Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Elderath válasza Gergosz2 (#6549) üzenetére


Elderath
őstag

Pontosan. Akinek jó konzol jut az használja, az a pár akinek szar az meg szétkürtöli mindenhol. Nem tudom minek remegnek itt páran ennyire előre. Elektronikai cuccoknál ennél jóval magasabb szokott lenni a hibás termékek aránya. Marhára túl van ez lihegve... Köszönhető ez annak, hogy ilyen "social" világban élünk, ahol már a wcről is feltölthetünk mindent lassan. Itthon is lesz akinek hibás termék jut ez benne van a pakliban. Ne gondolja senki, hogy a boxnál pl ez nem lesz másképp vagy bármely más terméknél.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#6552) Gigabyga


Gigabyga
aktív tag

Sziasztok!
Hát mi is megrendeltük a PS4 legnagyobb csomagját,már csak várni kell! :DD

Engem elsősorban a multiplayer érdekelne.Hallottam,hogy fizetős lesz ez is mint boxon a multi.
Tud valaki értelmes információval szolgálni milyen árban lesz a multi és, hogy fog működni?
Illetve a kamerához majd kelleni fog az a két színes fagyi?! :))

(#6553) SVLaller


SVLaller
senior tag

Van aki 29-én nekivág Ausztriának próba cseresznye alapon?

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#6554) kohai válasza SVLaller (#6553) üzenetére


kohai
tag

szerintem elgurulok egy MM-be pl és simán veszek mindenféle elörendelés meg telefonálgatás meg ausztriai túra nélkül is :D

(#6555) Herczi válasza kohai (#6554) üzenetére


Herczi
senior tag

Kb ugyanerre gondoltam én is. :DDD Ha nem, akkor meg a fene úgy egye meg, majd jövőre.

(#6556) kohai válasza Herczi (#6555) üzenetére


kohai
tag

igy van :K

(#6557) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A Foxconnal az a baj, hogy a gyárai Kína olyan részein vannak, ahol a jólét (= az embernek tető van a feje fölött, kaja az asztalon, megadatik jópár luxuscikk, mint TV, internet, stb.) elég mérsékelten van jelen. A jóléthez pénz kell, pénzt munkáltató ad, munkát meg arrafelé a Foxconn ad (nem csak, de most példa). És mivel a Foxconn is egy mocskos kapitalista cég, aki kénytelen a világpiacon kemény árversenybe menni, ezt meg a munkásokon hozza vissza. A munkások meg nem érzik magukat jól, mert a jobb élet reményében robotolnak 10-12 órákat, de nem jutnak egyről a kettőre. A diákok meg lehet nem önszántukból dolgoznak, hanem a szüleik küldik el őket - arrafelé ennyire kemény a helyzet. Nyílván közbeléphetne az állam, de valamiért nem teszi. Simán egy pillanat alatt vághatnák ki az egész bagázst és még szép kis bírságot is szabhatnának rájuk, ekkora ott a politikai hatalom. De akkor több ezer ember maradna munka nélkül, új üzemeket kellene felhúzni, nem jönne több adó a Foxconntól (azért gondoljunk bele, hogy ez milyen hatalmas összeg lehet), stb. Tehát nem igazán éri meg nekik sem ez a herce-hurca. A Foxconn golyóit persze meg lehetne szorongatni a béremelések miatt, de annak meg közvetve mi innánk meg a levét. Elég nullszaladósnak néz ki a PS4, ha a Foxconn kijelenti, hogy kénytelenek többet elkérni a gyártásért, akkor a konzolok meg miegyebek ára is nőni fog - nem fogja pl. a Sony a gyártósorait emiatt átmozgatni. És sokan biztos fel lennének háborodva, hogy miért kell a ferdeszeműek miatt megemelni 50$-ral A péesnégy árát...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6558) vg válasza Elderath (#6551) üzenetére


vg
addikt

Szerencsére kevés így gondolkodó ember van. Őszintén remélem, bízom benne, hogy pont TE leszel az, aki a kemény melóval megkeresett pénzedből veszel egy szart. Majd röhögünk rajtad miért vettél ilyet/olyat, ekkor/akkor egyáltalán.

(#6559) kovsol


kovsol
titán

Nem tudom mit kell itt vergődni egy hónappal előre. :(
Lehet nem is olvasom a topict megjelenésig már, árad a negatív hangulat teljesen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6560) Elderath válasza vg (#6558) üzenetére


Elderath
őstag

Beleeshetek abba a pár %ba persze. Akkor meg se rendeljem inkább, hogy ne kelljen már előre azon remegnem, hogy hátha nekem rossz jut? Értem. Akkor vissza is mondom az előrendelést! Ilyen alapon akkor legközelebb már elektronikai cuccot se vásárlok, mert LEHET, hogy kiküldenek egy hibásat.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#6561) zenwalk


zenwalk
senior tag

Most néztem gameplayeket a 2k14 NBA-ből. Szerintem nagyon csúnya... Pedig meg szerettem volna venni, de biztos hogy nem fogok ezért pénzt kiadni.
Lesz olyan játék kezdéskor amin van local multiplayer? Esetleg a knack, dehát szerintem azért is sok az a 19k.

(#6562) haddent válasza vg (#6558) üzenetére


haddent
addikt

Befejezhetnéd már a stresszelést, a hype és flémkeltést, mások cseszegetését .. Most is ez a "rosszkívánság" mire való? :W

#6554 kohai én is megpróbálom, de beszéltem MM központ szerint 13. :(

#6553 SVLaller Ha van akkor kezeket fel és betársulnék természetesen szállítási költségbe beszállva stb.. nem ingyen :R

#6560 Elderath ne törődj vele, nem te vagy az első és nem ez az első eset hogy direkt kelti itt a zűrzavart.. A másik eset (és akkor elnézést), hogy ennyire értetlen és ő maga is itt izgul és stresszel ezen.

[ Szerkesztve ]

(#6563) balazs8907


balazs8907
tag

Egy honfitárs már javában nyomul a csatatéren. :)
[link]
A Játékot rögzítő emberke csapattársa. :)

(#6564) Elderath válasza zenwalk (#6561) üzenetére


Elderath
őstag

Csúnya?! Biztos nem az EA-s NBA live-al kevered? :D

2k14 egyik legszebb launch cím.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#6565) zenwalk válasza Elderath (#6564) üzenetére


zenwalk
senior tag

Nem tudom neked ezen mi a szép.

(#6566) krx21 válasza zenwalk (#6565) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem teljesen rendben van... Sőt... Mi a baj vele???

(#6567) Elderath válasza krx21 (#6566) üzenetére


Elderath
őstag

Én se értem. Nem vagyok oda kosárlabdáért, de sokszor úgy néz ki, mintha közvetítést néznék.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#6568) Gergosz2 válasza vg (#6558) üzenetére


Gergosz2
veterán

te hallod ahányszor szart kaptam..

Akkor menjek és kössem fel magam legelső fára? :U

Az ember szívja a fogát 10 percig utána meg előveszi a garipaírt és besétál a boltba/visszaküldi. Ennyi , erre lett kitalálva.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6569) zenwalk válasza krx21 (#6566) üzenetére


zenwalk
senior tag

Azon kívül, hogy jobban csillog a padló más különbséget én nem látok az előző részekhez képest

[ Szerkesztve ]

(#6570) SVLaller válasza kohai (#6554) üzenetére


SVLaller
senior tag

gondolod, hogy lesz magyar MM-ban a hivatalos megjelenés előtt?

(#6562) haddent Ha marad a PS4 akkor lehet megpróbálom, végül is nincs olyan nagyon messze

[ Szerkesztve ]

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#6571) barack1997


barack1997
senior tag

24 nap csak azért is :DDD Na de a lényeg én már teljesen be vagyok kattanva, még a szobámat is átrendeztem a PS4-re optimalizálva.

(#6572) Mrdevil válasza zenwalk (#6565) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mondjuk ez azért nem tűnik rossznak nemek sem. :U
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6573) gyuribácsi88

[Nintendo 64 és PS4 öröm]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6574) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#6573) üzenetére


Mrdevil
addikt

Valami ilyen szinten fogom kibontani én is a csomagot majd. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6575) krx21 válasza zenwalk (#6569) üzenetére


krx21
nagyúr

Pedig sok-sok részlet van... Lehet, hogy nem vagy rutinos youtube videó analizátor... ;]
Nézd meg mondjuk a közönséget...

(#6576) zenwalk válasza krx21 (#6575) üzenetére


zenwalk
senior tag

Inkább megnéztem mégegyszer a régebbi részek gameplayeit és a next genesét. Én voltam eltévedve, azt hittem előrébb tartanak grafikában.
Akármit mondtok, nekem akkor is gagyinak tűnik :D

(#6577) krx21 válasza zenwalk (#6576) üzenetére


krx21
nagyúr

Majd élőben nézd meg... Nem lesz az rossz szerintem...

(#6578) DonDennis válasza zenwalk (#6561) üzenetére


DonDennis
senior tag

2k14 csúnya?! :DDDD Nem inkább az NBA live 14 el kevered? Gamespot pl a 2k14-t tartja az egyik olyan next gen játéknak amiért érdemes venni mert érezni a "next gen"-t rajta, meg elég szar gameplayt linkeltél be. Nézd meg ezt szerint ez beszarás durva. ( Na meg én első körbe csak 2k14 miatt veszem meg)

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#6579) eddie17 válasza DonDennis (#6578) üzenetére


eddie17
addikt

Azért az animáció váltással még dolgozhatnak. 1-2 év és remélem tényleg smooth lesz.

(#6580) haddent válasza barack1997 (#6571) üzenetére


haddent
addikt

Ezzel nem vagy egyedül :DDD

#6579 eddie17 TÉnyleg olyan mint 1 rendes élő meccs :Y De a mozgások sokszínűségén / átállásokon valóban lehetne még dolgozgatni. Valahogy kicsit természetellenes néha.

(#6581) eddie17 válasza haddent (#6580) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, pont arra gondolok. Tényleg nagyon élethű, és jól kidolgozott. Én még pixelcsodákon nőttem fel, szóval lenyűgöző. :D De az animáció néha megröccen, és csak "csúszkálnak", forgolódnak. Ez már régóta így van sportjátékoknál, remélhetőleg a nextgen elhozza a megváltást. :)

(#6582) Mister_X válasza DonDennis (#6578) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én így első ránézésre inkább a közönségen látok fejlődést. És ezt is haverokkal jó tolni, egyedül nem annyira. (Fú, fél éjszakán át NBA2k11-eztünk a haverommal, mert nem voltam hajlandó belenyugodni a vereségbe :DDD)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6583) vg válasza haddent (#6562) üzenetére


vg
addikt

Ignorálj! Múltkor se tudtad értelmezni amit írtam, most se nagyon megy, csak lököd ezeket a szövegeket. Egy szóval nem írtam, hogy le mondom a rendelést, vagy bármi ilyesmi. Nekem kurva sok pénz, hogy szart vegyek. Tudom neked aprópénz.

(#6584) vg válasza Elderath (#6560) üzenetére


vg
addikt

Melegséggel tölti el a szívemet, hogy megválaszoltad a saját kérdésed, majd rám vetíted, mintha én tettem volna. Ehhez ezúton gratulálok. :R

(#6585) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#6586) haddent válasza vg (#6583) üzenetére


haddent
addikt

De ment és még mindig megy :B Egyébként nekem is kurva sok pénz, csak fel tudom fogni a garancia szó jelentését. Én is félek kicsit, és én fogok elsőként döngetni minden lehetséges fogyasztóvédelmi/Sony ajtón, ha tömegesen szart ad a Sony ide Magyarországra. De addig teljesen fölösleges minden felnagyított, MS fanboyok által felkapott, mondvacsinált probléma miatt csinálni a fesztivált.
Tudsz ellene tenni? Max. annyit, hogy lemondod. Lemondtad? Elmondásod szerint nem. Akkor most miért is lesz ettől jobb neked vagy bárkinek? Nem ráérsz akkor megtenni a megfelelő lépéseket, ha szart kaptál?
De ha meg tudod indokolni, hogy ettől nagyobb valószínűséggel kapsz időben és jót, akkor beállok melléd komolyan. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6587) kovsol válasza oriic (#6585) üzenetére


kovsol
titán

Végre valami érdekes is :)

May the Force be with you!

(#6588) zzola válasza haddent (#6586) üzenetére


zzola
félisten

Tehát minden mondvacsinált probléma nem létezik?
A HDMI/kék halál hiba is MS fanok kitalációja?

(#6589) Madwe válasza vg (#6558) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehát nem azt mondja h leszarja h vannak szarok, de mit lehet tenni ellene? új termék bevezetésénél, sőt meglévőnél is előfordulhat hiba, ez van, emberek vagyunk hibázhatunk, gépeket is ember tervezi, az is hibázhat, ilyen az élet... És ezért is van a garancia... És igazat mond, snes idejében fogalma sem volt az embernek h kinek hogy megy, hány % a hibaarány, csupán annyit tudott h az övének van e baja vagy sem, no meg a szomszéd kölöknek akivel néha tolja... Mai világban meg minden hír rögtön terjed, redundásnan ráadásul, sok a hoax/rosszakaró/troll is, mindenről jön a hír... De azt nem is állította hogy ez baj lenne, szerintem sem az, de a helyén kell kezelni a dolgot... Örülj neki h tudod h milyen hibák fordulhatnak elő, hátha megoldható 1 hard resettel / sámáni rituálékkal, ha meg nem mehetsz verni az asztalt a garipapírral, amit már csak azért is fognak megcsinálni mert te is tudod h ez egy elterjedt hibajelenség s nem verhetik rád h te basztad el, valamint ők sem akarnak rossz híreket maguknak. Ez így tök jó, de a mai világban nem szabad fennakadni azon h van hibás készülék. Szebb lenne az biztos h ha nem lenne, vagy ha elérhetnénk fogyasztók h ne legyen, de erre semmi esély, el kell fogadni, és használni a garipapírt ha baj van.

Zolar, nem úgy értette a modvacsináltat szerintem csak rossz szóhasználat... Természetesen vannak ilyen problémák, csak túl van lihegve, és erre bizony a sok troll is közrejátszik... Az a baj h e miatt nehéz szűrni mi a valós s mi a kamu hír ráadásul... Félek ha x1nek valami kis baja is lesz szarrá trollkodják majd, főleg ezek után, mert azért sajnos most úgy tűnik a ps4hez csatlakozott a kemény troll mag ms pr öngyilkossága óta, és az xes híreket trollkodják szét főleg... Nekem meg mezei halandónak fogalmam sem lesz h a megjelent híreket csak 10el vagy 100al osszam el...

[ Szerkesztve ]

(#6590) DonDennis válasza Mister_X (#6582) üzenetére


DonDennis
senior tag

ja alap:D gép ellen nem játszunk mi se mindig össze gyűlünk annál akinél éppen és mindenki hozza a maga kis dualshockját és mehet a playoffs vagy bajnokság:D

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#6591) zzola válasza Madwe (#6589) üzenetére


zzola
félisten

Hát igen, manapság nehéz eldönteni, mi igaz és mi nem...

(#6592) miklos0308


miklos0308
tag

Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy a ps4el lehet-e majd játszani sima crt tv-n? Mennyire élvezhető így vajon és hogy egyáltalán megoldható e a csatlakozása... Láttam kicsomagolós videóban, hogy egy hdmi kábel jár hozzá, és tudom h 480p-ig támogat, de létezik ilyen átalakító amivel megoldható a crt-hez való csatlakozás? Megéri beruházni fullhd vagy hd tv nélkül is egy ps4-re?

(#6593) MunezXBK válasza miklos0308 (#6592) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Már az előző gen sem CRT-re terveződött. :N

(#6594) SzlobiG válasza miklos0308 (#6592) üzenetére


SzlobiG
félisten

Semmi értelme csak a játékélmény kárára menne.

(#6595) zzeN


zzeN
aktív tag

(#6596) Mister_X válasza miklos0308 (#6592) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyáltalán nem éri meg, sőt erősen ellenzett dolog CRT TV-re kötni. Olyan minőségi romlást nem lehet grafikonokkal sem szemléltetni, egyenesen kidobott pénz lenne az ablakon. Az Xbox 360 volt az utolsó konzol, amit így még úgy ahogy lehetett használni, PS3-nál is szinte kötelező jelleggel HDTV-re kellett kötni. Továbbá nem is nagyon lehetne rákötni, mert a digitális jelet analóggá kellene alakítani, az egy sor kábel meg konverter, ami tovább ront a képminőségen. Ha nincs HDTV-d, ne vegyél nextgent. Ez több, mint szimpla ajánlás. Ha más nem, vegyél egy monitort, amin van HDMI bemenet és a hangot el tudod vezetni, de már egy mezei HD-Ready TV-vel is sokkal előrébb vagy.

@zzeN: le merem fogadni, hogy az amerikai videojáték-ellenes média szépen fel is kapta az esetet...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6597) boost válasza miklos0308 (#6592) üzenetére


boost
addikt

szia, azért sem, mert nem tudnád elolvasni a feliratokat. az előző generáció eleji jétékokat még úgy tervezték, hogy szüksége esetén lehessen használni CRT-n, de a végit már egyeltalán nem. Jó példa: Elder SCrolls Oblivion-t még lehetett, Skyrimet már nem.

(#6598) #51736960 válasza Mister_X (#6596) üzenetére


#51736960
törölt tag

az egész ügynek csak annyi köze van a videojátékokhoz, hogy épp egy ps4-en kaptak össze.
ezek igazi sittes drogos afroamerikaiak voltak, annyi eszük nincs, hogy bekapcsoljanak egy konzolt.
itt egy cikk részletekkel és fotóval: [link]
(egyébként beszédes, hogy az áldozatról egyetlen fotót tudtak keríteni, ami egy korábbi "mugshot", azaz akkor készült, amikor lesittelték)

szerk: polkorrekt javítás

[ Szerkesztve ]

(#6599) bolha23


bolha23
aktív tag

PS4 játék eladások:[link]

1. CoD: Ghosts - 703,638
2. Battlefield 4 - 396,187
3. Killzone: Shadow Fall - 355,148
4. Assassin's Creed IV: Black Flag - 345,176
5. Madden NFL 25 - 133,176
6. NBA 2K14 - 111,674
7. Knack - 102,749
8. Need for Speed Rivals - 94,157
9. FIFA Soccer 14 - 77,914
10. LEGO Marvel Super Heroes - 32,188

(#6600) Neoteric válasza bolha23 (#6599) üzenetére


Neoteric
addikt

Hihetetlen h azt a szutykot még mindig majdnem 2x annyian veszik, mint a bf4et.. :(

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.