Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139051) bandiie válasza pulffy (#139048) üzenetére


bandiie
aktív tag

Én viszonylag új user vagyok, szeretem a pst, de ezt nem értem hogy gondolják. Szó szerint szánalmas a sony rendszere.

(#139052) erahurka válasza bandiie (#139051) üzenetére


erahurka
félisten

Most van egy kis fennakadás a héten, ne temessük már a teljes platformot. :U

(#139053) zzola: Ez nem fanboyság. Azt írta nem régóta PS felhasználó. Akkor ne szeressen ki egyből belőle mert most épp van egy kis gebasz.

[ Szerkesztve ]

(#139053) zzola válasza bandiie (#139051) üzenetére


zzola
félisten

Itt ilyet nem szabad mondani, mert azonnal letámadnak a fanboyok! :K
Mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#139054) 30z.Samu válasza bandiie (#139051) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mindenhol előfordulhat egy kis gebasz, nem lecseszni akartalak ezzel, csak írtam. :)

Sic Parvis Magna

(#139055) Kvelstadt válasza erahurka (#139052) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem temetem de azért vannak most bajok.
Minden esetre örülök higy most nem játszom semmi online játékkal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139056) WaterWave


WaterWave
veterán

mondjuk abban egyetértek, hogyha tesztelgetnek azt miért most, mikor vasárnap van egy kis szabadideje az emberek többségének... csinálják hétköznap kora délután...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#139057) zzola válasza WaterWave (#139056) üzenetére


zzola
félisten

*Lehet épp most a legoptimálisabb az idő, nyilván nem a magyar piacot fogják figyelni.
*Hibát hárítanak el, akkor mindegy, hogy hány óra van.

(#139058) pulffy


pulffy
őstag

Ilyet meg nem tapasztaltam, pedig mar 3eve meg van a ps4, Store mukodik , PSNbe be vagyok lepve, de a social es a multigamek nem mennek...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#139059) bandiie válasza erahurka (#139052) üzenetére


bandiie
aktív tag

Nem temetem, csak nem vagyok elvakult "fanboy". Nem az elmúlt egy hét alapján, hanem az elmúlt 5 hónap alapján (mióta van psem) mondom azt, hogy a rendszer gyenge. Nagyon! Messze a konkurencia mögött kullog.

(#139060) marilllyo válasza bandiie (#139059) üzenetére


marilllyo
veterán

Emlékeim szerint az elmúlt fél évben nem volt semmi ilyen jellegű probléma. Sem karbantartás...sem psn leállás. Amikor megvettem a PS4-et.. (3-4 éve) azért akkor rendszeresen voltak "gondok".

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#139061) sting2 válasza bandiie (#139059) üzenetére


sting2
addikt

Amióta Sony tévém is van, felváltva élvezem ennek a márkának/konzolnak minden "báját" .... :W
:)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#139062) WaterWave


WaterWave
veterán

nyugodjon le mindenki ... ha ma nem, de ebben az évben még játszani fogunk gyerekek :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#139063) eisento


eisento
addikt

lehet a sok magyar feliratos jatekhoz kapunk magyarorszagi psn szervert is es azert vannak ezek a kiesesek mert eppen beuzemelik :DDD :DDD :DDD

kicsi az eselye de van ra... :DD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#139064) bandiie válasza marilllyo (#139060) üzenetére


bandiie
aktív tag

Szerintem folyamatosan vannak gondok. A rendszer lassú (kis túlzással tetűlassú) és intabil is (stability update :DDD). Olyan érzésem van mióta megvettem a pst mintha vmi demo rendszert használnék. Mondjuk attól függetlenül szeretem. Csak h meg ne kövezzetek. :DDD

(#139065) WaterWave válasza eisento (#139063) üzenetére


WaterWave
veterán

mondjuk ha igy nézzük, üvegtigrisesen, akkor annak az esélye, hogy a világurbol eltalál egy meteorit, is 5o-5o%, vagy igen vagy nem.... ha így közelítjük meg, akkor mindennek 5o% az esélye, ami azért nem rossz :DDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#139066) dollarZ18


dollarZ18
tag

Ilyenkor mindenkinek rossz a PSN minden régióban? Vagy csak mi szívunk itt? US-re lennék kíváncsi, hol tudom ezt megnézni?

(#139067) glspeter1 válasza sting2 (#139061) üzenetére


glspeter1
őstag

Előző Sony TV-m androidos volt.
Hát köszönöm soha többet. Most egy a Sony saját megoldásával rendelkezőt vettem és ég és föld a kettő.
Ez ezerszer gyorsabb, gördülékenyebb. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#139068) Zanik


Zanik
addikt

Akciós Aim controller-t valaki? [link] :))

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#139069) EczkE


EczkE
addikt

Vigan jatszom Battlefiled 1 multit. Bar a baratokat en sem latom.

Asszem mindenféleképpen!

(#139070) erahurka válasza Zanik (#139068) üzenetére


erahurka
félisten

Ennyiért best buy, csoda hogy még van :Y

;]

(#139071) sutyesz96 válasza 30z.Samu (#139042) üzenetére


sutyesz96
őstag

Lehetne! ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#139072) prokxy


prokxy
veterán

Vki említette múltkor, h némely játék nem tölti ki a TV teljes képernyőjét...megtaláltam az okát! :D
Tipikusan GoW remastered III-nál ez látszott a menüben, szóval:
Beállítások=> Hang és képernyő=>Megjelenítési terület beállításai => Nagyítás a TV széléig.

Csak pár játéknál, azon belül is pl. menüben jelentkezett nálam is, GoW, DC. Minden máshol tökéletes...
Lehet, ezt tudta már vki, de gondoltam megosztom. :) :B

Viszont érdekes dolog jött elő: néha játék alatt elsötétül a TV (55MU6102) totál, kb. villog kettőt feketén, pár mp-ig feketeség, visszajön a kép és megy tovább rendesen. Van hogy 1-2 óráig semmi, van hogy 20 perc után előjön... Ötlet? =>
közben kiderült, vmi HDCP dolog, régebbről:
jelenség:
"Valaki tudna adni egy épkézláb magyarázatot akkor erre?
A minap is Fortnite közben egyszer elfeketedett a kép, majd 2 másodperc után visszajött, pedig a HDCP ki lett már kapcsolva"
Válasz, RIO:"Próbáld úgy kezelni a jelenséget, mint egy ritkán előforduló anomália. Van, pár mp-ig tart... Amíg nem több addig nincs gond. Havi 1x-1x nekem is előfordul. HDCP nálam sincs bekapcsolva. FAT-tel is Pro-val is. Hozzászoktam. Talán annyi, hogy monitorral még nem fordult elő csak TV-vel. Ellenben a "nem adok képet csak ha ki-be húzogatod a HDMI-t" jelenség igen."

Ok, akkor jó ez így. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139073) zzola válasza prokxy (#139072) üzenetére


zzola
félisten

A kép kihúzása az első, amikor az ember beüzemeli a konzolt... :DDD

(#139074) prokxy válasza zzola (#139073) üzenetére


prokxy
veterán

TV-t váltottam, elsőre belőttem, de nem gondoltam, h utána megint kell! :D ;)

Más: mik azok a rejtett trófeák. A HZD tele van vele, ahogy nézem, hol tudom ezeket megszerezni? Vagy játsszak azt majd jön? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139075) vg válasza Kvelstadt (#139049) üzenetére


vg
addikt

Ezt a telefonnal fényképezést miért csináljátok? Share gomb, lemented pendrive-ra és kiteszed ide, kb annyi meló mint ez telós móka. Nem?

(#139076) mcwolf79 válasza bandiie (#139064) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát én szűk 1 éve vagyok PS4 tulaj, de nem emlékszem, hogy nagy gond lett volna vele. Sztem 1 kezemen meg tudom számolni hányszor volt gond a PSN-nel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#139077) Xaels


Xaels
félisten

Ma végeztem a Dragon Ball Fighterz sztorijának második felével az "Enemy Warrior Arc" - kal. Eddig 8 óra 53 percet töltöttem el vele és 57%-on van a sztori. 130 meccs volt ebben és még hátra van az utolsó rész az "Android 21 Arc". A második harmad végére kezd kihívás jelentkezni.

(#139075) vg nekem pl nincs itthon pendrive csak amin rendszer telepítő van. Egyébként lusta vagyok feltölteni FB-ra és onnan lementeni illetve laptophoz havonta ha egyszer leülök, telefonról netezek, fórumozok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#139078) marilllyo válasza vg (#139075) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem van egy gettósabb de gyorsabb módszerem rá. ;]

Share gomb. Elküldöd valakinek ps üzenetben majd telefonról lemented és már lehet is benyomni ide.

Vaagy ha pc-n akarod akkor:

PS msg appból letöltöd... elküldöd valakinek fb messengeren és akkor már csak jobb egérgomb-> kép címének másolása és lehet ide beilleszteni..

Gyorsabb mint pendizni. :DDD

prokxy (#139074): A rejtett trófeák rendszerint sztori-jellegű trófeák és az esetleges spoiler elkerülése miatt vannak rejtve. De tudod őket "unhide"-olni gépen is meg mobil appról is ha kíváncsi lennél rá.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#139079) icecube23 válasza prokxy (#139074) üzenetére


icecube23
tag

Ha szerencséd van, magátol is unlockolhatsz pár hidden trophiest...de ugy egyszerűbb ha googleba beirod horizon zero dawn secret vagy hidden trophies

(#139080) bandiie válasza vg (#139075) üzenetére


bandiie
aktív tag

Ez a leggyorsabb. Shot, mire ide feljovok fenn van felhőbe, link beilleszt. Max. 30 mp.

(#139081) kriszpontaz válasza prokxy (#139074) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A rejtett trófeák a "Spoileres" trófeák (köszi marilllyonak hogy felvilágosított). Ha a játék sztori módjával kapcsolatos, és megszerezted, mások nem fogják látni, csak te az "üzenőfalon", mint ahogy te sem látod minden trófeámat szerintem amit kioldottam.
A trófeák között a menüben meg tudod nézni mi micsoda, csak megnyitod a trófeát és felfeded a leírását a négyzet gombbal, vagy mobilról a PS Appból.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#139082) erahurka válasza vg (#139075) üzenetére


erahurka
félisten

Valójában ez baromi körülményes így :DDD Én is hány embert csesztettem ezzel, hogy miért nem így oldja meg mobilfotózás helyett, aztán egyszer én is meg akartam valamit osztani és bwoah... Nem értem miért nincs egy Google Drive vagy ilyesmi feltöltési lehetőség. Akár PS Plus extra is lehetne egy 10 Gigás felhőtárhely ahova képernyőmentéseket és rövidebb videókat fel lehetne küldeni, hogy kényelmesebben dolgozhasson velük gépen vagy telefonon az ember.

Amikor egy CoD WWII-es béta videót úgy kellett feltöltenem, hogy valami pendrive-ra ki kellett másolnom a konzolról beleőszültem mire kész lett az a 3-400 mega. Jó, a pendrive csak USB 2.0-ás volt, ez nyilván szűk keresztmetszet de na. Mennyivel egyszerűbb lett volna szépen feltolni a 20-30 Mbps-es feltöltési sebességemmel aztán lerántani a 250-es nettel.

(#139083) marilllyo válasza bandiie (#139064) üzenetére


marilllyo
veterán

Adom is meg nem is....

Múltkor írtam (bár van aki megvétózta... szóval lehet csak egyedi jelenség), hogy a barátlista és a party chat összehozása... lehetne kicsit fürgébb. Nekem megáll itt ott és gondolkodik picit. A quick menü most már azért sokat segít ebben. De az ember hozzá van szokva a mobilok és az SSD-s PC adta fürgeséghez...és egy ilyen zárt rendszernél elvárhatnánk ugyanezt.

Másrészről meg mihez képest lassú. Ez nem pc amin az ember 32 dolgot csinál egyszerre. Elindítom aztán rá-x-elek egy játékra és az megy míg meg nem unom. Akár x órán keresztül is... Egy fresh boot + játék elindítása nincs 30 másodperc szerintem...
Jó hát van olyan ember a friend listemen aki neve alatt 10 percenként más játék szerepel... azt elhiszem, hogy zavarja.. ;] De a játékok közti váltást sem érzem lassúnak. Hát nem egy felpöccintés mint az iPhone-on de jah...
Én nem tartom ezt hosszú időnek...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#139084) ProEvoFan válasza marilllyo (#139083) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most is áll a psn.15 hónapja vagyok tulaj, de ilyen szarakodás még nem volt.Nem baj, túlélem.
A sony igazolhatna pár hozzáértő arcot a Valvetől, mert a Steam szerintem etalon a maga nevében. :K

(#139085) zzola válasza ProEvoFan (#139084) üzenetére


zzola
félisten

Én most indítottam újra a konzolt, döcögve betöltötte a barát listát, de működik az online gaming...

(#139086) Tatyla


Tatyla
őstag

A Shadow of war című játéknál járt e úgy valaki az Arena című fő küldetésnél hogy a Defeat the champion résznél végtelenül jönnek a mobok és nem megy tovább a quest, ha igen akkor hogy oldottátok meg?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#139087) ProEvoFan válasza zzola (#139085) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nálam még mindig nem megy a GTS.

(#139088) Kvelstadt válasza vg (#139075) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha lementem pendrivera, onnan pc és feltöltés az nekem pont több meló.
Telón írom a hsz-t majd fájl feltöltésnèl kamerát választok, lövök egy képet ami azonnal be is van rakva, feltöltés gomb aztán ok és kész is.
Tudom igénytelenebb megoldás, de annyi volt a lényeg hogy két user volt partyban és csak a rublikák látszottak de se név se avatar.
Ez szerintem átjött telócal csinált képen keresztül is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#139089) Jim-X válasza WaterWave (#139065) üzenetére


Jim-X
őstag

Akkor a pokert ne probald ki, nem neked valo :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#139090) prokxy válasza kriszpontaz (#139081) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz Srácok, így világos! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#139091) WaterWave válasza Jim-X (#139089) üzenetére


WaterWave
veterán

Pedig egyszer dobtam már el egy négyes pókert... Jó döntés volt, mert az illetőnek flush-e volt (színsor)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#139092) Krisz0630 válasza Xaels (#139077) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Ne is mondd, a játék több mint korrekt lett!

A sztori látszik, hogy nem lesz rövid, még ha kicsi "töltelék" részek is vannak benne.
Online-ba egy meccset játszottam, konkrétan meg sem tudtam mozdulni. Kell még gyakorolni úgy érzem. :D

Viszont nagy szívfájdalmam, hogy variáltam és csak az utolsó napon rendeltem meg a játékot. A Videójáték boltban pedig már így nem tudtak adni előrendelői DLC kódot adni az SSB Gokuból és Vegitából. :(

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#139093) saelin válasza erahurka (#139082) üzenetére


saelin
veterán

Nem értem a problémátokat. Csinálsz egy Twitter fiókot, csatolod hozzá a PSN accountod és egyből töltheted fel a madárkára. Telóról vagy gépről meg a linket megosztod. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#139094) pulffy


pulffy
őstag

Hali. Mi kulombseg a DriverClub es a DriverClub full Ps+ kozott? Es mennyire jo ez a DriverClub? Project Cars 1est probaltam, de az nagyon nem jott be...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#139095) sp8787 válasza WaterWave (#139091) üzenetére


sp8787
addikt

Nem Flush volt az hanem Straight flush. Egyszer a 10-es pokeremet verte egy Q poker. A 10-es volt a minimum aminel jart a Bad Beat Bonus abban a teremben es akkor egesz magasan jart, 2400 Euro-t kaptam ha jol emlekszem.

(#139096) Prof01 válasza pulffy (#139094) üzenetére


Prof01
veterán

Project Cars szimulátor, a Driveclub arcade, teljesen más a két játék irányítása. Mindkettőt tudom ajánlani. A Ps Plus és sima verzió megegyezik, azt vedd, amelyik olcsóbb! Season Pass-t se hagyd ki, sok DLC tartalmat ad az alapjátékhoz!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#139097) pulffy válasza Prof01 (#139096) üzenetére


pulffy
őstag

Koszi :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#139098) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Felnéztem a Dragon Ball online részére. Ezek ezzel kelnek meg fekszenek vagy nem tudom, de többségben nem hagynak mozogni se. Meg úgy viszik be egymás után a kombókat, hogy csak lesek. Le se értem a földre már jön a következő támadás. Nyomkodhatok én bármit, esélyem nincs kivédeni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#139099) donceleger8 válasza mcwolf79 (#139076) üzenetére


donceleger8
őstag

Én meg már 4 éve és minden nap játszom. De szintén egy kezemen meg tudom számolni.
Nem értem ezt a sok a psn szar meg instabil hsz-t.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#139100) #45997568 válasza donceleger8 (#139099) üzenetére


#45997568
törölt tag

En meg ma inditottam eloszor es egybol volt valami kis huncutsag :)

Persze nem zavar, legalabb haladok az Uncharted Lost Legacy-val :K Szep jatek, a kontroller mar alakul, de meg vannak iranyitasbeli fennakadasok :DDD

Szerintem eza PS4 Pro ez szupi cucc, meg a bill-eger ha FPS-eknek megoldhato lenne... :P

Jo cucc ez, nagyon tetszik

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.