Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84051) Prof01


Prof01
veterán

Grat mindenkinek az UC4 Platinához! Csatlakozom én is! :D
A link SPOILER-es! One Last Time.

Ha valakinek eddig kimaradt volna, egy itt remek UC4 színfalak mögé betekintő videó (SPOILER-mentes)! ;)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#84052) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!
Olvastam itt,hogy az ip cîmmel variálhattak valami a szolgáltatók.
Èn upc netet használok ès èn sem tudok bejelentkezni a psnre.
Hol tudom megnèzni mi lehet a baj??
Köszi!

(#84053) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv,

Order 1886-ban, ha valahol nem szedtem fel egy tárgyat, akkor ha chapter select-el visszamegyek az adott chapter-be, akkor azt végig kell játszanom, vagy ha megvan a tárgy, akkor nyugodtan kiléphetek (mint az UC-ban)? Mert ugye ez sehol sem írja, hogy mit szedtem össze eddig, tehát egy ilyen akció után nem tudom megnézni...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#84054) killer095


killer095
őstag

Milyen glitchről beszéltetek uncharted4ben? mert szinte lehetetlennek tartom az összes treasuret megtalálni :DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#84055) Prof01 válasza killer095 (#84054) üzenetére


Prof01
veterán

Itt egy guide videó, ez alapján könnyen összeszedheted őket! ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#84056) MrPeekaboo válasza soultrapp (#84052) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Valószínűleg átraktak IPv6-ra, amit a PS4 egyelőre nem támogat. MyUPC oldalon vagy a szolgáltatót felhívva át lehet rakni IPv4-re a címed és utána menni fog a bejelentkezés. Az IPv6-os cím létezését a test-ipv6.hu oldalon lehet ellenőrizni.

(#84057) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Amióta ide járok nem igazan láttam erről beszélgetést, de nektek melyik a kedvenc themetek PS4- re?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84058) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#84057) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még nem néztem nagyon szét de jelenleg egy Until Dawnosat használok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84059) pomk válasza Adam_Shepard (#84057) üzenetére


pomk
őstag

Volt pár, UC 4 digitális előrendelői mindet veri. ;)

(#84060) Adam_Shepard válasza pomk (#84059) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Na ez meg a másik. Van egy csomó ami nem elérhető vagy pre order volt és a büdös èletben nem tudod mar megszerezni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84061) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#84060) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az miért baj? Valamivel csábítani kell a népet, és hát inkább egy (már bocs) vacak témával mintsem valami plusz játékbéli tartalommal.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84062) EczkE válasza Adam_Shepard (#84057) üzenetére


EczkE
addikt

Battlefront.

Asszem mindenféleképpen!

(#84063) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#84061) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mert kapasbol van 2 amit a most megvett dlcvel megkaptam volna.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84064) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#84063) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt a részét értem. Azt nem értem hogy miért akkora tragédia ha 1-1 témát nem tudsz már a későbbiekben beszerezni-.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84065) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#84064) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Talán, mert tetszik? :F

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84066) kovsol válasza Adam_Shepard (#84057) üzenetére


kovsol
titán

Playstation Now Dynamic Theme

May the Force be with you!

(#84067) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#84065) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha annyira tetszik akkor rendeld elő. Persze már nem az UC4et, hanem majd legközelebb. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84068) Tegla80 válasza kovsol (#84066) üzenetére


Tegla80
addikt

Amiota kijott nalam is ez van rajta......neztem mar sokat,de ettol jobbat meg nem talaltam szamomra.

szerk
#84069 Da Shep: US store-bol lehet elerni,ha fennt van meg....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#84069) Adam_Shepard válasza kovsol (#84066) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

És ezt milyen fiók alól szerezted be, mert HU alatt nincsen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84070) Wlac válasza TazLeacher (#84053) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha jól emlékszem, igen. Sőt, én végigjátszottam, majd új játékkal felülírtam a mentést, és a játék közepén adta meg a trófeát, hogy mindent összegyűjtöttem, szóval mindentől függetlenül regisztrálja, hogy mit szedtél fel.

“The wha-"

(#84071) Nescafé válasza Tegla80 (#84068) üzenetére


Nescafé
őstag

Magyaron ne is keressem akkor, ott nincs ez a téma..?

 iPhone 15 Pro

(#84072) james001 válasza Adam_Shepard (#84057) üzenetére


james001
veterán

Ezek szoktak menni,néha váltogatom őket :D

Uncharted Drakes Fortune Remastered Dynamic Theme
UNCHARTED 2: Among Thieves Remastered Dynamic PS4 Theme

De sokáig ment még a New n Tasty ingyenes témája is,meg az Order-nek az az ingyenes léghajós is.
Meg gondolkodom hogy ezt megvegyem-e:
Uncharted 4 A Thief's End Ink Dynamic Theme

De én várom már azt hogy Sony engedélyezze a mások által csinált témák felrakását mint PS3-on is ugye,vagy legalább csak háttérnek be lehessen rakni vmi képet...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84073) Adam_Shepard válasza james001 (#84072) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez az Ink eléggé jól néz ki!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84074) Sirandrish válasza james001 (#84072) üzenetére


Sirandrish
legenda

Menő is lenne egy Zeldás PS4 téma :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84075) marilllyo


marilllyo
veterán

Hát nekem karácsony óta az a fenyőfás mozgós téma van benn. Jövő karikor nem kell váltani.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84076) james001 válasza Sirandrish (#84074) üzenetére


james001
veterán

Pl. igen jó lenne az is,de nekem van egy olyan érzésem hogy Sony-ék nem nagyon fogják engedni ezt a PS4 témás felrakást,mert akkor szerintem senki nem venne már többet a store-ról témát :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84077) kovsol válasza james001 (#84076) üzenetére


kovsol
titán

Akkor legyen téma készítő applikacio ami fizetős. Mondjuk 10$ és utána magadnak csinalhatsz.

May the Force be with you!

(#84078) Sirandrish válasza james001 (#84076) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen..
De hát jó nekem az ingyenes is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84079) Amadako válasza james001 (#84076) üzenetére


Amadako
tag

az már nem működik mint a ps3-nál?(letöltöd netről amit akarsz)

(#84080) Wlac válasza james001 (#84072) üzenetére


Wlac
Ármester

Én megvettem, szerintem jól néz ki, bár még szokni kell az új hangokat.

“The wha-"

(#84081) james001 válasza Amadako (#84079) üzenetére


james001
veterán

Nem lehet. Mondjuk szerintem még olyan program sincs amivel lehetne csinálni. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84082) TazLeacher válasza Wlac (#84070) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#84083) Amadako válasza james001 (#84081) üzenetére


Amadako
tag

régi szép idők amikor csak letöltöttél azt amit akarsz :D

(#84084) modflow


modflow
veterán

Az Uncharted 4 Special Edition-ben van egy kód.
Az mi???

[ Szerkesztve ]

(#84085) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Aki nem tud bejelentkezni PSN-re annak a megoldás az lehet, hogy felhívja a szolgáltatót és elmondja a gondot. Én is így tettem, a Sony letiltotta a szolgáltatóm címét valamilyen oknál fogva, ezért nem jelentkezett be. A visszaállási procedúra egy hónap is lehet, addig kaptam publikus IP címet.

(#84086) front3r


front3r
őstag

Petíció, hogy távolítsák el a Washington Post troll értékelését az Uncharted 4 kapcsán!
Troy Baker is aláírta!

Sirandrish: Legalább ezzel is tegyünk a cod és társai ellen, hogy minél jobb színben tűnjön fel egy ilyen ritka kincs, mint az Uncharted 4!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#84087) Sirandrish válasza front3r (#84086) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úr isten...azért ennyire ne vegyük már ezt komolyan...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84088) Nayrobi válasza modflow (#84084) üzenetére


Nayrobi
őstag

Two EXCLUSIVE instant multiplayer unlocks (Madagascar Sidekick Outfits & Henry Avery Sigil Ball Cap), five additional instant multiplayer unlocks (UNCHARTED: Drake’s Fortune Outfit, Heist Drake Outfit, Desert Drake Outfit, Golden Weapon Skin, Desert Weapon Skin) and Uncharted Points to unlock more multiplayer content.

(#84089) oriic válasza front3r (#84086) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bocs, de ez szánalmas. Nem csak a review, hanem petíció is. :(

"Sirandrish: Legalább ezzel is tegyünk a cod és társai ellen, hogy minél jobb színben tűnjön fel egy ilyen ritka kincs, mint az Uncharted 4!"

Mintha a mostani pontszám nem lenne már így is eget rengetően pozitív. Ki lehet számolni, ha eltávolítanák (nem fogják) a cikket, akkor is max 1 pontot emelkedne az értékelés szerintem, az meg már nem oszt nem szoroz. Aki normális értelmes ember az nem foglalkozik a WP értékelésével, mert látja alapból hogy milyen jó játék lett az UC4. Vihar a biliben de tényleg.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#84090) marilllyo válasza front3r (#84086) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem minden épeszű ember tudja, hogy ezzel egy kis csinadrattát akartak. Nem sokan olvassák el az összes 10/10-es review-t, de azt a 4/10-esre rákukkantanak. Persze akkor már beraknak egy "iratkozz fel a hírlevélre" boxot, ha el akarod olvasni.. Jhajj

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#84091) front3r válasza oriic (#84089) üzenetére


front3r
őstag

Úh , azért ez kemény megszólás/személyeskedés tőled. Nagyon nincs igazad! Főleg ez miatt: "Aki normális értelmes ember az nem foglalkozik a WP értékelésével"
Szóval most aki aláírja az nem egy normális, értelmes ember... értem. Tehát ezzel Troy Baker-t is leszóltad, aha. Végül is biztos jelentéktelen ember... :)
Meg ki tudja mennyi Naughty Dog szimpatizánst...

Gratulálok!

marilllyo: Látom ti sem használtok change.org-ot. Volt petíció már ami igen sikeres lett. Mégis hogy írod alá, személyes adat nélkül? Sehogy. Többször használtam a múltban, semmi gond nincs az oldallal.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#84092) Sirandrish válasza front3r (#84091) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most nem azért de ki az a Troy Baker? Ismerem a munkásságát és remek abban amit csinál.
De azért mert ő megtesz valamit, akkor az már a világ legjobb ötlete? Nem! Nem lesz az!
Mit befolyásol az UC4 értékelése egy COD eladásban? Semmit!

Több COD fog elkelni idén és és jövőre is..és azután is. Azért mert jobb? Dehogy. Azért mert multiplatform és mert manapság erre van igény. És ha Troy a feje tetején fog pörögni ezen az sem változtat.

Nem mellesleg az UC4 megítélésén sem fog egy fikarcnyit sem változtatni az hogy 92, 93 vagy 94 pontos értékelése lesz-e a jövőben.
Innentől meg minimum felesleges a petíció.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84093) modflow válasza Nayrobi (#84088) üzenetére


modflow
veterán

Köszi, akkor semmi értelmes dolog. :(

(#84094) james001


james001
veterán

Ezt a petíciót én se értem. Más kiváló játékoknál mint pl. a Last of Us,Witcher 3,Fallout 4 stb. is biztos van ilyen trollkodós vagy direkt lehúzós review,de ott nem került ki petíció... Meg egy ilyen cikktől nem dől össze a világ.
Ennyi erővel töröljünk minden negatív hsz-t ami az UC4-et érte és csak a 10/10-eseket hagyjuk meg! ;]
Ja meg hát amúgy is,amíg Nolan North nem írja alá,ez nem ér semmit ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#84095) eisento


eisento
addikt

vki irja mar meg priviben hogy a 6 oras vegigjatszast hogyan lehet beglitchelni :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#84096) oriic válasza front3r (#84091) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit túl sokat képzelsz bele a dologba, semmi személyesekedés nem volt ebben. Adott egy igen jó játék ami 99,9%-ban pozitív értékelést kapott. Erre van itt egy trollkodó review. Miért foglalkoztok vele egyátalán? A játék rohadt jó, játszatok vele inkább, a szakma meg úgy is tudja, hogy a WP meg trollkodik csak. De én itt lezártam a vitát, mert úgy tűnik hogy meddő dolog.

"Tehát ezzel Troy Baker-t is leszóltad, aha. Végül is biztos jelentéktelen ember.."

:U

"Főleg ez miatt: "Aki normális értelmes ember az nem foglalkozik a WP értékelésével"

Jelentkezzen pls az az ember akit ezzel a mondattal megsértettem, mert annyira kiemelten kezeli a WP értékelését. :W

Továbbra is vihar a biliben, játszatok inkább egy szinte tökéletes játékkal, ne azzal foglalkozzatok hogy valaki trollkodós review-ot írt.

Remélhetőleg jövő héten már én is belevethetem magam. :C

szerk: Review-okat nem távolítanak el Metáról előre szólok, volt már rá próbálkozás az elmúlt években nem is kevés.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#84097) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Hogy tud a Playstation Hungary kiküldeni egy ilyen üzenetet?

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.

A fiókjában szereplő információk alapján több sikertelen tranzakció is végement. Ilyen esetben a SEN automatikusan korlátozza a fizetés biztonsági okok miatt. Javasoljuk, hogy várjon legalább 48 órát az utolsó sikertelen tranzakciótól számítva ellenőrizze, hogy amegoldódott-e a probléma. Amennyiben igen, akkor egy átmeneti rendszerhibáról volt szó, de ha nem akkor kérjük vegy fel velünk ismét a kapcsolatot.

Addig is amennyiben vásáolni szeretne javasoljuk a "Money Top Up Voucher" használatát melyeket egyenesen a SEN pénztárcájába tölthet fel.

Tisztelettel,

Mihaly
PlayStation Ügyfélszolgálat

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#84098) Prof01 válasza Adam_Shepard (#84057) üzenetére


Prof01
veterán

Sokáig a Ciri&Geralt Witcher 3-as témát használtam, de most ez az új kedvenc!
Uncharted 4: A Thief's End - Ink Dynamic Theme :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#84099) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Befejeztem az Uncharted 4-et. Hozza azt a színvonalat, amit elvárunk tőle.

A sztori jó lett, a karakterek ismét jól kidolgozottak, a játékmenet nagyjából kiegyensúlyozott. Kicsit talán túlzásba vitték a lopakodás erőltetését (bár meg lehet oldani anélkül is), a ládatologatást, illetve mintha Drake a szokottnál jobban golyómágnesként viselkedne már normál nehézségi fokozaton is, ami végülis nem baj, kicsit több volt így benne a kihívás. A fejtörők szerintem túlzottan is egyszerűek voltak, egyiken sem kellett igazán gondolkodni, mindegyik adta magát. A treasure-öket viszont nagyon eldugták, valami 18 óra 45 perc alatt értem végig, tehát nem rohantam, mindenhol alaposan átnéztem mindent és így is csak valami 61 treasure-t találtam meg a 109-ből. Szóval lesz még mit keresgélni a második újrajátszásnál is.

A sztori lezárása érdekes lett, de szerintem egyáltalán nem vetít előre semmi borítékolhatót a jövőre nézve. Nagyon tetszett ez a rész is, szerintem is az egyik legjobb lett, de nekem még mindig a második rész a titkos favoritom, ezt a negyediket maximum azzal egy szintre helyezném, de semmiképp sem az elé és a negyediket is elsődlegesen a grafikája és a sztorija miatt hoznám egy szintre a másodikkal és nem a játékélmény miatt. Félreértés ne essék: nem azért, mert ne lenne 10/10 a játékélmény, hanem azért, mert a második nekem még egy lapáttal arra is rátett. Lehet, hogy a helyszínek, a karakterek és a változatossága miatt, de nekem a második egy leheletnyivel még a negyediknél is kedvesebb. Aztán lehet, hogy csak a nosztalgia mondatja ezt velem és később a negyedik is elfoglalja majd ezt a pozíciót. Grafikailag viszont azt mondom, még nem láttam ilyen tökéletes játékot, mint amilyen negyedik rész. Egyetlen szívfájdalom lehet csak vele kapcsolatban, hogy nem 60 FPS-sel fut, de majd a remaster 2 év múlva a PS5-ön...

Mindenesetre aki szereti a szériát, az garantált minőséget kap ezúttal is, minden forintját megéri a játék, még megjelenéskori, limited edition áron is! Hihetetlen jó klasszikust kaptunk ismét a Naughty Dog-tól, ismét bebizonyították, hogy látatlanban megvehető bármi, amit csinálnak, mert a szoftverkészítés magasiskolája, amit csinálnak. Abszolút ott a helye a polcon a többi exkluzív cím mellett! Sajnálnám, ha nem készülne több rész, de ahogy a Naughty Dog-os srácokat ismerem, nem is igen fogják tudni elengedni ezt a szériát azután a 10 év után, amit az életükből rááldoztak. Mindenesetre most biztos félretenném a sorozatot a helyükben és csinálnék valami egészen mást, mint amilyen a The Last of Us volt. Elvégre csak meg kéne alapozni egy másik sikersorozatot is, hasonlóan szerethető karakterekkel, mint amilyeneket az Uncharted-ekben megismertünk az évek alatt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#84100) Pöttön válasza DM-Fan (#84099) üzenetére


Pöttön
őstag

Mintha olvastam volna régebben olyan pletyka infókat, hogy a Last of Us 2-n dolgoznak majd ez után, de tuti biztos szerintem, hogy ezen a generáción valami teljesen új IP-t is ki fognak hozni. :K

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.