Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95601) KaitouP


KaitouP
veterán

Valaki meg tudná mondani, hogy mi a legutóbbi system update tartalma? Tegnap töltött le egyet a gép, kíváncsi lennék rá, mit orvosoltak/adtak hozzá a géphez.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#95602) gyuromoj válasza KaitouP (#95601) üzenetére


gyuromoj
veterán

Main features of version 4.05:
-Improves the quality of the system performance.

Lehet ezért adták ki.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#95603) KaitouP válasza gyuromoj (#95602) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi szépen a gyors választ! :R
Tehát innen fúj a szél... :D Gondoltam hátha valami új feature -t kapott a gép, vagy ilyesmi, de akkor valószínűleg azért jött a frissítés, ami a cikkben is szerepel. :) Elvannak ezek a kínaiak. :D

Közben ezt épp most osztották meg Twitteren:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#95604) Nayrobi válasza KaitouP (#95603) üzenetére


Nayrobi
őstag

Novemberi ps+:

- Everybody’s Gone to the Rapture, PS4
- The Deadly Tower of Monsters, PS4
- DiRT 3, PS3
- Costume Quest 2, PS3
- Letter Quest Remasterd, PS Vita, PS4
- Pumped BMX+, PS Vita, PS4, PS3

(#95605) Adam_Shepard válasza Nayrobi (#95604) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az a TDTM eléggé betegnek né ki a többi meg egy meh..

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#95606) Rigormortiis válasza KaitouP (#95603) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Rapturet szépen vigye végig mindenki! Iszonyatos jó hangulatjáték. Nem bánom, hogy premierkor megvettem. Alapból nem vagyok sétaszimulátor-fan, de ezt megéri végigtolni. És ahogy kinéz...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#95607) Tatyla


Tatyla
őstag

Novemberi ps pluszra se lehet panasz most szerintem.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#95608) KaitouP válasza Nayrobi (#95604) üzenetére


KaitouP
veterán

Júúú, az a Dirt 3 tetszik. :D
A PS4 havi játékok... nem ismerem túlzottan őket, az Everybody's Gone to the Rapture úgy tudom az a "sétaszimulátor", igaz? A The Deadly Tower of Monsters meg gondolom valami indie játék lehet. Kiváncsian várom. :)

Rigormortiis: na, ezt örömmel hallom, igazából alig tudtam róla valamit, csak ennyit hogy sétaszimulátor, de akkor mindenképp teszek vele egy próbát, a hangulatjátékokkal mindig jó a tapasztalatom. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#95609) Lefty válasza Lackooo84 (#95596) üzenetére


Lefty
addikt

Ez eleg csabito, bar a Pro-t varom... igazabol amennyi idom mostanaban van lehet ez is eleg lenne nekem.

(#95610) Nayrobi válasza Rigormortiis (#95606) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jajajaja, a Rapture jó cucc, hónapok óta szemezek vele, de még az Ethan Cartert se fejeztem be, a Firewatchot pedig el sem kezdtem, így mindig halogattam a vásárlását, szerencsére.

(#95611) boost


boost
addikt

Rapture elég jó, de .. Firewatch jobb!

(#95612) danih


danih
addikt

Na akkor holnap rush B Tesco?
Azt tudja valaki hogy alvó módban tud a konzol játékot installálni is, tehát nem csak patchelni?

(#95604) Nayrobi: nem botrányos, de nem is kitűnő ez a felhozatal. GwG megint jobb.

[ Szerkesztve ]

(#95613) KaitouP válasza danih (#95612) üzenetére


KaitouP
veterán

Installálni is. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#95614) james001


james001
veterán

Előző 2 hónap jobb volt,de ez se rossz végüls :D Rapture-re én is kíváncsi vagyok,régóta várok már egy új Bioshock-ra [link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#95615) Nayrobi válasza danih (#95612) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kinek mi, van boxom is és mindig behúzom a gwg cuccokat, de már pár hónapja csak vakarom a fejem hogy odaát miket kapunk. Jó, a FC3 Blood Dragon tényleg fasza, de az már volt ps+ban is még tavaly.

(#95616) KaitouP válasza james001 (#95614) üzenetére


KaitouP
veterán

Mmm az a kacsintás. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#95617) Zanik


Zanik
addikt

Korábbi rövid véleményem a Rapture-ről: [link]

Érdemes végigjátszani, pláne hogy "ingyen" van.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#95618) hitchins válasza KaitouP (#95603) üzenetére


hitchins
őstag

Múlt héten vettem meg a rapture-t... kellett nekem ennyire sietni :)

(#95619) eisento


eisento
addikt

keszul a KNACK ps4 pro patch. meg jo hogy elorendeltem a prot! :DDD :DD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#95620) kentucky válasza danih (#95612) üzenetére


kentucky
őstag

Szegedi rókus tescot rusholom már reggel :D Egyébként megéri sima Battlefield 1 alapjátékkal játszani, vagy inkább várjam meg a karácsonyt és deluxe editionnel nyomjam?

[ Szerkesztve ]

(#95621) danih válasza kentucky (#95620) üzenetére


danih
addikt

Én a dél-budapestieket célzom meg, ahol van pár viszonylag közel egymáshoz - Rush T :DDD
Szerintem (ha jut a teszkósból) akkor mindenképpen megéri, legfeljebb eladod majd beszerzel egy deluxe-ot.
Én úgy szoktam hogy előre nem veszek meg minden kieget. Játszom az alapjátékkal és ha tetszik akkor jöhetnek a kiegek, esetleg GOTY és hasonlók. (Még ha lemezes játékhoz is adnak aktiválandó DLC-t, azt sem aktiválom rögtön - csak akkor ha tetszik az alapjáték.)

[ Szerkesztve ]

(#95622) Rigormortiis válasza kentucky (#95620) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Tökéletesen jó a sima verzió is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#95623) Rigormortiis válasza danih (#95621) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Battlefieldnél elég könnyű eldönteni, hogy kell-e dlc vagy nem. A 3. rész óta ugyanaz a dlc politikájuk: Premium=5×4 új multi map, új fegyverek, járművek, módok. A dice nyilatkozta, hogy ezen most sem változtatnak. Aki alapból sokab bfezik, az úgyis megveszi, mert tudja, hogy a dlc pályák nem csak nevükben prémium minőségűek, és bőven kitolják a játékidőt annyival, hogy megérje beruházni.

Viszont aki nem éli az online harcmezőket, az nehogy megvegye :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#95624) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Megvan melyik remasteredre vágyom, természetesen a crash bandicoot után.

Fisherman's Bait mekkora játék volt te úr isten.

Nem tudjátok jön e valami horgászós játék?

(#95625) Lackooo84 válasza eisento (#95619) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Cerny azt mondta elég egy fejlesztő a Pro patch-hez, gondolom most azt akarja bizonygatni, ezzel púposkodik. :D

The Truth is out there...

(#95626) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#95627) EczkE


EczkE
addikt

Nos masfel honap szunet utan visszatertem. :D (haza mentem nyaralni ket hetre, aztan jottem vissza akkor koltozes uj hazba, kellett uj net, aztan tv ami most lett meg)

Es holnap jon a Bf1 steelbook edition. :C

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#95628) oriic válasza gyuribácsi88 (#95626) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Razer alulról:

[link]

__

A Nacon hátulról:

[link]

Mindkettő vezetékes kontroller, csak úgy működnek.

Ár egyelőre nincs. Hivatalos lincence-el rendelkező kontrollerek. (bár hogy miért only vezetékes kiadások, azt nem tudom)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#95630) dinostaRR válasza oriic (#95628) üzenetére


dinostaRR
tag

Mennyi az annyi? Fél konzol ára?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#95631) gyuribácsi88 válasza oriic (#95628) üzenetére

Azért only vezetékes mert Esportolóknak (Esport haha, ez a szó egymagában a legjobb vicc az elmúlt 10 évben) készülnek leginkább. Szóval az ára meg annyi lesz szerintem, hogy nem fognak érte sorba állni a mezei játékosok. [link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#95632) KaitouP válasza hitchins (#95618) üzenetére


KaitouP
veterán

Na ja, ez a hátulütője a dolognak, nem tudni mi lesz a meglepi, aztán szívás van ha épp megvetted előtte. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#95633) Djuree válasza oriic (#95628) üzenetére


Djuree
félisten

mivel gamer, a vezeték nélküli túl lassú kapcsolat egy gamer cuccnak. sose vennék vezeték nélküli gamer egeret se, komolytalan...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#95634) A`rpi


A`rpi
addikt

Holnapi BF1 akcióról szórólap:

(#95635) dinostaRR válasza A`rpi (#95634) üzenetére


dinostaRR
tag

Már volt.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#95636) Mister_X válasza A`rpi (#95634) üzenetére


Mister_X
nagyúr

BF1 topicban ki lett tárgyalva, ez csak ilyen csali akció, 3-5db-ot fog kapni pár tecsó és kész.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#95637) Rigormortiis válasza Mister_X (#95636) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor pont 3-5 emberke fog jól járni. Több, mint a semmi.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#95638) oriic válasza Djuree (#95633) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lassú egyáltalán. Századmásodpercnyi különbség sincs a vezetékes és a nem vezetékes kontrollerek válaszideje között.

Ott vannak a Scuff kontrollerek pl, aki normális gamer minőségi (és persze drága. :D ) cuccot akar, olyat vesz nem ilyen valamit szerintem.

Live-Die-Respawn

(#95639) kentucky válasza Mister_X (#95636) üzenetére


kentucky
őstag

Nem tudjátok ez az akció éjféltől indul? Mikortól van árucsere a Tescoban? Csak azért mert a szegedi rókusi tesco 0-24-es, és lehet elnézek éjfélkor akkor, ráérek :D

[ Szerkesztve ]

(#95640) Mister_X válasza Rigormortiis (#95637) üzenetére


Mister_X
nagyúr

3-5 darab, amiből 3db PC-s. És akkor keresd meg a megfelelò teszkót. Hajrá, reggeli nagybevásárlás mellé útba lehet ejteni a szoftverosztályt, de csak emiatt elmenni szerintem felesleges.

@kentucky: nincs olyan, hogy "árucsere", a terminálok vonalkód alapján a rendszerből nézik ki a kódot, tehát ha valaki elmegy ma és latja, hogy van kint 4db, akkor arra hiába van kiiírva 20.000Ft, a gép majd jobban tudja. Aztán max szólsz a kasszásnak, hogy ezt mégsem kéred.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#95641) koncsik válasza kentucky (#95639) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"Jelen reklámkiadványban szereplő ajánlataink...reggel 6 órától... érvényesek." Ne kelj naaaagyon korán :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#95642) kentucky válasza koncsik (#95641) üzenetére


kentucky
őstag

Királyság, köszi :D Óra előtt beugrok, már csak egy teszkós újságot kell keresnem :R Az üzletekben nem kuponos van csak igaz?

(#95643) unravel


unravel
őstag

nem necces ez a teszkós BF1 sztori fogyasztóvédelmileg?

¯\_(ツ)_/¯

(#95644) koncsik válasza unravel (#95643) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Aldi-s HDD.
Same shit different day.
A bestbuy topic-ban olvasottak alapján a dolgozók azt az 1-2 darabot is el fogják dugni maguknak.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#95645) crue válasza Mister_X (#95636) üzenetére


crue
őstag

Nekem rá van állítva egy Tesco-s ügyfélszolis ismerős és más is írta már ezt. Gondolom nagy része így fog elmenni a készletnek.

(#95646) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Shadow of Mordor GOTY végére értem. Cirka 17,5 óra volt, számomra a 10$-t totálisan megérte. 2 DLC még hátravan illetve pár mellékküldetés. Elleszek vele még jó pár órát.

(#95645) crue
+1
Itt is hasonló a szitu.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#95647) A`rpi válasza dinostaRR (#95635) üzenetére


A`rpi
addikt

Most ezt pont úgy mondod mintha nem követném napi szinten a topikot. :P

Normális fényképet talán senki nem illesztett be, online szórólapot linkelte valaki de az annyira silány minőségű volt, hogy az árat is alig lehetett kivenni rajta.

(#95636) Mister_X
Készletről releváns infóm nincsen, de nem is ez a hozzászólásom tárgya, szóval sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudlak. :R

[ Szerkesztve ]

(#95649) kentucky válasza crue (#95645) üzenetére


kentucky
őstag

én is inkább ráhagyom, úgy sincs időm most játszani :D karácsony előtt használtan már megkapod ennyiért

(#95650) toompa válasza A`rpi (#95634) üzenetére


toompa
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.