Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35082) wannnabeees


wannnabeees
aktív tag

Komolyan a konzol vásárlása előtt megnéztem a nagyobb magyar fórumokat, hogy milyenek a PS4-es kommentelők és milyenek az XO-sak. Mielőtt megvettem barátibbnak tűnt a PS-es tábor...azóta viszont csak a sz@rrágás megy kb. Az SG-s konzolos topikokat olyan messziről elkerülöm (sőt azóta az egész SG-t is), hogy fuhh...pedig 2005 óta jártam a fórumba szinte minden nap. Egyszerűen fárasztó ez a sok negatívság:

Megy a sírás hogy el kéne adni a konzolt mert rossz | gonosz sanyi ... blablabla
Megy az egymás b@szogatása a fórumokon.
....

Kezd itt is ilyen irányba menni a dolog.

Néha bele-bele olvasok XO-s topikokba ahol azt látom, hogy "figyu nyomunk egy közös gémet", "tegnap toltuk a cod-ot többen és istenkirály volt", "ez a sunset hatalmas játék lett"...

Félre értés ne essék, nem bántam meg a PS4 melleti döntésemet, sőt...csak nem értem, hogy miért kell egymással g*cizni?! Miért nem lehet egyszerűen szórakozni?! Miért kell nyomni a full negatívságot?!

Én alapból egy utálatos ember vagyok. Megvetem a legtöbb embert és nyűg minden kommunikáció velük. Viszont amikor játszani akarok, akkor ki akarok kapcsolódni. Ki akarok szakadni a hétköznapokból és egyszerűen csak szórakozni akarok. Játék közben mindenkihez pozitívan nyitok (kivéve az ellenfelekhez, mert őket meg kell semmisíteni minden lehetséges formában :)).

Valaki mondja már el nekem, hogy egy szórakoztatásra koncentráló tevékenységi körben a túróstésztáért kell veszkedni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.