Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84451) marilllyo válasza sutyesz96 (#84447) üzenetére


marilllyo
veterán

Local coop-ra én a Rayman-t ajánlom. Barátnővel játszós nagyon. LBP3 jó játék de nem local coop-ra. A nehezebb pályákon már inkább zavarjátok egymást az előrehaladásban mintsem segítenétek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84452) james001


james001
veterán

TR Definitive amúgy 60 fps?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84453) sutyesz96 válasza kovsol (#84449) üzenetére


sutyesz96
őstag

Igen, most látom hogy az csak ps3ra van. :(((

marillyo: Raymanből én egyedül a Legendst látom, az meg 40$ storeon. :(

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#84454) icecave válasza marilllyo (#84451) üzenetére


icecave
nagyúr

Az ilyen Rayman szintű dolgokat nagyon szeretem. Sőt a Trine széria is jó, a 3-at is megveszem majd ps4-re, bár láttam, annyira nem jók az értékelések, mint az első két részé. Plusz a "piros fonalemberkés" játék is tetszik, nem jut eszembe a neve.

Azt hiszem, állítva fogom tárolni a gépet, vertical stand-en (nekem így praktikusabb majd). sajnos én hülye eladtam a védőkupakokat a konzollal annó, szóval most rendelhetek olyat, ami régen is bejött, csak 100 év, mire ideér. Amik aprón vannak "szuper színesek" azok nem kellenek, bár lehet, amíg megjönnek a feketék, jók lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#84455) marilllyo válasza sutyesz96 (#84453) üzenetére


marilllyo
veterán

Lesz majd még akciós...én legutóbb 3800-ért vettem, ha jól emlékszem. Annyit bőőőőven megér.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84456) Robi86 válasza icecave (#84454) üzenetére


Robi86
senior tag

Unravel lesz az. :)
Csak ajánlani tudom, a többiek is csupa jót írtak róla itt is :K

(#84457) teko99


teko99
tag

Sziasztok.

Rokonom szétakarja szedni a PS4-ét kitakarítani,és valószínűleg ráfér majd egy pasztázás is mert lassan 2,5éve mégcsak megbontva sem volt a gép.

A kérdés az lenne hogy milyen pasztát ajánlotok ami erre a célra megfelelő?
Jó a síma minőségibb processzorpaszta is hozzá?

BAZINGA!

(#84458) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok,

mai napon (kb 20 perce :D ) beléptem a klubba egy 500-as 1216-os géppel és egy Nathan Drake Collectionnal, mivel gondoltam ne a 4-el kezdjek egyből. Minden patika, letöltötte a legfrissebb update-et, regisztráltam psn-re is.

Viszont az normális hogy betettem a lemezt és kb 10 perce mióta kiválasztottam a játékot Preparing felirat 0%-on áll? A gép teljesen új, csak mivel eddig haxol boxom volt, illetve pc-m van nem tudom hogy hogyan is működik a "telepítés".

ui.: összefoglalót még olvasgatom, tehát ha hülyeséget kérdeztem akkor sry :R

(#84459) vg válasza szallasi007 (#84458) üzenetére


vg
addikt

kb 35-40 percig fog installálni a háttérben, addig fogja pörgetni a lemezt, majd leáll. Az installálásos fehér csík mutatót a lemezes installálásnál kiszedték már régen, ki tudja miért.

(#84460) laragirl83 válasza james001 (#84452) üzenetére


laragirl83
őstag

Hogy 60fps-e azt nem tudom, de nagyon gondolkozom rajta 3e ft-ért, hogy behúzom!
Vidik és reviewok alapján jó kis game...

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#84461) marilllyo válasza james001 (#84452) üzenetére


marilllyo
veterán

Nagyjából.. 30 és 60 között ingadozik.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84462) szallasi007 válasza vg (#84459) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi, közben valóban az van amit írtál, csík nem megy de a játék igen :)

(#84463) Becksman


Becksman
őstag

Offba:
Van a melohelyemen egy srác akinek oneja van. Azt állitja , hogy ő a 4k tvjén az x oneal 4kba(!) játszik. Hiába mondtam neki, hogy az lehetetlen hisz a ps4 se tudja a 4kt csak filmek esetébe. Minden esetre egy remek példa arra , hogy vannak hülye emberek :D

Samsung A54 5G 8+256GB

(#84464) perge666 válasza Becksman (#84463) üzenetére


perge666
veterán

:DDD :DD :))

(#84465) james001 válasza marilllyo (#84461) üzenetére


james001
veterán

Hát kár,ilyenkor azért nem lenne rossz egy full 60 fps. Na mindegy a Rise előtt még ráérek újra kijátszani,addigra már lemezesen is bagóért lesz kapható :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84466) dilipok válasza Becksman (#84463) üzenetére


dilipok
veterán

nekem a multkor magyarazta egy okos h az ultra hd es 4k kozott az a kulonbseg, h a 4k-ban egy algoritmus felkonvertal mindent, nem szamit az input minosege, es kristalytiszta kepet fogsz kapni :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#84467) winery válasza Becksman (#84463) üzenetére


winery
aktív tag

Most mit nem értesz 4k, csak kisebb a felbontása :DDD
Lényeg a xone halkabb 4kban !

(#84468) marilllyo válasza winery (#84467) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen...plusz most olvastam, hogy hiába lesz erősebb a hardver a Neo-nak...nem fogja bírni a 4k-t kanadai accounttal. Plusz paypal-lal való fizetés sem fogja bírni 30 fps-sel. :(

;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84469) oriic válasza Becksman (#84463) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akármennyire is hihetetlen nem mond teljesen hülyeséget. Annyi hogy a TV felskálázhatja neki a full HD jelet. Tehát technikailag játszhat 4K-ban, gyakorlatilag viszont másról van szó. :)

Live-Die-Respawn

(#84470) Madwe válasza oriic (#84469) üzenetére


Madwe
nagyúr

De nyilván nem ért hozzá s azt hiszi az 4k s kész. Ilyen erővel én meg a snesemmel játszok 4kban... Azt is szeretem mikor valaki a hd ready tvre ps4et köt s ő meg 1080pben játszik. Néhány fejben akkora a sötétség. (félreértés ne essék, nincs azzal bajom ha valaki nem ért valamihez, de amikor váltig állítja a hülyeségeit az felháborít...)

(#84471) Tegla80 válasza oriic (#84469) üzenetére


Tegla80
addikt

Maradjunk inkabb annyiban,h 4k tv-n jatszik egy one-al. ;)
Majd ha nativ 4k jelett kuld a tv-re akkor terjunk vissza erre ,mert addig ez minden,de nem 4k-ban valo jatek.....

Sony® & PlayStation®

(#84472) oriic válasza Tegla80 (#84471) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért írtam hogy másról van szó. :) De nem offolok itt sry. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#84473) james001


james001
veterán

Ja amúgy Doom Snapmap.
Elkezdtem csinálgatni egy pályát benne 1-2 napja,és bakker már nem is tudom hány órát beletoltam :D Pedig sok mindent még mindig nem értek benne,meg nem értem miért nem működik egy-két dolog... Szerintem lassan abbahagyom inkább,felrakom online azt legalább egy trófeát ad érte :DDD
Meg baromi nagy flashback-em lett tőle,a TimeSplitters Future Perfect jutott eszembe,mivel ugye abban is volt ilyen pályacsináló mód. Kár hogy az a játék is eltűnt a francba,pedig mekkora lenne már belőle egy 4. rész :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84474) boost válasza james001 (#84473) üzenetére


boost
addikt

Ez volt az utolsó dolog, a pályaépítő, amit John Carmack még mint ID munkatárs hozzátett az új Doomhoz. Utána ment át a facebookhoz / Ocolushoz VR-t hegeszteni.

(#84475) Tatyla válasza Madwe (#84470) üzenetére


Tatyla
őstag

Ott a pont. Itt ott olvas ezt-azt és a picinyke elméjében kreál magának egy elméletet és az úgy van és punktum...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#84476) Nescafé válasza james001 (#84473) üzenetére


Nescafé
őstag

Én most kezdtem el.

 iPhone 15 Pro

(#84477) Def26


Def26
félisten

Azt tudtátok, hogy pár samsung tv -n van playstation app amin keresztül játszhattok a ps now -al?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#84478) __Zs__


__Zs__
tag

Sziasztok!

PS4 vásárlás előtt állok. A célközönség - magamon kívül :) - egy 11 és egy 8 éves leány gyermek.

A következő kérdéseim lennének:
- a JustDance-en kívül van még olyan játék, ami érdemben használja a kamerát?
- milyen játékokat ajánlanátok a fent írt korú gyerekeknek?
- jól gondolom, hogy szinte mindegy hol veszem meg a gépet, mert az árban nincs jelentős eltérés (legalább is a netes keresőket átfutva); vagy van esetleg valamilyen szempont miatt különösen ajánlott bolt a vásárlásra?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv': __Zs__

(#84479) A`rpi válasza __Zs__ (#84478) üzenetére


A`rpi
addikt

Hadonászós ugrálós játékból egyelőre igen kevés van PS4-re, de még a korábbi generációra is csak egy két jobb szoftver van szerintem.

Ettől függetlenül persze vannak jó játékok Little Big Planet, Minecraft, stb.

Bármely nagyobb üzletláncnál, vagy konzolboltnál nyugodtan megveheted, garancia szempontjából minden európai gép hivatalos garanciával rendelkezik, amit a Sony szervizben azonnal intéznek is alkalomadtán.

(#84480) Madwe válasza __Zs__ (#84478) üzenetére


Madwe
nagyúr

Littlebig Planet, Knack, Raymen legends, Unravel amik így hirtelen beugranak, de biztos van még sok jó. Kamerás játékok gyk. nem léteznek semmilyen platformra se...

(#84481) sutyesz96 válasza Madwe (#84480) üzenetére


sutyesz96
őstag

VR... :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#84482) A`rpi válasza sutyesz96 (#84481) üzenetére


A`rpi
addikt

VR? Még sehol nincs, e végett biztos nem vennék kamerát, pláne, hogy valószínű lesz belőle kamerával egybecsomagolt bándül is.

(#84483) sittes79 válasza __Zs__ (#84478) üzenetére


sittes79
addikt

(#84484) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Nem tudom volt- e kérdés mar, de a kontrollerben található hangszóró hangereje állítható? Néha szívbajt kapok olyan hangos. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#84485) N@idia válasza Jeanne d'Arc (#84484) üzenetére


N@idia
őstag

Igen állítható! Megnyomod hosszan a PS-gombot "Adjust Sound and Devices" és a legelső lesz az "Volume Control (Speaker For Controller)" :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#84486) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok!
Konzol gépet szeretnék vásárolni, nem tudom eldönteni hogy
PlayStation 4 vagy Xbox one?
Amire szeretném használni: world of tanks.
Ki szeretném kérni a tapasztalatotokat a PlayStation 4 konzolról! :R

(#84487) TazLeacher válasza __Zs__ (#84478) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Disney Infinity 3.0...de nem egy olcsó mulatság. Én megvettem 1 hónapja, de még nem igazán megy 4 évesen...a térbeli mozgással gondok vannak. A LBP az más, ott 2D-s a mozgás általában. De ezzel nektek biztos nem lenne gond 8 éves kor felett. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#84488) N@idia válasza #63761920 (#84486) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem játékok alapján döntsél PS4-re több az exclusive játék, mint Xbox one-ra. Mellesleg egy PS4 topicban egyértelműen mindenki a PS4-et fogja neked ajánlani mi nem mondhatjuk meg helyetted mit vegyél. Milyen tapasztalatokra vagy kíváncsi ?

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#84489) #63761920 válasza N@idia (#84488) üzenetére


#63761920
törölt tag

Igaz. Inkább arra a véleményre vagyok kíváncsi hogy szerintetek
miért jobb a PlayStation 4?

(#84490) dilipok válasza #63761920 (#84489) üzenetére


dilipok
veterán

mert jobb... de most komolyan, mi nem volt ertheto abban, h exkluzivok alapjan/ismerosok alapjan valassz? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#84491) Mister_X válasza #63761920 (#84486) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konzolt exkluzívak miatt szokás venni. Előtérbe kerülhet az ismerősi kör, ha van valakinek PS4-e vagy One-a, akkor plusz tényező, hogy tudsz velük zúzni. Egyéb esetben a PS4 erősebb konzol, a World of Tanks is elvileg szebb rajta, de neten találsz összehasonlító videót (megjegyzendő, hogy a YouTube szarrá tömörít mindent) - egyébiránt a multiplatform játékok is szebbek szoktak lenni. Ha nem volt PS3-ad, akkor "jó hír", hogy tele van a kínálat remasterekkel, így bepótolhatod az előző generáció nagyágyúit jobb minőségben (Uncharted trilógia, God of War III, The Last of Us, stb.).

#84489: azért jobb, mert Sony és PlayStation masterrace. Meg sajt. Egyébiránt azonos áron erősebb hardver, kevesebb kompromisszum és kolbászból van a kerítés. Meg sajtból.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84492) Def26 válasza #63761920 (#84489) üzenetére


Def26
félisten

Ps4. Xbox one exkluzív címek jönnek pc -re is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#84493) N@idia válasza Def26 (#84492) üzenetére


N@idia
őstag

Várom is már a Gears Of War 4-et PC-re :DDD :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#84494) Becksman válasza #63761920 (#84489) üzenetére


Becksman
őstag

Ps4
Alapjába véve a Sony expluzivok jobbak és szvsz egyszerübb és tényleg játékra termett konzol.
Egyébként, ha nem volt ps3ad ez a bundle megéri az árát:
http://www.arukereso.hu/jatekkonzol-c3154/sony/playstation-4-players-megapack-1tb-ps4-1tb-uncharted-trilogy-god-of-war-iii-remastered-last-of-us-remastered-p319565365/

Samsung A54 5G 8+256GB

(#84495) vg válasza N@idia (#84493) üzenetére


vg
addikt

Nyugi, jönni fog az. Majd megjelenés előtt pár héttel bejelentik mint QB-nál is történt.

(#84496) N@idia válasza #63761920 (#84489) üzenetére


N@idia
őstag

Mint mondtam egy PS4 topicban PS4-et fognak neked ajánlani, ha megnézed a hozzászólásokat! Szerintem egyik konzol sem jobb én PC-s vagyok, ha az én véleményemre kíváncsi vagy én azért vettem PC mellé Ps4-et, mert sok olyan játék akad ami nem jött PC-re és ezek a címek csak PS4-en vannak párat megemlítenék The Last of Us, UC trilógia, The Order 1886, Beyond Two Souls...A másik ok amiért PS4 mellett döntöttem hogy megoszthattam a profilom így olcsóbbak a játékok is na meg a barátaim miatt is szóval mindenki maga dönti el mi alapján választ konzolt...

(#84495) vg Igen, én is erre számítok, hogy jönni fog. :DDD A Forza Apex sem lett rossz játék az már legalább optimalizálva is van.

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#84497) Robi86


Robi86
senior tag

Eddig nem volt okom panaszra a ps4 hűtés hangerejével kapcsolatban, de megérkeztem Madagaszkárba, és megmutatta a gép, hogy nem passzív hűtés van benne :)
A játék eddig egyébként nagyon bejön, csak úgy mint az előző részek, de nem részletezem, annyian megtették már előttem.

Kicsit más: tv kapcsolgatása közben néha belefutok a Csillagkapu: Atlantisz nevezetű sorozatba, és ha neadjisten megfilmesítenék egyszer az UC-t, szerintem ez a John Sheppard (Joe Flanigan) simán jatszhatná Draket.

(#84498) Shamat


Shamat
aktív tag

Vettem ma egy One-t a PS4 mellé az eddig kihagyott exkluzívak miatt. :K :U

DEAD LIKE ME

(#84499) Malachi válasza #63761920 (#84486) üzenetére


Malachi
addikt

nem tudom, XBONE-on mennyien WoT-oznak, én rendszeresen tolom PS4-en és még hajnali négykor sem kell várni, mindig tele vannak a szerverek.

(#84500) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Páran biztosan használjátok a Seagate 2 TB-os vinyóját, ahogy nézem nálunk az ST2000LM003 típusszámú érhető el. Túl sok választás mondjuk nincs ebben a méretben, mert ezen felül csak a még drágább, 7 mm-es Seagate lenne, szóval az nem opció. Mi a véleményetek, azon felül, hogy talán egy hangyányit még gyorsabb is mint a gyárilag bent levő, érdemes megvenni, megbízható?

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.