Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95451) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Igen, a Rainbow iszonyat jó, de egyedül teljesen élménytelen, és kiveszik belőle a játék lényege, kell hozzá egy jó kis baráti társaság. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#95452) szinimini válasza sixaxis (#95446) üzenetére


szinimini
senior tag

Nekem ez úgy tűnik mintha csak Xbox1 és Pc lenne :/

(#95453) toompa válasza szinimini (#95452) üzenetére


toompa
őstag

Oda van írva a PS4 is,de szerintem nem fogják ennyiért adni csak a PC változatot. De ne legyen igazam. Nekem már megvan,engem nem érint.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#95454) gyuromoj válasza toompa (#95453) üzenetére


gyuromoj
veterán

15k-ig érdekelni fog, mivel -1k kupon is lesz ha jól tudom.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#95455) szinimini válasza toompa (#95453) üzenetére


szinimini
senior tag

Ja így már más :)
én azon a linken néztem,de ott olvashatatlan volt.
Én ezt úgy értelmezem,hogy 12eFt lesz, na de majd elválik.

Lehet,h várok még egy kicsit aztán már egy 10es ért is lehet majd kapni :)

gyuromoj Mi ez a kupon? :)

[ Szerkesztve ]

(#95456) FOXhun


FOXhun
tag

PS4 Slim 1tb cirka 81.000 Ft Svájcban, ha valaki arra jár (tudtommal nem szállítanak Magyarországra).
[link]

(#95457) ben800 válasza FOXhun (#95456) üzenetére


ben800
aktív tag

Angliában 240 font,ami átszámítva 83 000 forint környéke fifa 17-el,az 500gb-os :)

(#95458) vg válasza FOXhun (#95456) üzenetére


vg
addikt

Ja, azok a 6000 euros átlagbéres Svájciak. Nagy érvágás lehet az akciós 284 euros frankos konzol, hogy nem éppen 310 euro... ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#95459) FOXhun válasza vg (#95458) üzenetére


FOXhun
tag

Hát nah, marad pénzük másra :) Pont a napokban néztem egy másik weboldalon, napi akcióban volt Bang & Olufsen BeoPlay H5 agybadugós füles kb. 47ezer Ft-ért és a 120db-os készlet nagyjából reggel 9re el is fogyott... De konzolos fronton jól szoktak árazni, mindkét Boxom kintről van, Astro füles stb..., csak a szállítás macerás.

(#95460) FullGas


FullGas
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkozom PS4 vásárláson :) A kiszemelt az új szériás Slim 93 ezer körül, véleményetek szerint érdemes esetleg a pro-t megvárni, megéri azt a plusz kb 40 ezret? Vagy inkább a Slim és majd az esetlegesen megjelenő új PS5-be érdemes többet fektetni :D

[ Szerkesztve ]

(#95461) toompa válasza FullGas (#95460) üzenetére


toompa
őstag

Nem tudom mennyire sos neked. Ha csak gondolkozol,szerintem várd meg a pro megjelenést és az első teszteket hogy mivel nyújt majd többet. Csak ígéretek vannak,mivel lesz jobb.
Én ezt tenném. Ez csak magánvélemény. Én most vettem egy slimet,nagyon jó kis készülék. Mivel extra akcióban volt,muszáj volt megvenni. De ha annyival jobb lesz a pro,én is lecserélem. De nem nagyon bízok benne.
Még egyszer leírom,ez csak az én véleményem!

(#95462) Zanik válasza danih (#95444) üzenetére


Zanik
addikt

Én rendeltem, de lemondtam mert zavvi.com olcsóbb volt. Csak ők meg törölték. Most már megvárom a januárt. A szürkeimportot meg haszonleső magáneladókat meg nem támogatom.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#95463) marilllyo válasza FullGas (#95460) üzenetére


marilllyo
veterán

Várj még 2-3 hetet míg megjelenik a pro és akkor már többet tudunk mi is. Egyelőre úgy néz ki nem feltétlenül érdemes...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#95464) korte73 válasza Mrdevil (#95451) üzenetére


korte73
csendes tag

Köszi a tippet mindenkinek, le is csaptam egyre.
Aki esetleg aktívan játszik innét vele, kérem vegyen fel: kortepapa

(#95465) erahurka


erahurka
félisten

Néztem tegnap egy videót az Return to Arkham pakkról, és nagyot csalódtam :( A PS4 és az Xbox One sebességét hasonlították össze, a gyorsabb jelenetek (úgy értem ahol akció volt, meg mikor kint játszódott a nyitott világban) mindkét gépen 20 FPS körül futottak. Ha már a remastered játékok is szarul futnak, mit várjunk az új címektől? Mi lesz ha kijön a PS4 Pro, ha ez a fejlesztők szerint elfogadható szint? :(

[ Szerkesztve ]

(#95466) banana_joe


banana_joe
tag

bf1-re vegyetek fel engem is, már tele a .... a randomokkal:D

PSN: bananosjoe84

(#95467) vg válasza erahurka (#95465) üzenetére


vg
addikt

Egy játék nem a fps számláló minél magasabb számától lesz jó játék... bár tudom, hogy a DF generációnak ez a legfontosabb egy játékban.

(#95468) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Megjelent a 4.05-s rendszerfrissítés.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#95469) erahurka válasza vg (#95467) üzenetére


erahurka
félisten

Én tudom hogy nem attól lesz jó, de ha zavaróan alacsony képfrissítéssel fut, az nem tesz jót az élménynek. Plusz konzolokról beszélünk, itt ne legyenek már ilyen problémák, főleg ne remastered címeknél.

(#95470) Rico45 válasza Adam_Shepard (#95468) üzenetére


Rico45
őstag

Szia!
Frissítések automatice jönnek Ps4-re? Aztán telepíthetőek?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#95471) A`rpi válasza Rico45 (#95470) üzenetére


A`rpi
addikt

"Frissítések automatice jönnek Ps4-re? Aztán telepíthetőek?"

Ha a játék online módjával játszol gyakrabban akkor kötelező jelleggel telepíteni kell a rendszerszoftvert (PS4 System Software Update),
és a játékokhoz érkező patch hibajavításokat is.

Ha csak ritkán játszol, és azt is inkább egyedül (offline), abban az esetben nem kötelező telepíteni ezeket a frissítéseket, de ettől függetlenül erősen ajánlott.

Ezeket a frissítéseket általában a rendszer megjelenés után magától letölti, beállítások között ez az alapértelmezett, igény szerint ez tiltható is.

[ Szerkesztve ]

(#95472) danih


danih
addikt

Vicces amúgy, egyik zugkonzolbolt szerint a PSVR-ért 150k teljesen jó ár, karácsonyra 200k lesz XD

(#95473) Wlac válasza vg (#95467) üzenetére


Wlac
Ármester

Másrészt azonban egy előző generációs remastered játéknál, ami mellesleg gyönyörűen futott PS3-on, a 20 FPS több, mint gáz.

“The wha-"

(#95474) bozont válasza Wlac (#95473) üzenetére


bozont
veterán

Tök mindegy új vagy remastered, azért van egy szint fps terén is ami már nagymértékben a játékélmény rovására megy. A 30fps az a minimum részemről amire még kompromisszumképes vagyok. De alatta már nem. Már csak azért sem mert folyamatos 20fps-től már rövid időn belül megfájdul a fejem és nagyon fárasztó is úgy játszani.
Én ezért is fogok valószínűleg Pro-ra váltani, ha nem is lesznek gyorsabbak a játékok, de legalább azt a 30fps-t tartsák stabilan.

(#95475) A`rpi válasza bozont (#95474) üzenetére


A`rpi
addikt

"Én ezért is fogok valószínűleg Pro-ra váltani, ha nem is lesznek gyorsabbak a játékok, de legalább azt a 30fps-t tartsák stabilan."

Nyers erőből nincs hiány "régi" PS4 esetében sem,
a probléma itt optimalizálás miatt van.

Nagy valószínűséggel az ilyen vacak portok PRO-n is silányul fognak futni.

Bízzunk benne hogy utólag javítják majd a problémát. :)

[ Szerkesztve ]

(#95476) keIdor


keIdor
titán

Skyrim Special Edition egyébként 1080p@30fps lock lesz, tudni már?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#95477) danih válasza keIdor (#95476) üzenetére


danih
addikt

Ezt én is néztem, nekem a videók amit láttam a PS4 verzából gyanúsan 30fps-nél magasabb volt. Főleg mikor side-by-side videó volt pl a PS3 verzióval ami tuti 30 fps

(#95478) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

Mafia III megvételén gondolkozom. Teszteket olvastam, de milyenek a személyes tapasztalatok? Megéri az árát?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#95479) marilllyo válasza kovacsroli (#95478) üzenetére


marilllyo
veterán

Itt írtam róla pár sort.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#95480) andro93 válasza kovacsroli (#95478) üzenetére


andro93
aktív tag

Attól függ, mennyi az ára. Teljes árat nem adnék egy félkész játékért.

(#95481) #45378816 válasza andro93 (#95480) üzenetére


#45378816
törölt tag

Azt a játékot a decemberi ps+ haviban látnám legszívesebben. :(((

(#95482) kovacsroli válasza marilllyo (#95479) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Köszi, megspóroltál nekem pár ezret :)

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#95483) Madwe válasza andro93 (#95480) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én pedig többre értékelem a szabadidőmet minth egy félkész repetitív s monoton játékkal játszak, de van, aki imádja az ilyeneket. Köze nincs az előző részekhez, kb ugyanaz a helyzet vele mint az MGS-el csak sokkal durvábban...

(#95484) boost


boost
addikt

MGS technikailag és megvalósításban is egy nagyon jó játék volt, és volt benne kb 15 óra, mire oda eljutottál,ahhoz a ponthoz, ahol ugyanazokat a missziókat kellett teljesíteni, mint eddig, csak nehéz fokozaton. Én ott abbahagytam, és elégedetten adtam el a lemezt.

(#95485) Madwe válasza boost (#95484) üzenetére


Madwe
nagyúr

de ha összehasonlítod az előző MGS részekkel, akkor már az a 15 óra is "monoton" volt, meg nem fejezték be a játékot, ugye... Ok, többfajta képpen oldhatsz meg egy küldetést (mint eddig is btw) csakh a "pályák" 99% ugyanolyan textúrákból állt, csak kicsit variálva rajta. De ezért is mondtam, h olyan az új Mafia mint az új MGS csak sokkal durvábban :D Ettől függetlenül szvsz ezzel nincs baj, van aki az ilyeneket szereti (nekem ami nem witcher vagy gta szintű az már ultramonoton, pl AC-k meg bármilyen ubi open world) izlések és pofonok. Az egyetlen gond ezzel max az szerintem, h az eddigi részek nem ilyenek voltak, hanem jobban összetett sztorivezéreltek, nem áldoztak fel mindent magukból az open worldségért. Szóval szvsz tök más a célközönsége a mafia 3nak mint az 1-2nek.

[ Szerkesztve ]

(#95486) andro93 válasza Madwe (#95483) üzenetére


andro93
aktív tag

Én sem vettel meg a játékot, mert egyáltalán nem érdekel a témája. De ha érdekelne is, akkor sem vettem volna meg, mert ugyanaz van vele, mint a korábbi Ubisoft játékokkal. Ha engem hülyének néz a kiadó, meg át akar b***ni, akkor egy forinttal nem fogom őket támogatni. Gondolok itt pl. arra, hogy megbukott a minőségellenőrzéseken a játék, és nem küldtek ki tesztpéldányokat.

(#95487) marilllyo válasza Madwe (#95485) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is megvettem az MGS-t de az a baj, hogy gyakorlatilag 2 pálya van a játékban. Abból a második tök ugyanaz mint az első csak több növény van rajta. A küldetések monotonitását les*artam volna de ha már bámészkodni sincs értelme egy OW játékban akkor...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#95488) Zanik válasza danih (#95472) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem nem vicces. Ezeket az eladókat a gátlástalan haszonszerzésen túl nem nagyon érdekli más, hisz egyértelműen arra bazíroznak, hogy a későbbi magyarországi megjelenés miatt ilyen felárra is elviszik a türelmetlen vásárlók a cuccot. Viszont ahogy fogy az idő, és közeleg a január, egyre kevésbé tudják majd eladni ezen az áron. Titkon remélem hogy rájuk rohad, és kénytelenek lesznek veszteséggel, de legalábbis kisebb haszonnal eladni a végén. Gusztustalan. :(((

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#95489) vg válasza Zanik (#95488) üzenetére


vg
addikt

Miért gusztustalan? Annyiért adják amennyiért akarják. Az, hogy neked nincs rá ennyi felesleges pénzed az nem az ő bajuk .Adnak számlát róla feltételezem, a garanciát meg az üzlet intézi ahogy tudja, már ha szükséges, akkor meg? Ejj, de frusztrált valaki.

(#95490) A`rpi válasza Zanik (#95488) üzenetére


A`rpi
addikt

Ebből az egészből kár elvi kérdést csinálni, mert gyakorlatilag minden multi ezt csinálja közvetetten vagy közvetlenül mindenkivel. (És itt nem a megjelenés előtti árusításra gondolok, hanem a pofátlanul nagy árrésre.)

Senkit nem buzdítok a vásárlásra, de aki tényleg szeretné és türelmetlen annak hajrá...

(#95491) Madwe válasza Zanik (#95488) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kereslet kínálat. Ha megveszik, mégiscsak jól csinálta, mert van türelmetlen sok pénzel rendelkező vevő, aki nem képes külföldről berendelni.

(#95492) marilllyo válasza A`rpi (#95490) üzenetére


marilllyo
veterán

Az "about me" rész szerkeszthető valahol weben is vagy csak a gépen keresztül?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#95493) A`rpi válasza marilllyo (#95492) üzenetére


A`rpi
addikt

"Az "about me" rész szerkeszthető valahol weben is vagy csak a gépen keresztül?"

Csak a gépen: PS4 esetében.

(#95494) Zanik válasza vg (#95489) üzenetére


Zanik
addikt

Azért különbséget kell tenni azon vásárlók között, akik hajlandóak felárat fizetni azért hogy hamarabb hozzájuthassanak, meg akiknek fogalma sincs arról hogy csak januárban jelenik meg a cucc, és egyes emberek tetemes haszonnal adnak túl a szürkén beszerzett PSVR-okon.

De oké, ha nekik joguk van drágán adni (lévén kereslet-kínálat), akkor nekem meg jogom van felháborodni bármilyen jelenségen, ami zavar engem! Mert ugyan ki tiltja meg? :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#95495) vg válasza Zanik (#95494) üzenetére


vg
addikt

Akinek van pénze abszolúte haszontalan, első generációs luxus vr sisakra, annak tök mindegy, hogy 130e vagy 170e. Amúgy nekem mindegy min háborodsz fel, te kapsz idő előtt agyvérzést.

[ Szerkesztve ]

(#95496) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön PS VR-ra a Pinball FX2

[link]

Live-Die-Respawn

(#95497) danih


danih
addikt

Egyetértek azzal hogy az árat szabadon lehet megszabni, nekem az undorító az, hogy azzal riogatnak hogy karácsonyra úgyis 200k lesz. Tisztességtelen módon befolyásolja a vásárlót a döntésben.

[ Szerkesztve ]

(#95498) Zanik válasza vg (#95495) üzenetére


Zanik
addikt

Az más kérdés, hogy van-e értelme felháborodnom. De jogom akkor is van hozzá. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#95499) Def26 válasza danih (#95497) üzenetére


Def26
félisten

Az egy hülye aki ennyiért megveszi. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#95500) danih válasza Def26 (#95499) üzenetére


danih
addikt

Kivéve ha Media Marktban :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.