Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84801) Wlac válasza DM-Fan (#84799) üzenetére


Wlac
Ármester

Örömteli, hogy foglalkoznak a "white plug"-gal. ADSL netem van, és csak a Naughty Dog játékoknál szokott észrevehetően laggolni. Pedig ha egy BF4 Caspian simán elmegy, akkor egy tíz fős multiplayert is bírnia kellene a netemnek.

“The wha-"

(#84802) N@idia


N@idia
őstag

Ezek a játékok lesznek az idei E3 kínálatában

Június 14-16. az idei E3 időpontja, de már 12-én elkezdődik a műsor az EA és a Bethesda sajtótájékoztatójával. Június 13-án jön a Microsoft, a Sony és a Ubisoft, a következő nap pedig a Nintendoé a tájékoztatók tekintetében.

A mai állás szerint biztosan jelenlévő játékok a következők: Attack on Titan, Battlefield 1, Call of Duty: Infinite Warfare, Deus Ex: Mankind Divided, Dishonored 2, F1 2016, Final Fantasy XV, Final Fantasy Brave Exvius, Final Fantasy XIV: Heavensward, egy nem nevesített új Forza-játék, Hitman, I Am Setsuna, Just Cause 3, The Legend of Zelda Wii U, Mafia III, Milestone S.R.L. & Valentino Rossi The Game, Nioh, Persona 5, Star Ocean: Integrity and Faithlessness, Titanfall 2, Yooka-Laylee, WRC 6.

Itt megjegyezném, hogy a Just Cause 3 még is minek szerepel a listán ? A játék már megjelent tudtommal :DDD

Az M$ is hozz majd meglepetést jön az új Forza és Ferguson szerint van esély, illetve lehetőség egy PC-s verzióra is a Gears Of War 4-ből. A játék a várakozások szerint téma lesz a Microsoft E3-tájékoztatóján is júniusban.

Kíváncsi leszek az idei E3-on mit villantanak a Battlefield 1-ből remélem végre mutatnak gameplay-t engem leginkább ez érdekel, meg a GOW4 legyen PC-re és már boldog is leszek :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#84803) gyuribácsi88 válasza N@idia (#84802) üzenetére

Idén sok pénzem marad úgy látom, ezek közül a BF1 ami érdekel, ilyen se volt még, hogy csak 1 játék érdekeljen, na de biztos az én elvárásaim túl nagyok.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#84804) N@idia válasza gyuribácsi88 (#84803) üzenetére


N@idia
őstag

+1
Teljesen egyetértek veled!!! Én is kizárólag a Battlefield 1 az amit várok és biztos megveszek. A többi cím valahogy nem igazán érdekel, talán még a Mafia 3 és a Dishonored 2 (ha kap magyar feliratot) akkor az még jó lehet, de majd meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#84805) front3r válasza N@idia (#84802) üzenetére


front3r
őstag

Tegyük hozzá, hogy ezek csak a bejelentett játékok, és mindenki a nem bejelentett játékok miatt várja az E3-at. ;)
Ezek azok a játékok, amiket kiállítanak az E3-on, amit a sajtósok ki tudnak próbálni.
A keynote-okon valószínűleg nem is ezek fognak szerepelni, vagy csak 1-1 cím. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#84806) Pöttön válasza front3r (#84805) üzenetére


Pöttön
őstag

így van. :K
Reméljük minél több, és minél jobb exlusíve címeket fognak bemutatni szeretett konzolunkra (élen a God of War 4-el :)) ). :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#84807) #45378816 válasza N@idia (#84802) üzenetére


#45378816
törölt tag

En varom csak nagyon az uj Mass Effect-et? :D
Ps4-en megneznem es persze jatszanam is. :P

Es cod ide vagy oda en nagyon varom lesz amilyen lesz. :)

(#84808) Adam_Shepard válasza A`rpi (#75433) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ilyen még úgysem volt: Final Fantasy X | X-2 - mi van a dobozban

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84809) A`rpi válasza Adam_Shepard (#84808) üzenetére


A`rpi
addikt

Köszi, a helyére került. :R

(#84810) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Augusztus 10-re csúszik a No Man's Sky :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#84811) marilllyo


marilllyo
veterán

Nah! Én is kipipáltam az Uncharted 4-et. Egy szó jutott csak eszembe..."hibátlan". Kár is tovább boncolni vagy ecsetelni. Mondjuk a játék csúcspontján kifagyasztotta a gépet. :D Marha boldog voltam.

Amúgy meg ezúton elnézést kérek, hogy látatlanban olyan rosszmájúan szkeptikusan fumigáltam a Doom-ot. Zseniális... csak el kell vonatkoztatni attól, hogy ez nem egy túlélő shoot-er, hanem egy ügyességi játék. Egyszerűen csak "fun" az egész. Nem feltétlenül kezdő kontrollereseknek való de megtanít célozni DS4-gyel az biztos. Az egész játéknak van egy ritmusa amire ha ráérzel akkor tudsz haladni és darálni. Nincs megállás haddcójjon. Engem egy hangyányit jobban beszívott mint az U4. Sajnos nagyon sokat veszítettem a feeling-ből, hogy nem volt most igazán hangulatom és noszogatva ültem le elé...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84812) DM-Fan válasza marilllyo (#84811) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem is hibátlan az Uncharted 4, egyszerűen fantasztikus teljesítményt nyújtott a Naughty Dog, minden elismerést megérdemelnek, amit kapnak.

Ugye-ugye, mondtam én már az első videók láttán, hogy zseniális lett a Doom. :K Az igazat megvallva már most jóval többet nyomtam bele, mint az Uncharted 4-be, ami persze nem az utóbbit minősíti, mert az is zseniálisan jó cím és valószínű sokkal több munka van benne, de a Doom-nak egyszerűen olyan sodrása van, hogy lehetetlen letenni. Mindenesetre már másodjára tolom a Doom single-t, most már nightmare-en és most összeszedek mindent, megkeresem az összes secret-et, amire az első végigjátszáskor még nem figyeltem. Ezen a fokozaton még inkább küzdeni kell az életben maradásért, nagyon könnyű elhullani, mert nagyon sérülékeny a karakter, végig úgy kell egyensúlyozni minimál health-et közelítve a harcok során. De pont ettől zseniális és végig nagyon feszült, nagyon pörgős. Igazi klasszikus FPS, tápolós hent.

Get Moded!

(#84813) foxymaci


foxymaci
senior tag

Egyébként az milyen hiba lehet hogy két hete játszogatok az UC4 el és kb 5-6 szor megfagyott tőle a ps. ?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#84814) DM-Fan válasza foxymaci (#84813) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én semmilyen fagyással nem találkoztam az Uncharted 4 végigjátszása során, pedig tényleg nem kapkodtam és 18+ órát beletoltam. Ráadásul nálam day 1 vétel volt és talán az 1.02 és 1.03 patch-el toltam még végig, tegnap pedig már kijött az 1.05 is.

Get Moded!

(#84815) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ez az Evil Within milyen cucc?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84816) DM-Fan válasza Adam_Shepard (#84815) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nagy elvárásokkal álltam neki a videók láttán, aztán idén év elején durván le volt akciózva (valami 4 eFt körül volt a magyar store-on), így megvettem. Hát, hangulatra nem volna rossz, de a kivitelezés szerintem szörnyű. Nehézkes a karakter irányítása, a mozgása, animációja esetlen, a grafika pedig sok helyen szimplán szar, szerintem a 30 FPS sincs meg. Sokszor irreálisan nehéz a játék és a mentési rendszer is meglehetősen szigorú. Kb. a kétharmadánál/háromnegyedénél járok, de felhagytam vele, annyi más, jó cím jött. Egyszer majd talán befejezem, de erőt kell vennem magamon hozzá, pedig tényleg nagyon jónak tűnt a videók alapján. Szerintem irreálisan túlárazott, lemezesen, újonnan még mindig új játék árában adják a legtöbb helyen. Utólag azt a 4 eFt-ot is sajnálom rá, pedig egyébként lenne benne potenciál, tipikusan japán horror.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#84817) marilllyo


marilllyo
veterán

Kiplatizta valaki a Doom-ot? Nehéz?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84818) Nescafé válasza marilllyo (#84817) üzenetére


Nescafé
őstag

Én még csak rajta vagyok, multis trófeák készen vannak teljesen, az nem tart sokáig nem is nehéz.
single meg össze kell szedni mindent a pályákon, meg megcsinálni az adott pályán a plusz feladatot.Challange.
Meg vannak Rune pályák , stb
Max ami nehéz az első pályát végigvinni legnehezebben.
Én 31%-nál vagyok a trófeákba.

Jáccol te is?

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#84819) Wlac válasza DM-Fan (#84816) üzenetére


Wlac
Ármester

Ugyanezt mondhatom csak, a Resident Evil 4 után nagyon vártam, de... de... de...

“The wha-"

(#84820) A`rpi válasza marilllyo (#84817) üzenetére


A`rpi
addikt

786 ember teljesítette itt. Szerintem egyáltalán nem nehéz ez alapján. Szerintem neked sem fog gondot okozni. :K

(#84821) Dákesz


Dákesz
tag

Sziasztok
A sony wireless gold fejes, megeri az arat? Vagy esetleg van jobb valasztas ebben az arban? Koszonom

(#84822) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Jövő héten mutatkozik be a The Order: 1886 készítőinek új játéka

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#84823) marilllyo válasza Nescafé (#84818) üzenetére


marilllyo
veterán

Aham. Tegnap kezdtem. Most lett meg a Big F*cking Gun. :DDD Eddig jól haladok vele. Sokszor nem is haltam. Többször buktam szakadékba zuhanás miatt mint démon által. Super shotgun nagyon adja. :K
Rúna cselendzseket utólag nem lehet újrafutni? Csak ott "helyben"?

(#84820) A`rpi: Megfordult a fejemben, hogy ez lesz a következő aminek nekifutok. U4-et biztosan skippelem. Tökéletes az a játék de egyszer nekem elég volt. Majd pár év múlva újra előveszem talán...de most megint nekifutni unalomba fulladna.

Csak azt a k*rva Division-t tudnám már letenni a francba. :DDD Szerintem a topicból én vagyok az egyetlen aki még játszik vele. Bár a most keddi patch után elég komoly hiba lett a mátrixba.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84824) Nescafé válasza marilllyo (#84823) üzenetére


Nescafé
őstag

Lehet utólag is a rune-t csinálni.
Shotgun nagyon jó tényleg :)

A division nekem most lett meg tegnap, azt is elkezdtem, csak pont karbantartás volt

 iPhone 15 Pro

(#84825) A`rpi válasza marilllyo (#84823) üzenetére


A`rpi
addikt

Én a te helyedben örülnék!

Én magamon azt vettem észre trofizás után egy játék sem köt le komolyan (ha nem trofiznék még ennyire sem). Ez lehet a bőség zavara, vagy én nem tudom...

Anno a COD UO-ba Isten tudja hány órát tettem bele, és nem untam... Only Rifle "mód", Wehrmacht > WRT, S.A.S, és szervereken lógtam a legtöbbet. :B

[ Szerkesztve ]

(#84826) __Zs__ válasza pomk (#84756) üzenetére


__Zs__
tag

Hello!

Igen, részben erről van szó. Kicsit utána néztem és ezt találtam:

http://www.euronics.hu/garancia

"Garancia termékbiztosítás és plusz védelmi termékbiztosítás esetében

Gyártói garancia letelte után jelentkező anyag-, illetve gyártási hiba

Kizárólag plusz védelmi termékbiztosítás estében
....."

és akkor itt jönnek a mindenféle külső behatások, balesetek, stb.

Ha csak az elsőt kötöm meg, akkor a saját bénázásomból fakadó (vagy annak is felróható) hibát nem térítik.
2. esetében pedig önrész is van bizonyos esetekben.

Összességében egyáltalán nem haszontalan dolog, persze ár függvénye is, hogy érdemes-e vele foglalkozni, aminek nem jártam utána.

Még egyszer köszönöm a felvilágosítást!

__Zs__

(#84827) bandi0000 válasza A`rpi (#84825) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azért mert téged nem érdekel a játék, csak az hogy mindent platinázz :D

Xbox One: bandymnc

(#84828) marilllyo válasza A`rpi (#84825) üzenetére


marilllyo
veterán

Ismerős. Én meg Cs-ztem évekig. Fura mert egy ilyen alap játék mennyire lekötötte az embert...és a cél az volt, hogy nyerj. Se trófi, se xp, se unlock...csak de_dust2...és játszottál újra és újra. Ha 20 fps-sel bírta a géped akkor annyival.
Most meg porrá fikázzák a lenyűgöző grafikájú Battlefront-ot mert, hogy nincs benne elég tartalom. Mondjuk én is csak addig nyomtam míg a trófik tartottak.

De ismerős az érzés.
Division-t is valószínű, hogy félreteszem ha meglesz a DZ Lvl 75. Sok ismerősöm játszik vele és akkor már coop-ozunk deee... ha nem lesz mit elérni akkor csökken az érdeklődés.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84829) __Zs__


__Zs__
tag

Sziasztok!

Még valami eszembe jutott esetleges használt gép vásárlás esetére.

Mire érdemes, ill. kell-e valamire figyelni az online Store-(ok)ra, vag PSN-re való regisztráció/account miatt? Úgy értem, hogy a gépet valaki már egyszer regisztrálta a hálózaton, azaz ha én megveszem és saját accountot szeretnék létrehozni, akkor abból gond(om) lesz/lehet?
Bocs', ha nagyon alap a kérdés! Természetesen megnéztem a topik-kezdő leírásokat, de vagy kihagytam valamit, vagy nem teljesen értem a lényeget a vonatkozó témakörben. :)

Válaszaitokat előre is köszönöm!

__Zs__

(#84830) Madwe válasza marilllyo (#84828) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csakhogy a cs egy kiegyensúlyozott vérkompetitív játék, a battlefront meg ultrakonzervatív casual valami. Ráadásul a Battlefieldhez hasonlítják gondolom alapból, s ahoz képest nemcsak casual, de tartalom sincs benne, valóban.

(#84831) toompa válasza __Zs__ (#84829) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
Ha használt gépet veszel és nem törölte az eladó az accountját,akkor kérdd meg hogy törölje.
Persze ha úgy veszed hogy accounttal és vannak hozzá játékok,akkor nem tudod törölni.
De tudsz mellé létrehozni saját accountokat.

[ Szerkesztve ]

(#84832) Wlac


Wlac
Ármester

Nyomtátok cell-shadedben? Nagyon profi így is.

“The wha-"

(#84833) Sirandrish válasza Wlac (#84832) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet olyat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84834) Shamat


Shamat
aktív tag

Sziasztok. Gyors kérdés.
Német dobozos The Last Of Us Remastered tartalmazza az angol nyelvet/feliratot?
Köszi a választ előre is! :R

DEAD LIKE ME

(#84835) Sirandrish válasza Shamat (#84834) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem igen!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84836) Wlac válasza Sirandrish (#84833) üzenetére


Wlac
Ármester

Aha, végigjátszás után fel lehet oldani extra cuccokat, amiket a második végigjátszásnál már aktiválhatsz is. A Helium audiót is ajánlom, elképesztően röhejes. :D

“The wha-"

(#84837) Sirandrish válasza Wlac (#84836) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah azt tuti kipróbálom majd... :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84838) Pöttön válasza gyuromoj (#84822) üzenetére


Pöttön
őstag

Na erre kíváncsi leszek!
Felőlem jöhetne a folytatás is! :)
Egy GoW szintű multival, vagy esetleg horda móddal hiánypótló lenne, (meg egy 15 órás játékórával, átvezetők nélkül jó single is lenne). :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#84839) A`rpi válasza bandi0000 (#84827) üzenetére


A`rpi
addikt

Olyan játékkal játszok csak amit majd platinázok is. Ami nem tetszik azért nem fizetek / nem játszok vele. Kifejezetten a "könnyű" platinás játékokat sem keresem.

Mondandóm lényege csupán annyi lenne, hogy mostanság egy játék sem tud megfogni olyan szinten hogy trofizás után még komolyabban foglalkozzak vele, ez lehet a bőség zavara, gyűjtői szellem, vagy akármi más, nem tudom.

Ha nem trófeáznék, kb annyiból állna lesarkítva a dolog, hogy könnyű, vagy normál fokozaton végigmennék, felnéznék multiba, ott jól elpicsáznának, rámondanám hogy ez egy szarkaláb, és el is felejteném a játékot.

Sztoriban ha véletlen elakadnék egyből yt, és el is van intézve, bár mostanában ez eléggé ritka, de mondjuk egy cső FPS játékban szép is lenne ha elakadnék...)

Visszatérve még a Lan party-is, és internetes multipalyer játékok "őskorához", úgy általánosságban véve még újdonság volt pvp fogalma, most meg már természetes dolog.

A másik, egy kisebb szervezésű lanon lehet nagyobb sikerélménye van mondhatni mindenkinek, míg napjainkban bárkivel összedobhat a gép, nagyobb eséllyel kerül így össze az ember egy vérprofival ami megint csak a kedvét szegheti a játékosnak. Ezt a párhuzamot én a COD-os időkből gondolom hogy így van, az más kérdés hogy nagyon sokat játszottam a játékkal és minden csínját bínját ismertem, általában csak Magyarokkal játszottunk, az ottani mezőnyben eléggé jó helyen voltam.

Míg most ha megnézek egy líderbordot , jó ha a középmezőnybe kullogok valahol... Több a játékos, így több profival kell megbirkózni.

(#84840) rocco021


rocco021
tag

Sziasztok valaki találkozott már ilyen hibával valamikor 5perc játék után valamikor 1óra játék után

(#84841) Wlac válasza Sirandrish (#84837) üzenetére


Wlac
Ármester

Ajánlom még a 8 bites kinézetet, brutális (és játszhatatlan).

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#84842) Sirandrish válasza Wlac (#84841) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remek :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84843) #45378816


#45378816
törölt tag

Vargas kicsit hasonlit Torrentere. :D
Kar, hogy a humora nem olyan...

[ Szerkesztve ]

(#84845) Jessus81 válasza #45378816 (#84843) üzenetére


Jessus81
tag

Zsozeeatya is ezt mondta jutubon :D

PSN: Thorpapa

(#84846) jkcrescendo


jkcrescendo
csendes tag

Üdv! Vettem egy használt Ps4-et,fél év garanciával. A gépet resetelve kaptam meg ,nem sok mindenen álítottam rajta,viszont szemmel láthatóan nem full HD-ban adja a videó jelet. Pont olyan ,mint Ps3-an, még a színmélység is. Van nálam egy másik Ps4,és elég szembetünő a különbség. Mit lehet ilyenkor tenni?

(#84847) perge666 válasza jkcrescendo (#84846) üzenetére


perge666
veterán

Próbáld meg a másik PS4 HDMI kábelét rákötni hátha...

(#84848) DM-Fan válasza perge666 (#84847) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én talán előbb a felbontás beállításával kezdeném. :U

Get Moded!

(#84849) Prof01 válasza A`rpi (#84825) üzenetére


Prof01
veterán

Nálam ilyen a Destiny és a BF4, már megvan a platina régen, de annyira jó a játékmenet, főleg egy jó társasággal, hogy megunhatatlan! :K
A The Division-től is ezt vártam, de sajnos az gyorsan unalomba fulladt rendes tartalom hiányában. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#84850) jkcrescendo válasza DM-Fan (#84848) üzenetére


jkcrescendo
csendes tag

Próbáltam a gyárinál jobb minőségű hdmi kábellel, hosszan nyomtam a bekapcsolódott gombot,gyári értékekre állítottam a gépet. A felbontást is állítottam, fix értéken,és automatán sem jó. Mind a 2 gépen néztem a Destiny egyik pályáját ugyanott,és látványos a különbség.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.