Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84151) DM-Fan válasza kevepapa (#84149) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, az epilógusból van. :K

Get Moded!

(#84152) Amadako válasza james001 (#84145) üzenetére


Amadako
tag

ezek gyönyörűek :Y

(#84153) icecave válasza perge666 (#84143) üzenetére


icecave
nagyúr

:K

(#84154) dinostaRR válasza icecave (#84141) üzenetére


dinostaRR
tag

Ez működhetne akkor fordítva is nálatok (tekintet más felé). Azért másik szobából, hogy zavar a ps4 hangja...gondolom horkolni se horkolhatsz este :DDD

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#84155) marilllyo válasza james001 (#84145) üzenetére


marilllyo
veterán

A játék szép....ez kétségtelen, de az én véleményem az, hogy....oké-oké...de most már ez kéne legyen a standard.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84156) icecave válasza dinostaRR (#84154) üzenetére


icecave
nagyúr

Pont az van, hogy tekintettel vagyunk egymásra, de mindegy. Feleslegesen nem idegeljük egymást. A másik szobát úgy kell érteni, hogy nincs ajtó a 2 szoba között, csak a keret.

Nem horkolok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#84157) toompa


toompa
őstag

Nem értem mit kell ezen kiakadni,hogy valaki érzékenyebb a hangokra. Nekem is első szériás gépem volt(1004-es)és igen,néha engem is zavart a hangja. De lecseréltem egy 1216-os gépre és már nem zavar,mert hangtalan.

(#84158) front3r válasza toompa (#84157) üzenetére


front3r
őstag

Nekem is 1004-es van, és alig van hangja. Anno szerencsés darabot fogtam ki. Ennyi.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#84159) Madwe válasza front3r (#84158) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem is legelső szériás van, neha beindul komolyabb jatek alatt, de pl a hűtőm hangosabb mikor neha rájön az 5 perc elmebaj es meg rezeg is, uh előbb aggódnék azon mint a venti hangján:)

(#84160) JenciHUN válasza Madwe (#84159) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

+, ugyanezt tudom én is elmondani...nyáron a 60 fokban szól a kicsike elég rendesen, akkor szokott néha zavarni, de amúgy nem aggaszt a dolog :U

(#84161) A`rpi válasza icecave (#84156) üzenetére


A`rpi
addikt

Moddolni kell akkor a hűtést. Képek: [link]

Mondjuk nekem a hanggal nincsen gondom, de szívesen hozzányúlnék, csak +40-60k, és utána nem igazán lehet eladni... :(

(#84162) DM-Fan válasza A`rpi (#84161) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyáltalán nem érzem szükségét, hogy hozzányúljak a hűtéséhez. Mondjuk lehet, hogy ez tényleg a CUH-1216A hozadéka, de alig van hangja a gépnek, ami van, az is csak inkább szélzaj és tényleg csak az utóbbi, brutál grafikájú szoftvereknél jellemző, akkor is csak kiélezett helyzetben.

Get Moded!

(#84163) Djuree


Djuree
félisten

nekem is legelső gépem van és qrva hangos, tv-zni se lehet ha megy. eleinte nem zavart, de mostmár egyre jobban. de nem mókolom, annyit úgyse megy, tv-zni meg csak a párom szokott úgyis. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#84164) kovsol válasza DM-Fan (#84130) üzenetére


kovsol
titán

Nekem akkor spéci gépem van, mert első napos vétel volt a gép, de nem süvít.

May the Force be with you!

(#84165) pomk válasza Adam_Shepard (#84065) üzenetére


pomk
őstag

Pont tegnap este játszottam egy keveset a játékkal és felajánlott pár megvásárolható témát.
Ha gondolod nézz körbe storeban hátha megtetszik valamelyik. ;)

(#84166) Adam_Shepard válasza pomk (#84165) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Melyik játékkal, kedves fórumtárs? :U

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84167) icecave


icecave
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, mérlegelni fogom, sőt, elmegyek egy 1216-ost "meghallgatni". Az a biztos.

(#84168) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Homefront: The Revolution első értékelések:

Eurogamer - no score
GamesRadar+ - 60/100
IGN - 50/100
Rock, Paper, Shotgun - no score
PlayStation Universe- 55/100
Polygon - 60/100
The Jimquisition - 10/100
WCCFtech - 56/100
VideoGamer - 60/100
GameWatcher - 65/100
Hardcore Gamer - 40/100
We Got This Covered - 40/100

Live-Die-Respawn

(#84169) boost


boost
addikt

Pénteken elkezdtem és hétfő este befejeztem az Uncharted 4-et. Előtte már lassan két hónapja, idő és más hobbik / elfoglaltságok miatt nem játszottam komolyan, így volt némi géminghiányom is.

Kezdetben csalódás volt maga a játék. Az elején a grafia sem volt olyan fantasztikus, főleg a remaster UC collection után, sőt, a játékmenetben sem éreztem fejlődést. Ez volt jellemző a játék egyharmadára. Itt még komolyan túlértékeltnek tartottam a 95 pontokat, és olyan 75-re taksáltam.
Aztán a játék közepén bejött az új játékmenet, a vezetés, nagyobb terek. Érezni lehetett, hogy játékmenetben is sokat átvett a The Last of Us-ból, ami jót tett neki, és így nálam 75 pontból felmászott 85 pontra. Nekem úgy tünt, hogy a grafika is szebb lett a játék végére, mint az elején volt.
Amit kifejezetten hiányoltam, és kihagyott ziccer volt, hogy azokon a részeken, ahol kifejezetten többszereplős volt a cselekmény, nem lehetett szereplőt választani, és őt irányítani, pedig nagyon adta volna magát.
Mint minden Uncharted/TheLastofUS játék, a sztori kicsit leült a közepén, és ismételte magát ( megtaláltuk a kincset! ja, nem, de megmutatja hogy hol van! Megtaláltuk a kincset, ja nem, de megmutatja, hogy hol van!).
A műfajhoz képest kicsit talán hosszú is lett, ami meglepetés ahhoz képest, hogy az előző részek milyen rövidek voltak. Kicsit jobban meg lehetett volna vágni a forgatókönyvet.

Összességében tetszett, nálam eddig év játéka, ami nem nagy szám, mivel kb ez a második játék idén, amivel komolyabban játszottam. Ajánlom minden "keveset játszom" PS4 tulajnak.

A gépet (1216) még nem hallottam ennyire süvíteni, mint UC4 alatt.

Kicsit majd még nyomogatom, megnézem a trófeákat, ha lesz időm a köv. hetekben. Következő játékom a No man sky lesz.

[ Szerkesztve ]

(#84170) Djuree válasza boost (#84169) üzenetére


Djuree
félisten

"az előző részek milyen rövidek voltak"
kinek? nekem bőven elég volt a hosszuk. nyilván aki napi 8 órát játszik annak rövidek, de sztem nem ők vannak többségben...aki napi 1-2 órát tud játszani annak bőven elég sztem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#84171) marilllyo válasza oriic (#84168) üzenetére


marilllyo
veterán

Jájj... Egyébként nem is értem miért most kellett piacra dobni. A kutyát nem érdekli a Doom meg az U4 mellett.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84172) boost válasza Djuree (#84170) üzenetére


boost
addikt

Az első három részben a fő sztorit átlagosan 8 és 11 óra között lehetett végigjátszani, ez meg 14 volt. Közel másfélszerese. A rövidnél nem arra gondoltam, hogy ki hány nap alatt játssza aki a saját tempójában, hanem, hogy mennyi a nettó játékidő.

(#84173) #87082240


#87082240
törölt tag

Sziasztok! A most akciós Resident Evil részek közül melyiket éri meg megvenni?

(#84174) Robi86


Robi86
senior tag

UC4 kérdés:
Meg lehet oldani, hogy a Crash Bandicootal lehessen játszani bármikor, vagy mindig vissza kell tölteni azt a chaptert? Még nem vittem végig a storyt, de ezzel is ellennék egy kicsit :D

(#84175) Kendek válasza #87082240 (#84173) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem a Resident Evil 2 Revelations az bejött, ezért az árért javaslolni tudom. :)

<-ƘƘ->

(#84176) boost válasza Robi86 (#84174) üzenetére


boost
addikt

Még lesz rá lehetőséged játszani, később, a sztoriban. Közvetlen nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#84177) Djuree válasza boost (#84172) üzenetére


Djuree
félisten

én ennek mondjuk örülök, nekem nagyon bejön, 100 órát se bánnék. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#84178) pr0bi válasza boost (#84169) üzenetére


pr0bi
senior tag

Szerintem Doom alatt jobban süvít :)

(#84179) marilllyo válasza #87082240 (#84173) üzenetére


marilllyo
veterán

Játszottál valamelyik korábbi résszel?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84180) pomk válasza Adam_Shepard (#84166) üzenetére


pomk
őstag

(#84060) Da Shep ;)

(#84168) orichalcos
Hmmm...az nem sok minden. Pedig jónak tűnt előzetesek alapján. Persze ez alapján nem ítélünk, majd nézek gameplay videókat is.

[ Szerkesztve ]

(#84181) #87082240 válasza marilllyo (#84179) üzenetére


#87082240
törölt tag

Igen. A 2. és a 4. részével. Ezek bejönnek. :)

(#84182) Tatyla válasza boost (#84169) üzenetére


Tatyla
őstag

Mi MrDevillel kábé annyit játszunk annyi játékkal mint általában csak az újságírók meg a teszterek de ez az UC4 eddigi több mint 20 éves gamer múltal nyugodtan mondhatom a legszebb legjobb videojáték élmény volt számomra.

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#84183) marilllyo válasza #87082240 (#84181) üzenetére


marilllyo
veterán

Minden számos résszel játszottam. Az újakat mind kipörgettem. Szerintem egy kaptafára épül az összes. A 6-ot szidják a fan-ok... de szerintem semmi gond nem volt azzal a résszel sem. Sőt én annak a végét éreztem a leg-epic-ebbnek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84185) james001 válasza Robi86 (#84174) üzenetére


james001
veterán

De sajnos mindig csak 1 pályát lehet benne tolni,a későbbiekben is ugyanaz lesz mint ami a ch. 4-ben is volt.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#84186) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#84187) Adam_Shepard válasza Djuree (#84170) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ha még mindig szeretnéd.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84188) james001


james001
veterán

Indulhat a darálás :C

https://psnprofiles.com/kazama001

(#84189) melega válasza james001 (#84188) üzenetére


melega
őstag

Bele se merek kezdeni a Doomba idén a Mafia 3-ba indul be nálam a darálás.

Jövőre, ha a legújabb AC nem fog tetszeni vagy Battlefield Onet veszek, vagy Uncharted 4-et mindkettő jó könnyű.

(#84190) Pöttön válasza oriic (#84168) üzenetére


Pöttön
őstag

The Jimquisition - 10/100

WTF!?!?! :Y :Y :Y :DD
Nem sok az egy kicsit? :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#84191) oriic válasza Pöttön (#84190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sok? :D 1/10-es értékelés. :D

Live-Die-Respawn

(#84192) Mirakuru


Mirakuru
tag

Üdv!!

Tegnap óta én is a PS4-esek táborát erősítem, eddig nagyon bejön, pedig pc-ről váltottam. :))

(#84193) EczkE


EczkE
addikt

Battlefield 4 Finla Stand DLC is ingyenes lett, lehet mar tolteni.

Asszem mindenféleképpen!

(#84194) pomk


pomk
őstag

US storeban Witcher 3 alap és Expansion Pack is le van értékelve.
50$ -> 25$
75$ -> 48$

(#84195) james001


james001
veterán

Ez a Doom egyszerűen hatalmas. Semmi szarozás,bele a hentelésbe egyből,ezt már szeretem :C Folyamatosan csak röhögök,annyira jól érzem magam közben :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#84196) kovsol válasza pomk (#84194) üzenetére


kovsol
titán

Azt nézem, hogy a BF4 Final Stand ingyenes most. [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#84197) Wlac


Wlac
Ármester

Azért vannak érdekes dolgok az Unchartedben. Ma kaptam egy crasht (nem bandicoot) mentés betöltésnél, valamint Madagaszkáron nem bírtam visszaszállni a kocsiba, csak checkpoint reload után. Multiban megcsináltam egy challenge-et, de egyszer csak kifagyott a játék. Amikor visszaléptem, a challenge ugyanúgy állt, mint meccs előtt, de megkaptam érte a pontokat, majd újra megcsináltam, és ismét megkaptam a jutalmat. Persze, ezek tök apró dolgok, máshol is vannak ilyesmik, csak azért na... mégis... ejnyemá'.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#84198) Amadako válasza kovsol (#84196) üzenetére


Amadako
tag

eddig pénzbe került?

(#84199) EczkE válasza Amadako (#84198) üzenetére


EczkE
addikt

Igen.

Asszem mindenféleképpen!

(#84200) kovsol válasza Amadako (#84198) üzenetére


kovsol
titán

Ezt a DLC-t premium mellé adták, vagy 15$.
[link]

Hopsz EczkE most látom te már beírtad előttem, hogy ingyenes.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.