Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134051) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem 2020-ban lesz új konzol... akár mindkét oldalon. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#134052) #20844032 válasza slloyd (#134049) üzenetére


#20844032
törölt tag

És ezt tudjuk, hogy nem így van. Az én volt slimem a dobozból kiemelve túlvisított két prót, megy egy fatet csuklóból :)

/ezek a kérdések a ps5-ről mindig nagyon ariak, meg hogy mikor jelenik meg. Nem hótmindegy? Ezt sem vetted meg amikor megjelent, most tökölsz a megvételén, túl az életcilklusa felén. A ps5-öt sem fogod megjelenéskor! :D

[ Szerkesztve ]

(#134053) toompa válasza #95558144 (#134050) üzenetére


toompa
őstag

Ha a tényeket nézzük,biztosan nem jön.
Persze,biztos a halál,meg ha tudnám akkor a lottó számokat is tudnám,de borzasztó kicsi az esélye hogy a pro megjelenése után egy évvel,bejelentsék a PS5-öt,amiről még egy kukkot sem szóltak sehol...
De legyen igazad: Nem biztos! Csak valószínű!

(#134054) WaterWave válasza FollowTheORI (#134051) üzenetére


WaterWave
veterán

inkább 2022

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#134055) KaitouP válasza TazLeacher (#133939) üzenetére


KaitouP
veterán

Semmi fordítva ülés nincs a lovon, ha meg mások előnybe kerültek, akkor én hozzájuk képest hátrányba vagyok, nem igaz? :) Ahogy öregszik a gép majd, úgy lesz az alapgépen ocsmányabb, a Pro -n meg korrekt az adott prodoktum, én meg nem ezért fizettem.

De lényegtelen, látom amúgy is elmérgesedett itt ez a téma, meg nekem sincs kedvem sokadjára ezen vitázni, úgy sem győzzük meg egymást.

Tavaly augusztusban vettem a gépet a Konzolvilág -nál 100K -ért.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#134056) ldave


ldave
félisten

Nekem még a slim előtti utolsó szériás fat PS4-em van (1200-as sorozat, ha minden igaz), játéka válogatja, hogy mennyire pörög a venti. Ráadásul bizonyos játékok esetében nem is akkor a leghangosabb, amikor épp valami látványorgia van a képernyőn, hanem mondjuk amikor belépek a menübe egy rpg-ben, vagy megnézem a térképet egy kalandjátékban. Teljesen kiszámíthatatlan.

A Slime draws near! Command?

(#134057) slloyd válasza #20844032 (#134052) üzenetére


slloyd
senior tag

Ott biztosan valami gubanc volt...
Láthatod,hogy már több user megerősítette,hogy a slim volt a leghalkabb eddig,úgy ahogy èn is tapasztaltam.
A sony szokott a pasztán spórolni valamint nem igazán jó minősèget használ (legalább is több szètkapott ps3 omban ezzel találkoztam)
Szerintem te tuti kofogtál valami gyári gebaszost ha tènyleg visított.

[ Szerkesztve ]

(#134058) FollowTheORI válasza WaterWave (#134054) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az nagyon késő... addigra túlsokminden változik. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#134059) #20844032 válasza slloyd (#134057) üzenetére


#20844032
törölt tag

És ugyanígy kifognak fatből, próból, stb gebaszost. Igen, éppen ebből indult el a téma. Vannak hangos és halk gépek. Tudjuk ezt 4 éve. Volt sok-sok user, aki kicseréltette a gépé sokszor, és végül tudott lőni halk fatet anno. Van ismerősöm, aki számtalan gépet kipróbált, végül visszatért a launch fatjáhez, mert az volt neki a leghalkabb. A gépek változatosak, ezt nem lehet ráfogni a felhasználók különböző érzékenységére. Én magam sosem hallottam halk fatet, 6-ból egy sem jutott ilyen. Az 1 slimmel éppen kifogtam egy üvöltőt. A próval meg eddig kettőből kettő halk. Ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#134060) WaterWave válasza FollowTheORI (#134058) üzenetére


WaterWave
veterán

2020 túl korai

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#134061) TazLeacher válasza KaitouP (#134055) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem igaz.

Van egy játék. Neked futott 30 FPS-sel mindig. Élvezted, örültél, jó volt. Én veszek egy Pro-t, nekem 60 FPS-sel fut. Akkor te most hátrányba kerültél? Nem, én fizettem pénzt, hogy előnyöm legyen belőle. De ettől nem lett NEKED rosszabb. NEKEM lett jobb.

Ha hátrányt szenvedsz valami oknál fogva, akkor az mindig valami kedvezőtlen dolog, ami veled történik. Lásd diszkrimináció...ha egy feketét nem vesznek fel egy főiskolára, mert fekete, akkor nem az van, hogy a maradék 500 diák előnyt élvez, hanem ő szenved hátrányt. Ha egy nőt csak azért vesznek fel a munkahelyére, mert nagyok a mellei, akkor nem azt mondjuk, hogy a maradék 3.000 jelentkezőt különböztették meg hátrányosan, hanem azt az egyet érte pozitív diszkrimináció, aki előnyt élvezett.
Attól, hogy neked levágják az egyik lábad, attól nem nekem lett előnyösebb a helyzetem, hanem neked hátrányosabb. Én amikor reggel felkelek, rohadtul nem fogom azt érezni, hogy ma mennyivel jobb lett nekem, mert neked levágták a lábad. Pedig a Te elméleted szerint én előnyt szereztem.

Ez nem nézőpont kérdése, hanem a "hátrányba kerül" kifejezés jelentése.

Tavaly augusztusban vettem a gépet a Konzolvilág -nál 100K -ért.

Maradjunk annyiban, hogy nem volt az év biznisze.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134062) tretyak válasza toompa (#134044) üzenetére


tretyak
aktív tag

Ezzel azért vitatkoznék, én nemrég vettem egy slimet: fullHD tv mellé első gépként ebből a generációból, a pro árából megvolt a gép, a plus egy évre és jópár óra játszanivaló black fridayes akciókkal.

(#134063) Kvelstadt válasza oriic (#133977) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Dúrva hogymit kitudnak hámozni egyetlen képből.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#134064) toompa válasza tretyak (#134062) üzenetére


toompa
őstag

Én pedig slim árából vettem egy pro-t(87ezer volt,bontatlan). Ki mennyire jár utána,mennyire leleményes. Nem hiszem hogy ennél olcsóbban jutottál terás,bontatlan slimhez
Akkor is azt vallom,csak pro-t érdemes venni annak,aki most új gépet vesz.

[ Szerkesztve ]

(#134065) Syberian válasza lazioforever (#133953) üzenetére


Syberian
csendes tag

Hello!

Én pont úgy voltam, hogy mielőtt megszerezném az Uncharted 4-et előbb letolom a többit így megvettem a collection-t, mivel remasteredesek nem néznek ki olyan rosszul, sőt mivel régebb óta nem játszottam nekem még az első rész a drake fortune is áll leejtős volt (főleg a tengeralattjárós) és minden rész elején így vagyok, eddig a 2. rész jobban bejött, és tegnap kezdtem a 3.-at :DD. Szóval szerintem megéri végigtolni őket, egyáltalán nem gagyi a grafika se, meg érzed legalább hogy miben fejlesztettek az új részek során :)

(#134066) TazLeacher válasza toompa (#134064) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csatlakozom. 90.000 Ft volt a Pro. Inkább vettem volna ezt (ha még nincs gépem) és egy Witcher 3 Goty-t az első fél évre. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134067) vg válasza TazLeacher (#134061) üzenetére


vg
addikt

Francokat fut neked 60fps-el pro-n. Pro tulajként mondom, hülyeség volt megvenni, és hülyeség kétszer annyit fizetni a max 10% gyorsabb müködésért.

(#134068) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Én 1216-os FAT gépről váltottam 7116-os Pro-ra. Alapjáraton ugyan olyan hangja van mint a FAT-nek volt, én azt sem találtam hangosnak és játék közben sem hangosabb. Tegnap figyeltem meg azt, hogy HZD alatt amikor játszok a ventilátor hangján kívül van egy kis halk "ciripelő" hang. Ha megnyitom a térképet akkor is megvan ez a hang, ha egy másik meüpontba lépek megszűnik, majd vissza a térképre vagy a játékba ismét előjön. Nem hangos, csak nagyon közelre hajolva lehet hallani. Szerintem a HDD hangja lehet, gondolom azér jön elő csak akkor ha több mindent tölt. De lehet hogy ez ugyan úgy volt a FAT-nél is.

(#134069) Kendek válasza Gabesz1019 (#134068) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a coil whine, a Pro-ra jellemző és a tápból jön nagyobb terhelésre.

<-ƘƘ->

(#134070) Scholes9 válasza oriic (#133977) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Bár így lenne :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#134071) #95558144 válasza toompa (#134053) üzenetére


#95558144
törölt tag

A Pro több mint egy éve jelent meg, így egy évvel utána már biztos nem jelentik be.

De az akár reális lehet, hogy jövő E3-on vagy PSX-en bejelentik, és 2019 karáconyára már a bótokban lesz.

Senki nem tud semmit, mindenki találgat csak.

(#134072) toompa válasza #95558144 (#134071) üzenetére


toompa
őstag

November 10-én jelent meg a pro,egy éve. Persze,beleköthetsz egy hónapba...

(#134073) TazLeacher válasza vg (#134067) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most tényleg ez jött le a mondandómból...esetleg még beleköthetnél abba is, hogy ritkán felvételiznek pont 501-en egy főiskolára, illetve melyik az az állás, amire pont 3001 nő jelentkezik. :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134074) vg válasza TazLeacher (#134073) üzenetére


vg
addikt

Te egy egészen érzékeny lélek lehetsz, hogy mindig, mindenkiben, aki reagáll a mondókádra azt látod, hogy belédköt. Mondjuk ez a példád is magas már nekem, nem is értem. Amúgy legyen neked igazad: A Pro 100% teljesítményre képes a sima géphez képest, így csak neked jó.

(#134075) FollowTheORI válasza WaterWave (#134060) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mihez képest?

Én a Pro-t nem tekintem új generációnak... egy "finomított" köztes megoldás a 4K és VR boom miatt, amit gyorsan piacra lehetett dobni... a PS4 meg 2013-as.

Szerintem 20 tökéletes időzítés lenne, addigra szerintem kelleni is fog az igazi 4K/UHD meg a komolyabb VR miatt is.

Plusz az X is elhúz, ha nagyon hagyják. :)
(Bár ugye tudjuk, semmi nincs amit pár húzó exkluzív ne oldana meg ilyen téren. :D )

19 még lehet korai picit, de a 20 pont ideális. 22 az bazi messze van. Mától majd 5 év az kegyetlen sok lemaradás a mai felgyorsult világban.
El nem tudom képzelni hogy a PS4-en ragadjanak még ennyi ideig.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#134076) Syberian válasza Neoteric (#134038) üzenetére


Syberian
csendes tag

Hello!

Én benne lennék online heist-ekben mert nagyon bejöttek a singleben, csak nemrég végeztem a storyval és még mindig bénán megy a célzás szval sokat ne várj :DDD . Meg nem tudom neked, vagy valaki aki próbálta a GTA V-t onlinban, jól fut-e de amikor kipróbáltam kb 30 percet nyomtam de mintha szaggatott volna nagyon (pedig Pro-m van).

(#134077) dollarZ18


dollarZ18
tag

GTA 5 online új heist-hoz én is csatlakoznék.

Leginkább az a trophy miatt, amihez halál nélkül, ugyanazzal a csapattal, a legnehezebb fokozaton végig kell tolni az egészet. Vannak még elit challengek is, de azokat annyira nem vágom, talán idő/kill limit.

Szóval, ha valaki akarja komolyabban tolni írjon/vegyen fel :)

(#134078) 30z.Samu válasza FollowTheORI (#134075) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aztán lehet, hogy 19-ben a Sony gondol egy merészet és kidobja a PS 5-öt, vagy bármi is lesz a neve. :) Bár akkor a Pro-nak lenne kemény 2 éves ciklusa, vagy kihoznak abból egy Slim változatot és azzal a névvel is fog futni. Az új gép pedig a Pro, érdekes dolgok ezek, de nyilván csak Ők tudják mit szeretnének. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#134079) #20844032 válasza 30z.Samu (#134078) üzenetére


#20844032
törölt tag

És mit fog belerakni? egy órajel növelt pro-t (like XOX)? Nincs kompetens hardver, amire egy új platform ráültethető. A látóhatáron se.

(#134080) 30z.Samu válasza #20844032 (#134079) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az lehet azért nem lenne szerencsés, mert a Pro egy eleve megnövelt órajellel ellátott Slim meg +1GB VRAM.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#134081) TazLeacher válasza vg (#134074) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Látom még mindig magas, akkor segítek: írhattam volna oda 45 vagy 100 FPS-t is. Nem a szám volt a lényeg. dÍgy már érthető? Értem már, hogy nem az volt a lényeg, hogy 50%, 100% vagy 200%? Hanem teljesen másról szólt a dolog? Stimmel, hogy a számok csak példaképp voltak ott? Ha így sem érted, akkor nem tudok rajtad segíteni és sajnálom.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134082) TazLeacher válasza 30z.Samu (#134078) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sokat volt erről szó (pl. Otherside)...kicsi a valószínűsége. Nem jó a fejlesztőnek, nem jó a Sonynak, és nem jó a felhasználónak sem jelenleg. Generációváltás akkor lesz, ha ehhez meg lesz a megfelelő igény. Ennek egyelőre közelében sem vagyunk.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134084) #20844032 válasza 30z.Samu (#134080) üzenetére


#20844032
törölt tag

Dehogyis :) Szerintem nézz utána a gépekben lévő hardvereknek, nagyon nem vagy képben :)

(a slim egy átdobozolt fat. A pro meg egy közel kétésfélszer gyorsabb gpu, és egy órajelnövelt slim/fat cpu házassága.)

[ Szerkesztve ]

(#134087) 30z.Samu válasza #20844032 (#134084) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor félreértettél. :) Én úgy gondoltam, hogy a mostani Pro-ból lesz később egy Slim verzió és PS 4 Slim néven megy tovább, és a Pro lesz egy erősebb gép. :) De ez is csak filozofálás és már kaptam rá logikus választ, hogy ennek még nincs itt az ideje. :R És ha itt lesz az ideje, akkor sem biztos, hogy ez lesz, természetesen. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#134091) #20844032 válasza 30z.Samu (#134087) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nehéz ezt megfejteni. A jelenlegi trendek alapján nem várható olyan drasztikus generációváltás ami korábban volt. Az architektúrák egymásból öröklődnek. a grafikus api-k fejlődése már kevésbé relevánsak, illetve egyáltalán az egész raszteres világ útkeresése lassulóban van, és inkább az optimalizációba kezd belefordulni. Ma már ez nem is akkora üzlet, a gpu gyártók erősen toldónak a deep learning irányába. Rave Ridgere nem lehet konzolt építeni, ide nagyobb gpu kéne, az meg egyelőre annyit fogyaszt, ami esélytelen bezárni ekkorába. És még az sincs. 2019 előtt nem lesz itt új konzol. De nem is sürgeti őket semmi.

(#134092) ProEvoFan válasza Neoteric (#133967) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nálunk még semmi.Jó lenne már ha beindulna itt is az akció.Viszket a tenyerem, pénzt akarok költeni:)

(#134093) TazLeacher válasza #20844032 (#134091) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezzelna fajta szemléletváltássa akár együtt járhat az is, hogy a játékok között viszont nem lesz generációváltás, vagyis 8 év múlva is tudok majd játszani a mostani játékaimmal, akárcsak egy PC esetében.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#134094) #20844032 válasza TazLeacher (#134093) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem lepődnék meg, ha így lenne.

(#134095) Bogyi007 válasza slloyd (#134033) üzenetére


Bogyi007
veterán

Until Dawn-t javaslom. A Slim nálam nem hangoskodik, de alatta úgy sűvített a gép mintha felszállni készült volna... :DDD :C

Állítólag az a Pro alatt is így viselkedik -

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#134096) Beggar válasza TazLeacher (#134081) üzenetére


Beggar
csendes tag

Hagyd rá. Ha visszaolvasod a hozzászólásait, akkor láthatod, hogy egyetlen pozitív hangvételű sem volt köztük. Minden egyes hozzászólásából árad a gúny és a rosszindulat. Hagyd rá, vannak ilyen megkeseredett emberek :)

[ Szerkesztve ]

(#134097) vg válasza Beggar (#134096) üzenetére


vg
addikt

Nekem legalább van gépem is... az igaz, hogy nincs nagyon mit dicsérni... már elég régen nem adok egy fillért se 30fps játékra, így már be se kapcsoltam egy ideje. Ha bekapcsolom csak indie játékokkal játszom kicsit, arra még a jó a pro is... egy ideig még... :DDD

(#134098) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Holnaptól hétfőig Injustice 2 free weekend.

Players who download this free trial will have access to the first three chapters of Story Mode, all of the multiplayer and online modes with game’s full roster excluding Brainiac and the DLC characters.

(#134100) Viper26 válasza ProEvoFan (#134099) üzenetére


Viper26
nagyúr

+1

Pixel 7 | FR955

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.