Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140151) erahurka válasza A`rpi (#140146) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen őrültségekre gondolsz? :F

(#140152) vg válasza erahurka (#140151) üzenetére


vg
addikt

Lehet leharapta a nyelve végét koncentráció közben... esetleg földöz vágta a kontrollert... ilyesmik lehetnek.

(#140153) #45997568 válasza prokxy (#140137) üzenetére


#45997568
törölt tag

En csak Witcher 3 alatt tapasztaltam, bar azt is hozza kell tenni, hogy a Samsung TV-men nem mindig ismeri fel tokeletesen a bejovo jelet, szoval siman lehet a TV oldalarol is valami, vagy csak ez a ket komponens kell, egy nem tokeletes kabel es a TV.

Vettem 2.0-as HDMI kabeleket, megnezem majd azokkal is. :R

(#140154) A`rpi válasza erahurka (#140151) üzenetére


A`rpi
addikt

Éjszakáztam én is nem egyszer, játék miatt, más kérdés, akkor nem volt jobb dolgom, szerencsére most van. ;]

Imádom meg minden, de azzal a vehemenciával ahogy toltam, nem fogom talán már soha. Máshova összpontosítom inkább az energiámat.

Szóval mindent össze vetve, jó dolog a gémerség, megértem és elismerem a trófeavadászokat, én pár fokozattal visszább kapcsoltam. :)

(#140155) prokxy válasza A`rpi (#140154) üzenetére


prokxy
veterán

Számomra felejthetetlen volt, mikor GTA V-öztünk, Heist orrvérzésig, TS-en fent voltunk, majd az egyik srác megszólal, h nézzetek ki az ablakon...mondom minek, nézz ki mondja, oké, redőny fel, jééé bazzeg, világos van és menni kéne melóba! :D Nem egy ilyen emlék van, szép idők, de mióta 2 kisember megvan, azóta vissza lett fogva valamelyest a gémerkedés, de ha van idő, akkor csapatni kell! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#140156) Tegla80 válasza nemorino (#140147) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
"családkezelés",ezt nezd at.....

Sony® & PlayStation®

(#140157) Octi válasza ldave (#140093) üzenetére


Octi
aktív tag

Inkább oldanák meg, hogy legalább a saját gyártmányú bt-s fejhallgatóik működjenek a konzollal. Az X950-es fejesemmel sem hajlandó működni, hiába került majd 70e HUF-ba :W

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#140158) nemorino válasza Tegla80 (#140156) üzenetére


nemorino
tag

Köszönöm, alighanem ebben ott lesz a megoldás. :R

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#140159) prokxy


prokxy
veterán

Lehet már tudni, hogy a God of War HDR képes lesz-e?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#140160) 30z.Samu válasza prokxy (#140159) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem igen.

Sic Parvis Magna

(#140161) Tatyla válasza prokxy (#140159) üzenetére


Tatyla
őstag

Az lesz

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#140162) leslieke válasza Tatyla (#140161) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az szuper. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#140163) prokxy válasza Tatyla (#140161) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz szépen :R , hol érdemes előrendelni? Dobozosra gondoltam elsősorban...vmi deluxe vagy day one edition; collectors nem kell.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#140164) 30z.Samu válasza prokxy (#140163) üzenetére


30z.Samu
félisten

Konzolvilágnál nézz körül.

Sic Parvis Magna

(#140165) pr0bi válasza prokxy (#140163) üzenetére


pr0bi
senior tag

CE mindenhol elfogyott, Limited-et talán találsz még , day one lesz az alap.

(#140167) penge111


penge111
addikt

Akció!!! én két figyelemreméltó dolgot találtam a két Uncharted játék 5000 Ft/db-ért ingyenes szállítással! Mondjuk a Bloodborne GOTY se rossz áron van.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#140168) Azazael válasza caky (#140112) üzenetére


Azazael
aktív tag

Szia!

A kérdés az, hogy használnád-e, játszanál-e a játékokkal? Nyilván a HDready megjelenítő korlátoz, de ha filmeknél stb. nem zavar (esetleg próbáltad PC-vel, hogy milyen képet ad) akkor simán meg lehet venni, max nem az elérhető legjobb felbontásban játszol. Ha jó áron van a gép, akkor meg ha nem tetszik, max eladod.
Személyes tapasztalatként én próbáltam HD ready meg 4k tv-n is a PS4-et, jól látható különbség van, de attól még ment a régi plazmán a Last of Us ami feltétlen nagyobb élmény mint ha nem menne :D

(#140169) erahurka válasza caky (#140112) üzenetére


erahurka
félisten

1024x768? Ezek szerint katódsugaras? Ha 16:9-es akkor 1366x768 körül van a felbontása. Én is ilyen tévén játszom, szerintem teljesen jó.

(#140170) Octi válasza erahurka (#140169) üzenetére


Octi
aktív tag

Annó a plazmákból volt ilyen felbontású darab.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#140171) erahurka válasza Octi (#140170) üzenetére


erahurka
félisten

Valóban, már akkor is megakadtam rajta, hogy lehet 4:3-as felbontással 16:9-es tévét csinálni és miért jó ez :DDD

(#140172) prokxy válasza pr0bi (#140165) üzenetére


prokxy
veterán

Limited már kb. sehol :(((, így day one lett konzolokszervize-ből. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#140173) wolf13


wolf13
őstag

Elérhetőek a februári ps+ játékok.

(#140174) LeventeV válasza oriic (#140166) üzenetére


LeventeV
senior tag

Arról nincs valami hír, hogy az első részét remastered formában kiadják?

(#140175) wolf13 válasza LeventeV (#140174) üzenetére


wolf13
őstag

Szerintem nem lesz. Mivel psen ps now szolgáltatáson belül játszható , boxon meg ha jól tudom
Elérhetővé tettek már régebben.

[ Szerkesztve ]

(#140176) stilo18


stilo18
addikt

Ma éjféltől meg Shadow of the Colossus :C

De várom már :P

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#140177) Kvelstadt válasza stilo18 (#140176) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ma éjjel nem alszunk! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#140178) Jim-X válasza Kvelstadt (#140177) üzenetére


Jim-X
őstag

Ma ejjel ugy nez ki en se...bar mas a program ;) ;]

A játék az nem játék!

(#140179) penge111 válasza stilo18 (#140176) üzenetére


penge111
addikt

Ha az irányítását valóban megreformálták, akkor egy este alatt ki is lehet pörgetni :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#140180) Bencus88 válasza Jim-X (#140178) üzenetére


Bencus88
nagyúr

van kalapja niincs kalapja? ;]

(#140181) -FLY-> válasza penge111 (#140167) üzenetére


-FLY->
őstag

PS4 Pro is megéri uc4+ll, lbp3 130k-ért (ilyet vettem múlthéten tőlük).

(#140182) RangerFox válasza -FLY-> (#140181) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az szerintem pont drága annyiért.

(#140183) penge111 válasza -FLY-> (#140181) üzenetére


penge111
addikt

Hát, szerintem a jelenlegi Alzás akciót nem üti: az fehér és Grand Turismo Sport+2 év gari jár hozzá, 110k!

Megvárom, hogy az 5.5 OFW valóban dob majd a megjelenítésen PS Pro esetén sima HD tv-vel rendelkezők számára, és akkor már nem kérdés prot-veszek és nem slimet.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#140184) szasanyi válasza penge111 (#140183) üzenetére


szasanyi
félisten

És az alza milyen garivel adja?

(#140185) zzola válasza szasanyi (#140184) üzenetére


zzola
félisten

Alza garival...

(#140186) penge111 válasza szasanyi (#140184) üzenetére


penge111
addikt

passz

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#140187) stilo18 válasza Kvelstadt (#140177) üzenetére


stilo18
addikt

Végig toltam ps2-n, ps3-on is... És annak ellenére, hogy a Last Guardian valamiért nem jött át annyira (vagy pont ezért) ahogy lehetett elő is rendeltem.. :) Szóval nagyon várom tényleg, így harmadszorra is :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#140188) szasanyi válasza zzola (#140185) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez az, emiatt olcsóbb. Ha ott is hivatalos, Mo-on érvényesíthető SONY garancia jegy lenne mellé akkor annyiba kerülne mint máshol is, ahol az van mellé. Második körben megérne egy misét az alza gari is, hogy mennyire korrekt és milyen gyors a garis ügyintézésük. De én inkább nem próbálom ki.

(#140189) erahurka válasza penge111 (#140179) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy olvastam az irányítással nem csináltak semmit. Így nekem felejtős, az egyik legrosszabb élményem volt PS3-on az őrült nehézsége meg az irányítás bénasága miatt.

(#140190) redhunter válasza szasanyi (#140188) üzenetére


redhunter
senior tag

Igaz játék nélkül ,de olcsóbban 107990 -ért itthoni shopban is lehet kapni 1 év hivatalos garral fehéret.De mondjuk lehet hogy jó az a gari is,mert nekem volt németből hozott német garipapiros és szó nélkül javitották itthon gariban.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#140191) Tegla80 válasza szasanyi (#140188) üzenetére


Tegla80
addikt

EU-n belul vasarolt szamlaval rendelkezo gepre a HU Sony szerviz is biztosit 1ev garanciat.Jelen esetben ezt a gepet az 1 evben En a Sony-hoz kuldenem kozvetlen majd a 2evben mennet az alzahoz.
Ebben mi a nem jo?

Sony® & PlayStation®

(#140192) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem sem problémás az alza gari, de mindegy végülis... azért ez nem valami garázscég, ugyanaz mint EMAG meg MM meg Euronics, stb... csak most jöttek be a magyar piacra terjeszkedni. :)

Én amúgy nem mondanám azt sem hogy olcsóbb... mert ennyiért volt máshol is már Pro... pl KSZ is árult ennyiért/ekörül, meg más is. (mármint az nem magyarázat az árra, hogy nincs rá gari rendes, vagy ilyesmi)

Mellesleg ha látnád a KSZ milyen garipapírfecnit ad... hát... az sem tűnik életbiztosításnak. Pedig elvileg hivatalos Sony garancia van. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#140193) Kvelstadt válasza stilo18 (#140187) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is toktam anno ps2-n egy 37centis kis fekete-fehér tv-n.
Na ott tényleg nem tűntek nagynak a cokossusok de az élmény akkor is megvolt. :)
Aztán ps3on platináztam és még akkor is jó volt a játék.
Most pedig megkapta az egyetlen dolgot ami eddig hiányzott a játékból, mégpedig a hozzá méltó grafikát.

Egyébként a guardian inkább az ico stilusu játék lett és nekem az a nagy kedvencem de a colossus is nagyon jó.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#140194) szasanyi válasza Tegla80 (#140191) üzenetére


szasanyi
félisten

És ha bármi miatt mégsem? Nem veszünk évente konzolt, és én szeretek biztonságos garanciális háttérrel vásárolni mert már van pár rossz tapasztalatom.
Arról nem szólva, hogy nem tudom milyen számlát ad az alza - csak mert a kander.hu pölö euróban feltüntetett, külföldi áfás számlát (és még van pár ilyen) amivel kábé semmit nem ér az ember ha gond van. Ezek kívül 1x rendeltem tőlük egy pár TANNOY álló hangfalpárt, ami olyan állapotban érkezett meg mintha 2x körbeutazott volna az egyenlítő körül (ezért egyébként át sem vettem) így kicsit megingott az onnan való vásárlási kedvem. Persze mindenki azt csinál amit akar, de nekem párezer pluszt megér az, hogy semmilyen körülmények között nem legyen gond, ha gond van. ;)

FollowTheORI: némileg tévedsz. Mert pölö a MM-ból több cuccot is vásároltunk már (PS, TV, monitor, laptop, tsb.) és mindig, mindenhez járt hivatalos, magyar szervizhálózatba érvényes gyártói garanciajegy. Ezen kívül gariztattam velük (nem márkaszervizve vittem mert egyszerűbb volt a helyi MM ügyfélszolgálatán leadni) és nagyon korrekt volt.

[ Szerkesztve ]

(#140195) Jim-X válasza Bencus88 (#140180) üzenetére


Jim-X
őstag

Fekvenyomas... ;]

A játék az nem játék!

(#140196) FollowTheORI válasza szasanyi (#140194) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Miben tévedek?

Egyébként én úgy tudom a magyar Sony szervíznek a számla számít. Tehát a vásárlást és annak dátumát kell igazolnod. A nemzetközi garanciajegy meg a csomagban van benne.

(#140197) szasanyi

Jah értem. Hát szerintem meg egy kaptafa... csak egyik német, másik román, harmadik meg cseh... :)
Hidd el midenhol van jó és rossz tapasztalat is... az hogy neked épp most MM pozitív volt, biztos találnánk olyat akinél meg nem. :)
Én ezen biztos nem filóznék... meg mégegyszer, ha valami egy üzletes garázscég lenne azt mondanám oké... de ami több országban jelen levő cég, az már csak elvi alapon sem működhet problémásan.

Mint ahogy számtechben is ipon, aqua, PCX, Compker... ki mire esküszik, hol nem volt még épp gondja... azt fogja jónak mondani vélni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#140197) szasanyi válasza FollowTheORI (#140196) üzenetére


szasanyi
félisten

Abban, hogy szerinted az alza olyan - többek között - mint pölö a MM. Sajnos nem.

(#140198) prokxy válasza FollowTheORI (#140192) üzenetére


prokxy
veterán

Beszéltem a Sony-val, mert ez a sok találgatás, ami itt megy... :U
Lényeg: alza garis cuccot viheted a Sonyba, cserélik is, de:
- nincs új 7116-os pro nekik bent több hete, így csak csereutalványt kapsz
- amit az alza nem fogad el, ez benne a gond.

Szóval csak akkor kapsz újabb pro (nekem ez van, ezért ezt kérdeztem) verziót, ha elromlik, ha van abban a boltban ahonnan a masinát vetted.

Viszont az alza-ra nem láttam még garis panaszt, ahogy írják is lent, nem tegnap indult kisker.

Én alza-ban vettem és nem aggódom, ha gond lesz, h cserélik-e vagy sem. ;) De ne legyen...

De mindenki ott veszi ahol akarja, nekem itt nagyon jó árban volt a Pro, így erre esett a választás.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#140199) zzola válasza szasanyi (#140188) üzenetére


zzola
félisten

Azt nem tudom, hogy idehza lehet-e érvényesíteni a garit. Viszont ha olyan a gari, mint pl. az elállás utáni pénzvisszautalás, akkor korrekt lehet... :)

(#140200) FollowTheORI válasza prokxy (#140198) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ez az... szerintem sem kis cég, hogy problémázzon azon hogy valamit cserélni kell... olyan nemzeközi panaszáradata lenne már akkor hogy csak na. :)

Meg azért durva lenne így piacra jönni... hogy kapásból negatív a visszhang... elképzelni sem tudnám.
Mert mióta nyitogatják az üzleteiket itt... szerintem még egy éve sincs.

Na de sok lett az off... hagyjuk. :K

Meg szerencsére tapasztalataim szerint ritkán döglenek be ezek a mai elektronikai cuccok.
Minőségi kifogás lehet, meg ez az... azt azonnal lehet látni és cseréltetni, de ezt leszámítva nálam még szinte semmi sem ment tönkre... pedig elég régóta vagyok kütyübuzi. Igaz vigyázok is rájuk... lehet van köze hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.