Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23945) frango13


frango13
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék majd venni egy PS4-et(Valószínűleg Destiny bundle csomagot) és előtte informálódom a gépről.
Először is érdekelne, hogy milyen hosszú a kontroller usb kábele? Nem nagyon találtam infót erről.
A kontroller csak wireless kapcsolaton keresztül kommunikál a géppel vagy az usb kábellel is képes kapcsolódni?(Főleg a kommunikációban bekövetkező késések miatt érdekelne.)
Kicsit kevésnek tartom az 1 év garanciát. Minimum 2 évet várnék el. Ennyire nem bírja a strapát? Olyan konzol ez, hogy legalább 1-2 évente lehet venni másikat?
Olvasom, hogy a karok szeretnek elkopni. Gondoltam, hogy rakok rájuk kontrolfreeket. Ezt magyarországon sehol nem lehet kapni? Milyen az anyaguk? Kényelmesek?
Érdekelne még, hogy hol lehet olcsón PS+ előfizetést venni. Dobozos játékokat fogok várásolni úgy tervezem, de ha van egy-egy jobb akció akkor digitálisat is. Ezért UK accot(azt olvasom erre az a legjobb) szeretnék csinálni.
Ha van még esetleg valami hasznos kiegészítő vagy akármi, amit érdemes beszerezni a géphez vagy tudni a gépről azt kérlek osszátok meg velem!
Elnézést, ha esetleg túl alap dolgokat kérdezek, de a mai konzolokkal kapcsolatban nem igazán vagyok képben. Az utolsó konzolom a PSX volt. :)

Köszönöm! :)

:)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.