Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#256551) toompa válasza S e t h (#256547) üzenetére


toompa
őstag

Mert ahogy nincs karácsony Kevin nélkül... :)

(#256552) RangerFox válasza Steven King (#256549) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Minden pénzt megér.

(#256553) wolf13 válasza oriic (#256550) üzenetére


wolf13
őstag

Akkor csak a téma volt 10 évre.

[ Szerkesztve ]

(#256554) felixo válasza oriic (#256550) üzenetére


felixo
őstag

Fall Guys-t tolnám, de tegnap óta szerver problémák vannak. Szerintem nem számítottak rá, hogy ennyi ember rácuppan a játékra.
Szerintem egész fun játék.

Redmi Note 9

(#256555) sajtos75 válasza Wesder (#256545) üzenetére


sajtos75
tag

:DD Nekem kilenc ft. jutott. Ahogy nézem kb. vagy 400 játékot vettem a storeban a dobozosokat nem is számolva. Ez a szerencsém.

(#256556) RangerFox válasza sajtos75 (#256555) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én arra tudok gondolni, hogy próba tranzakcióként levont a kártyádról ennyi pénzt, és azt utalta a walletre vissza.

(#256557) crue válasza sajtos75 (#256555) üzenetére


crue
őstag

Most ránéztem hátha nekem is szerencsém van és én is kaptam 1 forintot :DD

(#256558) felixo válasza crue (#256557) üzenetére


felixo
őstag

Telón meg tudom nézni valahol ezt az egyenlegemet ? :F

Redmi Note 9

(#256559) sajtos75 válasza RangerFox (#256556) üzenetére


sajtos75
tag

Nem volt semmiféle tranzakció a bank felé. Ilyen próba levonás meg utoljára mikor két éve új kártyát kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#256560) sajtos75 válasza crue (#256557) üzenetére


sajtos75
tag

Komoly! :DD

(#256561) Frod válasza saelin (#256538) üzenetére


Frod
addikt

Megjelenés napján kérdeztem már, sajnos válasz nélkül, de legalább tudom, hogy van még valaki akit érdekel a topicból :)

Do you see the white shadow?

(#256562) Bogyi007 válasza TCr (#256533) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezzel én odaát találkoztam. Kijátszottam mindkét Ori-t, a Blind Forest esetében igen durva elhalálozási számokkal (olyan 2500 körül) miközben a vérprofiknak van életvesztés nélküli és 4 órás vegigjátszós acsi is, no ezekre biztosan sosem fogok rá esni, ellenben a 100%-os kijátszás megvolt. Az ember azt hinné higy ennyi halál után egy játékban, azt a pokol legmélyebb bugyraiba fogja kívánni, de nem! Baromi jó érzés volt végigvinni a játékot, aztán a második részt is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#256563) Kendek válasza felixo (#256558) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pl. az appban vagy böngészőben a Store felületén.

<-ƘƘ->

(#256564) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Marvel's Avengers - Playstation Advantage Video :DDD

megjött az új borítókép is [kép] ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#256565) Wesder válasza felixo (#256554) üzenetére


Wesder
félisten

Màr a trailer alapjàn làttuk hogy fun lesz, ràadàsul 50 milla PS+ tulaj ingyen hozzàjuthatott Day1. Csak a hülye nem szàmított nagy forgalomra.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256566) felixo válasza Wesder (#256565) üzenetére


felixo
őstag

Jelenleg működik. :K

Redmi Note 9

(#256567) S e t h válasza hombre[EU] (#256564) üzenetére


S e t h
nagyúr

A kommenteken szakadtam a röhögéstől.

Egyébként mi volt a feltétele a bétának?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#256568) Bogyi007 válasza ldave (#256411) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pinball Fx sorozatban is szerepel Póki és mégis elérhető Boxon is az az asztal... :))
Meg Venom is...

Nomeg ebben a generációban volt már Avangers játék is valamint Pókember is sztorimódal Xbox One konzolra is elérhetően...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#256569) Wesder válasza S e t h (#256567) üzenetére


Wesder
félisten

Vedd meg. Lesz majd open beta teszt is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256570) hombre[EU] válasza S e t h (#256567) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is meglepōdtem milyen laza,frappáns a kommentszekció :) nem az a twitteres vergōdés

Life, Uh, Finds A Way

(#256571) S e t h válasza Wesder (#256569) üzenetére


S e t h
nagyúr

Számomra a tesztnek az a lényege, hogy megnézem mit tud, és erről kap egy jelzést a készítő is.
De megvenni egy játékot amitől berzenkedek? Ezért szerettem volna előbb kipróbálni, kvázi demo jelleggel, hogy döntsek.
Ha arra gondolok, hogy kifizettem egységnyi pénzt a Last of usért, Ghost of Tsushimáért, akkor nem vagyok benne biztos, hogy az Avengersért is megtenném, vagy csak esetleg akkor, ha már hosszú hónapok óta nincs érdemleges megjelenés.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#256572) Wesder válasza S e t h (#256571) üzenetére


Wesder
félisten

Nem én talàltam ki hogy a mostani béta tesztnek az előrendelés volt a feltétele. Hónap végén jön az open béta, akkor bàrki kipróbàlhatja, akinek van hozzá gépe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256573) james001


james001
veterán

Most láttam facsé hirdetésben,az a kutya azmiaz? :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#256574) oriic válasza james001 (#256573) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Preorder bónusz, de ezt már korábban leleplezték. :D

Live-Die-Respawn

(#256575) RangerFox válasza james001 (#256573) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lesz benne egy két lábú puppy, aki eltereli az enemy figyelmét, meg ammot tart a kis szekerében :))

[ Szerkesztve ]

(#256576) fausto válasza S e t h (#256571) üzenetére


fausto
addikt

Elő lehet rendelni a Konzolvilágtól vagy a Platinumból és küldenek kódot. Nem kell előre fizetni

(#256577) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#256570) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Talán mert a haterek még nem tálalták meg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#256578) james001 válasza RangerFox (#256575) üzenetére


james001
veterán

Durva :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#256579) hombre[EU] válasza Wesder (#256572) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jövō héten lesz a ps4 open beta

Life, Uh, Finds A Way

(#256580) Neoteric válasza felixo (#256554) üzenetére


Neoteric
addikt

Rohadt jó a Fall Guys, PS+-os játékkal utoljára Rocket League-gel szórakoztam ennyit. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#256581) felixo válasza Neoteric (#256580) üzenetére


felixo
őstag

Ez jobb szerintem. Megvan az is, de ez viccesebb. :DD

Redmi Note 9

(#256582) Deck válasza fausto (#256576) üzenetére


Deck
titán

Vagy ebay. 600 Ft a kód.

PS5

(#256583) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Ha a Ghost of Tsushima-t megveszem a Store-ból azzal jobban támogatom a magyar feliratot, vagy pedig teljesen mindegy és vegyem mondjuk a Konzolvilágban?

Arra gondolok hogy ezzel a dologgal több játék magyar felirattal jönne, vagy nincs jelentősége?

(#256584) Kendek válasza tothjozsi96 (#256583) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem ezen fog múlni, a lemezes változatban is ott a magyar felirat és az is ugyanúgy beleszámít az eladásokba.

<-ƘƘ->

(#256585) toompa válasza tothjozsi96 (#256583) üzenetére


toompa
őstag

Ha viszont nekem veszed meg, azzal engem támogatsz és annak már van értelme. :)

(#256586) saelin válasza Frod (#256561) üzenetére


saelin
veterán

Review szerint nem tökéletes, de nekem még így is tetszik. Szerintem várok vele egy lezárásig, esetleg egy dlc csomagig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#256587) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Marvel’s Avengers: Komoly probléma, hogy Pókemberből PlayStation-exkluzív karaktert csináltak [link]

(#256588) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#256587) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a kommentekbōl kiderült számomra,hogy pókember az emberiség öröksége...lassan strasbourgig viszik az ügyet :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#256589) Deck válasza hombre[EU] (#256588) üzenetére


Deck
titán

:DDD

PS5

(#256590) S e t h válasza hombre[EU] (#256588) üzenetére


S e t h
nagyúr

De mint innen a topikból tudjuk, meg kell venni a konzolt és már nincs is probléma, két konzol tartása meg már egyenesen evidencia.

Egyébiránt csak kapkodom a fejemet, hogy mi az isten folyik Gyöngyösön, a Sonynál, whatever, hogy egy pókgyerek miatt palotaforradalom tör ki a gamereknél.
Na ki milyen pontszámokat jósol az Avengersnek? Lehet a játék lesz inkább probléma, nem a hálószövő, na akkor lehet majd inkább nyüszíteni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#256591) Steve1207 válasza S e t h (#256590) üzenetére


Steve1207
veterán

"a gamereknél" - ja, a 15 éves gyerkőcök felháborodtak, mert a két évvel ezelőtt moziban látott karakterük nem lesz egy játékban, amihez amúgy alapvetően nem sok köze történet szinten :D
Amúgy nem tartom "annyira rossznak" (igaz nem is jó irány) ezt a megoldás. Egy Injustice játéknál viszont már bosszús lennék, ha ilyesmi miatt nem lennének a megszokott karakterek.

Szerintem amúgy egy simán "jó" játék lesz a tesztekben, az értékelő oldalakon meg az amúgy is megszokott lehúzás mellett még betalálnak a pókhiányolók is 1 pontot adni.

.

(#256592) vonSux válasza ProEvoFan (#256587) üzenetére


vonSux
őstag

Azért aki ezen komolyan vinnyog... a saját maga érdekében menjen el az alföldre esőt várni.

(#256593) hombre[EU] válasza S e t h (#256590) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mindegy mennyit kap...viszik majd,mint a cukrot. avengers. 75-80 közötti metascore-ra tippelek (ha lesz benne elég tartalom indulásra)

Life, Uh, Finds A Way

(#256594) 3L1T3 válasza S e t h (#256590) üzenetére


3L1T3
addikt

Kit érdekel a pontszám? Évek óta ilyen játékre vágytam.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#256595) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#256594) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az meg a másik, nincs alternatíva/konkurencia. crystal dinamycstōl pedig várható egy minimum erōs közepes

Life, Uh, Finds A Way

(#256596) S e t h válasza 3L1T3 (#256594) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kedvelem a marvel hősöket, de ha agyonütnének sem tudnám megmondani mi zavar a játékkal kapcsolatban.
Amikor gyermekkorom hősei megelevenedtek a filmvásznon az egy megvalósult álom volt, most viszont már játszhatnék is velük, ennél többet ezzel kapcsolatban talán kívánni sem lehetne és vhogy mégsem érzem a zsongást.
Talán mert zavar a hősök arca, számomra olyan az egész így, mintha önmagukat parodizálnák, viszont a játék single kampányát érintően sem tudok szinte semmit, de talán nem is lehetne sokat elvárni a történetet illetően, mert ennyi film után mégis miképpen kaphatnánk vmi egyedit?
Nem is a last os us, vagy tsushima, az összevetés, hanem vmi olyan, ami a képernyő elé szegez és nem csak egy doom eternalra hajazó hentelde lenne.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#256597) 3L1T3 válasza S e t h (#256596) üzenetére


3L1T3
addikt

Egyszerű a képlet pedig, ez nem MCU és nem is akar az lenni. Képregényeken nőttem fel nem az MCU-n számomra az a hab a tortán és örülök , h a részese lehettem mint néző.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#256598) RangerFox válasza S e t h (#256590) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egy teljesen lineáris, agyonscriptelt, ötlettelen akciójátéknak tűnik az eddig látottak alapján. Kicsit kiábrándító volt a gameplay reveal, és azóta se sikerült ezen a véleményemen változtatniuk. A sztoriban látok némi fantáziát, Ms. Marvel sztorija akár még érdekes is lehet. De hozzávéve a már-már gagyi gameplayt, valamint a live service politikát, nem fűzök a játékhoz sok reményt. Habár az utóbbi marvel filmek színvonalából kiindulva nem nehéz a rajongók ingerküszöbét megugrani, a neve pedig eladja a játékot nekik.

(#256599) 3L1T3 válasza RangerFox (#256598) üzenetére


3L1T3
addikt

ízlések és pofonok, sokak szerint az MGS se több. Kicsit azt érzem az emberek elfelejtették , h mi a játék. Számomra a szórakoztatást jelenti és jót szórakozom a bétával és majd a végleges játékkal is. Remélem megengedi az ízlésed , hogy legyenek ilyen játékok. Ettől még ugyan úgy mindenki megfogja kapni ami őt szórakoztatja.

Ugyanakkor én mint szuperhős rajongó csak abban reménykedhetek h a játék sikeres lesz és nem kell újabb 10 évet várni egy normális Thor vagy Hulk játékra.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#256600) ProEvoFan válasza RangerFox (#256598) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ennyi karakternek nem lehet értelmes sztorit összerakni egy játékon belül.
Ez egy fasza kis hack n slash lesz, ahol a szuperhősökkel szétb@szunk mindenkit.Egyik pályán Hulkkal, a másikon meg Thorral és 2021 elejétől a Playstation tulajok meg Pókemberrel.

(#256601) saelin válasza RangerFox (#256598) üzenetére


saelin
veterán

Nézd meg a DC Univers Online-t. Nem akarok megbántani senkit, de szerintem az egy hulladék és mégis a mai napig játsszák. Egy igényesebb live service Marvel játéknak ugyan így lenne piaca. Néha belelöknek új content-et, skineket, netán hősöket és ömleni fog a pénz hozzájuk. A sikeressége pedig a launch utáni support-on fog múlni, hogy milyen gyakoriak lesznek a content update-ek. Nekem egy igényes játéknak tűnik, viszont az újrajátszhatósága simán lehet problémás. Főleg ha ugyan azok a mappok és objektívek ismétlődnek egymás után. De biztos lesz egy core fanbase, ami simán eltartja egy darabig a játékot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#256602) sittes79


sittes79
addikt

Amúgy próbáltam avengers betat, most az lesz a játék, hogy world map és mission select és ennyi? Vagy ez csak betaban lesz?

(#256603) Bazsi1987 válasza saelin (#256601) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ilyen lesz az overwatch2 is majd valamikor nem? :)

(#256604) saelin válasza Bazsi1987 (#256603) üzenetére


saelin
veterán

Nem igazán. Mert az megmarad competitive lövöldének, csak kap egy pve módot is ahol lehet tápolni a karaktereket. Remélem nem sokban fog hasonlítani az első Overwatch pve eventjeire, mert azok szvsz nagyon hamar unalomba fulladtak.


sittes79
Ha egy hub world-öt hiányolsz az lesz benne, de elvileg ez a core gameplay loop ami a beta-ban volt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#256605) 30z.Samu válasza toompa (#256585) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C

Sic Parvis Magna

(#256606) darkrock


darkrock
aktív tag

Még februárban kipróbáltam a Days Gone-t, és játszottam vele vagy 1-2 órát de nagyon nem tetszett így inkább nem folytattam. Tegnap adtam neki még egy esélyt és bele szaladt vagy 5-6 óra, egy kicsit beszippantott:D

(#256607) 30z.Samu válasza darkrock (#256606) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én BF-en toltam bele élből 4 órát, tetszett a játék, de valahogy feledésbe merült. Vagyis nincs elfelejtve, végigjátszom majd mindenképpen. De most a nyár valahogy nem a gaming-ről szól. Igaz BF óta eltelt 8-9 hónap és még lenne 1-2 játék, amit végig "kellene" játszani... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#256608) marilllyo


marilllyo
veterán

B*szki most nézem, hogy a Fast and Furious teljes áron nyitott. :D Merész volt a kiadótól ez a 21k-s kezdés.
NFS Payback volt talán a legnagyobb esés. Ha jól emlékszem egy hétre a megjelenés után már kapott egy -50%-ot.. Na kíváncsi vagyok mi lesz a cshalád sorsa.

Btw. ez most open world cucc? Vagy még arra sem méltattak bennünket.

Ettől függetlenül must have. :DDD Majd nem mi?!

Szerk.: Hát most végigfutottam a trófea listáját. Te bánat, mit össze nem hordtak ezek a multiba. [link]. Olyan multi grind van benne, amire az ember még egy GTA-nal is vakarná a fejét, hogy nekiálljon.
Most olvasom, hogy 9 ember kell, hogy elinduljon az online match. Egy olyan játéknál...ahol már day1 halottak lesznek a szerverek. Hát így inkább elengedem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#256609) fausto válasza S e t h (#256596) üzenetére


fausto
addikt

Az a baj, hogy egyszerűen nem jó érzés játszani a játékkal. Én nagyon akartam szeretni, mert bírnék egy jó Avengers játékot, de ez nem az. Nem a grafika (ami fapados, de nem zavar) és nem a karakterek kinézete (el tudok vonatkoztatni az MCU színészeitől és nem zavar) a gond, hanem maga a játék, nincs meg az a wow érzés, hogy most Hulk-kal zúzók. Ami megvolt a Spiderman-ben, Batman-ben, de még az Iron man vr - ban is

(#256610) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Most láttam, hogy a maláj storeban ingyenes a Borderlands 3 alap verzió. Ez csak a free hétvége miatt van, vagy egy hiba az ottani rendszerben?
[link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#256611) 30z.Samu válasza marilllyo (#256608) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, azt néztem én is. Bátrak, de gondolom itt is az lehet, mint a Terminator esetében, hogy a szerzői jogok miatt lett AAA árazás. Legalábbis ott ezzel magyarázták.

Sic Parvis Magna

(#256612) allein


allein
addikt

Sziasztok. A Destiny csak FHD-ban indul el, mi lehet az oka? A monitorom 1440p, PS4 PRO.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#256613) Wesder válasza allein (#256612) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tàmogatja a 1440p-t a PS4.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256614) hombre[EU] válasza icemad (#256610) üzenetére


hombre[EU]
veterán

elméletileg free weekend van [link] lehet csak ázsiában

Life, Uh, Finds A Way

(#256615) allein válasza Wesder (#256613) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm. 4k tv-n működik 2160p felbontás. Fura, hogy az 1440p nem támogatott.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#256616) icemad válasza hombre[EU] (#256614) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, lehet, hogy csak ennyi. De azért csináltam egy fiókot, és megvettem, számlát is küldtek róla. Ha csak ma tudok vele játszani, az sem rossz. Felfogom úgy, mint egy demo játékot.

Ha meg tényleg teljes játék, akkor meg megérte azt az 5 percet ráforditani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#256617) Neoteric válasza allein (#256615) üzenetére


Neoteric
addikt

Sajna csak 1080p vagy 2160p van. Ha a megjelenítő nem éri el a 2160p-t, akkor csak 1080p lesz. Kifejezetten PS4-hez ultra wide monitorok egyébként felbontástól függetlenül szintén nem a legszerencsésebbek, mivel képarányban csak 16:9 van.

PSN: ne0teric_sAN

(#256618) Wesder válasza allein (#256615) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel a 2160p tàmogatott, még szép hogy működik. A 2160p támogatàs nem feltétlen jelenti az összes alacsonyabb felbontás támogatàsàt. Odaàt megy a 1440p bàr nem hiszem hogy sokan hasznàlnàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#256619) S e t h válasza icemad (#256610) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy pillanatra azt hittem, hogy az xbox topikot nyitottam meg. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#256620) saelin válasza S e t h (#256619) üzenetére


saelin
veterán

Free, 1440p, demo. Melyik volt a trigger? :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#256621) icemad válasza S e t h (#256619) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát na, mindenhol ott vagyok... :DDD Mindig nézem az akciókat. Nem fillérb@szás szerintem, mert van itthon 2 gyerek, meg egy raklap mindenféle konzol. Szeretünk játszani. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#256622) allein válasza allein (#256612) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen a segítséget. Egyébként nem a monitoron játszom, hálóban van egy 55" TV :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#256623) icemad válasza saelin (#256620) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom az, hogy a maláj storet hoztam fel. Xboxon rendszeres, hogy másik storeból vásárol az ember. Nyilván ott, ahol olcsóbb.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#256624) RangerFox válasza 3L1T3 (#256599) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én nem kívánom, hogy megbukjon a játék, igazából a filmekkel sincs különösebb bajom, a helyén kezelem őket. És nem is várom el, hogy minden játék Last of Us kaliberű sztorival meg grafikával rendelkezzen, egyszerűen unfair elvárás lenne. De az előző generációt idéző gameplay design azért szúrja a szemem 2020 végén.... És igen, hálátlan feladat ennyire sok és ennyire eltérő karaktereket egy játékba zsúfolni, de ez ne legyen már mentség... És az, hogy szuperhősös játék, nem zárja ki a jó sztorit (lásd: Arkham City, Spider-Man). Lehet velem van a baj, hogy többet vártam tőle, és nem nyűgöz le az, hogy Hulkkal csapkodhatom a levegőt, miközben felrobban körülöttem néhány autó...

Amúgy az első két mondatod remek témaindító. Én főként Single Player játékokkal játszok, de néha beszippant néhány multis cím, valamint az éves fifa adagom is megvan. Utóbbiakkal is remekül szórakozom, jóleső érzéssel tölt el, ha nyerek, vagy a nevem a scoreboard tetején van. De ezek csak az adott pillanatban szórakoztatnak, ahogy távolodunk az időben, egyre inkább egybemosódnak, elfelejtődnek ezek az élmények. Míg mondjuk a Last of Us számtalan jelenete, a Spec Ops The Line vége, vagy a Journey első végigjátszása olyan maradandó élményeket adott, amik mind a mai napig megmaradtak, és ugyanolyan hatást váltanak ki belőlem, mint anno (persze más játékokat is mondhattam volna). Én ezekért az élményekért szerettem meg a játékokat, és ugyan nem várom el minden játéktól, hogy ugyanilyen élményeket adjon, mégis, szerintem szükségesek ezek. Az interakciónak és a kreatív megoldásoknak köszönhetően véleményem szerint a játékok a legjobb közegek a történetmesélésre, sajnálnám, ha a jövőben eltűnnének a történet orientált single player játékok...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.