz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139591) erahurka válasza WhiteWalker (#139587) üzenetére


erahurka
félisten

Na ne vicceljünk már hogy nincs belekalkulálva. Ha valami ajándék a PS Plus-ban, az a multi. Hiszen amikor indult a szolgáltatás még PS3-on, akkor csak az "ingyen" játékok, a felhő tárhely meg a többi extra volt benne a csomagban. :U

(#139586) Moby: Én UK profilra még egyetlen fontot sem kaptam a Sonytól, de még 10%-os kupont sem. USÁban nagyobb a verseny ez tény, de ettől még lehetne valami gesztus amivel honorálják Európa évtizedes hűségét. Mindig is PlayStation kontinens voltunk és ezért nem kapjuk csak a szükséges minimumot.

[ Szerkesztve ]

(#139592) Gery9112


Gery9112
őstag

Ha nem lenne naptáram, a fórumból mindig megtudnám, hogy hónap eleje van. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#139593) TazLeacher válasza WhiteWalker (#139587) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tévedésben vagy. Ezek a játékok járnak. Miért? Mert oda van írva, amikor előfizetsz. Ahogy jár a 10 GB tárhely is. Nem adható, hanem jár.

Persze mondhatná, ahogy mondhatná azt is, hogy innentől havi 10.000 Ft a plus. A telefonszolgáltatód is mondhatná, hogy innentől abban a díjcsomagba, amibe Te vagy, innentől fel annyi net lesz.
De jelen helyzetben van egy szolgáltatás, aminek van egy ára. A szolgáltatásnak ez része, én meg kifizettem az árat. Innentől nem adható, hanem jár. Majd ha megváltoznak az szerződés feltételei, akkor majd "újratárgyaljuk" a megállapodásunkat. Jelenleg viszont ez van. Kifizettem az árát, nekem jár, és nem adható. Ahogy a FC4 is jelenleg jár a friss előfizetőnek és nem adható. Ha valaki most előfizet, annak meg kell kapnia. Ez nem alamizsna.

Azt értsd meg, hogy ez egy szolgáltatási csomag. Lehet, hogy Te úgy gondolod, hogy a multiért fizetsz, más úgy gondolja, hogy havi 1.500 Ft-ot megér neki a 10 Gb felhő, más meg a játékokért fizet. De ebből egyik sem ajándék, hanem egy szolgáltatás részei. Minden egyes darabja. Mert ezért fizetek. Nem csak egy részéért, hanem az egészért.
Mondjuk próbáld meg elmagyarázni egy PS3 tulajnak, hogy a játék, a felhő és az akciók csak "extrák". Sokkal inkább "ajándék" a multi, hiszen a PS Plus indulása óta a havi 2 játékról és a felhő tárhelyről szól. A multi csak később jött be.

Igazából nekem az a furcsa, hogy ezt magyarázni kell. Ha bármilyen előfizetői szerződést kötnek az emberek, akkor verik az asztalt, ha valami kimarad (Sosem hallottam még senkit úgy nyilatkozni, hogy a Digi előfizetésénél ajándék a TV, mert igazából a netért fizetek...) itt meg képes egy tudatos fogyasztó úgy gondolkodni, hogy ez "ajándék".

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139594) Bad Pritt válasza TazLeacher (#139593) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+1

Gyakorlatilag aki a játékok miatt fizet elő a PS+-ra az jól szerencsekerekezik egyet minden hónapban 1500 forintért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139595) erahurka válasza TazLeacher (#139593) üzenetére


erahurka
félisten

Minden szóval egyetértek amit leírtál. :K

(#139596) kovsol válasza erahurka (#139591) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk aki vásárol digitális játékokat annak a PS+ mellé járó extra árengedmény is jelentős megtakarítás lehet.
Én az USA accomra amúgy +1 hónap PS+ -t kaptam ősszel, meg már talán kétszer volt 10$ jóváírásom is.

Múltkor viszont felhúztam magam, mert a PSN leállás miatt a Netflix fiókomba se tudtam belépni, így meghiúsult a filmezés.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#139597) saelin válasza kovsol (#139596) üzenetére


saelin
veterán

Áh, ne is mond... Noti híján én mobilon netflixezek minden leállásnál.
Igazán megoldhatnák, hogy az eredeti netflix accounttal is lehessen használni, ne csak ezzel a csatolt psn fiókkal. A baj ha jól láttam ott van, hogy az összes "Tv app" előbb psn-re próbál bejelentkezni, ha ez nem megy, akkor el sem indíthatóak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139598) kovsol válasza saelin (#139597) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk akinek van okos TV -je annak eleve nem kell PS ehhez, de nekem még hagyományos készülékem van. Bár tényleg nem értem ha van internet akkor miért kell PSN is ahhoz, hogy netflixezhessek.

May the Force be with you!

(#139599) Syberian


Syberian
csendes tag

PS4-es Youtube app-al nem tudom valahogy megoldani, hogy szóljon valami zene és közbe játszhassak is ?

(#139600) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki lemaradt volna róla, májusban jön a Destiny 2 új nagy DLC-je.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.