Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139601) kriszpontaz válasza Syberian (#139599) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Szerintem max a Spotify alól működik ez. A gyorsmenüben asszem benne van.

(#139602) Mr X válasza TazLeacher (#139577) üzenetére


Mr X
veterán

"De legalább annyi lehetne, hogy nem kap többet az, aki még egy ruppót sem fizetett soha."

És ettől neked miért lesz jobb?

(#139603) sutyesz96 válasza #20844032 (#139586) üzenetére


sutyesz96
őstag

Azért kaptál pénzt, mert pro-t vettél? Lemaradtam valamiről? :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#139604) Azazael válasza kriszpontaz (#139601) üzenetére


Azazael
aktív tag

Spotify-jal biztosan működik, illetve a pendrive-ra rakott zenét is le tudja játszani a háttérben. A Youtube elvileg sandboxban működik, ha bármi más elindul az leáll (még red accounttal sem működött tavaly novemberben, azóta nem hiszem, hogy változott).

(#139605) TazLeacher válasza Mr X (#139602) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha ugyan azt megkapom, mint a másik? Nem tudom...azon felül, hogy jól esik, és nem érzem magam totál madárnak, most lenne egy Battlefrontom meg egy Far Cry 4-em...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139606) sutyesz96 válasza Azazael (#139604) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nekem a Spotify sem indult eddig egy játék közben sem, pedig gyorsmenüből indítottam. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#139607) Bad Pritt válasza Syberian (#139599) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, ez kb a mobilos app egy módosított változata.

Spotify mehet a háttérben, én rendszeresen így használom.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139608) bAtt001 válasza Bad Pritt (#139594) üzenetére


bAtt001
addikt

Pont mint én kb. eddig bejött 2-3 havonta vannak olyan játékok amik érdekelnek is :D

(#139609) Carlos Padre válasza TazLeacher (#139579) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez az igazi "a potya az isten" panelproli hozzáállas, csak így tovább :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#139610) Bad Pritt válasza bAtt001 (#139608) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem azért 2016 augusztus óta szerintem a havi egy átlagban megvan, de volt, hogy hónapokig keresztül nem érdekelt egyik sem, most meg hármat is ki fogok próbálni a februáriak közül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139611) erahurka válasza Carlos Padre (#139609) üzenetére


erahurka
félisten

Miért? Mert nem ajándékként tekint egy szolgáltatás néhány elemére? :U

(#139612) TazLeacher válasza erahurka (#139611) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Engedd el! Ha valaki gyökér ilyen, és nem tudja személyeskedés nélkül leírni a véleményét, azzal kár.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139613) Azazael válasza sutyesz96 (#139606) üzenetére


Azazael
aktív tag

Nekem működik, itt van egy beállításos videó. Premium accounttal próbáltad vagy sima free Spotify-jal?

(#139614) NyMRooD válasza Carlos Padre (#139609) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem meg rohadtul nem "panelproli" hozzáállás az, hogy ha zavarja, hogy több év kifizetett ps+ után ő szart sem kap a hűségért aki meg most köti meg az igen, mekkora összeg esne ki a sonynak ha mindenki csak akkor hosszabbítana ha éppen van valami ajándékba? Ez előfizetéseknél így működik általában, pl upc-nél néha vannak tök jó akciók az új belépőknek én meg hűség lejártakor hosszabbításért kapok nagyobb net sebességet, vagy több csatornát esetleg az előfizetési díjam csökken, ez így helyes, ha te tartod el a céget, legyél te is megbecsülve, ne csak az új ügyfél.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#139615) Rigormortiis válasza TazLeacher (#139605) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na jó, de az előbb mondtad, hogy sem a Battlefront, sem a FC4 nem érdekel.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#139616) Mr X válasza TazLeacher (#139605) üzenetére


Mr X
veterán

Te nem ezt írtad, ott az idézet.

(#139617) #20844032 válasza sutyesz96 (#139603) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezek szerint le.

(#139618) heihachi válasza Carlos Padre (#139609) üzenetére


heihachi
addikt

Mondjuk ez pont tőled elég erős: [link]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#139619) TazLeacher válasza Rigormortiis (#139615) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem a konkrét helyzetről volt szó. Egyrészről lehet (sőt megkockáztatom, hogy valószínű), hogy van azért 1-2 ember a 31.000.000-ból, akit érdekelt volna valamelyik, illetve ez a 2. ilyen húzás. Ebből már valószínűleg lehet következtetni, hogy a következő ilyen akcióból is kimaradok...tehát magával a helyzettel van a bajom. Nem verem a tam-tam-ot, ellenben a véleményem megvan róla. És igen, továbbra is úgy gondolom, hogy ha nem is "jár" nekem semmi a hűségemért, de talán annyit elvárhatnék, hogy ne én legyek a másodrendű előfizető.

Illetve abban azért egyet értünk, hogy ha nem is érdekel kimondottan a két játék, attól függetlenül "jobb nekem", ha megkapom, mintha nem. Ez azért nem olyan nehéz kérdés. Sose lehet tudni. Illetve, ha az elvi okát veszem, akkor maga az a tény, hogy úgy érzem, hogy megbecsülik a hűségem, nem egy rossz dolog. Én még egy jó témának is örülnék...na nem egy f@s szülinaposnak, hanem valami komolynak...mondjuk egy jó animál Horizon, Uncharted, GoW...stb...ezek igazán komoly erőfeszítést és anyagi ráfordítást jelentő dolgok lennének, és nem érezné úgy az ember, hogy le van sz@rva.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139620) #95558144 válasza Bencus88 (#139576) üzenetére


#95558144
törölt tag

Hogy a viharba lenne ajándék valami, amiért havi előfizetési díjat fizetsz???!!!!

Rohadtul nem ajándék egy játék sem benne, hanem a fizetős szolgáltatás része. Ezeket a játékokat ha úgy tetszik, MEGVESZED.

Bírom, amikor hazai gémer oldalak, mint például a gamekapocs jön, hogy "Ezek lesznek a februári ingyenes PS Plus-játékok!

Lufaszt ingyenes, meg lufaszt ajándék!

(#139621) phgergo


phgergo
aktív tag

Vége a tv mizerianak, most jon a ps plus... Majd honap vegen megint a tv.... :D

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#139622) TazLeacher válasza Mr X (#139616) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De pontosan ezt írtam. Ne kapjon többet egy új előfizető, mint én. Ez nem azt jelenti, hogy tőle akarom elvenni (mert gondolom te így értetted ezen hozzászólásod alapján...bár érdekes, hogy így fogod fel. Gondolom, az "egyenlő munka egyenlő bér" elvét se úgy fogod fel, hogy akkor aki többet keres, az keressen kevesebbet...) Az, hogy ugyan azt kapjuk, arra van egy másik megoldása is: én is megkapom azt, amit ő.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139623) #95558144 válasza phgergo (#139621) üzenetére


#95558144
törölt tag

Mennyivel jobb, hogy nem a hüvelygombáról van szó!

(#139624) gyerecske válasza #95558144 (#139620) üzenetére


gyerecske
senior tag

Nem megveszed, kvázi csak "béreled", ha lejár az előfizetés már nem tudsz játszani velük.
Ettől függetlenül szerintem nincs oka panaszra az előfizetőknek.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#139625) TazLeacher válasza #95558144 (#139620) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A helyes kifejezés talán a bérled. Amíg fizeted a bérlet díjat, addig használhatod. Ha nem fizeted, "vissza kell adni". HBO GO, Neflix...stb. Érdekes ott még senki nem írta, hogy "örüljél, hogy egyáltalán kapsz valamit".

gyerecske egyet kell értsek. Szerintem bármelyik 1 évet vizsgálva bőven talál bármely játékos magának min. 3-4 játékot, ami az ízlésének megfelel. A többit meg el kell engedni. Ráadásul azért mostanában jelentős plusz a VR extra, már akit érint.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#139626) tailor74 válasza #95558144 (#139620) üzenetére


tailor74
őstag

Ha úgy nézzük se meg nem veszed, se nem ajándék. Gyakorlatilag béreled a játékot, hiszen "csak addig a tiéd", amíg él a plusz előfizetés.
Véleményem szerint az egyetlen "ajándék" a plus-ban az alkalmankénti további store árkedvezmények.

Szerk..

Hoppá gyerecske megelőzött... :)

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#139627) Xaels válasza NyMRooD (#139614) üzenetére


Xaels
félisten

Pár éve UPC... Lejárt a szerződés, újra akartam kötni a csomagom kedvezményes/akciós havidíjjal amire az a válasz jött, hogy csak új előfizetőknek lehet, nekem méltányosan felajánlották, hogy megtarthatom a havidíjam. Fogtuk és párom nevére újra kötöttük olcsóbban...Lehet te olyan régióban vagy ahol van konkurencia és rá vannak kényszerülve ezekre míg máshol nem.

Más

Monster Hunter Worldben tényleg macerás a Coop?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139628) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"M" Besorolást kapott a God of War az ESRB oldalán

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#139629) kovsol válasza Xaels (#139627) üzenetére


kovsol
titán

Nekem UPC minden évben mielőtt lejárna a szerződésem felhív, hogy ilyen meg olyan extra dolgokat ad, hogy hosszabítsam a szerződést. Szóval most már netből és TV-ből a maxot kapom a közepes csomag árán. :)

May the Force be with you!

(#139630) erahurka válasza oriic (#139628) üzenetére


erahurka
félisten

Jól hangzik. :K

(#139631) Bencus88 válasza #95558144 (#139620) üzenetére


Bencus88
nagyúr

jólvan nyugi nyugi, ne húzd fel magadat árt a szépségnek.

Annyit mondtam, hogy a psn mellett multi, szolgáltatás stb tekintsen a játékokra ajándékként.Tehát ne várjon tőle nagy csodát, lesz mikor jó lesz örülünk és lesz amikor kevésbé, de úgylátszik mindenkinek szuper az élete és ez a legnagyobb baja, foglalkozzatok sokat a dologgal minden hónap elején ez a téma úgy is :) De kár ide bármit is beírnom, csak az időmet rabolják. Mindenki azt gondol csinál amit akar puszi

(#139632) #95558144 válasza Bencus88 (#139631) üzenetére


#95558144
törölt tag

Nekem aztán tök mindegy, meg tudom számolni egy kezemen, hogy hány PS Plus-játékot töltöttem le valaha is úgy, hogy folyamatosan előfizető.

Csak hülyeségeket ne írjunk le, hogy tekintsd ajándéknak. Azt, amiért havonta pengeted a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#139633) Bencus88 válasza #95558144 (#139632) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én nem ezért pengetem a pénzt, hanem a multi miatt, meg a kedvezőbb ajánlatok miatt. Volt hogy elfelejtettem megnézni mi az aktuális ps plus játék. Senki sem azért fizet elő mert kettő szuper játékot kap minden hónapba. Vagy aki ezért az nem fizet elő éves díjat csak havonta, ha jó az akció befizet leszedi és kijátsza a játékot, aztán lehet fél évig újra nem fizet. Na de részemről téma off :R

(#139634) NyMRooD válasza Bencus88 (#139633) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én a játékok + a kedvezmények miatt fizettem, nem nagyon multizok.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#139635) erahurka válasza NyMRooD (#139634) üzenetére


erahurka
félisten

Én is. Mondjuk a Gran Turismo Sport miatt most ezerrel küldöm a multit is :DDD

(#139636) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akinek van Messenger hozzáférése:

A Call from The Wilds szöveges játék God of War-hoz

szerk:

Ha valaki nem játszaná végig:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#139637) leslieke válasza #95558144 (#139632) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén. A multi miatt van csak az előfizetés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#139638) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Sziasztok! PS4 pro-hoz milyen vezeték nélküli fülest ajánlotok? 20-25k körül, olyat amit pc-n vel is simán tudnék használni.Köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#139639) szallasi007


szallasi007
őstag

Még mindig nem értem hogy aki képes havi 1500 ft-ot kifizetni másra (csajok, pasik, pia, cigi, egy hányás ízű gyorskaja menüje, vagy 5 liter benya a robogóba) az miért van kiborulva mert nem két b@szó címet kapott ajándékba ebben a hónapban?
Mi kellene ami megfelelne nektek?
Rossz a mentalitás kicsit, kifizettek egy "csomó" pénzt és nektek más jár?
60 euróról írtok itt 70+ bejegyzést. Az átlag fizu meg mennyi 2000-2200 körül van.
Vki írta a konzol luxus cikk, és igen még az is marad. 8 mrd userből 75 millió fogyott? Ez nem tömegtermék ;)

(#139640) gyuromoj válasza oriic (#139628) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerencse hogy nem PG13 lett. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#139641) WhiteWalker válasza TazLeacher (#139593) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem te vagy marha nagy tévedésbe.
Mi az hogy jár? :U
Jár a 10giga felhő és a multi és a Plus kedvezmények a storeba vásárláskor.
Az hogy a Sony ad(!) több játékot havonta az elofizetes mellé a hűségedert az grátisz.
De ezt szajkozom, hogy adható, mert teszem fel, ha fél év múlva ez megvonásra kerül, mert új szerződést készít a Sony az elofizetessel kapcsolatban egyoldalúan, akkor mit csinálsz? Azt panaszolod nekik, hogy ez jár neked a havi játék ? :DDD
Tudod, olyan az mint meló helyen a prémium... adható, de nem jár.

[ Szerkesztve ]

(#139642) sutyesz96 válasza Janika!2 (#139638) üzenetére


sutyesz96
őstag

Itt tényleg 3 téma forog folyamatosan.. ps plus, tévé, fejhallgató :DDD

Bocs Janika, nem ellened szólt. De azért 1-2 oldalt visszaolvashatnál.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#139643) sting2 válasza Rigormortiis (#139564) üzenetére


sting2
addikt

Pontosan így vagyok vele én is.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#139644) NyMRooD válasza szallasi007 (#139639) üzenetére


NyMRooD
őstag

A játékok milyenségéről az elején volt csak vita, (nekem speciel jobban bejönnek mint a pletykáltak) aztán arra váltottunk, hogy új előfizetőket jutalmaz pluszban a sony, régieket pedig nem és ez gáz. Az átlagbér meg lehet, hogy 2000-2200 euró, csak nem Magyarországon :D (abban viszont igazad van, hogy havi 1500 ft nem nagy összeg)

(#139641) Giinos Igen meglépheti ezt a sony, ahogy elveheti a kedvezményeket is, de garantálom neked, hogy ha nem add többet játékokat, akkor az előfizetők jelentős része lefogja mondani az előfizetést (majd multizok xboxon vagy pc-n)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#139645) erahurka válasza WhiteWalker (#139641) üzenetére


erahurka
félisten

Ugyanígy kiveheti a csomagból a multit vagy a felhő tárhelyet. Most akkor mi jár és mi az ajándék?

Úgy hirdetik a szolgáltatást hogy havonta adnak 2 játékot. Akkor az igenis ki van fizetve a havidíjjal, és nem ajándék hanem a csomag része.

(#139646) Bad Pritt válasza WhiteWalker (#139641) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

PS+ oldaláról. Feketén-fehéren ott van, hogy ez is a PS+, mint szolgáltatáscsomag része. Szövegszerűen így néz ki fentebb említett honlapon, két esetben:
Csatlakozz a PS Plushoz online többrésztvevős játékokért, havi játékokért, exkluzív kedvezményekért és sok minden másért.
illetve
Használd ki a lehető legteljesebben PS4 konzolodat az online többrésztvevős játékok, az exkluzív megtakarítások és a havi játékok segítségével – amelyek csak PS Plus tagok számára érhetők el.
Nem grátisz, nem ajándék, nem lehetőség és sehol nem hívják ingyen játéknak.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#139647) #20844032 válasza sutyesz96 (#139642) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez egy igaztalan, és erősen torzított kép, ami az itt felmerülő témákról kialakítasz.
Ugyanis teljesen mellőzöd a "hangos-e a ps4" című örökzöldet! :DDD

(#139648) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Last of us-ban mit jelent az hogy : lock at 30 frames per second? ha átrakom on ra akkor jobb lesz a grafika?

(#139649) pr0bi válasza Syberian (#139599) üzenetére


pr0bi
senior tag

Jobban jársz Spotify-al, van beépített kliens ps4-be.

(#139650) TazLeacher válasza WhiteWalker (#139641) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Előttem már megmagyarázták, de azért kíváncsi lennék...

Mitől ajándék a 2 játék, azért csak "adható", de miért "jár" a 10 GB felhő tárhely? Mármint azon kívül, hogy te ezt kitaláltad... :U Mutass már nekem bármilyen linket, ahol le van írva, hogy a multi, a kedvezmények (na, pont ez az, ami adható...ugyanis rohadtul nem mérhető és követhető...) és felhő tárhely kötelező, nem megvonható, de a játékok pusztán a jószívű SONY isten könyöradmányai szegény földönfutó usereknek...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.