Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Tom5 válasza bolha23 (#6048) üzenetére


Tom5
addikt

repedt szarul csinálja... :W

(#6052) Petya2900XT válasza sittes79 (#6037) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Tudok gyorsan olvasni sőt okostefonom is van gyors görgetéssel,de gondolom nem én vagyok az egyetlen aki egyszuszra kell elolvassa a topikot este,mert ilyenolyan okok miatt egész nap még arra sincs ideje,hogy egy jót egyen...ha már minden topikba ilyen szinten harapnak,h az adott szakmai témára fókuszáljunk akkor egy paypal to paypal utalás nem épp a konzol fő témája Szerintem.
Nah,de mind1 is, egy valaki úgyis lesz mindig akinek más látásmódja van mint nekem és belémköt.

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#6053) zöld drazi válasza Tom5 (#6051) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Nem lehet mindenki olyan tehetséges, mint te :B

Valakinek kockának is kell lennie. Én is sok mindent utálok, de elviselem, mert senki és semmi sem tökéletes.. :U

[ Szerkesztve ]

(#6054) Tom5 válasza zöld drazi (#6053) üzenetére


Tom5
addikt

Nem is kell, de tök látszik a csókán, hogy ilyen darabos kocka japógyerek. Kiráz a hideg tőlük. :U

(#6055) zöld drazi


zöld drazi
csendes tag

Teljesen kész, no komment. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6056) Tom5 válasza zöld drazi (#6055) üzenetére


Tom5
addikt

:DDD ;]

(#6057) Mister_X válasza zöld drazi (#6055) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak az a gond, hogy az ilyen lassan viccnek is rossz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6058) Def26


Def26
félisten

Ennyit arról, hogy nem lesz boltokban ps4. USA -ban van készleten, amazonban is lehet még rendelni, boltok polcain is van. Én azt mondom Magyarországon is lesz, nem kell aggódni. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6059) zöld drazi válasza Mister_X (#6057) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Engem ezzel a boxos topikban lehurrogtak, hogy mit sírok, még csak a generáció elején vagyunk. Szerintem nagy szar ez az egész és 10 évre terveznek ezzel, amit már ma egy középkategóriás pécé is túlszárnyal. Abu azt mondta, lesz itt stabil 60 fps meg 1080p.
Anno az X360 bikából vitte a játékokat a generáció elején..

[ Szerkesztve ]

(#6060) Def26


Def26
félisten

Destiny béta elsőként playstation -on. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6061) Tegla80 válasza Def26 (#6058) üzenetére


Tegla80
addikt

Én nem aggódom. :N
Továbbra is kitartok a "polcos" mellett,mert lesz nálunk is az tuti ;)

Sony® & PlayStation®

(#6062) krx21 válasza Daralo:) (#6045) üzenetére


krx21
nagyúr

:C
Na, ezt vártam!
Más konkrét infó???

(#6063) boost válasza Tegla80 (#6061) üzenetére


boost
addikt

Aham, ezért lehet felvenni Nyugat-Európában már csaj január végére rendelést. :U

(#6064) zzola válasza boost (#6063) üzenetére


zzola
félisten

Mi ott élünk?

(#6065) boost válasza zzola (#6064) üzenetére


boost
addikt

nem, valóban nem, csak nem feltételeztem, hogy a hanyatló nyugat azért nem kap konzolt hónapokig, hogy a warez-barát kelet minden igényét kielégíthessék. Életszerűtlen. :U

(#6066) Def26 válasza boost (#6065) üzenetére


Def26
félisten

Bőven lesz itt is gép. Mediamarkt is kap.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6067) krx21 válasza Def26 (#6066) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem is lesz... Falat lehet majd építeni belőle... :K

(#6068) Gijon válasza Def26 (#6066) üzenetére


Gijon
senior tag

Ipon-nál felettébb jó árak vannak kiegészítők terén. 3-4 ezer a difi a többi bolthoz képest. Szerintem nem sokáig lesznek plafonon az árak.

(#6069) Def26 válasza Gijon (#6068) üzenetére


Def26
félisten

Bmeg. Iponban 147k a killzone + kontroller pakk? :Y [link] 13k -val olcsóbb mint a konzolboltokban.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6070) krx21 válasza Gijon (#6068) üzenetére


krx21
nagyúr

Én viszont az ingyen reklám mellé meg betennék egy negatív véleményt is az *pon-nal kapcsolatban...
Dobozmozgató cég, mindenfajta raktárkészlet és szolgáltatás nélkül... Egyszer egy 50.000Ft-os memóriát vittem vissza, mire azt a választ kaptam, hogy vagy elállok a vásárlástól, vagy 2 hét mire megvizsgáltatják!
Elálltam, kaptam egy 30 napos átutalásos negatív számlát, miközben és készpénzzel fizettem!
Felháborodottan mondtam, hogy ez most mi??? Megnyugtatólag válaszolták, hogy csak a biztosság kedvéért 30 napos... Hát a 30. napon utalták vissza a pénzt! Miközben a következő memóriát már tőlük megrendeltem... Felháborító! Köszönöm többet nem kérek tőlük semmit!
A céget tökéletesen minősíti az is: próbáltatok már telefonon beszélni ott valakivel??? No comment...

(#6069) Def26: A "susmi" miatt az biztos!!!

[ Szerkesztve ]

(#6071) Def26 válasza krx21 (#6070) üzenetére


Def26
félisten

Nekem eddig csak jó tapasztalatom volt ipon -al. Több év alatt 400k körül költöttem náluk, soha semmi bajom nem volt. Egyébként meg hivatalos gari van, nem az ipon intézi hanem a sony. Ezek után elég nagy hülyeség 10k -val drágábban megvenni máshol a gépet. :D Nesze neked 10k előleg.
Játékok is majdnem 2k -val olcsóbbak. :U

Milyen susmi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6072) jalicsbal válasza Def26 (#6071) üzenetére


jalicsbal
tag

hopp be is rendeltem :) köszi az infót.

(#6073) krx21 válasza Def26 (#6071) üzenetére


krx21
nagyúr

Mi a jó tapasztalat, hogy kifizethetted amit megrendeltél? Ez alap dolog...
A jó tapasztalat addig megvan, míg nincs probléma és nekik kellene teljesíteni valamit...
Az általam leírt esetre Te mit reagálnál? :F

[ Szerkesztve ]

(#6074) boost válasza krx21 (#6073) üzenetére


boost
addikt

hát igen, bajban ismerszik meg a barát, családtag, szolgáltató. :D

Nem lett volna semmi gond, ha elég nagyvonalú vagy, és azt mondond: tartság meg a memóriájukat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6075) Def26 válasza krx21 (#6073) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem örülnék neki az biztos, de ennek ellenére az ipon -t dicsérik a legtöbben számtech berkekben. Sajnálatos ami veled történt, de máshol is megvannak a csorbák. Olyan termékeknek amiknek hivatalos Magyarországi képviselete van, nem gond hol veszed. Számla van, széria van, sony intézi, pont.

Egyébként pont ennyibe kerülnek a gépek nyugaton is € - Ft átváltással csak ugye azok mesze vannak. Na most itt van a jó ár, nincs több érv mivel magyarázni a drágább boltok árait. ;)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6076) Gijon válasza krx21 (#6070) üzenetére


Gijon
senior tag

Ingyenreklám távol áll tőlem, én is máshol rendeltem elő a gépet. (Nem mondom vissza) Én elég sokszor vásároltam náluk, és eddig nem volt gond. Esetedben éltek a törvény által előírt jogukkal. Mint ahogy nagyon sok vásárló él a 8 napos visszaküldéssel is (próbák stb, ne menjünk bele). Szóval én csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy nincsenek bebetonozva a 18-körüli kiegészítő (kamera, joy) és szoftver árak. Lesz ez még máshol is olcsóbb.

(#6077) krx21 válasza Def26 (#6075) üzenetére


krx21
nagyúr

Az *pon népszerűségének oka, nem más, mint a jó weboldaluk...
De hát én már csak azért is presztízs kérdést csinálok belőle és hivatalos Sony boltban veszem meg... ;]
Nem baj, ha ez ember néha más értékeket is figyelembe vesz mint a pénz... A mai világban egyre fontosabb ez a szemlélet... (szlovák tejet sem veszek, pedig olcsóbb mint a magyar...)
Sok minden ami rövidtávon olcsóbb az hosszútávon nem az, sőt...
De mindenki onnan vásárol ahonnan jónak véli... :K Ez is csak egy vélemény...

(#6076) Csabiapu73: Amit ők csináltak, persze szerződében van foglalva... De megfordítom a dolgot, hogy érhetőbb legyen a súlya! Berendelnék tőlük 3-4x, 1-2 millió forintért, majd a 7. napon visszaküldeném! Nekem is jogom lenne hozzá, csak nem lenne etikus, mint ahogy biztos nekik sem lett volna lehetetlen az, hogy 50.000Ft-ot visszautalják nekem mondjuk 3-4 napon belül az amúgy hibás memóriáért... Ráadásul az egész procedúrát ők ajánlották úgymond segítség képen!
De szerintem túltárgyaltuk...

[ Szerkesztve ]

(#6078) boost válasza Def26 (#6075) üzenetére


boost
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#6079) Def26 válasza boost (#6078) üzenetére


Def26
félisten

Miért máshol tudsz? :DDD Akkor kiderülne mekkora forgalmuk van és mennyi minden után kell áfát fizetni. Most mondjuk ennek vége mert a nav már ellenőrzi az online pénztárgépeket.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6080) haddent válasza Def26 (#6075) üzenetére


haddent
addikt

Na akkor én is beszállok. Az iPon-nál is a Hardverkernél vásárolok már évek óta, iPonnál kezdtem, aztán átkényszerültem a Hardverkerhez. Az iPon korrekt árakkal rendelkezik. Nem a legolcsóbb, de cserébe mindent egy helyen meg tudsz venni, korrekt garanciával, nagyon kiváló szállítási idővel, jó feltételekkel. Akkor mi a baj? Hát az amit már írtak is. Nekem 2x volt dolgom velük, 1x rossz procit rendeltem be, amit csak otthon vettem észre, már kibontva. Váltottam 1 mailt a "nagyfőnökkel", visszavitem másnap (ismétlem, kibontva!), kaptam egy negatívos számlát, átmentem a másik ablakhoz, kifizettem az 1000Ft -os diffit, majd hazamentem a kívánt procival. Ez meseszép volt, innentől nem is akartam máshol vásárolni.
Aztán később vettem 1 VGA -t. Ott kezdődik, hogy használtat kaptam, ezt egy itteni PH!-s és egyben iPonos kolléga igazolta is nekem, visszakereste a nagykerből... Ez idáig nem az ő hibájuk, hanem a mocskos szemét nagykeré aki át****ta őket, és így engem is. Na jó mindegy, visszavittem, de mivel ha megmondom őszintén nekik, hogy hát srácok szar volt a kártya, melegedett, fagyott ezért szétkaptam, hogy újrapasztázzam egy 5 ezres pasztával, akkor mondják, hogy oké köszi, így már nem garis. Nem tudtam mást tenni, csak 2 héten belül elálltam a vásárlástól. Próbáltam kérni őket, hogy úgyis náluk venném a másikat is, csináljuk úgy, mint fél évvel azelőtt a procival, hogy kapok 1 negatívos számlát, és egyből le is vásárlom. DE NEM NEM NEM, mert vissza kell utalni 30 napon belül, majd akkor azt csinálok amit akarok vele. Jó, így lett, hát nekem is valami 25-30 napba tellett ez a borzalmasan bonyolult feladat, amit pl. a 220volt megoldott (mármint a visszautalást ha elálltam 1 vásárlástól) 2 darab napon belül. Na innentől kényszerültem egy sokkal kevésbé felkapott szó szerint "kiskereskedésbe" át, a hardverkerbe. De eddig minden nagyon pozitív. Garis ügyintézés szó szerint instant :DDD Beléptem a boltba, mondom, hogy ez és ez szar, hozták ki hátulról az újat és köszöntünk el. :R
Konklúzió: számomra egyértelmű, hogy az iPon régebben kiváló, a legjobb üzlet volt, de gyanítom, hogy váltás volt a vezetőségben, vagy valahol, és azóta nagyot változott a hozzáállásuk. Sajnálatos, mert szerintem alapvetően jó szakemberek dolgoznak ott... Remélem egyszer majd visszaáll a rend / esetleg egyszeri eset volt velem dehát nem, mivel most írta krx21 is :(

Bocsi a hosszú posztért ráadásul nevekkel. Ha kell akkor moderáljátok ki a neveket / hsz. -t :R

(#6081) Delta×


Delta×
senior tag

http://www.youtube.com/watch?v=5dvWGY2bAd0

"Sony PS4 vs .50 cal - Slow Mo Destruction at 50,000 FPS"

Remélem nem volt még :D Nem semmi amikor szemből kapja az áldást ;]

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#6082) boost


boost
addikt

Na, kb rájöttek, hogy mi okozta a HDMI problémát.

Link

Másik kedvenc kotaku cikkem:

Én is így cserélem le a PS3-at, ha addig el nem adom, PS4-re. ( +Ethernet kábel :) )

http://kotaku.com/thank-you-sony-1464452566

[ Szerkesztve ]

(#6083) boost válasza Def26 (#6079) üzenetére


boost
addikt

inkább töröltem a kommentem. :)

(#6084) krx21 válasza Delta× (#6081) üzenetére


krx21
nagyúr

És csak a második golyótól fagyna le! ;]

Hogy milyen pihent emberek vannak! :)) Fantasztikus! :C

[ Szerkesztve ]

(#6085) haddent válasza boost (#6082) üzenetére


haddent
addikt

Amerikaiak.. nem képesek 1 HDMI kábelt sem bekötni rendesen. Talán nem fél kézzel kamerázva fél kézzel rossz helyre dugdosva erőltetve kéne csatlakoztatni :W

(#6086) zzola válasza boost (#6082) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem a méltányossági garancia már rég megszűnt...

(#6087) jalicsbal


jalicsbal
tag

Ez a wireless keyboard jól sejtem, hogy nem fog működni ps4-el?
Lesz/van az újhoz is hasonló? Volt már róla szó?

(#6088) boost válasza jalicsbal (#6087) üzenetére


boost
addikt

egyeltalán nem biztos. a ps3 kiegészítők kapásból nem fognak menni. most csak olyat vegyél, amire odaírják, hogy PS3 kompatibilis.

(#6089) boost válasza zzola (#6086) üzenetére


boost
addikt

köszi, akkor leveszem. nem tudtam.

(#6090) skippper


skippper
senior tag

Amennyiben USA-ban vásárolok PS4-et, és azt hazahozom, lesz bármi ami nem fut/máshogy fut?

[ Szerkesztve ]

(#6091) Madwe válasza skippper (#6090) üzenetére


Madwe
nagyúr

A garancia biztosan :D Meg a konnektor feje... Másról nem tudni szerintem, játékok itthoniak is mennek tuti mert régiófüggetlen.

(#6092) boost válasza skippper (#6090) üzenetére


boost
addikt

igen, a BR filmek, és a DVD filmek régiózárasak szerintem

[ Szerkesztve ]

(#6093) Def26 válasza skippper (#6090) üzenetére


Def26
félisten

EU sony -t tudsz itthon garanciáztatni. Ezt a sony ügyfélszolgálata mondta.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6094) haddent válasza Madwe (#6091) üzenetére


haddent
addikt

Biztos, hogy a beépített táp ugyanaz USA és EU? Tudja alapból a 130 (vagy mennyi?) V és a 230V -ot is?

(#6095) boost válasza skippper (#6090) üzenetére


boost
addikt

másik, hogy ilyennel átjönni a vámon nem ugyanaz, mint egy iphone-al :D. Elvileg áfát kell utána fizetni.

(#6096) Zjunior válasza Def26 (#6069) üzenetére


Zjunior
veterán

MÁr nincs ilyen termék!:(
Lesz még náluk?:Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6097) Def26 válasza Zjunior (#6096) üzenetére


Def26
félisten

Ez még van. [link] 129k killzone -al.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6098) Mrdevil válasza Zjunior (#6096) üzenetére


Mrdevil
addikt

Vagy nem is vóóót. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6099) jalicsbal válasza Mrdevil (#6098) üzenetére


jalicsbal
tag

én azonnal berendeltem reggel és az jött válaszban, hogy dec 13. án mehetek érte :C

(#6100) Tatyla


Tatyla
őstag

Én konkrétan komplett PC-t rakattam össze az Iponnal semmi probléma nem volt annyi hogy egy hónap után a memoria set megadta magát de garanciafutár elvitte két hét múlva hozta a zsír újat...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.