Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134751) marilllyo válasza ViktorHUN79 (#134749) üzenetére


marilllyo
veterán

Jelenleg 9000 Ft. Ennél olcsóbb mostanában nem lesz. Sajna ez nem Steam. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#134752) marilllyo válasza TazLeacher (#134750) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt adom....bár ha egy csúnya üzletpolitikát nézünk akkor pont ezért nem lesz akcióban amit írtál .

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#134753) WaterWave válasza máyköl (#134733) üzenetére


WaterWave
veterán

Szerintem teljesen normális, mert akkor kapcsol be, ha tényleg izmozik :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#134754) TazLeacher válasza marilllyo (#134752) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az üzletpolitikát ott elcseszték, amikor a GTA 5 pár napon belül újra akcióba került olcsóbban. Ott elbukott a következetesség...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134755) ldave válasza TazLeacher (#134750) üzenetére


ldave
félisten

De EU-ban nem karácsony után szokott lenni a szélesebb körű leárazás?

A Slime draws near! Command?

(#134756) marilllyo válasza TazLeacher (#134754) üzenetére


marilllyo
veterán

Need For Speed payback dettó. Black Friday 12.500, karácsonyi nyitó címként másfél hétre rá 10.500.
Én sem örültem de hát nem látok a jövőbe.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#134757) LucentTwo


LucentTwo
tag

Tavaly is ez volt, csak lehet nem nagyon emlekeztek. Bf-kor akciózva a legújabb 1-2 hónapos játékok és a 48órás dealre ugyanazokat akciózták kb csak egy kicsit jobban. Én erre is számítottam, majd karácsony környékén vagy utána lesz nagyobb akciózás sok címmel. Tavaly legalábbis így nézett ki a dolog, ha jól emlékszek.

(#134758) 30z.Samu válasza LucentTwo (#134757) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is ezt a képletet említette bátyám tavalyról, meg elvileg lesznek nagyobb akciók csak Plus-osoknak. Arra tartogatom a 14 napos trial-t. :)

Sic Parvis Magna

(#134759) ViktorHUN79 válasza marilllyo (#134751) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Azt senki nemtudhatja!A horizon zero-is legalább akkora durranás mint a Ressi 7 ,ha nem nagyobb azt black friday-be usa accon 20 dollár volt ami 5k körül van forintban!

(#134760) mad1


mad1
veterán

Oszzefoglaloban olvasottokon kivul lenne kerdesem a vr rol.
1.Ha en pl videot jatszok laptopon amin van hdmi kimenet,ahoz kell kamera hogy hasznalhassam a vr-t?
2.Vagy az csak mozgaserzekelo?
3.Ha hellbladet akarom vele jatszani akkor megjeleniti de nem reagallja le a a fejmozgast kamera nelkul pcn?
4.Ha oculusos jatekokat akarok futtatni azt megtehetem vr el is pcn?Persze kameraval.

Ne szemetelj ! = Steam

(#134761) Bati0501 válasza 30z.Samu (#134758) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem érné meg neked is most 13 500-ért az egy éves plus?

(#134762) 30z.Samu válasza Bati0501 (#134761) üzenetére


30z.Samu
félisten

Úgy terveztem, hogy majd ellövöm a 14 napot és azt követően veszek Plust. Ami szerintem majd csak jövőre lesz, itt a Karácsony meg az egyéb kiadások, idén már nem fér bele. :))

Sic Parvis Magna

(#134763) TazLeacher válasza LucentTwo (#134757) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet én emlékszem rosszul...egyre inkább valószínű.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134764) tuki2200 válasza TazLeacher (#134750) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ezen háborogsz napok óta.. a boltokban nem ez van? Black friday-en par jo ajanlat a tobbi minimalis kedvezmeny, utanna nagyobb karacsonyi akciok mindenhol, majd pedig januarba a rajtukmaradt aru kiszorasa gombokert.. ha ez eddig nem tunt fel nem tudom hol éltél na puff megvettel egy jatekot buktal 1-2 ezret nagy kaland ha jo a jatek igyis-ugyis megerte nem? Ha meg nemjo akkor 500ft is sok lett volna erte

(#134765) TazLeacher válasza tuki2200 (#134764) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tisztázzunk gyorsan valamit:

Nem háborgok. 2x volt róla szó. Nem "napok óta ezen háborgok". Nincs azzal baj, ha nem tetszik, amit írok, csak ne ferdíts köszönöm. Feltettek egy kérdést, válaszoltam. Én viszont nem kérdeztelek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134766) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Tudtok ebayről olyan eladót, ahol Pro-hoz tudok porszűrő csíkot venni a gép oldalára? Hirdettek Pro-ra, csak slimhez kaptam, nem akarok tovább kísérletezni. Az se gond ha nem ebay. :R

PSN ID: marquuard

(#134767) ***ANDRÁS*** válasza 30z.Samu (#134737) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

Ezt én is tapasztalom, mióta 2 hete lecseréltem a slimet prora. Igaz, csak full hd-s tv-n használok egyenlőre, de a horizon valóban részletesebb, szebb és gördülékenyebben fut, mint slimen. Viszont cserébe hangosabb, de ez benne volt a pakliban.

(#134768) 30z.Samu válasza ***ANDRÁS*** (#134767) üzenetére


30z.Samu
félisten

A specifikációt illetően nem voltak pontosak az információim (még egyszer bocsi), de a különbség ettől függetlenül észrevehető Full HD-n is. :) Lehet, hogy nyáron gondolok egy merészet és lecserélem a Slim-et Pro-ra.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#134769) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok!
Just Dance ügyben érdeklődnék, hogy mennyire működik a dolog csak telefonnal, hasonlóan leköveti a mozgást mint a kamera? Vagy mindenképpen javasolt a pontosabb működés miatt a kamera?
Köszi előre is!

(#134770) #44416768 válasza ***ANDRÁS*** (#134767) üzenetére


#44416768
törölt tag

Nálad van hangja a lemezmeghajtónak?

(#134771) Agostino válasza gjanner (#134769) üzenetére


Agostino
addikt

a 2017-es demóját próbáltuk telefonnal, de mindig para volt, hogy kiesik a kezünkból, nincsen lehetőség csuklópántot tenni rá. egyébként működött, de inkább vettem egy kamerát. annak meg mondjuk hely kell, szóval valamit valamiért.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#134772) Imilenni válasza gjanner (#134769) üzenetére


Imilenni
addikt

Működik jól, a DEMO-val tesztelni hogy bejön-e vagy sem tökéletes :)

Agostino
Hát igen, de ha fogod erősen nem lesz baj :)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#134773) Agostino válasza Imilenni (#134772) üzenetére


Agostino
addikt

eeegen, ez elméletben működik is rendesen, a gyakorlatban én azért biztonsági pánt nélkül semmiképpen sem erőltetném.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#134774) Nayrobi válasza mad1 (#134760) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha pcn akarsz vrt tolni, akkor vive-ot vagy riftet vegyél, felesleges psvrral bajlódni, csak korlátozottan működik, távol áll a használhatótól.

(#134775) #44416768


#44416768
törölt tag

Pro-nál meg lehet nézni valahol, hogy mennyit üzemelt a gép?

(#134776) Imilenni válasza Agostino (#134773) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát nekem viszonylag nagy kezem van, biztonságosan fogtam. az átlagosnak nevezhető méretű telókat (Samu J7 és Sony Z2)
Bár asszonynak a kezéből ki-kicsusszant.

Press "F" to pay respects.

(#134777) Kendek válasza #44416768 (#134775) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A felhasználók számára bizonyosan nincs lekérhető statisztika, de a vinyó S.M.A.R.T. értékeit csekkolva kiderül (ezt az 1 TB-os HGST-t a Pro-ból szedtem ki, nem sokat ment). Ugyanakkor ez nem feltétlenül pontos adat, hiszen a belső HDD az szabadon cserélhető.

<-ƘƘ->

(#134778) #44416768 válasza Kendek (#134777) üzenetére


#44416768
törölt tag

Köszönöm, megbontásra nincs lehetőségem.

(#134779) gjanner válasza Imilenni (#134772) üzenetére


gjanner
tag

Köszi a válaszokat!

Igen, utólag láttam, hogy van demoja, letesztelem... :)

(#134780) TazLeacher válasza Agostino (#134771) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csatlakozom. Próbáltam mind3 módon, a telefonnal folyamatosan parám volt, hogy eldobom. Ha csak leejtem többe van, mint egy kamera...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134781) mad1 válasza Nayrobi (#134774) üzenetére


mad1
veterán

De karacsonytol lesz vr a hazban,azt csak radugom a pc re ha videozni szeretnek?nem kell hozza kamera?

Ne szemetelj ! = Steam

(#134782) Nayrobi válasza mad1 (#134781) üzenetére


Nayrobi
őstag

De videózni vrban psen is tudsz, viszont ahhoz kell kamera.

(#134783) Kendek válasza mad1 (#134781) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most kipróbáltam, a noti HDMI kimenetét rádugtam a Processing Unit PS4-be menő csatijára. Második kijelző lett belőle (az asztalt lehet tükrözni, kiterjeszteni, stb.), ahol felvettem a fejemre, ott fixálódott a közepes méretű kép (ezt gondolom megjegyzi a PS-sel való használatból). Ha átállítom, akkor a fülesből szól, viszont a virtuális képernyővel ellentétben a hang nem követi le a térbeli mozgást. Kamera nyilván nem kell, azt nem is lehetne ilyenkor hova kötni. A képminőség viszont ugye nem túl acélos.

<-ƘƘ->

(#134784) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Nemrég megvettem a G29 kormányt :) Korábban DFGT-m volt még PS3-hoz, GT5-6 ment vele sokat.

Nagyon tetszik a kormány, imádom hogy a pedálokat végre jól megcsinálták. A DFGT pedál része nagyon gyenge volt szerintem, főleg a fék, a G29 nagyon király!

Magán a kormányon is sok hasonlóságot találtam, a tekerhethető tárcsát meg a le föl gombokat kb egy az egyben emelték at a DFGT-ről. Állati jó a kormány és nagyon élvezem! A DFGT-hez hasonlítva kicsit talán több újdonságot, vagyis hogy fogalmazzak, minőségi ugrást vártam a kormányzási élményben. Eddig nem érzek nagy különbséget, most kifejezetten a kormányzásra és a FF-re vonatkozóan. Most ez jelentketi azt is hogy a DFGT ennyire kiemelkedő volt :) Csak a nagy árkülönbség miatt lehet hogy többet vártam, de tény hogy a pedálokat megcsinálták nagyon jóra, és tényleg igényes kialakítású a kormány, szóval legkevésbé sem panaszkodok, csak leírom hogy mit tapasztaltam.

GT Sport-ot és Assetto Corsát toltam eddig. Van valami speciális beállítás, pl FF vagy bármi más amit érdemes állítgatni? Én teljesen gyári beállításokkal használom mindkét játékban.

Ja és a Wheel Stand Pro tényleg egy elképesztően jó kiegészítő, mindenkinek ajánlom! Direktben rendeltem a gyártótól, pár nap alatt meghozta a futár, pöpec cucc. Állatira megkönnyíti a mobilitást, hogy nem kell le meg fölszerelgetni a kormányt.

[ Szerkesztve ]

(#134785) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One X-re most jött a The Witcher 3-hoz patch, a leírásban volt egy ilyen:

"An upgrade patch introducing HDR support will soon be released for the PS4™ Pro console as well."

Live-Die-Respawn

(#134786) oriic válasza oriic (#134785) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Twitter bejegyzés alapján januárban jön a HDR.

Live-Die-Respawn

(#134787) consono válasza oriic (#134785) üzenetére


consono
nagyúr

Még mindig foltozzák? Az szép...
Én tegnapelőtt kezdtem el a Witcher 3-at, és tudom, hogy vihart idézek a fejemre, de eddig nagyon nem adja... Mondjuk még csak 4 órám van benne, adok neki esélyt, de nem igazán értem a nagy fanatizmust, ami körülötte van. Lehet, hogy az a baj, hogy több mint 30 éve játszom fantasy RPG-kkel? Vagy csak nagyon ráálltam a HZD, Unchardted vonalra...

"In God we trust. All others must bring data"

(#134788) Oppenheimer válasza oriic (#134786) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez szuper jó lenne. VA paneles TV-n lejjebb kell most venni a kijelző kontrasztját, annyira rossz a tone mapping a játékban.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#134789) marilllyo


marilllyo
veterán

Need for Speed-ből deluxe edition-t vettem. (Jóvan oké..tudom..nem kell mondani :DDD :B )
(Felesbe vót..így belefért az is).

Na hát deluxe edition ide vagy oda valami hiba folytán az első megjelenő dlc-t ki akarja velem fizettetni.
Úgyhogy most a sony supportnak kellett screenshotokat küldözgetnem..

Nem tudom mással is előfordult-e már hasonló...de akkor itt egy példa ilyenre is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#134790) james001 válasza marilllyo (#134789) üzenetére


james001
veterán

Nem lehet hogy ez természetes? Hisz ugye EA ;]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#134791) Kendek válasza oriic (#134785) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hú ez nagyon király! A múltkori 4K patch-nél kicsit csalódott voltam emiatt, és nem is kezdtem el komolyan az újbóli végigjátszást. :)

<-ƘƘ->

(#134792) #20844032 válasza #44416768 (#134726) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ez lehet a lemez hibája is (kiegyensúyozatlan).

(#134793) #44416768 válasza #20844032 (#134792) üzenetére


#44416768
törölt tag

Több gyári lemezzel is próbáltam, illetve nekifutottam a vertikális helyzetnek is. Na, ez utóbbival még katasztrofálisabb a helyzet.

Bárhogy is nézzük, 3 méterre a géptől nem kéne hallanom, ideális esetben (főleg nem játék közben, 5.1).

[ Szerkesztve ]

(#134794) hyggelig válasza consono (#134787) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én sem éreztem akkor még. Túl sok funkció, túl sok menüpont, sok küldetés. Egy nagy katyvasznak tűnt.
Aztán a Bloody Barron küldetés végére beszippantott.

(#134795) mcwolf79


mcwolf79
veterán

LOL US Store-on a NFS Payback 30 USD :W A felét talán meg is éri. Mondom TALÁN :K
Magyar Store-on a Horizon ZD 7500 pénz. Ennyiért ajándék :R (Ha létezik olyan PS4 tulaj,aki eddig nem vette meg)

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#134796) consono válasza hyggelig (#134794) üzenetére


consono
nagyúr

Nem adom fel :) Holnaptól szabadságon vagyok, lehet éjjelente játszani vele. (Nappal a gyerekek miatt nem igazán...)

"In God we trust. All others must bring data"

(#134797) Kendek válasza mcwolf79 (#134795) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A HZD tényleg jó lenne ha a Complete Edition-ről lenne szó. Így viszont most csak 1.500-at lehetne spórolni. De akkor inkább megvárom amíg a teljes verziót viszik le minimum 8.990-re. :)

<-ƘƘ->

(#134798) sutyesz96 válasza Kendek (#134797) üzenetére


sutyesz96
őstag

+1! :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#134799) marilllyo válasza Kendek (#134797) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezzel egyetértek. Nem tudom mi értelme volt pont az alapot akciózni. Ráadásul a dlc ahogy látom nem akciós.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#134800) WhiteWalker válasza marilllyo (#134799) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

És a DLC majdnem annyi mint az akciós alapjatek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.