Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95151) erahurka válasza szinimini (#95147) üzenetére


erahurka
félisten

Minden PS4 játék futni fog PS4 Pro-n is, a digitális tartalmak is.

Megbízható boltokból. Aqua, Media Markt, Konzolvilág, stb.

(#95152) Batyops válasza szinimini (#95147) üzenetére


Batyops
aktív tag

A játékok a profilodhoz vannak. Tehát ha az új gépre vagyis a Prora átviszed a profilod a digitális játékok is meg lesznek nem kell újra megvened.

(#95153) Bencus88 válasza LeventeV (#95150) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem elég árulkodó jel, hogy hivatalos megjelenés napja előtt már 300 ezren játszottak vele ps-en.

(#95154) foxymaci


foxymaci
senior tag

Hali!

Nincs valakinek infója hogy a Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration Collector's Edition pakk mikorra várható, mindkét bolt ahol előrendeltem azt mondta hogy a szállítmány elkeveredett és nem kaptak belőle, és hogy fogalmuk sincs hogy mikor jön... :( jövőhéten szabin vagyok jó lett volna játszani vele... :'(

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#95155) szinimini válasza Batyops (#95152) üzenetére


szinimini
senior tag

Köszönöm :)

erahurka köszi ;)

(#95156) crue válasza foxymaci (#95154) üzenetére


crue
őstag

Előrendelést még nem kaptad meg? Lassan két hete megjelent, szinte bármelyik random konzolboltban polcon van a játék.

(#95157) LeventeV válasza Bencus88 (#95153) üzenetére


LeventeV
senior tag

Valóban sokat elárul. Nekem nagyon bejön az I. világháborús környezet, főleg a repülőzés. Csak szeretem a Single részét is a játékoknak, azért gondoltam, hogy ha az is jó, akkor megvenném most, ha csak a multija jó, akkor pedig várhat még.

(#95158) erahurka válasza foxymaci (#95154) üzenetére


erahurka
félisten

Azt lehet tudni, hol rendelted? Akik közvetlen a Cenegával állnak kapcsolatban, azoknak már rég kapniuk kellett belőle.

(#95159) Batyops válasza LeventeV (#95157) üzenetére


Batyops
aktív tag

A tesztek szerint jó lett a játék a szingle részét is dicsérik.

(#95160) A`rpi válasza marilllyo (#95146) üzenetére


A`rpi
addikt

Aktiválást deaktiválást is megcsinálja szóval azzal sem kell időzni, olvasd át figyelmesen a leírást.

(#95161) pomk válasza LeventeV (#95139) üzenetére


pomk
őstag

Nana. Ne is gondolkodj rajta! :P

[ Szerkesztve ]

(#95162) LeventeV válasza pomk (#95161) üzenetére


LeventeV
senior tag

Akkor a Facebook üzeneteid ne nézd meg :D

(#95163) foxymaci válasza crue (#95156) üzenetére


foxymaci
senior tag

De én nem a szimpla játékot rendeltem hanem a szobros gyűjtőit.

#95158) erahurka Konzolvilág, konzolok szervize mindkét helyről rendeltem mert haveromnak is kell.

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#95164) Bencus88 válasza LeventeV (#95157) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem nagyon tetszik. Most nyomtuk 1 órát a multit is csak még jobban bele szerettem :C

(#95165) gyuribácsi88 válasza Bencus88 (#95164) üzenetére

Nagyon jó lett, hangulatos, szép, jól is fut. Egy pályán van észrevehető fps drop, de ott is csak 64 fős szerveren. De még mindig nem olyan zavaró az fps drop ezen a pályán sem, mint a bf4-es pearl maket-en.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#95166) Zanik


Zanik
addikt

Hülye kérdés következik:

Lehetek-e bejelentkezve ugyanazzal az account-tal egyszerre (egy időben) PS4-re és PS3-ra? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#95167) gianni85 válasza Zanik (#95166) üzenetére


gianni85
veterán

elég nagy fail lenne, ha nem

(#95168) A`rpi válasza Zanik (#95166) üzenetére


A`rpi
addikt

"Lehetek-e bejelentkezve ugyanazzal az account-tal egyszerre (egy időben) PS4-re és PS3-ra? :F"

Igen lehetséges. Még játszhattok is online mindkét platformon. Két teljesen külön rendszer.

(#95169) Zanik válasza A`rpi (#95168) üzenetére


Zanik
addikt

Köszi.

Igazából azért kérdem, mert a PS Plus-os PS3 játékokat töltené le az ismerős, addig viszont én a PS4-et is használnám.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#95170) crue válasza foxymaci (#95163) üzenetére


crue
őstag

Ja bocs, kevertem a sima artbook-os kiadással.

(#95171) Bencus88 válasza gyuribácsi88 (#95165) üzenetére


Bencus88
nagyúr

operations-t nyomtunk, egyelőre csak azt próbáltam, de tényleg angyon hangulatos lett.

Volt egy brutális jelenetem haladok előre előttem csapattárs áll, és fejbe lőtték és össze esett. annyira látványos volt komolyan mintha egy filmet néztem volna.

na majd a dropot meg megoldja a pro :DDD

(#95172) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Zavvi-nál most igen akciós a Fallout 4 ha valakit érdekel (fele annyi mint a Store leárazás).

<-ƘƘ->

(#95173) marilllyo válasza Kendek (#95172) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm. Hát ezt most lehet bevállalom egy végigpörgetésre. Itthon még a használt is drágább.
:R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#95174) cross56


cross56
senior tag

Ez a RDR 2 nagyon meginditott sracok. Az elso reszt is imadtam... csak remelem a sima verzio nem lesz nagyon lebutitva a Prohoz kepest.
Mas: Bf1 sztori hogy tetszik annak akinek mar meg van? Erdemes beruhazni ra?

(#95175) Rigormortiis válasza cross56 (#95174) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Megvan, de a szingli móddal még nem foglalkoztam. Viszont csak a sztoriért bf-et venni...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#95176) discrate


discrate
aktív tag

Feltetelezem h keves jos jar ide a forumra de szerintetek eselyes h a BF1 bekerul egy karacsonyi akcioba a store-on?
Oszinten szolva sokallom a 21k-t erte...
Alapban felezosben vagyok haverommal de ot nem erdekli a program.
Amugy ha van US accountja es azon megvenne 60 dodoert akkor en le tudom tolteni az en US accountommal? Eddig csak magyarral vasaroltunk.

(#95177) marilllyo válasza discrate (#95176) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ez annyira friss, hogy szinte kizártnak tartom, hogy karácsonykor kapjon egy értelmes leárazást. Ezek most még szeretnének pénzt talicskázni. Én jövő húsvét környékén tartok esélyesnek egy akciót.

Ellenben karácsonyra lemezesen már 15 alatt meg tudod venni simán.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#95178) Tatyla válasza discrate (#95176) üzenetére


Tatyla
őstag

Tuti hogy benne lesz a karácsonyi akcióban tavaly is minden októberi játék benne volt kivétel nélkül

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#95179) Nayrobi válasza Rigormortiis (#95175) üzenetére


Nayrobi
őstag

Még csak a prológust és az első fejezetet toltam le, de szerintem nagyon jó, teljesen más szint mint az eddigi bf vagy cod sztorik, remélem ez az ötletesség és lendület kitart a végéig.

Hopsz, cross56-nak ment volna a válasz :)

[ Szerkesztve ]

(#95180) Bencus88 válasza discrate (#95176) üzenetére


Bencus88
nagyúr

várj 2-3 hetet 13-ért már lesz használtan.

(#95181) cross56 válasza Nayrobi (#95179) üzenetére


cross56
senior tag

Nagyon biztato dolgokat olvasok rola. Kicsit lemegy az ara, es megszerzem magamnak :D

(#95182) Monoton válasza discrate (#95176) üzenetére


Monoton
tag

Tescoban akciós lesz állítólag:
https://m.prohardver.hu/tema/eredeti_jatekok_best_buy_topic_2/hsz_12956-12956.html

[ Szerkesztve ]

(#95183) Dawide@axele válasza Monoton (#95182) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Nálatok megy a PSN?Mert jelenleg nálam hibakóddal leáll és nem lehet játszani semmi digitális játékkal!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#95184) lui24 válasza Dawide@axele (#95183) üzenetére


lui24
tag

Ugyan ez :(

(#95185) LeventeV válasza Dawide@axele (#95183) üzenetére


LeventeV
senior tag

Dettó :(

Ugyanez volt a multkor is. Kiirta h the PS Network is undergoing maintenance. De 20 perc mulva helyrejott. Mondjuk pentek este... come ooonnnn...

[ Szerkesztve ]

(#95186) Dawide@axele válasza LeventeV (#95185) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Itt a Bf1 megkelenés és ez a retek erre meghal.Az egész Sony rendszer 1 rakás sz@r!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#95187) Noda10


Noda10
tag

Sziasztok. Mi lehet a probléma?

Tegnap este valami lecsapta a biztosítékot, és hát ez nem a legmegfelelőbben állította le a PS-t. Utána már vissza sem kapcsoltam. Ma mikor megpróbáltam használni, akkor a következő esetek történtek:

1. Először is figyelmeztetett ugyebár, hogy nem megfelelően lett leállítva a PS. Fifa nem tudott csatlakozni az EA szerverekre. Nettel látszólag minden rendben volt, mert egyrészt más eszközökön működött, másrészt barátlistámat láttam.
2. Nem gondoltam rosszra, mentem Rainbow 6-ezni. Ment is gond nélkül. Multi is.
3. Újra próbálom a fifát. ugyanaz a hiba. Gép restart, semmi változás. egyik próbálkozásnál már rendszerüzenetet is kapok, hogy a hálózathoz nem lehet csatlakozni.
4. Megszűnik a Ps netkapcsolata. Nem látok semmi online tartalmat, store játékokon kulcs, a test internet connection nem fut végig, és set up new internet connection sem visz végig. Furcsa, mert a wifit látja, és a testnél is eljutott a 3. lépésig is talán.
5. Router restart (bár semmi másnak nincs baja a nettel.) PS4 restart. Semmi. ÉRdekes hiba jelentkezik, újraindítás után a kontroller kikapcsol. :) Be kell kapcsolni, hoyg a menüben tudjak navigálni.
6. Már épp írnám ezt a hsz-t, amikor valamitől megjavul minden.
7. Gondoltam csak átmeneti zavar. 2-3 óra fifázás után egyszer csak kékhalállal meccs indításakor kilép, mondván nem tud kapcsolódni a nethez stb hibaüzenet. Restart nem segít.

Mi a fene történhetett?

Szerk: látom a PSN-nel másoknak is támadt gondja, de az enyém sztem más jellegű és nem most jelentkezett először, hanem délután 2 óra magasságában.

[ Szerkesztve ]

(#95188) discrate válasza marilllyo (#95177) üzenetére


discrate
aktív tag

A Battlefrontbol indultam ki. Ott siman benyomtak valami -40 szazalekos akciot nem sokkal utana. Bar valszeg ott nem teljesultek a tervezett eladasi szamok, itt meg nem lesz gond.
Es a US accountos kerdesemre tudja valaki a valaszt?

(#95189) LeventeV válasza Noda10 (#95187) üzenetére


LeventeV
senior tag

Valoszinu ez ket kulon hiba lesz. Ha csak a Fifa nem ment es a R6 igen, akkor az az EA-nel volt. Amit meg most latsz az az ami nekunk is.

(#95190) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aranylemezen a The Last Guardian, szóval már szinte biztos hogy megjelenik.

Live-Die-Respawn

(#95191) discrate válasza Monoton (#95182) üzenetére


discrate
aktív tag

Ez tuti eliras es boltbacsalogatas.
Kizart h felaron legyen akkorra. Ha a pc-s valos, ott is "csak" 5k-t engednek.

(#95192) james001 válasza Dawide@axele (#95183) üzenetére


james001
veterán

Nekem is baszakszik,ráadásul a TR meg folyamatosan becrashel ha az internethez vagyok kapcsolódva WTF :W
Pedig itt azt írja minden oké,majd csak 26-án lesz valami :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#95193) basel00


basel00
tag

Bf1-ben a Operations játékmód az milyen?

(#95194) bandi0000 válasza Dawide@axele (#95186) üzenetére


bandi0000
nagyúr

annyira szar h én most is játszok, bár biztos vmit rosszul csinálok

Xbox One: bandymnc

(#95195) gyuribácsi88 válasza bandi0000 (#95194) üzenetére

Valami óriási cybertámadás van, honlapok, szerverek, ellen. Szóval lehet hogy ez a gond.

Helyi idő szerint péntek reggel az USA keleti partján óriási DDoS-támadást jelentettek, aminek következtében egy rakás ott hosztolt honlap elérhetetlen.
Nem megy a Spotify (a szoftver igen), akadozik a Reddit, a Twitter, a Pinterest, a CNN, a GitHub, a Guardian, a HBO, a Yelp és így tovább, egy rakás további oldal meg szolgáltatás.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#95196) Dawide@axele válasza bandi0000 (#95194) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Örülj neki hogy nálad megy.Sok más embernél nem.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#95197) SenorDave válasza Dawide@axele (#95196) üzenetére


SenorDave
tag

Nálam sem megy 15:30 óta...

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#95198) Madwe válasza Noda10 (#95187) üzenetére


Madwe
nagyúr

Serverek vacakolnak. Az meg nem hiba h újraindításkor újra be kell kapcsolni a controllert, ez gyárilag ilyen :D

(#95199) Csabee86


Csabee86
senior tag

Szeretném letölteni a 4.01-es legfrissebb szoftvert de nem tudom. Valahonnan máshonnan nem lehet letölteni csak a Sony honlapjáról?

(#95200) Madwe válasza Csabee86 (#95199) üzenetére


Madwe
nagyúr

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.