Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136296) saelin válasza TazLeacher (#136294) üzenetére


saelin
veterán

Annyiszor felmerült itt ez a kormány kérdés, hogy mostmár rákerestem ezekre a termékekre. Jó borsos áruk van tényleg. :D
Néztem YouTube-on pár termékről reveiw-t és már a t150 is nagyon a határeset anyaghasználat téren. A kormány teljesen OK, de a pedál... Full műanyag, túl érzékeny a fékpedál, alig van ellenállása. Már ránézésre is egy cheap valami érzését kelti, ahogy olvasom szerencsére kompatibilis más pedálokkal is. Max cseréli az ember.

Amiket még gyorsban meglestem: T80 és G29 (ebbe nem megyek bele, sokkal drágább mint a másik kettő).
A T80 hasonló mint a t150, csak hiányzik belőle a force feedback és maga a kormány itt már gyengébb minőségű, a pedál itt is borzalmas.

Ha én most vennék kormányt, akkor mindenképpen a T150 mellett tenném le a voksom. Lehet jóval drágább mint a 80-as széria, de annyival jobb is! Egy ilyen setup-nál a kormány minősége szerintem nagyon sokat számít és ez egyértelművé teszi a választást.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.