Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134651) Imilenni válasza Neoteric (#134650) üzenetére


Imilenni
addikt

Tudomásom szerint nem tudok vásárolni a Magyar paypalommal, se a kártyámmal ami nem US.
Vagy ez máshogy van?

Press "F" to pay respects.

(#134652) ViktorHUN79 válasza Imilenni (#134651) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Az igaz, de ki lehet cselezni annyi az egész hogy veszel online 10$-20 vagy 50$ - ért online feltöltő kártyát, emailban kiküldik azt már tudsz is a pl. Usa accauntodra vásárolni!

(#134653) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok. Nem tudom más találkozott e ilyen problèmával, de hátha. Van egy PS4 Pro ami egy most vásárolt Digitus 4K HDMI splitterrel lenne megosztva egy 4K tvn illetve egy Full hd monitoron. A probléma hogy csak 1080p jön át ìgy a Tvre. Ha közvetlen közöm össze a tv-t a pro-val akkor ok.

(#134654) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

EU-ban is lesz open béta:

[link]

Live-Die-Respawn

(#134655) 6absbulldog válasza EnterR (#134634) üzenetére


6absbulldog
tag

Én egyedül játszom a division-t, több mint 40 órát már beletettem és a vége felé járok a fő küldetés szálnak (mellékeket is csináltam).
A játék egyedül is játszható, az ellenfelek ezeknél a küldetéseknél AI irányította, igaz arra vannak tervezve, hogy 2-3-4-en mentek nekik, de egyedül is megoldhatók, csak kicsit többet kell taktikázni.
Így játszva, csak a menedékhelyeken látok emberi játékosokat, de amint kilépek a városba, csak én vagyok. Illetve ha érkezik meghívó más playertől, akkor nem fogadom el és kész.
Lényeg a lényeg, hogy egyedül is élvezetes lövölde a Division.

(#134656) marilllyo válasza 6absbulldog (#134655) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy elég hamar megunható úgy... továbbá Dark Zone-ban ahol a legjobb cuccokat lehet kifarmolni nem tudsz egyedül érvényesülni. A PvP és a Coop Raid-ek adják a játék 60%-át.

Uh. én most amellé tenném a voksom, hogy a Wildlands az oké egyedül de szerintem a Divison-höz jó ha van valaki.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#134657) ViktorHUN79 válasza 6absbulldog (#134655) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Énis egyedül tolom mert a multit rühellem minden játékban!Most a nyílt hétvégén ismerkedtem össze a Division-al mivel annyira lehúzták a játékot hogy különsképpen nem érdeklődtem iránta eddig!miután kipróbáltam félre van téve a witce3 utolsó dlc, már egy hete hozzá se nyúltam,csak a Division.Aprón nagyon jó árban kifogtam mindössze 3500ft volt a használt lemezes verzó,de patika állapotban van!

(#134658) 6absbulldog válasza marilllyo (#134656) üzenetére


6absbulldog
tag

Sosem a loot miatt játszom, hanem az atmoszféra és a feeling miatt. Engem az se zavar, ha a legvége olyan nehéz lesz, hogy nem tudom végigvinni. Vagy hogy nem élem át a PVP izgalmait... 8990-ért vettem és több, mint 40 órányi élményt adott egyedül játszva is, nekem bőven megérte. :D
De persze embere válogatja, elhiszem, hogy másnak így nem éri meg, csak coop-ban...

(#134659) WhiteWalker válasza marilllyo (#134656) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem a Division marhára tetszett, a hangulat, hangok, grafika meg úgy az egész körítés.
Csak szerintem mazochistak játsszák egyedül. Már bocs, de ez így van.
Úgy lenne jó ha, az ellenfelek nehézségi szintje úgy változna hogy mennyien vannak a pályán, így lehetne singlebe tolni.
Mint a Diablo volt anno így megoldva.

Viszont ha van egy jó ismerősöd ketten már nagyon adja, de néha még így is tud very hard lenni.

[ Szerkesztve ]

(#134660) bulikavagyok válasza Bogyi007 (#134648) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Azt a HDR+ gombot kapcsold ki de azonnal!" -nem először olvasom ezt a "balgaságot" -ezer bocs, de a tények azt mutatják, h ez tényleg az. Páran terjesztik ezt a dolgot, de nem értem, h mi alapján?! :F Bár a képminőség megítélése nyilván szubjektív dolog, illetve gondolom a különböző kategóriájú tévéken máshogy működik ez a funkció. De talán épp ezért nem kéne ezt ilyen kategorikusan kijelenteni!
Én végigpróbáltam az összes létező beállítást a tévémen, és minden esetben (HDR és SDR tartalmaknál is) a HDR+ mód jön be a legjobban. Minden más módban (a játék módban különösen) sokkal élettelenebb és fakóbb a kép, a játék módban ráadásul sokkal művibb is az egész. Ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor az OLED kijelzős telefonom után a kezembe kerül egy alacsonyabb felbontású LCD-s teló.
Az input lag nekem minden módban ugyanannyi kb, észrevehető különbség nincs. Sőt elvileg 4k 60Hz + HDR-ben minimálisan kevesebb mint sima 4k 60Hz-en (21.1 vs 22.7 ms).
Úgyhogy köszönöm szépen, de én maradok a HDR+ módnál! :R

sutyesz96: "A HDR+ a HDR-kompatibilis tartalmak nézése során olyan képi részleteket is láthatóvá tesz, amelyek korábban a sötétebb, árnyékos jelenetek során rejtve maradtak a néző szeme elől. A jobb vizuális élmény érdekében a HDR+ a világosabb jeleneteknél növeli a kontrasztarány mértékét, így élesen elkülöníthetővé válnak a tárgyak a háttértől, emellett jóval részletesebb képi világ elevenedik meg a képernyőn." -forrás.

[ Szerkesztve ]

(#134661) szucstom válasza EnterR (#134646) üzenetére


szucstom
őstag

Singleben is egész jó, sztem érdemes végig játszani. Főleg, hogy Predatorra is vadászhatsz.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#134662) 6absbulldog válasza WhiteWalker (#134659) üzenetére


6absbulldog
tag

Pedig nem olyan vészes, nekem október óta van PS-em, szóval még új nekem ez a kontrolleres lövöldözés, mégis egész jól elbodogulok benne. Többet kell taktikázni Division-be, de ha jól építed fel az akciót, akkor nem olyan nehéz.

(#134663) Imilenni válasza WhiteWalker (#134659) üzenetére


Imilenni
addikt

Egyébként a konzolon nálatok hogy futott? Ahogy látom küszködött vele néhol.
Nem zavaró hogy a sima ellenfeleknek is többszázhp-ja van akár?:D
Fegyverekből sok van? Persze a stat változik de gondolom van vagy 50-100 más textúrás fegyver, vagy nincs?

Press "F" to pay respects.

(#134664) Kendek válasza bulikavagyok (#134660) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak itt a PH!-n az összes TV-s tesztnél az jön le, hogy az SDR->HDR konverzió nem ad tökéletes eredményt. A HDR->HDR+ pedig lehet, hogy jól hangzik, de azt is figyelembe kell venni, hogy olyan végeredményt ad ami eltér a tartalomgyártók eredeti elképzelésétől. Nekem is KS7000-em van, de attól, hogy HDR+ módban kirobbanóan túl vannak tolva a színek, még a normál, jól beállított megjelenítés nem lesz fakó. Ettől függetlenül persze mindenki azt és úgy használ ahogy akar. :) :R

<-ƘƘ->

(#134665) bulikavagyok válasza Kendek (#134664) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezért írtam, h ennek a megítélése erősen szubjektív, és én csínján bánnék az ilyen "kapcsold ki azonnal" kijelentésekkel! :R

[ Szerkesztve ]

(#134666) benudori


benudori
csendes tag

Sziasztok!
Fiam kapott egy PS4 Slimet Spirit of Race Wheel Pro 2 kormánnyal.
De egyszerűen a kormányt nem bírom működésre bírni.
Csatlakoztatva van, úgy kapcsolom be a PS4-t, a játékot is elindítom, de nem érzékeli. A kormányon a Home gomb pirosan világít.
Mit csinálok rosszul?

Nem értek a konzolokhoz, de előre is köszönöm a segítséget!

(#134667) WhiteWalker válasza 6absbulldog (#134662) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem a kontrollerrel iranyitassal van baj. Sőt a játékkal bajsag nincs is, csupán annyi hogy ez multira kihegyezett FPS MMO...
Egyedül irtó nehéz és unalmas. Viszont jó partiban cimborakkal mikrofonnal a fejen már nagyon adja. Így már *-os 5-ös.

Imilenni: fegyverekbol sok van, de alig hullik valami értelmes. Sokat kell craftolni stb, amúgy elég összetett játék sok variációs lehetőség van benne, de mint írtam ez multiba mutatja meg mit rejt a játék. Igen, mint írtad az ellenfélnek sok 100 HPja van, és ezért is unalmas egyedül mert 10 percig is lősz egy embert mire kihal, a fő bossokrol nem is beszélve...

Én annyira nem merültem bele, aszem 25ös szintű vagyok, jött más játék amivel szívesebben játszom. De aszem majd visszatértek még a Divisionhöz :D

[ Szerkesztve ]

(#134668) SH4D0W2011 válasza benudori (#134666) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Nem ismerem ezt a kormányt, de a leírásában az van, hogy ha PS4-hez csatlakoztatod, a kontrollert még rá kell dugni a kormány USB-jére. Nem tudom, ezt próbáltátok-e, ha nem, még így meg lehetne nézni, hátha. :)
Melyik játékkal próbáltátok egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#134669) benudori válasza SH4D0W2011 (#134668) üzenetére


benudori
csendes tag

Hát, nem láttam eddig az USB-t, mindenhol kerestem, csak a kormányon nem.
Ez volt a gond, és MŰKÖDIK!!!

NAgyon nagyon köszönöm segítségedet!

Ott volt a gond, én folyamatosan telepíteni akartam az eszközt, mint a számítógépnél.

Kellemes Ünnepeket, és még egyszer köszönöm!

(#134670) WhiteWalker válasza benudori (#134669) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem akarok rossz indulatu lenni, de gondolom a felhasználói kézikönyvet nem olvastad el? :U
Amiben a működés és össze rakás benne van...

(#134671) Trash


Trash
tag

Ti a kontroller, hogy szoktátok tisztítani?
Családban a pici gyerek elég zsíros kézzel kezelte a game-ket sajna :D

(#134672) 3L1T3 válasza Trash (#134671) üzenetére


3L1T3
addikt

Használaton kívűl én fiókban tartom. Ettől függetlenül amikor a gépeket letakarítom akkor átszoktam vizes ronggyal törölni a kontrollert is, amit utána szárazra törlök.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#134673) Sefter


Sefter
veterán

Skacok!

Érdemes VR-hoz megvenni a fagyikat? Van hozzá érdemleges tartalom? Vagy inkább locsoljam azt a 20-ast játékokra? :)

Psn ID: sefter_hun

(#134674) tailor74 válasza RangerFox (#134627) üzenetére


tailor74
őstag

Neked volt igazad, megkérdeztem email-ben, a vásárlási bizonylaton szereplő dátummal lehet igazolni a 2 éves garit a bolt felé, amennyiben szükség van rá.

Minden esetre a válasz email-t elmentettem, és a honlapon lévő akcióról is csináltam képernyő mentést, nehogy a feledés homályába merüljön. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#134675) TazLeacher válasza Sefter (#134673) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én azt mondom igen. Amiben van move-os opció, ott szerintem eléggé hozzátesz az élményhez. Az elején szkeptikus voltam, nem is akartam venni, de megérte. Azok az igazán jó élmények, amikor lehet azzal nyomni...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134676) ldave válasza Trash (#134671) üzenetére


ldave
félisten

Mikroszálas törlőkendő + fogpiszkáló.

A Slime draws near! Command?

(#134677) Chosen válasza Trash (#134671) üzenetére


Chosen
addikt

Monitortisztító kendő ( vagy spray + rongy). Zsírtalanításra nekem eddig ez vált be a legjobban, nem hagy nyomot. Lévén, hogy kijelzőkhöz készült, nem sérti a félületet, pár törlés után mintha új lenne a kontroller.

(#134678) mad1 válasza mad1 (#134647) üzenetére


mad1
veterán

Ezekre valaki? :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#134679) Sefter válasza TazLeacher (#134675) üzenetére


Sefter
veterán

köszi, akkor bepróbálom.

Psn ID: sefter_hun

(#134680) dollarZ18


dollarZ18
tag

Meglett a Killzone Shadow Fall platina + az összes dlc 100%-ra. 97 platinám, és a 100. játékom, ami 100% :)

Jöhet a GTA 5 Doomsday dlc. Nem túl biztató, egyelőre 1 csapat csinálta meg a mastermindot, ők is glitch-el, amit már azóta patcheltek.

(#134681) enterember


enterember
csendes tag

Sziasztok,

Ez megvan ? [PS4 PRO 99990]

Pénteken rendeltem és ma jött meg! Felhívtam a videojátékboltot és Ők sem tudtak róla, meg, hogy ez black friday akció volt, de működött és ahogy látom még mindig elérhető!

(#134682) toompa válasza enterember (#134681) üzenetére


toompa
őstag

Én is tegnap láttam,de már nem kell. :)
Ma láttam még egy helyen ennyiért,de már meg nem mondom hogy hol...

(#134683) sutyesz96 válasza Bogyi007 (#134648) üzenetére


sutyesz96
őstag

Köszönöm szépen! :R

A kettőből levontam a konzekvenciát, és ez alapján állítottam be.

Darko csinált youtube-on egy hasonló modellel kalibrációt, de az alapján nem mertem belevágni, mert ő a színközbeállításokban is babrált.
Nekem így is megfelelő az eredmény, tetszik. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#134684) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A Knowledge alkalmazás telón frissített...(felraktam, amikor felraktam a Hidden Agenda alkalmazást, majd megnézem egyszer címszóval...). A játék nincs meg, de a program magyar, így lehet az is magyar lett...ha valaki meg tudja nézni, akkor ez hasznos infó lehet neki, mert elvileg decemberre ígérték a magyarítást.

Ha magyar, akkor lehet beruháznék rá valamikor...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134685) Nayrobi válasza TazLeacher (#134684) üzenetére


Nayrobi
őstag

Pár hete olvastam, hogy az összes playlinkes játék kap magyar nyelvet visszamenőleg is, elvileg még ebben a hónapban, szóval nem lehetetlen.

(#134686) TazLeacher válasza Nayrobi (#134685) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezért töltöttem le, mert így egyből látom, ha magyar...mondom majd megnézem. Erre feldobta, hogy frissült, így ránéztem. Mondjuk az "ingyenes" That's You!-nak szerintem több értelme lett volna. (Ha azzal kezdik...)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134687) szzoo válasza TazLeacher (#134684) üzenetére


szzoo
tag

A Knowledge is Power most PRE-ORDER a store-ban, holnap jelenik meg. Holnap kiderül(?)

(#134689) szzoo válasza TazLeacher (#134688) üzenetére


szzoo
tag

(#134690) TazLeacher válasza szzoo (#134689) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Értem én, de attól már akár ma is megnézheti valaki...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134691) S@c@ válasza enterember (#134681) üzenetére


S@c@
őstag

Az alza 2evet ad ra es 114ert elhozhato. +1ev meger sztem annyit.

(#134692) toompa válasza S@c@ (#134691) üzenetére


toompa
őstag

Az alzás garanciát azért én annyira nem preferálnám.
Gondolom a gyári garit nem kapod meg,küldheted a Csehekhez ha gond van.

(#134693) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Most csekkoltam, a Life is Strange: Before the Storm Episode 3 már tölthető. Ezzel teljessé válik a játék (én erre vártam), illetve még jövőre jönni fog a Farewell című bónusz epizód. :)

<-ƘƘ->

(#134694) RangerFox válasza Kendek (#134693) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én megvárom a bónusz epizódot is, és aztán veszem meg. Az ilyeneket szeretem egymást követően (általában egy este egy epizódot) játszani, jobban átjön a sorozat feeling.

(#134695) máyköl


máyköl
veterán

Sziaztok
Postán rendeltem meg a ps4 pro -t, nem volt hozzá számla. A konzolbolt ezt a választ küldte:

“A garancia a Sony hivatalos oldaláról (http://services.sony.hu/support/files/warranty/pdf/warranty_hu_hu.pdf) lehet letölteni (ez egy újítás náluk...), valamint a számla a garancia.
A számlát utólag állítjuk ki, amint megérkezik a visszaigazolás az MPL-től, hogy a csomagot átvették.”

Szerintetek ez mennyire helytálló?

(#134696) WaterWave válasza máyköl (#134695) üzenetére


WaterWave
veterán

semennyire

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#134697) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Mostanában mi ez a "nem kapok számlát" áradat?? Nem akarnak számlát adni a boltok vagy mi? :Y

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#134698) toompa válasza máyköl (#134695) üzenetére


toompa
őstag

Garancia papírt nem kell letölteni.
De a számla elég a gariztatáshoz. Bízz benne hogy tényleg utólag küldik. Honnan rendelted?

(#134699) Sefter


Sefter
veterán

Van valami hátránya a régebbi move kontrollernek?
A töltő csatlakozása még a mini usb.
Lenne egy féláron..

Psn ID: sefter_hun

(#134700) TazLeacher válasza Sefter (#134699) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem is ez van, jó áron volt, ezt vettem.

Az új micro USB-s és nagyobb az akkuja (1380 vs 1900 mAh).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.